Hoşgeldiniz!

Beyin Göçü Videoları İzle

Beyin Göçü Olayını Çok Yanlış Anlayan Adam 00:36
Beyin Göçü Olayını Çok Yanlış Anlayan Adam 175.251 izlenme - 2 yıl önce Sokak röportajında bir kişinin Beyin Göçü açıklaması insanlara beyin yaktıracak cinsten. "Türkiye'de iyi eğitim görmüş bireyler neden Avrupa'ya gitmeyi tercih ediyor?" sorusu yöneltilen adam, eğitim görmüş insanların daha iyi şartlarda kendini geliştirmek için göç etmesi olayını yanlış anlamış olacak ki "Beyin Göçü"nü "Evini terk eden beyler" olarak açıklıyor.
Beyin Göçü Olayını Çok Yanlış Anlayan Adam 00:36
Beyin Göçü Olayını Çok Yanlış Anlayan Adam 1.206 izlenme - 2 yıl önce Sokak röportajında bir kişinin Beyin Göçü açıklaması insanlara beyin yaktıracak cinsten. "Türkiye'de iyi eğitim görmüş bireyler neden Avrupa'ya gitmeyi tercih ediyor?" sorusu yöneltilen adam, eğitim görmüş insanların daha iyi şartlarda kendini geliştirmek için göç etmesi olayını yanlış anlamış olacak ki "Beyin Göçü"nü "Evini terk eden beyler" olarak açıklıyor.
Beyin Göçü Olayını Çok Yanlış Anlayan Adam 00:36
Beyin Göçü Olayını Çok Yanlış Anlayan Adam 226 izlenme - 1 yıl önce Sokak röportajında bir kişinin Beyin Göçü açıklaması insanlara beyin yaktıracak cinsten. "Türkiye'de iyi eğitim görmüş bireyler neden Avrupa'ya gitmeyi tercih ediyor?" sorusu yöneltilen adam, eğitim görmüş insanların daha iyi şartlarda kendini geliştirmek için göç etmesi olayını yanlış anlamış olacak ki "Beyin Göçü"nü "Evini terk eden beyler" olarak açıklıyor.
Beyin Göçü Nedir? - Röportaj 02:31
Beyin Göçü Nedir? - Röportaj 4 izlenme - 1 ay önce Beyin Göçü: Çok iyi yetişmiş meslek ve bilim adamları ile uzmanların, bir başka ülkede yerleşip çalışmak ereğiyle, kendi ülkelerini bırakıp gitmesi.
Yılmaz Muhterem - Almancılar 03:36
Yılmaz Muhterem - Almancılar 93 izlenme - 1 yıl önce Her yaz çoğu lacivet olan arabalarıyla gelirler şehrimize. Abartılı kıyafetleri ve garip özgüvenleriyle her yerde tanınırılar hemen. Esnafın yüzünü güldürürler. Hollanda'dan, Fransa'dan Belçika'dan gelmiş olanları bile "Almancıdır" başka bir tanımı yoktur! Bu şarkıyı 90 ların ortası ve sonu arası duymuştum sanırım. Hala dilimde dolanıp durur. Fakat ne de güzel tanımlamadır "hem burada hem gurbette yabancıdır Almancılar"
'Beyin Göçü' Olayını Yanlış Anlayan Adam Fenomen Oldu 00:37
'Beyin Göçü' Olayını Yanlış Anlayan Adam Fenomen Oldu 112 izlenme - 2 yıl önce Beyin göçünü "Eşleriyle anlaşamayan beylerin evini terk etmesi" şeklinde yorumlayan genç adam, sosyal medyanın yeni fenomeni oldu.
Mortal Kombat Lisesi 00:49
Mortal Kombat Lisesi 74 izlenme - 2 yıl önce Hani bir söz var ya evlat kendinin olacak... diye ahanda tam bu olaya yakışacak yegane deyişdir. Fast food beslenmeden midir nedendir bilinmez, yurdum liseli kamerayı görmeyegörsün arpasıda fazla geldiyse hele yapamayacağı maymunluk yoktur.
Onur Sermik Stand Up/Beyin Göçü 00:45
Onur Sermik Stand Up/Beyin Göçü 42 izlenme - 2 yıl önce Onur Sermik Stand-Up-Beyin Göçü.Onur Sermik 1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğretimini bu şehirde tamamlayan genç oyuncu daha sonra Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi'nden başarıyla mezun olmuştur. Oyunculuk yanında stand-up gösterileriyle de dikkat çeken oyuncu 2008 yılında SAKM (Sadri Alışık Kültür Merkezi) bünyesinde oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Bu süre içinde Asiye Nasıl Kurtulur, Salak Oğlum, Yanlışlıklar Komedyası ve Size Nasıl Geliyorsa Öyledir gibi tiyatro oyunlarında rol almıştır. Bir hayli çalışkan ve üretken olan oyuncu geçtiğimiz yıl kadrolu olarak Sadri Alışık Tiyatrosu'nda görev yapmaya başlamıştır. SAKM'deki hocalarının da teşvikiyle komedi alanında büyük yeteneği olduğunu fark eden oyuncu geçtiğimiz yıl kendi yazdığı bir gösteri ile Maya Sahnesinde izleyicilerin karşısına çıktı. Genç nesil komedyen adayı tiyatrodan bazı arkadaşlarıyla birlikte çeşitli skeçler hazırlayarak video paylaşım sitelerine yükledi. Bu skeçlerden özellikle Kuzey Güney dizisine göndermeler yaptığı Lodos ile Poyraz skeci büyük ilgi gördü. Onur Sermik ayrıca kendi yazdığı ve "Scan Etmek" adını verdiği tek kişilik stand up gösterisine devam etmektedir. Sahnede yerine duramayan genç oyuncunun oyununda, bir internet kafeye giren bayanın elindeki evrakı scan etme (tarama) isteği ve sonrasında gelişen komik olaylar konu ediliyor. Doksanlar dizisinde mahalle kabadayısı tiplemesi ile de büyük beğeni kazanan genç oyuncu futbol, basketbol ve voleybol gibi spor dallarında da yetenekli. Doksanlar dizisinin Alper'inin 1.86 boyunda ve 77 kilo olduğunu, açık bir tene ve kahverengi gözlere sahip olduğunu da belirtelim. Ayrıca şu anda Beni Böyle Sev dizisinde Ahmet karakterini canlandırmaktadır.
Türkiye'nin Gelişmiş Bir Ülke Olamamasının Nedeni Nedir? 00:49
Türkiye'nin Gelişmiş Bir Ülke Olamamasının Nedeni Nedir? 65 izlenme - 2 yıl önce TRT'nin 2006 yapımı Amerika'da Türk Olmak belgeslinde dün ibretlik bir bölüm paylaşmıştım. Buda başka bir ibretlik tespit... Belki bu toprakların yada üzerinde yaşayan inanların kaderi başka olabilirdi.
Legend Ft Rulez Rhyme Beyin Göçü 01:44
Legend Ft Rulez Rhyme Beyin Göçü 19 izlenme - 4 yıl önce Legend Ft Rulez Rhyme Beyin Göçü
Fikri Işık: ''Küresel vicdanın bu zülme dur demesi gerektiğine inanıyorum'' - 05:01
Fikri Işık: ''Küresel vicdanın bu zülme dur demesi gerektiğine inanıyorum'' - 5 izlenme - 2 yıl önce Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, şirketlerin faaliyet karının artıp, vergi öncesi karlılığının düşmesindeki problemin, kambiyo zararları ve finansman giderleri olduğunu belirterek "Merkez Bankası, ülkenin büyüme politikalarına destek olmak istiyorsa faiz indiriminde daha cesur, kur noktasında ise daha dikkatli olmalı" dedi.