Hoşgeldiniz!

Beyzbol Topu Videoları İzle

Beyzbol Topunu Artistlik Hareketle Tutmak  00:05
Beyzbol Topunu Artistlik Hareketle Tutmak 122 izlenme - 8 ay önce Beyzbol maçı ile ilgili bir video,topu tutan oyuncunun artistlik hareketini izliyoruz. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Hediye Edilen Topa Huşu İçinde Bakan Çocuk 00:24
Hediye Edilen Topa Huşu İçinde Bakan Çocuk 326 izlenme - 2 yıl önce Çocuk tribüne gelen topun ön sıradaki adam tarafından kendisine verilmesi sonrası coşuyor, inme iniyor
Beyzbol Topunu Mısır Bardağıyla Yakalamak 00:57
Beyzbol Topunu Mısır Bardağıyla Yakalamak 398 izlenme - 3 yıl önce beyzbol karşılaşmasında seyircilerin arasına giden topu elindeki mısıt bardağıyla yakalayan adam ilgin görüntüler oluşturdu
Dünyanın En İlginç Diş Çekme Yöntemi 00:58
Dünyanın En İlginç Diş Çekme Yöntemi 249 izlenme - 3 yıl önce Sallanan dişini çekmekten korkan küçük bir kız beyzbol topu sayesinde dişinden kurtuldu. İnsanların sallanan dişlerini çekmek için genellikle kapıyı kullanmalarına rağmen küçük kızın uyguladığı sıra dışı yöntemle görenleri hayrete düşürdü. Babası tarafından ilk olarak ipin bir ucuna beyzbol topu diğer ucuna dişi takılan küçük kız abisinin havaya atıla topa vurmasıyla ise dişinden kurtuldu. Olay öncesi oldukça heyecanlı ve gergin görülen küçük kız topa vurulma anında ise geçici bir korku yaşadı. Olay sonrası gece dişiyle birlikte uyuyan küçük kız dileğinin ise dişinin kendisine para getirmesi olduğunu açıkladı.
Beyzbol Topunu Her Delikten Geçiren Kadın   00:58
Beyzbol Topunu Her Delikten Geçiren Kadın 23 izlenme - 4 ay önce Bu tür başaralı videolar çok gördük,görüntüde izleyeceğimiz kadın beyzbol topunu her deliğe sokuyor,nerdeyse iğne deliğine sokacak izliyoruz
Mısır Kutusuyla Beyzbol Topu Yakalamak 00:57
Mısır Kutusuyla Beyzbol Topu Yakalamak 176 izlenme - 2 yıl önce Elindeki mısır kutusuyla sporcunun vurduğu beyzbol topunu yakalayan adam ve ardından tepkisi kameralara bu şekilde yansımış.
Canlı Yayında Beyzol Topu Çarptı 00:37
Canlı Yayında Beyzol Topu Çarptı 90 izlenme - 2 yıl önce Fox Tv'nin spor muhabiri Sophia Minnaert, bir beyzbol maçı öncesi yayın yaparken gelen topun kurbanı oldu. Fox Tv'nin güzel spor muhabiri Sophia Minnaert'e canlı yayında beyzbol topu çarptı. Beyzbol topunun çarpmasıyla elindeki mikrofonu yere düşürdü. Kısa bir süre şaşkınlık yaşayan güzel muhabir hemen kendine geldi ve yerdeki mikrofonu alıp canlı yayına devam etti.
beyzbol topu .gofrm. 01:02
beyzbol topu .gofrm. 184 izlenme - 6 yıl önce beyzbol topu www.gofrm.com
160 Km Hızla Atılan Beyzbol Topunu Kesen Samuray 02:15
160 Km Hızla Atılan Beyzbol Topunu Kesen Samuray 57 izlenme - 2 yıl önce Sadece 10 metre uzaklıktan, size doğru fırlatılmış 160km hızındaki bir beyzbol topunu, kılıcınızı bir anda kabından çekip topu ikiye bölebilir misiniz? O bölüyor! Akıllı telefonların ilk zamanında çok popüler olan, bağımlılık yaratan oyunların başını çeken "Fruit Ninja"'dan meyve, sebze doğramaya alışığız. Peki hiç daha ufak birşeyin, size doğru çok daha hızlı (160 km) ve sadece 10 metre mesafeden atıldığını düşündünüz mü? Evet, aslında böyle bir şeyi eğer takip ediyorsanız beyzbol maçlarında görüyoruz. Ama peki ya atılan nesneyi katana ile kesmeniz gerekiyor desek? Yani Fruit Ninja'nın gerçeğini daha zorlu bir biçimde yapacaksınız. Haliyle bu durumda imkansız oluyor tabii.
165 Km Hızla Gelen Beyzbol Topu Kafasında Patladı 01:44
165 Km Hızla Gelen Beyzbol Topu Kafasında Patladı 58 izlenme - 3 yıl önce ABD'de Pittsburgh Pirates ile Miami Marlins arasında oynanan maçta atıcı Dan Jennings yapılan vuruş sonrası 165 km hızla kafasına gelen top sonrası yere yığıldı.
Bu topu nasıl tuttu! 00:54
Bu topu nasıl tuttu! 94 izlenme - 5 yıl önce
Kucağında Çocuğuyla Tribüne Gelen Beyzbol Topunu Yakalayan Baba 00:22
Kucağında Çocuğuyla Tribüne Gelen Beyzbol Topunu Yakalayan Baba 31 izlenme - 2 yıl önce Tribüne doğru gelen topa oyuncu ile aynı anda uzanıp oyuncudan önce alan adam oyuna biraz müdahale etmiş gözüküyor. Kucağında çocuğu da bulunmasına rağmen sakince uzandığı topu alan adamın hareketini izliyoruz.
Bu Olay 100 Yılda Bir Olur! Beyzbol Topu Kamerayı Vurdu! 00:30
Bu Olay 100 Yılda Bir Olur! Beyzbol Topu Kamerayı Vurdu! 37 izlenme - 3 yıl önce Beyzbol Sopasıyla Topa Vuran Genç, Kız Kardeşinin Video Kamerasını İşte Böyle Vurdu. Bu Milimetrik Olay, Görenleri Şaşkına Çeviriyor.
Beyzbol Topu Yakalamaya Çalışan Köpek 00:11
Beyzbol Topu Yakalamaya Çalışan Köpek 48 izlenme - 4 yıl önce Beyzbol Topu Yakalamaya Çalışan Köpek
Çocuktan Daha Çocuk Olan Taraftar! 00:21
Çocuktan Daha Çocuk Olan Taraftar! 25 izlenme - 4 yıl önce Beyzbol hayranı kadın, küçük çocuğun elinden topu çalıyor.
Beyzbol Topuna Eritilmiş Bakır Dökülürse 03:32
Beyzbol Topuna Eritilmiş Bakır Dökülürse 6 izlenme - 11 ay önce İlginç deneylerine bir yenisini daha ekleyerek bu sefer beyzbol topuna eritilmiş bakır döken elemanlar bunu kaydetti.
Bir Eliyle Kızını Diğeriyle Beyzbol Topunu Tutan Süper Baba 00:39
Bir Eliyle Kızını Diğeriyle Beyzbol Topunu Tutan Süper Baba 5 izlenme - 10 ay önce Eldiven kullanmadan ve yerinden kalkmadan, üstelik kucağında kızı varken bir atış sonrası tribüne gelen topu tek hamlede tutan süper baba!
Kucağında Bebeğiyle Beyzbol Topu Yakalayan Baba 00:28
Kucağında Bebeğiyle Beyzbol Topu Yakalayan Baba 3 izlenme - 10 ay önce Olduğu yerden kalkmadan kucağında kızı varken beyzbol topunu yakalayan süper baba. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya