Hoşgeldiniz!

Beyyine Suresi

Beyyine Suresi - İdris Abkar | fussilet Kuran Merkezi 01:56
Beyyine Suresi - İdris Abkar | fussilet Kuran Merkezi 823 izlenme - 6 ay önce fussilet Kuran Merkezi tarafından İdris Abkar'ın sesinden hazırlanmış Beyyine Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Beyyine Suresi - Ebubekir Şatıri (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 01:43
Beyyine Suresi - Ebubekir Şatıri (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 1.755 izlenme - 1 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Ebubekir Şatıri'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Beyyine Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Kabe İmamı Mahir - Beyyine Suresi ve Meali 01:37
Kabe İmamı Mahir - Beyyine Suresi ve Meali 2.725 izlenme - 3 yıl önce Kabe İmamı Mahir - Beyyine Suresi ve Meali
Beyyine Suresi - Mishary Rashid al Afasy | fussilet Kuran Merkezi 02:12
Beyyine Suresi - Mishary Rashid al Afasy | fussilet Kuran Merkezi 1.033 izlenme - 1 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Mishary Rashid al Afasy'ın sesinden hazırlanmış Beyyine Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
İsmail Biçer - Beyyine Suresi 02:09
İsmail Biçer - Beyyine Suresi 959 izlenme - 3 yıl önce İsmail Biçer - Beyyine Suresi
Beyyine Suresi ibrahim Jibreen Türkçe Altyazılı Mealli 01:32
Beyyine Suresi ibrahim Jibreen Türkçe Altyazılı Mealli 2.182 izlenme - 3 yıl önce Beyyine Suresi ibrahim Jibreen Türkçe Altyazılı Mealli
BEYYİNE-SURESİ-Nasir Al Qatami 01:58
BEYYİNE-SURESİ-Nasir Al Qatami 842 izlenme - 3 yıl önce BEYYİNE Açık delil manasına gelen ve birinci âyette geçen " beyyine " kelimesi sûreye ad olmuştur. Talâk sûresinden sonra Medine'de inmiştir, 8 ( sekiz ) âyettir. Bu sûrede kâfirlerden ve müşriklerden söz edilmiş, onların bazı davranışları anlatılmış, inanan ve iyi işler yapanların kurtuluşa ereceği ifade edilmiştir.
beyyine suresi mishary rashid alafasy 01:53
beyyine suresi mishary rashid alafasy 898 izlenme - 6 yıl önce mishary rashid alafasy
Ahmet El Acemi Beyyine Suresi 01:50
Ahmet El Acemi Beyyine Suresi 536 izlenme - 3 yıl önce Ahmet El Acemi Beyyine Suresi
Ayasofya'da Kur'an Tilaveti - Beyyine Suresi 05:48
Ayasofya'da Kur'an Tilaveti - Beyyine Suresi 10 izlenme - 1 ay önce Bereket Vakti Ayasofya’da İbrahim Altıntaş, Beyyine Suresi ve İhlas Suresi’nin ilk 4 ayetini tilavet ediyor. Bereket Vakti Ayasofya, Ramazan boyunca TRT Diyanet’te. En yeni içerikler ve güncel videolar için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Kanalımıza Abone Olmak İçin: https://www.youtube.com/user/diyanettv?sub_confirmation=1&feature=iv&src_vid=Pw6SPinr1CU&annotation_id=annotation_2140645055 Web Sitemiz http://www.diyanet.tv Facebook http://www.fb.com/trtdiyanet Twitter http://www.twitter.com/trtdiyanet Instagram : http://instagram.com/trtdiyanet
Beyyine Suresi Furkan Enes Çalışkan 02:22
Beyyine Suresi Furkan Enes Çalışkan 52 izlenme - 3 yıl önce beyyine suresi nasıl okunur
Hafız Mustafa Başkan - Beyyine Suresi 01:56
Hafız Mustafa Başkan - Beyyine Suresi 1 izlenme - 2 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A190heP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Hafız Süleyman Devre - Beyyine Suresi 02:37
Hafız Süleyman Devre - Beyyine Suresi 1 izlenme - 5 ay önce Şölen Kaset Video Plak Pazarlama Hafız Süleyman Devre - BEYYİNE SÛRESİ BEYYİNE SÛRESİ TR-076-16-2400 Rahman ve Rahim Olan Allah'ın Adıyla 1. Kitap ehlinden inkâr edenler ile Allah’a ortak koşanlar, kendilerine apaçık delil gelinceye kadar (küfürden) ayrılacak değillerdi. 2. Bu delil, tertemiz sahifeleri okuyan, Allah tarafından gönderilen bir peygamberdir. 3. O sahifelerde dosdoğru hükümler vardır. 4. Kendilerine kitap verilenler, ancak kendilerine o apaçık delil geldikten sonra ayrılığa düştüler. 5. Hâlbuki onlara, ancak dini Allah’a has kılarak, hakka yönelen kimseler olarak O’na kulluk etmeleri, namazı kılmaları ve zekâtı vermeleri emredilmişti. İşte bu dosdoğru dindir. 6. Şüphesiz, inkâr eden kitap ehli ile Allah’a ortak koşanlar, içinde ebedî kalmak üzere cehennem ateşindedirler. İşte onlar insanların en kötüsüdürler. 7. Şüphesiz, iman edip, salih ameller işleyenler var ya; işte onlar insanların en hayırlısıdırlar. 8. Rableri katında onların mükâfatı, içlerinden ırmaklar akan, içlerinde ebedî kalacakları Adn cennetleridir. Allah onlardan razı olmuştur, onlar da Allah’tan razı olmuşlardır. İşte bu mükâfat Rablerine derin saygı duyanlara mahsustur. Hafız Süleyman Devre - Kur-an'ın Işığında -2016