Hoşgeldiniz!

beyin

Beyin Yakan Azeri Şaban 05:57
Beyin Yakan Azeri Şaban 3.956 izlenme - 3 gün önce Yıllarca Azeri ekranlarında dönen Kemal Sunal filmleri sonucunda yeni bir karışım ortaya çıkmıştır efem. Bu karışımı beynimizi pek fazla zorlamayarak izleyelim. Denizde kız oynatmak güzel fikir. Haydi Gel Qurban Oliyim
Düğün Dernek - Müdür Beyin Yeşil Kürkü 02:45
Düğün Dernek - Müdür Beyin Yeşil Kürkü 637.526 izlenme - 4 yıl önce Düğün Dernek filminin soundtrack albümünü www.izlesene.com/dugundernek kanalında bulabilirsiniz. Şarkı Sözleri: Müdür beyin yeşil kürkü Yeni çıktı bu türkü Müdür bey izin verdi Söylenecek bu türkü de yanıyom ben Yanmada güzelim yanıyom ben Mendili salla ölüyom ben Bir güzelin uğruna ateş de oldum yanıyom ben Açma gırandan açma Ben seni tanıyom Her gırandan aşağı Ben seni sanıyom da yanıyom ben Yanmada güzelim yanıyom ben Mendili salla ölüyom ben Bir güzelin uğruna ateş de oldum yanıyom ben Beyaz giyme üşürsün Güzellikte meşhursun Boyun biraz kısa ama Sen adam öldürürsün de yanıyom ben Yanmada güzelim yanıyom ben Mendili salla ölüyom ben Bir güzelin uğruna ateş de oldum yanıyom ben Almanya'nın treni Hem ileri hem geri Körolasın Almanya Pul koydun güzelleri de yanıyom ben Yanmada güzelim yanıyom ben Mendili salla ölüyom ben Bir güzelin uğruna ateş de oldum yanıyom ben Söz-Müzik:Anonim
Bir Mühendis Korkuluk Yaparsa 00:47
Bir Mühendis Korkuluk Yaparsa 5.169 izlenme - 3 hafta önce Bahçelere yapılan birbirinden minnoş korkuluklardan, korkan kuşları anlamış değilim zaten ama bundan ben bile korktum tebrikler mühendis kardeş.
Beyin Göçü Olayını Çok Yanlış Anlayan Adam 00:36
Beyin Göçü Olayını Çok Yanlış Anlayan Adam 175.664 izlenme - 2 yıl önce Sokak röportajında bir kişinin Beyin Göçü açıklaması insanlara beyin yaktıracak cinsten. "Türkiye'de iyi eğitim görmüş bireyler neden Avrupa'ya gitmeyi tercih ediyor?" sorusu yöneltilen adam, eğitim görmüş insanların daha iyi şartlarda kendini geliştirmek için göç etmesi olayını yanlış anlamış olacak ki "Beyin Göçü"nü "Evini terk eden beyler" olarak açıklıyor.
Sanal Gerçeklik 04:10
Sanal Gerçeklik 26.760 izlenme - 1 yıl önce
Beyin bedava!!! 00:06
Beyin bedava!!! 56.218 izlenme - 4 yıl önce Beyin bedava!!!
TRT Ekranlarında Beyin Yakan Soru 02:06
TRT Ekranlarında Beyin Yakan Soru 5.841 izlenme - 3 ay önce TRT 1 ekranlarında yayınlanan 'Altın Petek' isimli bilgi yarışmasında sorulan soru ekran başındaki izleyicilerin beyin devrelerini yaktı.
Beyin Yakan Dans Performansı 00:41
Beyin Yakan Dans Performansı 9.738 izlenme - 6 ay önce Sabah programına katılan, adını unuttuğum, aslında çokta lazım olmayan, yarışmalarla ünlenmiş bu ablamız tahminim o ki arizona kertenkelelerin çiftleşme dansı yapıyor.
Aşırı Yaratıcı Emrah'ın Telefon Konuşması 01:33
Aşırı Yaratıcı Emrah'ın Telefon Konuşması 3.436 izlenme - 1 ay önce İş arkadaşından girip, peşini bırakmayan kadın modundan çıkıp, sevgilisine teyzesi ile konuştuğunu söyleyen oyunculukta mastır yapmış ama çapkınlığı beceremeyen Emrah.
Yılmaz Morgül'ün Konuğu Canlı Yayında Beyin Kanaması Geçirdi 02:20
Yılmaz Morgül'ün Konuğu Canlı Yayında Beyin Kanaması Geçirdi 10.784 izlenme - 8 ay önce Okuma yazmayı 62 yaşında öğrendikten sonra acı dolu hayat hikayesini kaleme alan Nazmiye Kocakulak, kitabının tanıtımı için katıldığı televizyon programında heyecanlanınca beyin kanaması geçirdi.
Sürekli Dizi Beyin Silici 10:26
Sürekli Dizi Beyin Silici 40.430 izlenme - 3 yıl önce Sürekli Dizi Beyin Silici Video İndirme Link: https://www.mediafire.com/?tl5tv49nn7d4nzz
Oto Galeride Beyin Yakan Kavga 00:54
Oto Galeride Beyin Yakan Kavga 7.652 izlenme - 7 ay önce Oto galerinin güvenlik kamerasına yansıyan tuhaf tartışma beyinleri yaktı. Koca koca adamlarsınız yakışıyor mu ayol?
Obsesif Kompulsif  ve Aşk  İlişkisi 36:07
Obsesif Kompulsif ve Aşk İlişkisi 1.278 izlenme - 2 ay önce Aşk bir takıntı mıdır ? Aşık oldugumuzda kokain kullanan bir insanin beyninde yaşadıgı duygu degisimi ile ayni şeyi mi yaşarız? Aşkın öyküsü insanlık tarihinde ne zaman başlar bilinmez ama dinsel bakışla Âdemin Havva’yı görmesiyle başlar. Tutkusu ile yasak elmayı yer. Bilimsel bakış açısından ise aşk muhtemelen H. Neanderthalensis’lerin 350 bin ile 30 bin yıl öncesinde evrim sahnesine girmesi ile başlar.Neanderthallerin mezarlarında değişik bölgelerden toplanmış, parlak ve çok renkli çiçeklerin polenleri bulunmuş ve bunlar bir şekilde ölenle aralarındaki sevgi/bağ/aşk ile ilişkilendirilmiştir. Nanderthallerden beri başlayan aşk, bugün antropolojik yapılan çalışmalarla, Dünyamızdaki 166 toplumun 147’sinde kelime veya kavram olarak tespit edilmiştir. Kalan 19 kültürde ise yeterli ve uygun sorular sorulamadığı için olup-olmadığının anlaşılamadığı öne sürülmektedir. Bu nedenle aşk evrensel veya evrensel olmasa da evrensele yakın bir duygudur. Peki, neden aşk duygusu var? Bu soruyu psikiyatristlere, teologlara veya evrim biyologlarına sorduğunuzda farklı farklı yanıtlar alırsınız. Psikiyatristlere soracak olursanız, psikanaliz bakış açısı ile aşkın ödipal baskılanmış sevginin dışa vurumu olduğunu ve süper egonun göklere çıkardığı nadide bir çiçek olduğunu söyleyeceklerdir size. Odipal baskılanmaya göre, erkek çocuklar annelerine, kız çocuklar babalarına âşıktırlar ve 6 yaş civarlarında bu baskılanır. Daha sonra aynı anne-baba özelliklerine benzer bir karşı cinsle karşılaşılınca tutkulu aşk ortaya çıkar.Teologlara göre ise insani aşk, ilahi aşkın küçük bir yansımasıdır. O büyük aşka ulaşmak için bir küçük deneyimdir. Ya da İlahi Aşk’a ulaşmak için çıkılan basamaklarından biridir.Güzel bir öyküsü var bunun. Adamın birisi oğlunu Anadolu’dan alıp Bağdat’a bir şeyhin yanına götürmüş. “Bunu müridin yap, Allah yolunu öğrensin demiş”. Şeyh çocuğa “Evladım, bekleyenin var mı?” demiş. Çocuk da “evet, köyde sevdiğim var” deyince, Şeyh “evladım gönlünde birisi olanın bizimle işi olmaz. Al babası geri götür, evlendir” demiş. Adam köye dönmüş ve bu kez küçük oğlunu kapıp Bağdat’a gitmiş. Şeyh’in karşısına çıkmış ve Şeyh sormuş “Evladım hiç âşık oldun mu?”. Çocuk “hayır efendim” demiş. Şeyh babasına dönerek “Babası bunu da götür. Âşık olsun, ondan sonra getir!” demiş.
Teröristbaşı Gülen'den Yeni Darbe İması 00:48
Teröristbaşı Gülen'den Yeni Darbe İması 9.694 izlenme - 10 ay önce FETÖ lideri Fetullah Gülen son konuşmasında örgüt elemanlarına yeni mesajlar gönderdi.
Beyin Ölümü Gerçekleşen Kadının Doğurması 02:09
Beyin Ölümü Gerçekleşen Kadının Doğurması 406 izlenme - 2 hafta önce Brezilya'da yaşayan 21 yaşındaki Frankielen da Silva Zampoli Padilha, hamile kaldıktan sonra felç geçirdi. Beyin ölümü gerçekleştirdikten sonra 4 ay boyunca yaşam destek ünitesine bağlı olarak hayatta tutulan kadın, hastanede ikiz bebek doğurdu. Frankielen da Silva Zampoli Padilha'nın beyin ölümü gerçekleştikten sonra en fazla hayatta kalan 'hamile kadın' olduğu ifade edildi.
Beyin Yakan  Beraber Yürüdük Performansı 04:51
Beyin Yakan Beraber Yürüdük Performansı 16.193 izlenme - 1 yıl önce Şimdi gözlerimizi kapatıyoruz sahilde bir banka oturmuşuz martıları, dalgaları ve bizi sesi ile büyüleyen Roya'nın performansını dinliyoruz efem.iyi seyirler Bende eşlik edecem diyorsanız buyrun söyleri; Hatıralar sarmış dört bir yanımı Baktığım her yerde izin duruyor Ben seni düşünmek istemesem de Bana herşey seni hatırlatıyor Beraber yürüdük biz bu yollarda Beraber ıslandık yağan yağmurda Şimdi dinlediğim tüm şarkılarda Bana herşey seni hatırlatıyor Gökyüzünde güneş o gözlerini Çatlayan topraklar bu hasretimi Yakılan her ateş bitmez sevgini Bana herşey seni hatırlatıyor
kpss adama neler yapar allah saklasın 00:24
kpss adama neler yapar allah saklasın 47.795 izlenme - 7 yıl önce
Beyin Yakan Feminist Gece Yürüyüşü Maskotu 07:00
Beyin Yakan Feminist Gece Yürüyüşü Maskotu 4.092 izlenme - 3 ay önce 2016 Feminist Gece Yürüyüşünde Madır Öktiş'in sergilediği Miss Gender (Cinsiyet Güzeli/Yanlış Cinsiyet) adlı performanstan kesitler izliyoruz. Gece yürüyüşü için feministler "Tüm yasaklamalara ve engellemelere karşı geceleri de sokakları da terk etmiyoruz. 14 yıldır her 8 Mart'ta feministler olarak, patriyarkaya, kapitalizme ve heteroseksizme karşı sesimizi yükseltmek için Taksim'de mor bayraklarımız, feminalarımızla gece yürüyüşü yapıyoruz. Hayatlarımıza yöneltilen saldırıların eksilmediği, hayatlarımızı savunmaya devam ettiğimiz bir yılın ardından bu 8 Mart'ta da erkek egemenliğine isyanımızı ve feminist dayanışmamızı yükselteceğiz.” dedi. Video Madır Öktişten alınmıştır.
Cubbeli Ahmet Hoca - İbretlik Hikayerler Serisi 1 06:53
Cubbeli Ahmet Hoca - İbretlik Hikayerler Serisi 1 36.817 izlenme - 3 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca nın ibretlik hikayeler serisinin 1. bölmünden kurban kesmek isteyen gavurun maeceralarından, oruç tutan müslümanın yapması gerkenlere kadar yaşanmış olaylaylardan derlenmiş gerçek ötesi kesitler...
Sevda Gül - Müdür Beyin Yesil Kürkü 09:20
Sevda Gül - Müdür Beyin Yesil Kürkü 41.249 izlenme - 5 yıl önce türkü
Türk Kızlarından Kek Tarifi 02:10
Türk Kızlarından Kek Tarifi 7.171 izlenme - 1 yıl önce Videoyu izledikten sonra kolpaçino filminden ünlü bir replik geldi aklıma: Keşke baban dışarı boşalsaydı.
Beyin Yakan Deep Web Videosu 3 (+18) 01:20
Beyin Yakan Deep Web Videosu 3 (+18) 16.889 izlenme - 2 yıl önce Video gerçek mi değil mi bilmiyorum ama baya baya bilinçaltı videosu evet yine deep web izlerken dikkatli olun fake gibi gerçek gibi ama daha ne olduğunu çözemedim ama bilinçaltına mesaj gönderdiği doğru iyi seyirler. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/247389/beyin-yakan-mereana-mordegard-glesgorv http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/247307/deep-webin-unlu-beyin-yakan-illuminati-videosu
Beyin Yakıcı (Psikoloji Bozar) 01:23
Beyin Yakıcı (Psikoloji Bozar) 9.874 izlenme - 12 ay önce Beyin yakan vidyo serilerinden biriyle daha karşınızdayız değerli alkışlar yaşıyorum üyeleri ve sizin kadar değerli olmayan adminler. Vidyoyu izledikten sonra bu araya alakasız şeyler yazıyorum bakalım adminler açıklamayı okuyor mu aykuunuz düşecek psikolojiniz bozulacak ne izledim lan ben tepkisini vereceksiniz.
Dünyada İmkansız Olan 5 Şey - Liderlere Ayna Tutan Adam 07:03
Dünyada İmkansız Olan 5 Şey - Liderlere Ayna Tutan Adam 3.955 izlenme - 4 ay önce Liderlere ayna tutan adam Salihden saykodelik bir video.
Düşünce gücüyle 48 kase suyu hareket ettirdi 03:38
Düşünce gücüyle 48 kase suyu hareket ettirdi 25.686 izlenme - 3 yıl önce Düşünce gücüyle nesneleri hareket ettirmek mümkün müdür? Görünüşe göre biraz teknolojiyle bu mümkün. Lisa Park isimli sanatçı duygularını ve düşüncelerini EEG taramalarını, hoparlörler ve mini havuzları kullanarak görselleştirmeyi başardı. Park beyin gücünü dolaylı yollardan 48 kase suyu hareket ettirmeyi başardı. Bundan 6 ay önce ortaya çıkan Eunoia projesinin devamı niteliğinde olan Eunoia 2, beyindeki verilerin gerçek hayata aktarmaya yardımcı oluyor.
Uyutulmadan Yapılan Açık Beyin Ameliyatı 02:11
Uyutulmadan Yapılan Açık Beyin Ameliyatı 27.493 izlenme - 6 yıl önce
Zara Tokat Türküleri 02:50
Zara Tokat Türküleri 68.256 izlenme - 9 yıl önce zara tokat türküleri müdüer beyin yeşil kürkü
Blackjack 21 - Beyin Yakan Olasılık Sahnesi 02:07
Blackjack 21 - Beyin Yakan Olasılık Sahnesi 8.974 izlenme - 10 ay önce İzlemediyseniz keyifli bir şekilde izleyip arkadaş ortamlarında "hadi blackjack oynayalım" dedirten filmden olmayan beyinleri yakan bir sahne.
 Beyin Bedava 00:06
Beyin Bedava 15.474 izlenme - 4 yıl önce Beyin Bedava!
Fatih Altaylı'dan Kadir Mısıroğluna İnce Ayar 01:15
Fatih Altaylı'dan Kadir Mısıroğluna İnce Ayar 11.656 izlenme - 1 yıl önce Kafa yapısı 1400 yıl öncesinde kalan, irrasyonel düşüncenin kurucularından Kadir Mısıroğlu'na Fatih Altaylı'dan nokta atışı...