Hoşgeldiniz!

beyin

Yemekteyiz - Beynimizde Kaç Lob Var Tartışması 00:19
Yemekteyiz - Beynimizde Kaç Lob Var Tartışması 49.826 izlenme - 2 hafta önce Tartışma kalitesi hususunda Ortadoğu ve Balkanlar'ın en kaliteli programı olan yemekteyiz programındaki lob yakan tartışmayı izliyoruz efendim.
Düğün Dernek - Müdür Beyin Yeşil Kürkü 02:45
Düğün Dernek - Müdür Beyin Yeşil Kürkü 641.836 izlenme - 4 yıl önce Düğün Dernek filminin soundtrack albümünü www.izlesene.com/dugundernek kanalında bulabilirsiniz. Şarkı Sözleri: Müdür beyin yeşil kürkü Yeni çıktı bu türkü Müdür bey izin verdi Söylenecek bu türkü de yanıyom ben Yanmada güzelim yanıyom ben Mendili salla ölüyom ben Bir güzelin uğruna ateş de oldum yanıyom ben Açma gırandan açma Ben seni tanıyom Her gırandan aşağı Ben seni sanıyom da yanıyom ben Yanmada güzelim yanıyom ben Mendili salla ölüyom ben Bir güzelin uğruna ateş de oldum yanıyom ben Beyaz giyme üşürsün Güzellikte meşhursun Boyun biraz kısa ama Sen adam öldürürsün de yanıyom ben Yanmada güzelim yanıyom ben Mendili salla ölüyom ben Bir güzelin uğruna ateş de oldum yanıyom ben Almanya'nın treni Hem ileri hem geri Körolasın Almanya Pul koydun güzelleri de yanıyom ben Yanmada güzelim yanıyom ben Mendili salla ölüyom ben Bir güzelin uğruna ateş de oldum yanıyom ben Söz-Müzik:Anonim
Etkisinden Çıkmayacağınız Beyin Sulandıran Evlilik Klibi 00:59
Etkisinden Çıkmayacağınız Beyin Sulandıran Evlilik Klibi 47.094 izlenme - 5 ay önce En mutlu günlerini kaydettikleri gelin ve damadın beyin yakan klibin etkisine kapılmamak oldukça zor gibi.. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Beyin Göçü Olayını Çok Yanlış Anlayan Adam 00:36
Beyin Göçü Olayını Çok Yanlış Anlayan Adam 176.069 izlenme - 3 yıl önce Sokak röportajında bir kişinin Beyin Göçü açıklaması insanlara beyin yaktıracak cinsten. "Türkiye'de iyi eğitim görmüş bireyler neden Avrupa'ya gitmeyi tercih ediyor?" sorusu yöneltilen adam, eğitim görmüş insanların daha iyi şartlarda kendini geliştirmek için göç etmesi olayını yanlış anlamış olacak ki "Beyin Göçü"nü "Evini terk eden beyler" olarak açıklıyor.
Beyine Takılan Pil Kapatılınca Hareketlerin Değişmesi 02:37
Beyine Takılan Pil Kapatılınca Hareketlerin Değişmesi 6.871 izlenme - 3 ay önce Amcamız parkinson hastasıymış. İstemsiz vücut hareketleri ile doktora başvurmuş ve ameliyat ile beyin pili takılmış. Gerçekten de çok ilginç bir şekilde pil açıkken gayet güzel hareket kontrolü sağlarken kapalı durumda ise amcamız istem dışı hareketlere başlıyor. Doktorlarımıza saygılarımızı iletiyoruz.
Sanal Gerçeklik 04:10
Sanal Gerçeklik 37.528 izlenme - 2 yıl önce
Beyin bedava!!! 00:06
Beyin bedava!!! 56.224 izlenme - 5 yıl önce Beyin bedava!!!
Beyin Ameliyatında Flüt Çalan Kadın 00:31
Beyin Ameliyatında Flüt Çalan Kadın 1.489 izlenme - 4 hafta önce ABD'nin Teksas eyaletindeki bir ameliyathaneden flüt sesleri yükseldi. Elleri titrediği için artık enstrüman çalamayan müzisyen Anna Henry'nin beyin ameliyatında doktorlar müdahalenin işe yarayıp yaramadığını görmek için Henry'den flüt çalmasını istedi. Operasyon öncesinde tek bir nota bile basamayan Henry, ameliyat bitmeden eski günlerine döndü.
Sürekli Dizi Beyin Silici 10:26
Sürekli Dizi Beyin Silici 41.121 izlenme - 4 yıl önce Sürekli Dizi Beyin Silici Video İndirme Link: https://www.mediafire.com/?tl5tv49nn7d4nzz
Beynin Haritaları: Nöronlar, Plastik Beyin ve Hayalet Uzuvlar 08:45
Beynin Haritaları: Nöronlar, Plastik Beyin ve Hayalet Uzuvlar 1.026 izlenme - 4 hafta önce Beynin haritalarını Psikolog Hasan Arslan'dan dinliyoruz.
Beyin Yakan Deep Web Videosu 3 (+18) 01:20
Beyin Yakan Deep Web Videosu 3 (+18) 26.436 izlenme - 3 yıl önce Video gerçek mi değil mi bilmiyorum ama baya baya bilinçaltı videosu evet yine deep web izlerken dikkatli olun fake gibi gerçek gibi ama daha ne olduğunu çözemedim ama bilinçaltına mesaj gönderdiği doğru iyi seyirler. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/247389/beyin-yakan-mereana-mordegard-glesgorv http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/247307/deep-webin-unlu-beyin-yakan-illuminati-videosu
kpss adama neler yapar allah saklasın 00:24
kpss adama neler yapar allah saklasın 48.011 izlenme - 8 yıl önce
Sevda Gül - Müdür Beyin Yesil Kürkü 09:20
Sevda Gül - Müdür Beyin Yesil Kürkü 42.979 izlenme - 5 yıl önce türkü
200 IQ ile Serinlemek 01:57
200 IQ ile Serinlemek 5.214 izlenme - 8 ay önce Urfa'da sıcaktan bunalan vatandaş, dahiyane bir düşünce ile evinin bir odasını havuz yapmış ve bunu herkesle paylaşarak sıcaktan bunalanlara selamını iletmiş. izliyoruz efendim.
Yılmaz Morgül'ün Konuğu Canlı Yayında Beyin Kanaması Geçirdi 02:20
Yılmaz Morgül'ün Konuğu Canlı Yayında Beyin Kanaması Geçirdi 10.938 izlenme - 1 yıl önce Okuma yazmayı 62 yaşında öğrendikten sonra acı dolu hayat hikayesini kaleme alan Nazmiye Kocakulak, kitabının tanıtımı için katıldığı televizyon programında heyecanlanınca beyin kanaması geçirdi.
Beyin Yakan Dans Performansı 00:41
Beyin Yakan Dans Performansı 9.815 izlenme - 1 yıl önce Sabah programına katılan, adını unuttuğum, aslında çokta lazım olmayan, yarışmalarla ünlenmiş bu ablamız tahminim o ki arizona kertenkelelerin çiftleşme dansı yapıyor.
Bir Mühendis Korkuluk Yaparsa 00:47
Bir Mühendis Korkuluk Yaparsa 5.343 izlenme - 10 ay önce Bahçelere yapılan birbirinden minnoş korkuluklardan, korkan kuşları anlamış değilim zaten ama bundan ben bile korktum tebrikler mühendis kardeş.
Cubbeli Ahmet Hoca - İbretlik Hikayerler Serisi 1 06:53
Cubbeli Ahmet Hoca - İbretlik Hikayerler Serisi 1 37.406 izlenme - 3 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca nın ibretlik hikayeler serisinin 1. bölmünden kurban kesmek isteyen gavurun maeceralarından, oruç tutan müslümanın yapması gerkenlere kadar yaşanmış olaylaylardan derlenmiş gerçek ötesi kesitler...
Uyutulmadan Yapılan Açık Beyin Ameliyatı 02:11
Uyutulmadan Yapılan Açık Beyin Ameliyatı 28.498 izlenme - 7 yıl önce
Zara Tokat Türküleri 02:50
Zara Tokat Türküleri 69.521 izlenme - 10 yıl önce zara tokat türküleri müdüer beyin yeşil kürkü
TRT Ekranlarında Beyin Yakan Soru 02:06
TRT Ekranlarında Beyin Yakan Soru 6.090 izlenme - 1 yıl önce TRT 1 ekranlarında yayınlanan 'Altın Petek' isimli bilgi yarışmasında sorulan soru ekran başındaki izleyicilerin beyin devrelerini yaktı.
Düşünce gücüyle 48 kase suyu hareket ettirdi 03:38
Düşünce gücüyle 48 kase suyu hareket ettirdi 26.731 izlenme - 3 yıl önce Düşünce gücüyle nesneleri hareket ettirmek mümkün müdür? Görünüşe göre biraz teknolojiyle bu mümkün. Lisa Park isimli sanatçı duygularını ve düşüncelerini EEG taramalarını, hoparlörler ve mini havuzları kullanarak görselleştirmeyi başardı. Park beyin gücünü dolaylı yollardan 48 kase suyu hareket ettirmeyi başardı. Bundan 6 ay önce ortaya çıkan Eunoia projesinin devamı niteliğinde olan Eunoia 2, beyindeki verilerin gerçek hayata aktarmaya yardımcı oluyor.
Beyin Yakan  Beraber Yürüdük Performansı 04:51
Beyin Yakan Beraber Yürüdük Performansı 16.707 izlenme - 2 yıl önce Şimdi gözlerimizi kapatıyoruz sahilde bir banka oturmuşuz martıları, dalgaları ve bizi sesi ile büyüleyen Roya'nın performansını dinliyoruz efem.iyi seyirler Bende eşlik edecem diyorsanız buyrun söyleri; Hatıralar sarmış dört bir yanımı Baktığım her yerde izin duruyor Ben seni düşünmek istemesem de Bana herşey seni hatırlatıyor Beraber yürüdük biz bu yollarda Beraber ıslandık yağan yağmurda Şimdi dinlediğim tüm şarkılarda Bana herşey seni hatırlatıyor Gökyüzünde güneş o gözlerini Çatlayan topraklar bu hasretimi Yakılan her ateş bitmez sevgini Bana herşey seni hatırlatıyor
 Beyin Bedava 00:06
Beyin Bedava 15.975 izlenme - 4 yıl önce Beyin Bedava!
Teröristbaşı Gülen'den Yeni Darbe İması 00:48
Teröristbaşı Gülen'den Yeni Darbe İması 9.756 izlenme - 2 yıl önce FETÖ lideri Fetullah Gülen son konuşmasında örgüt elemanlarına yeni mesajlar gönderdi.
Oto Galeride Beyin Yakan Kavga 00:54
Oto Galeride Beyin Yakan Kavga 7.911 izlenme - 1 yıl önce Oto galerinin güvenlik kamerasına yansıyan tuhaf tartışma beyinleri yaktı. Koca koca adamlarsınız yakışıyor mu ayol?
Beyin Yakan Azeri Şaban 05:57
Beyin Yakan Azeri Şaban 4.922 izlenme - 9 ay önce Yıllarca Azeri ekranlarında dönen Kemal Sunal filmleri sonucunda yeni bir karışım ortaya çıkmıştır efem. Bu karışımı beynimizi pek fazla zorlamayarak izleyelim. Denizde kız oynatmak güzel fikir. Haydi Gel Qurban Oliyim
Türk Kızlarından Kek Tarifi 02:10
Türk Kızlarından Kek Tarifi 7.228 izlenme - 2 yıl önce Videoyu izledikten sonra kolpaçino filminden ünlü bir replik geldi aklıma: Keşke baban dışarı boşalsaydı.
Beyin Yakıcı (Psikoloji Bozar) 01:23
Beyin Yakıcı (Psikoloji Bozar) 10.078 izlenme - 2 yıl önce Beyin yakan vidyo serilerinden biriyle daha karşınızdayız değerli alkışlar yaşıyorum üyeleri ve sizin kadar değerli olmayan adminler. Vidyoyu izledikten sonra bu araya alakasız şeyler yazıyorum bakalım adminler açıklamayı okuyor mu aykuunuz düşecek psikolojiniz bozulacak ne izledim lan ben tepkisini vereceksiniz.
Velet - Beyin Lazım 02:16
Velet - Beyin Lazım 2.603 izlenme - 7 ay önce Velet - Beyin Lazım (Music Video 2017) En yeni videolar, müzikler, klipler yüksek kalitede şarkı sözleri ile kanalıma Abone olarak takip edebilirsin! www.izlesene.com/kadirbaykal