Hoşgeldiniz!

beynelmilel

böyle cenaze marşı görülmedi - beynelmilel 02:15
böyle cenaze marşı görülmedi - beynelmilel 2.688 izlenme - 5 yıl önce upload to mrtyvzdsgn
Beynelmilel - Cenaze Töreni 02:14
Beynelmilel - Cenaze Töreni 405 izlenme - 1 yıl önce Beynelmilel filminin trajikomik sahnelerinden biri...
Dilber Ay - Akşama Geleceğim (Beynelmilel) 01:35
Dilber Ay - Akşama Geleceğim (Beynelmilel) 358 izlenme - 1 yıl önce Beynelmilel filminde Dilber Ay ve Cezmi Baskın'ın birlikte söyledikleri şarkı. Şehrin asayişinden sorumlu binbaşının kendisi için yapılan bir eğlencede önce marş çalan ve söyleyen orkestraya "Bunları zaten hergün dinliyoruz, başka şeyler çalın" demesiyle çaldıkları parça. Dinleyin, yerinizde duramayacaksınız. Filmi de mutlaka izleyin.
İrsaliyesi Kesilmiş Şiir 01:31
İrsaliyesi Kesilmiş Şiir 952 izlenme - 6 yıl önce beynelminel cenaze marşı - komedi kanalından alındı.. üzerine şiir bindirildi; ortaya çıkansa süper bir video...
2. fa - türkiye - beynelmilel 02:11
2. fa - türkiye - beynelmilel 582 izlenme - 8 yıl önce 2. fragman awards - türkiye - beynelmilel
Beynelmilel Nedir? 02:58
Beynelmilel Nedir? 43 izlenme - 10 ay önce Beynelmilel nedir? Beynelmilel, uluslararası, enternasyonel anlamlarına gelmektedir. Cümle içerisinde kullanımına örnek Medeniyetin beynelmilel, fakat harsın mutlaka milli olduğunu unutmayacağız. (O. S. Orhon)
Beynelmilel - Çalgıları Yadırgamak 00:25
Beynelmilel - Çalgıları Yadırgamak 66 izlenme - 1 yıl önce Güzel filmin unutulmaz bir sahnesiydi. Sıradan çalgıcılar olan bir grup askeriye bandosunda görev alınca oradaki çalgıları beğenmez. Zira kaynak yerlerinden hava alan çalgı bile vardır.
Beynelmilel Kamera Arkası 02:12
Beynelmilel Kamera Arkası 150 izlenme - 2 yıl önce Çekimleri Adana'da yapılan filmin öyküsü 1982 yılında Güney'de geçiyor. Askeri yönetim şartlarına uyum sağlamaya çalışan kasaba halkı ve ayakta durmaya çalışan bir müzik grubunun hikâyesi. Hikâyenin ana karakterleri müzisyen bir baba Abuzer ile üniversiteye hazırlanan kızı Gülendam.