Hoşgeldiniz!

beynimizin

Bisiklet Sürmeyi Unutmak Mümkün mü? 06:52
Bisiklet Sürmeyi Unutmak Mümkün mü? 9.181 izlenme - 2 yıl önce Bir kere bisiklet sürmeyi öğrendikten sonra bunu unutabilir misiniz? Beynimizin öğrendiği bazı kalıpları ne kadar zor değiştirebileceği ile ilgili oldukça ilginç bir deney
Beynimizin Bize Oynadığı Oyun ! ( Şok Olacaksınız ! ) 01:21
Beynimizin Bize Oynadığı Oyun ! ( Şok Olacaksınız ! ) 6.156 izlenme - 5 yıl önce Beynimizin Bize Oynadığı Oyun ! ( Şok Olacaksınız ! )
Beynimizin Bize Oynadığı Müthiş Oyun! 01:21
Beynimizin Bize Oynadığı Müthiş Oyun! 1.146 izlenme - 7 yıl önce beynimizin bize oynadığı müthiş oyun! izleyin ve görün !
Bisiklet Sürmeyi Unutmak Mümkün mü? 06:52
Bisiklet Sürmeyi Unutmak Mümkün mü? 446 izlenme - 2 yıl önce Bir kere bisiklet sürmeyi öğrendikten sonra bunu unutabilir misiniz? Beynimizin öğrendiği bazı kalıpları ne kadar zor değiştirebileceği ile ilgili oldukça ilginç bir deney
Beynimizin Yüzde Kaçını Kullanıyoruz? 01:50
Beynimizin Yüzde Kaçını Kullanıyoruz? 323 izlenme - 2 yıl önce KANALIMIZ: http://www.izlesene.com/halicmehmet İnsan beyninin yüzde kaçını kullanabilir? sorusundan yola çıkarak kendi beynimizin yüzde kaçını kullanıyoruz diye bir araştırma yaptım ve araştırmanın verilerini sizinle paylaşıyorum umarım memnunsunuzdur, Keyifli Seyirler :)) Mail: halicmehmet@gmail.com Facebook Şahsi Hesabım https://goo.gl/6unjFJ Facebook Sayfamız https://goo.gl/CJBX1d İnstagram Hesabım https://goo.gl/lT51of Google Play Store (App) http://izl.sn/n7c5w7 İnsan beyninde bilinmeyenleri bilen insan aynştaynın meşhur sözü; insanlar beyninin yüzde 10'unu kullanıyor '' insanlık tarafından anlış anlaşılmış bir söz olduğu son zamanlarda bilim insanları tarafından açıklığa kavuşturulmuştur.. aynştayn sözlerinin karşısında yanlış anlaşılmaya düşmüştür.. aynştan beyni ile insanın bilinmeyenlerini kısa sürede çözdüğü için tüm insanlığın ona bir minnet borcu vardır.. beyin hakkında bilinmeyenleri videomuzda anlatıyorum.. insan beyni sağ lop ve sol lop dan oluşmaktadır.. Sizlere tavsiyem google'ye beyin egzersizleri yazarak güzel bir beyin egzersizi bulduktan sonra bunu günlük olarak tekrarlamanızdır.. Sağlıcakla kalın, Keyifli Seyirler :)) Play Store Uygulamamız İzlesene.com Sponsorluğu ile yayında ,, Play Store'ye HalicMehmet yazarak cep telefonunuza beni indirin :)
Beynimizin Hangi Kısmını Kullanırız ? 03:21
Beynimizin Hangi Kısmını Kullanırız ? 114 izlenme - 2 yıl önce Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Herkese Sahte Arap kanalından merhabalar.Bu gün sizlerle beynimizin sağ lob mu yoksa sol lob kullanıyoruz bundan bahsedeceğim.Şu iki görsele de bir bakın bir bakın. İkisi de yana yatık ünlü pisa kulesinin fotoğrafı ama bir tanesi daha tuhaf geldi değil mi?Sağda ki kule soldakine göre biraz daha mı yatık ? Çoğu insan böyle düşünüyor.İşin tuafı iki fotoğrafında bire bir aynı olmasıi olmasi.Solda ki kulenin sağda ki kuleden farklı görünmesi , beyninizin sol ve sağ lobuyla alakalı.Nasıl mı oluyor gelin öğrenelim.Daha fazla laf cambazlığı yapmadan sizi dizi film tadında sahte arap kanalımda iyi seyirler diliyorum.bilim,fen,araştırma,hafıza.