Hoşgeldiniz!

bezgin

İlhan İrem - Bezgin 05:30
İlhan İrem - Bezgin 4.317 izlenme - 6 yıl önce
İlhan İrem - Bezgin 05:30
İlhan İrem - Bezgin 441 izlenme - 2 yıl önce İlhan İrem tarzı dışında bir şarkı belki de ama ona her tarzın yakıştığının acaip sıkı bir göstergesi.Ses,sözler.. Harika şarkı..
ilhan irem - bezgin 05:31
ilhan irem - bezgin 897 izlenme - 6 yıl önce
İlhan İrem - Olanlar Olmuş (Orijinal Plak Kayıt ) 08:05
İlhan İrem - Olanlar Olmuş (Orijinal Plak Kayıt ) 340 izlenme - 2 yıl önce İlhan İrem'in 1981 Bezgin albümünden olanlar olmuş şarkısı orjinal plak kaydı ile sizlerle.Sahiden dinleyene olanlar oluyor benden demesi.Şehir efsanesi olmuş bir söylenti vardır.İlhan İrem askere gider döndüğünde sevgilisini en yakın arkadaşıyla evli bulur.Ortaya böyle bir şarkı çıkar.
arabalar 02:22
arabalar 335 izlenme - 10 yıl önce muzaffer ve kızları
İlhan İrem - Bezgin Albümü (1981 - 44 Dk) 44:13
İlhan İrem - Bezgin Albümü (1981 - 44 Dk) 279 izlenme - 2 yıl önce İşte alkışlarlayaşıyorum yine tozlu raflarda kalmış ve internette zor bulunan böyle muhteşem ve efsane bir albümü daha gün yüzüne çıkardı. Ülkemizin en iyi sanatçılarından,bestekar ve müzisyenlerinden büyük insan sevgili İlhan İrem'in 1981 yılında kendisinin de Koridor'a Giriş albümü olarak adlandırdığı Bezgin albümüdür.Albüm Long Play olarak basılmıştır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. Ayrıca albümün kapağı budur : http://s.pixogs.com/image/R-5715581-1400700831-6765.jpeg İyi dinlemeler.
 Umut Bezgin'den yeni yıl mesajı 00:15
Umut Bezgin'den yeni yıl mesajı 103 izlenme - 2 yıl önce Alem FM programcılarından Umut Bezgin, Alem FM dinleyicilerine yeni yıl mesajı verdi.
Burak Bezgin - Yarınımsın 06:06
Burak Bezgin - Yarınımsın 384 izlenme - 7 yıl önce süper bi yorum dinleee ...
İlhan İrem /bezgin 05:31
İlhan İrem /bezgin 179 izlenme - 6 yıl önce
İlhan İrem - Saçların Sarmaşıklar (Orijinal Plak Kayıt) 05:41
İlhan İrem - Saçların Sarmaşıklar (Orijinal Plak Kayıt) 76 izlenme - 2 yıl önce Saçların sarmaşıklar Daldan dala uzanan Uçuyorum dallarda Başımda sonsuz zaman Bilmeden yeşilliğine Düşmüş bir damlayım ben Tüm dünyanın kökünde Her şeyin kaynağı sen Saçların sarmaşıklar Daldan dala uzanan Uçuyorum dallarda Başımda sonsuz zaman Bilmeden yeşilliğine Düşmüş bir damlayım ben Tüm dünyanın kökünde Her şeyin kaynağı sen Sensisizliğe sığınmış Bu çitler bu kulübe Artık bizi unutmuş Bahçemizdeyim yine Sensisizliğe sığınmış Bu çitler bu kulübe Artık bizi unutmuş Bahçemizdeyim yine Şu karşıki yokuştan Üç - beş tembel kuştan Başka kimse yok artık Şu karşıki yokuştan Çığlık çığlık çağlayan Cıvıl cıvıl sevgimiz Seslerimiz yok artık Yalnızca yokluğunla Yıkılmayan bir bahçe Saçların sarmaşıklar Kolların tahta perde Yalnızca yokluğunla Yıkılmayan bir bahçe Saçların sarmaşıklar Kolların tahta perde Bir sensizlik bir de ben Bir de gece Yürüyoruz sessizce Bir sensizlik bir de ben Bir de gece Yürüyoruz sessizce Baharlar gitmiş takılıp Karanlığın pençelerine Baharlar gitmiş seninleTükenmişliğimle Yıldırımlar dökülüyor Yapraklar dökülüyor Sensizlik dökülüyor Sicim sicim gözlerime Sensisizliğe sığınmış Bu çitler bu kulübe Artık bizi unutmuş Bahçemizdeyim yine Sensisizliğe sığınmış Bu çitler bu kulübe Artık bizi unutmuş Bahçemizdeyim yine Şu karşıki yokuştan Üç - beş tembel kuştan Başka kimse yok artık Şu karşıki yokuştan Çığlık çığlık çağlayan Cıvıl cıvıl sevgimiz Seslerimiz yok artık Yalnızca yokluğunla Yıkılmayan bir bahçe Saçların sarmaşıklar Kolların tahta perde Yalnızca yokluğunla Yıkılmayan bir bahçe Saçların sarmaşıklar Kolların tahta perde Bir sensizlik bir de ben Bir de gece Yürüyoruz sessizce Bir sensizlik bir de be
Full Motivasyonla Çalışan Uçak Kargocusu 04:23
Full Motivasyonla Çalışan Uçak Kargocusu 40 izlenme - 3 yıl önce Kargocu arkadaşın maaşında zam yapmışlar muthemelen. İşinin hakkını veriyor.