Hoşgeldiniz!

Beykent Üniversitesi

Beykent Universitesi - Çarşaflar Altında - Ensest Temalı Kısa Film 07:15
Beykent Universitesi - Çarşaflar Altında - Ensest Temalı Kısa Film 153.910 izlenme - 2 yıl önce Beykent Üniversitesi, Sinema Tv bölümü öğrencileri tarafından çekilen filmin konusu kızkardeşiyle sevişen bir abinin yaşadıklarını anlatmaktadır. Bu arada Bilgi Üniversitesi öğrencileri bir porno film çekmişti. Onu izleyen oldu mu?
Kahpe Devran belgesel - Cahit Çeçen 20:37
Kahpe Devran belgesel - Cahit Çeçen 112 izlenme - 2 yıl önce bir çok film festivalinde ödül almış bu güzel kısa film/belgeseli izliyoruz. 43.Siyad Türk Sineması Ödülleri Ahmet Uluçay Umut Ödülü 22.İstanbul Uluslar arası Kısa Film Festivali En İyi Belgesel Film Ödülü 4. Galatasaray Ünv.Sinepark Kısa Film Festivali En İyi Belgesel Film Ödülü 10.Kısaca Uluslararası Öğrenci Filmleri Festivali, En İyi Belgesel Film Ödülü 4.İnönü Üniversitesi Kısa Film Festivali, En İyi Belgesel Film Ödülü 12. Marmara Üniversitesi Kısa Film Yarışması, Övgüye Değer Belgesel Ödülü 3.Documentarist Belgesel Günleri, Yeni Yetenek Özel Mansiyon Ödülü 4.Mimarlık ve Kent Filmleri Festivali En İyi İstanbul Belgeseli Ödülü Kahpe Devran/2010
Bea Tv Beykent Üniversitesi Cem Vardarcı Gülser Vardarcı Toyp Jcı 01:34
Bea Tv Beykent Üniversitesi Cem Vardarcı Gülser Vardarcı Toyp Jcı 97 izlenme - 6 yıl önce Bea tv beykent üniversitesi cem vardarcı gülser vardarcı toyp jcı
Parçalı Sevda Ultraslan Beykent Unı 22:07
Parçalı Sevda Ultraslan Beykent Unı 36 izlenme - 4 yıl önce GS Tv'nin hazırladığı Parçalı Sevda programının konuğu
Türkiye'nin Büyüme Dinamikleri Nasıl Geliştirilebilir? 02:15
Türkiye'nin Büyüme Dinamikleri Nasıl Geliştirilebilir? 37 izlenme - 3 yıl önce Beykent Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Akademisi Yard. Doç. Nurhan Toğuç,Türkiye'nin gelişime açık çok parlak bir genç nüfusu olduğunu, bu jenerasyonun yazılım, teknoloji ofisleri, nanoteknoloji gibi geleceğin alanlarına yönlendirilerek geleceğe damga vurma konusunda yol alabileceğini belirtti.
Üniversitelerin Sunduğu Olanaklar ve Burs İmkanları Nelerdir? - Başarıya Doğru 08.07.2017 Cumartesi 19:46
Üniversitelerin Sunduğu Olanaklar ve Burs İmkanları Nelerdir? - Başarıya Doğru 08.07.2017 Cumartesi 6 izlenme - 7 ay önce Üniversitelerin öğrencilere sunduğu olanaklar ve burs imkanları nelerdir? Öğrenciler tercih yaparken neleri göz önünde bulundurmalı? Başarıya Doğru programında Beykent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Emin Karahan ve Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi 4. sınıf öğrencisi Burak Kadir Aykul anlattı.
Üniversitelerin Sağladığı Öğrenim ve Gelişim Olanakları - Başarıya Doğru 12.07.2017 Çarşamba 20:10
Üniversitelerin Sağladığı Öğrenim ve Gelişim Olanakları - Başarıya Doğru 12.07.2017 Çarşamba 5 izlenme - 7 ay önce Başarıya Doğru programının konuğu Beykent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Emin Karahan ve Beykent Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cemal Yükselen anlattı.
Türkiye'de Hangi Piyasalarda Yenilikçi Finans Uygulamaları Mevcut? 01:17
Türkiye'de Hangi Piyasalarda Yenilikçi Finans Uygulamaları Mevcut? 6 izlenme - 3 yıl önce Beykent Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Akademisi Yard. Doç. Nurhan Toğuç, finans alanında en önemli konunun yeni piyasa alanlarının oluşumu olduğunu söyledi.