Hoşgeldiniz!

Beylikdüzü Belediyesi

Senden Daha Güzel Alternatif Klip (Atatürk) 01:11
Senden Daha Güzel Alternatif Klip (Atatürk) 2.570 izlenme - 1 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk için yapılmış en güzel kliplerden biri. Senden daha güzel şarkısı kullanılarak yapılmış klipte özel Atatürk görüntüleri var.
Beylikdüzü Belediyesi'nden Uçan Bando Gösterisi 05:31
Beylikdüzü Belediyesi'nden Uçan Bando Gösterisi 2.243 izlenme - 2 yıl önce 20 kişiden oluşan Beylikdüzü Belediye orkestrasının vinç üzerinde havadaki performansı görenlerin ilgisini çekti. Beylikdüzü Belediyesi'nin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği 'Barış ve Sevgi Buluşmaları', Adnan Kahveci Mahallesi Beylik Pazarı Alanı'nda yarın 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Saat 18.00'de kortej ile başlatılacak. Korteje klasik otomobil sahipleri ve hayvan sever dostlar evcil hayvanlarıyla birlikte korteje eşlik edecek. Kortej etkinlik alanına ulaştığı sırada binlerce kişi bir vinçteki askılıklarda ellerindeki müzik aletlerini çalan 'Gökyüzü Bandosu' ile karşılaşacak.
Cesur Tv Barış Ve Sevgi Etkinliğinde Şeval Sam Konseri 03:36
Cesur Tv Barış Ve Sevgi Etkinliğinde Şeval Sam Konseri 224 izlenme - 4 yıl önce BARIŞ VE SEVGİ ETKİNLİĞİNDE ŞEVAL SAM KONSERİ Cesur Haber:Gökhan Gülmez Şimdi uzaklardasin Gonul hicranla doldu Şimdi uzaklardasin Gonul hicranla doldu Hic ayrilamam derken Kavusmak hayal oldu Hic ayrilamam derken Kavusmak hayal oldu Sevda bahcelerinin Çicekleri hep soldu cicekleri hep soldu Hic ayrilamam derken Kavusmak hayal oldu Hic ayrilamam derken Kavusmak hayal oldu.
Beylikdüzü Belediyesi İmar Müdürü 10:59
Beylikdüzü Belediyesi İmar Müdürü 126 izlenme - 3 yıl önce Beylikdüzünde çıkan yangında 2 vatandaşımızın hayatını kaybetmesi sonucu Beylikdüzü Belediyesine Kameramızı alıp İmar Müdürünün makamına gittiğimizde İmar Müdürüne söz konusu binada iskan olup olmadığını sorduk oda olmadığını söyleyince bizde iskanı olmayan binada Kanunen oturulmasının suç olduğunu belediyenin buna müsaade etmemesi gerektiğini sorunca verdiği cevap istanbulun yüzde olarak çok büyük bir kısmının iskansız olduğunu bunu bildiklerini söylemesi bizi çok düşündürdü.Bile bile 2 can gitti.
Yusuf Güney'e Sürpriz 02:26
Yusuf Güney'e Sürpriz 114 izlenme - 5 yıl önce Beylikdüzü Belediyesi, düzenlediği 'Yaza Merhaba Konseri' ile Yusuf Güney'i ağırladı.
Beylikdüzü 23 Nisan Etkinlikleri 09:28
Beylikdüzü 23 Nisan Etkinlikleri 92 izlenme - 4 yıl önce Beylikdüzü Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri
Beylikdüzü Engelli Ritim Grubu 05:33
Beylikdüzü Engelli Ritim Grubu 98 izlenme - 3 yıl önce Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezinin Açtığı Kursta Engelli Çocuklarımıza Ritim Kursu Düzenlemiş Olup Beylikdüzünde Yapılacak Etkinliklerde Ritim Grubuda Sahne Alacaktır.beylikdüzü Tv Kanalıda Bunları Yayınlayacaktır.emeği Geçen Her Kese Başarılar Diliyoruz.engellileri Sadece Yılda 1 Kere Değil 365 Gün Düşünmek Lazım.beylikdüzü Belediyeside Bu Konuda Gerek Yaz Kursları Gerekse Kış Kursları Olarak Yıl Boyunca Devamını Sağlamaktadır.
Beylikdüzü Sakinlerinden Baki Yalın'ın... - Beylikdüzü Belediyesi Tv 03:02
Beylikdüzü Sakinlerinden Baki Yalın'ın... - Beylikdüzü Belediyesi Tv 6 izlenme - 11 ay önce ÇINAR ALTINA HİÇ UĞRAMAYI DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ ! BENCE GEÇ KALMIŞSINIZ