Hoşgeldiniz!

bianchi

Formula 1'de Jules Bianchi'nin Kazası (05.10.2014) 00:36
Formula 1'de Jules Bianchi'nin Kazası (05.10.2014) 5.269 izlenme - 3 yıl önce Formula 1'de talihsiz bir kaza yaşandı. Marussia takımının Fransız pilotu Jules Bianchi, Japonya'nın Suzuka pistinde geçirdiği kaza sonucu hastaneye kaldırıldı. Bianchi'nin, kısa süre önce kaza yapmış Adrian Sutil'in aracını pistten kaldırmak için piste giren vince çarptığı söyleniyor. Bianchi hastaneye bilinci kapalı olarak getirildi. Bu videoda Sutil'in kazası ve Bianchi'nin kazasının hemen sonrası görülebiliyor.
Yapay Cennet Fragmanı 02:23
Yapay Cennet Fragmanı 8.516 izlenme - 4 yıl önce 2012 Brezilya yapımı Paraísos Artificiais (Yapay Cennet) filminin fragmanı. Brezilya’daki elektro-tekno partilerin alt kültürünün ve bu partilerde tanışan Nando ve Eric’in aşkının anlatıldığı romantik dram…
Jules Bianchi'nin Kazası (Amatör Kayıt) 01:36
Jules Bianchi'nin Kazası (Amatör Kayıt) 3.799 izlenme - 3 yıl önce 2014 Japonya Grand Prix'inde Jules Bianchi'nin geçirdiği kazanın amatör kameralar tarafından çekilmiş görüntüleri basına yansıdı. Görüntülerde Sutil'in aracını çekmek için piste girmiş iş makinesine Bianchi'nin çok yüksek bir hızla çarptığı ve aracın altından geçerek öbür taraftan çıktığı görülüyor.
Jules Bianchi'nin Suzuka'daki Dehşet Verici Kazası 02:43
Jules Bianchi'nin Suzuka'daki Dehşet Verici Kazası 4.168 izlenme - 3 yıl önce Dün (05.10.2014) yapılan Japonya GP'sinde Adrian Sutil’in kaza yaptığı yerde Marussia pilotu Jules Bianchi'de kaza yaptı. Sutil’in açıklamasına göre Bianchi kendi aracını çıkarmaya çalışan bir kurtarma aracına yanlamasına çarptı. Bu kazanın ardından tıbbi merkeze götürülen Bianchi daha sonra helikopter ile hastaneye kaldırıldı. Fransız pilotun durumu malesef kritik.
Dj Gökhan Küpeli - Bianchi 03:03
Dj Gökhan Küpeli - Bianchi 3.417 izlenme - 5 yıl önce Dj Gökhan Küpeli - Bianchi
Formula 1'de Feci Kaza 01:06
Formula 1'de Feci Kaza 2.296 izlenme - 3 yıl önce Formula 1 Dünya Şampiyonası'nın 15. yarışı Japonya Grand Prix'sinde yaptığı kaza sonrası kafasından ciddi şekilde yaralandığı açıklanan Fransız pilot Jules Bianchi'nin sağlık durumunun "stabil ve kritik" olduğu belirtildi. Uluslararası Otomobil Federasyonu (FIA) Sözcüsü Matteo Bonciani, kaza sonrası getirildiği Mie Hastanesi'nde acilen ameliyat edilen Marussia-Ferrari takımının sürücüsü Bianchi'nin sağlık durumuna ilişkin yaptığı açıklamada, "Durumu kritik ancak stabil. Bu açıklamayı Jules'un ailesi adına yapıyorum. Tüm söyleyebileceğim bu" ifadelerini kullandı. Bonciani, 25 yaşındaki sürücünün başında bekleyen ebeveynlerinin yanı sıra Fransız Alpleri'nde kayak yaparken geçirdiği kaza yüzünden uzun süre komada kalmasının ardından tedavisine evde devam edilmek üzere taburcu edilen eski Formula 1 pilotu Michael Schumacher'in iyileşme sürecini yakından izleyen FIA Sağlık Kurulu Başkanı Gerard Saillant'ın da Japonya'ya geldiği bilgisini verdi. Fransız sürücü, pistin dışına çıkarak bariyerlere çarpan Sauber takımından Adrian Sutil'in otomobilini çekmeye gelen araçla çarpışmış ve kaza nedeniyle yarış erken sonlandırılmıştı.
bianchi 50cc mirror turbo intercooller tek teker b 00:16
bianchi 50cc mirror turbo intercooller tek teker b 6.277 izlenme - 10 yıl önce 50cc bianchi ile tek teker tam bir komedi mutlaka izleyin
bianchi mirror 50cc turbo intercooller 00:26
bianchi mirror 50cc turbo intercooller 1.241 izlenme - 10 yıl önce bianchi mirror 50cc turbo intercooller ngk
bİanchİ power full body kİt mmpower_garage 01:39
bİanchİ power full body kİt mmpower_garage 586 izlenme - 9 yıl önce bİanchİ power ///m power 2.8 (hard blue)
Formula 1'de Bianchi Kaza Yaptı, Hastaneye Kaldırıldı 00:23
Formula 1'de Bianchi Kaza Yaptı, Hastaneye Kaldırıldı 309 izlenme - 3 yıl önce F1'in genç pilotlarından Marussia-Ferrari'nin pilotu Bianchi, kaza nedeniyle piste giren kurtarma aracıyla çarpıştı. Fransız pilot, hastaneye kaldırıldı.
Fiori Bianchi Per Te @tilla Video 02:48
Fiori Bianchi Per Te @tilla Video 258 izlenme - 6 yıl önce fiori bianchi per te jean francois michaelnostalji 1970 @tilla video
Bike Extreme Bianchi / Bisiklet Tour Türkiye 01:35
Bike Extreme Bianchi / Bisiklet Tour Türkiye 150 izlenme - 3 yıl önce BİANCHİ MONTANA BİSİKLET MACERASI TÜRKİYE SARIGERMEDEN SİZLERLE VE BEĞENMENİZİ UMUYORUM BU ALANDA AMATÖR BİR VİDEO OLDUĞUNUDA SÖYLEMEM GEREKTİĞİNE İNANIYORUM
Formula 1'de Jules Bianchi'nin Kazası (05.10.2014) 00:27
Formula 1'de Jules Bianchi'nin Kazası (05.10.2014) 167 izlenme - 3 yıl önce Formula 1'de talihsiz bir kaza yaşandı. Marussia takımının Fransız pilotu Jules Bianchi, Japonya'nın Suzuka pistinde geçirdiği kaza sonucu hastaneye kaldırıldı. Bianchi'nin, kısa süre önce kaza yapmış Adrian Sutil'in aracını pistten kaldırmak için piste giren vince çarptığı söyleniyor. Bianchi hastaneye bilinci kapalı olarak getirildi. Bu videoda Sutil'in kazası ve Bianchi'nin kazasının hemen sonrası görülebiliyor.
Jules Bianchi'nin Suzuka'daki dehşet verici kazası 02:48
Jules Bianchi'nin Suzuka'daki dehşet verici kazası 86 izlenme - 3 yıl önce Japonya GP'sinde Adrian Sutil’in kaza yaptığı yerde Marussia pilotu Jules Bianchi'de kaza yaptı.
Jules Bianchi Hayatını Kaybetti 03:02
Jules Bianchi Hayatını Kaybetti 88 izlenme - 3 yıl önce Geçen sene Japonya'da gerçekleşen yarışlarda başından ağır yaralanan ve aylardır komada yatan Fransız Formula 1 pilotu Jules Bianchi, yaşamını yitirdi. Geçen yıl ekim ayında Japonya Grand Prix'sinde geçirdiği kazadan bu yana komada bulunan Formula 1 pilotu Jules Bianchi, 25 yaşında hayatını kaybetti. Formula 1'in internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Bianchi, dünyaya geldiği Fransa'nın Nice kentiyle aynı adı taşıyan hastanede hayata gözlerini yumdu. Oğullarının tedavi sürecinde emeği geçen tüm doktorlara şükranlarını sunan ve desteğini esirgemeyen herkese teşekkür eden Bianchi ailesi, "Jules, her zaman yaptığı gibi sonuna kadar savaştı ancak verdiği mücadele, bugün sona erdi. Acımız çok büyük ve tarifi mümkün değil" ifadelerini kullandı.
İşte Bianchi'nin Korkunç Kazası.. 02:43
İşte Bianchi'nin Korkunç Kazası.. 63 izlenme - 3 yıl önce ules Bianchi'nin ailesi, Bianchi'nin yaşadığı kaza sonucu yaralanmalarının ne boyutta olduğunu açıkladı. Mie genel tıp merkezinde yoğun bakımda tedavisine devam edilen Bianchi'nin, diffüz aksonal yaralanma geçirdiği belirtildi. Bianchi'nin ailesi şu açıklamayı yaptı: "Bu ailemiz için oldukça zor bir zaman. Tüm dünyadan bize Jules ile destek ve sevgi mesajları geliyor. Tüm içtenliğimizle bize olan desteklerinizden dolayı teşekkür ediyoruz. Bianchi ile ilgilenmeye devam ediliyor ve çıkacak her gelişmeyi uygun olduğunda paylaşacağız." Bianchi'nin ailesi Profesör Alessandro Frati ve FIA medikal komisyon başkanı Profesör Gerard Saillant'a teşekkürlerini iletti. Profesör Saillant ve Frati hastanede bulunan meslektaşlarının bu iş üzerinde mükemmel bir şekilde ilgilendiklerini belirtirken, Japon meslektaşlarına teşekkürlerini ilettiler.
Formula 1 Pilotu Bianchi, Hayatını Kaybetti 01:25
Formula 1 Pilotu Bianchi, Hayatını Kaybetti 10 izlenme - 3 yıl önce Geçen yıl Japonya'da düzenlenen yarışta geçirdiği kazadan bu yana komada bulunan Formula 1 pilotu Bianchi, 25 yaşında hayatını kaybetti.
Tereza - Love Me More (Gino Bianchi Remix) 03:30
Tereza - Love Me More (Gino Bianchi Remix) 26 izlenme - 6 yıl önce