Hoşgeldiniz!

Bezgin Videoları

İlhan İrem - Bezgin 05:30
İlhan İrem - Bezgin 3.810 izlenme - 5 yıl önce
ilhan irem - bezgin 05:31
ilhan irem - bezgin 789 izlenme - 5 yıl önce
İlhan İrem - Bezgin 05:30
İlhan İrem - Bezgin 214 izlenme - 2 yıl önce İlhan İrem tarzı dışında bir şarkı belki de ama ona her tarzın yakıştığının acaip sıkı bir göstergesi.Ses,sözler.. Harika şarkı..
İlhan İrem - Olanlar Olmuş (Orijinal Plak Kayıt ) 08:05
İlhan İrem - Olanlar Olmuş (Orijinal Plak Kayıt ) 273 izlenme - 2 yıl önce İlhan İrem'in 1981 Bezgin albümünden olanlar olmuş şarkısı orjinal plak kaydı ile sizlerle.Sahiden dinleyene olanlar oluyor benden demesi.Şehir efsanesi olmuş bir söylenti vardır.İlhan İrem askere gider döndüğünde sevgilisini en yakın arkadaşıyla evli bulur.Ortaya böyle bir şarkı çıkar.
arabalar 02:22
arabalar 333 izlenme - 9 yıl önce muzaffer ve kızları
 Umut Bezgin'den yeni yıl mesajı 00:15
Umut Bezgin'den yeni yıl mesajı 87 izlenme - 1 yıl önce Alem FM programcılarından Umut Bezgin, Alem FM dinleyicilerine yeni yıl mesajı verdi.
Burak Bezgin - Yarınımsın 06:06
Burak Bezgin - Yarınımsın 384 izlenme - 6 yıl önce süper bi yorum dinleee ...
İlhan İrem - Bezgin Albümü (1981 - 44 Dk) 44:13
İlhan İrem - Bezgin Albümü (1981 - 44 Dk) 104 izlenme - 2 yıl önce İşte alkışlarlayaşıyorum yine tozlu raflarda kalmış ve internette zor bulunan böyle muhteşem ve efsane bir albümü daha gün yüzüne çıkardı. Ülkemizin en iyi sanatçılarından,bestekar ve müzisyenlerinden büyük insan sevgili İlhan İrem'in 1981 yılında kendisinin de Koridor'a Giriş albümü olarak adlandırdığı Bezgin albümüdür.Albüm Long Play olarak basılmıştır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. Ayrıca albümün kapağı budur : http://s.pixogs.com/image/R-5715581-1400700831-6765.jpeg İyi dinlemeler.
İlhan İrem /bezgin 05:31
İlhan İrem /bezgin 172 izlenme - 5 yıl önce
Yılmadık devam ettik! Depresif Bezgin Şiir - Resimli Şiir - Arıza Misyonu 01:29
Yılmadık devam ettik! Depresif Bezgin Şiir - Resimli Şiir - Arıza Misyonu 47 izlenme - 2 yıl önce Arızalığın kısa özeti resim, müzik ve şiir ile anlatılırsa... Kaşlarla başlayan ve yıllar sonra aykırı, çocuksu bir bilgelikle sonuca ulaşan bir stil... Muhabbetin en samimisi, ayarsızı ve güldüreni için lütfen sayfamızı beğenin! :) http://www.facebook.com/ArizaAdamTurkey Bu bir mizah videosudur ve mizah çoğu zaman gerçek hayat içindeki öğelerden somut örnekler içerir! Arıza Adam özelde hiçbir kişiyi veya kurumu hedef almaz ve onları yıpratmak istemez! Arıza Adam; toplumu yanlış yöne ve sınırlı algıya sevk eden zararlı kişileri ve kavramları, mizah yoluyla eleştirme amaçlı yaratılmış bir mizah tiplemesidir! Arıza Adam; yürütmekte olduğu sert tarzla toplumun yanlış öğelerine ayna olmayı amaçlar! Bizzat kendisi; Allah'a, yani Yaratıcı'ya yüzde yüz inanan bir felsefeyle yaşamaktadır ve gönül gözü ile bakmaya inanır. Toplumdaki iyiyi de, kötüyü de doğal kabul eder. Bireyin iyisini de, kötüsünü de doğal kabul eder!
İlhan İrem - Saçların Sarmaşıklar (Orijinal Plak Kayıt) 05:41
İlhan İrem - Saçların Sarmaşıklar (Orijinal Plak Kayıt) 26 izlenme - 2 yıl önce Saçların sarmaşıklar Daldan dala uzanan Uçuyorum dallarda Başımda sonsuz zaman Bilmeden yeşilliğine Düşmüş bir damlayım ben Tüm dünyanın kökünde Her şeyin kaynağı sen Saçların sarmaşıklar Daldan dala uzanan Uçuyorum dallarda Başımda sonsuz zaman Bilmeden yeşilliğine Düşmüş bir damlayım ben Tüm dünyanın kökünde Her şeyin kaynağı sen Sensisizliğe sığınmış Bu çitler bu kulübe Artık bizi unutmuş Bahçemizdeyim yine Sensisizliğe sığınmış Bu çitler bu kulübe Artık bizi unutmuş Bahçemizdeyim yine Şu karşıki yokuştan Üç - beş tembel kuştan Başka kimse yok artık Şu karşıki yokuştan Çığlık çığlık çağlayan Cıvıl cıvıl sevgimiz Seslerimiz yok artık Yalnızca yokluğunla Yıkılmayan bir bahçe Saçların sarmaşıklar Kolların tahta perde Yalnızca yokluğunla Yıkılmayan bir bahçe Saçların sarmaşıklar Kolların tahta perde Bir sensizlik bir de ben Bir de gece Yürüyoruz sessizce Bir sensizlik bir de ben Bir de gece Yürüyoruz sessizce Baharlar gitmiş takılıp Karanlığın pençelerine Baharlar gitmiş seninleTükenmişliğimle Yıldırımlar dökülüyor Yapraklar dökülüyor Sensizlik dökülüyor Sicim sicim gözlerime Sensisizliğe sığınmış Bu çitler bu kulübe Artık bizi unutmuş Bahçemizdeyim yine Sensisizliğe sığınmış Bu çitler bu kulübe Artık bizi unutmuş Bahçemizdeyim yine Şu karşıki yokuştan Üç - beş tembel kuştan Başka kimse yok artık Şu karşıki yokuştan Çığlık çığlık çağlayan Cıvıl cıvıl sevgimiz Seslerimiz yok artık Yalnızca yokluğunla Yıkılmayan bir bahçe Saçların sarmaşıklar Kolların tahta perde Yalnızca yokluğunla Yıkılmayan bir bahçe Saçların sarmaşıklar Kolların tahta perde Bir sensizlik bir de ben Bir de gece Yürüyoruz sessizce Bir sensizlik bir de be
Full Motivasyonla Çalışan Uçak Kargocusu 04:23
Full Motivasyonla Çalışan Uçak Kargocusu 35 izlenme - 2 yıl önce Kargocu arkadaşın maaşında zam yapmışlar muthemelen. İşinin hakkını veriyor.
Ölmek için iyi bir gün! Bezgin Adam! Bezgin Komedi - Tükenmişlik :) 01:19
Ölmek için iyi bir gün! Bezgin Adam! Bezgin Komedi - Tükenmişlik :) 20 izlenme - 2 yıl önce Bezgin olmadığı gününe çok az rastladığımız Arıza Adam'ın anlık bir bezginlik çekimi :))) Özellikle tükenmişlik sendromu olanlar; moraliniz bozukken izlemeyin; intihara sürüklenme riski var! :))) Muhabbetin en samimisi, ayarsızı ve güldüreni için lütfen sayfamızı beğenin! :) http://www.facebook.com/ArizaAdamTurkey Bu bir mizah videosudur ve mizah çoğu zaman gerçek hayat içindeki öğelerden somut örnekler içerir! Arıza Adam özelde hiçbir kişiyi veya kurumu hedef almaz ve onları yıpratmak istemez! Arıza Adam; toplumu yanlış yöne ve sınırlı algıya sevk eden zararlı kişileri ve kavramları, mizah yoluyla eleştirme amaçlı yaratılmış bir mizah tiplemesidir! Arıza Adam; yürütmekte olduğu sert tarzla toplumun yanlış öğelerine ayna olmayı amaçlar! Bizzat kendisi; Allah'a, yani Yaratıcı'ya yüzde yüz inanan bir felsefeyle yaşamaktadır ve gönül gözü ile bakmaya inanır. Toplumdaki iyiyi de, kötüyü de doğal kabul eder. Bireyin iyisini de, kötüsünü de doğal kabul eder!