Hoşgeldiniz!

biber gazı

Motosikletliye Saldıran Magandaların Rezil Olması 01:00
Motosikletliye Saldıran Magandaların Rezil Olması 1.972 izlenme - 4 gün önce Trafikte bir motorcuyu sıkıştıran iki magandayla motosikletli arasında yaşanan tartışma kask kamerası tarafından anbean görüntülenmiş. Otomobilden inen saldırganların hamleleri motosikletlinin kullandığı biber gazı ile kesilmiş.
Lice'de Tehlikeli Gerginlik 01:07
Lice'de Tehlikeli Gerginlik 87.127 izlenme - 4 yıl önce Diyarbakır'ın Lice İlçesi Kayacık Köyü'nde jandarma karakoluna yapımı süren ek inşaatı engellemek isteyen grupla güvenlik güçleri arasında molotof kokteylli, biber gazlı çatışma çıktı.
ODTU'de Gergin Gece 00:37
ODTU'de Gergin Gece 37.111 izlenme - 4 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin ODTÜ'nün arazisinden geçirmek istediği otoyol projesini protesto etmek isteyen bir gruba polis müdahale etti. Polisin biber gazlı ve TOMA'lı müdahalesine taşlarla karşılık veren grup, çöp konteynerleri ve banklarla barikat kurup, barikatı ateşe verdi. 10 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI Müdahale sırasında bir markete sığınan göstericilerden 10'u polis tarafından gözaltına aldı. Olayların devam ettiği sırada emniyete ait bir helikopter de havadan grubun bulunduğu alanı izledi. Polis müdahalesinin ardından grup büyük oranda dağılırken, olayların yer yer devam ettiği öğrenildi. DİKMEN CADDESİ'NDE DE MÜDAHALE OLDU ODTÜ arazisinden geçecek yol çalışmasını protesto etmek isteyen bir grup Ankara Dikmen Caddesi’nde toplanarak yürümek istedi. Polisin TOMA'yla müdahale ettiği grup ara sokaklara kaçtı.
Biber Gazlı Sopalı Trafik Kavgası 00:47
Biber Gazlı Sopalı Trafik Kavgası 2.741 izlenme - 5 ay önce Trafikte sinirler hat safhada. Emanetleri kapan araç sahipleri her ne kadar birbirlerine girmeseler de bir anlık kızgınlığın sonu daha kötü şeylere neden olabilirdi.
Polisten İnanılmaz Müdahale 03:43
Polisten İnanılmaz Müdahale 12.183 izlenme - 1 yıl önce Antalya'da elinde pompalı tüfekle terör estiren bir dallamaya özel harekat polislerinin efsane müdahalesi. Yalnız bu adam şu davranışı Amerika'da yapsaydı polisler tarafından mermi manyağı olurdu.
Duman - Eyvallah #dayangeziparki 04:47
Duman - Eyvallah #dayangeziparki 20.945 izlenme - 4 yıl önce Duman - Eyvallah #dayangeziparki https://www.facebook.com/14.sevgililergunu.14 Extra Damar Extra Arabesk Radyo Damarex http://www.damarex.com/ biberine gazına, copuna sopasına tekmelerin hasına, eyvallah eyvallah saldır bana utanmadan, sıkılmadan gözlerim yanar ama ezilmedim, azalmadım özgürüm dedim hala haklıyım dedim hala sana, sana insanım dedik hala vazgeçer miyim söyle bana oooo… biberine gazına, copuna sopasına tekmelerin hasına, eyvallah eyvallah şamarı yüzümüze, garezi dilimize şerefe hepinize eyvallah eyvallah kaldırın eli çekinmeden ve korkmadan meydanlar bizim unutmayın bu adam bizim özgürüz eli kara aklımız eli kara sana sanaa insanız dedik hala vazgeçer miyiz söyle bana ooo… biberine gazına, copuna sopasına tekmelerin hasına, eyvallah eyvallah şamarı yüzümüze garezi dilimize şerefe hepinize eyvallah eyvallah saldırın bana utanmadan, sıkılmadan gözlerim yanar ama ezilmedim, azalmadım özgürüm dedim hala haklıyım dedim hala sana, sana insanım dedim hala vazgeçer miyim söyle bana ooo… biberine gazına, copuna sopasına tekmelerin hasına, eyvallah eyvallah şamarı yüzümüze, garezi dilimize şerefe hepinize eyvallah eyvallah biberine gazına, copuna sopasına tekmelerin hasına, eyvallah eyvallah şamarı yüzümüze, garezi dilimize şerefe hepinize eyvallah eyvallah
Biber Gazı Sıkan Polise Kafa Atmak 02:59
Biber Gazı Sıkan Polise Kafa Atmak 7.903 izlenme - 2 yıl önce Konya’da, bir binanın çatı katında çıkan yangın sırasında başlayan kavgaya biber gazıyla müdahale eden polis memuru saldırıya uğradı. İtfaiye ekipleri yangına müdahale ettiği sırada çatı tadilatını yaptıran apartman yöneticisiyle müteahhit firma yetkilileri ve apartman sakinleri arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine ortalık bir anda karıştı. Çıkan kavgaya müdahale için biber gazı sıkan bir polis memuruna taraflardan birisi aniden gelerek önce kafa ardından yumruk attı. Yaralanan polis memuru ambulansa bindirilerek tedavi altına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (İHA)
Sarhoş Dayıların Biber Gazıyla Serüvenleri - Altyazılı 01:10
Sarhoş Dayıların Biber Gazıyla Serüvenleri - Altyazılı 2.819 izlenme - 8 ay önce Berkin elvan eylemleri sırasında yaşanan çatışmaların ortasında kalan şirin dayılar. Kızılay / ANKARA
Boğaziçi Caz Korosu - Gezi Parkı 02:48
Boğaziçi Caz Korosu - Gezi Parkı 17.132 izlenme - 4 yıl önce Çapulcu Musun Vay Vay , Eylemci Misin Vay :) 06.06.2013
Evde Biber Gazı Yapımı 03:14
Evde Biber Gazı Yapımı 3.244 izlenme - 2 yıl önce Kardeşimiz ev yapımı biber gazını yapıyor ve deniyor. Bu çocukta ben bir gelecek görüyorum gayet efendi bir çocuk ve araştırmayı seviyor.
Çevik Kuvvet 03:41
Çevik Kuvvet 2.341 izlenme - 1 yıl önce Türk ve Fransız polis kıyaslamasını görünce aklıma geldi bende sizinle paylaşmak istedim.
Restoran İçine Biber Gazı Sıkan Psikopat 01:09
Restoran İçine Biber Gazı Sıkan Psikopat 3.580 izlenme - 3 yıl önce Durup dururken restoran içine dalıp, biber gazı sıkan ergenin korku dolu o anları karşınızda. .
amerikan pastası-biber gazı 02:40
amerikan pastası-biber gazı 9.747 izlenme - 8 yıl önce amerikan pastasının biber gazı sahnesi
Biber Gazı Oley 00:59
Biber Gazı Oley 4.193 izlenme - 4 yıl önce Çarşı grubunun Taksim Gezi Parkı eylemlerinden tribünleri hatırlatan bir an.
Kırmızılı Kadın'a Gaz Sıkan Polise 600 Fidan Dikme Cezası 01:13
Kırmızılı Kadın'a Gaz Sıkan Polise 600 Fidan Dikme Cezası 3.099 izlenme - 2 yıl önce Gezi Parkı protestolarının sembolü haline gelen ‘Kırmızılı Kadın ’ Ceyda Sungur’un yüzüne yakın mesafeden biber gazı sıkan polis hakkında mahkeme kararını açıkladı.
Dört Ayak Üstünde Hak Mücadelesi - Loukanikos 03:18
Dört Ayak Üstünde Hak Mücadelesi - Loukanikos 1.879 izlenme - 1 yıl önce Hayatınızda hiç isyan ettiniz mi? Bir başkasının hakkını sokaklarda savundunuz mu? Özgürlüğünüz için ne kadar, kimlerle mücadele edebilirsiniz? Kim O’da bu hafta: Dört ayaküstünde hak mücadelesi; Loukanikos…
Acıya Bayılan Adam - Biber gazına bayılıyorum 02:41
Acıya Bayılan Adam - Biber gazına bayılıyorum 3.388 izlenme - 4 yıl önce Anladık Oldu Teşekkürler
Tayyip feat. Bülent - Everyday I'm Chapulling 02:39
Tayyip feat. Bülent - Everyday I'm Chapulling 4.187 izlenme - 4 yıl önce Gün geçmiyor ki bir yaratıcı video ile daha karşılaşmayalım bu sefer başrol oyuncularımız Tayyip ve Bülent. Hep beraber izliyoruz, i'm chapulling.
Duman - Eyvallah 04:50
Duman - Eyvallah 2.823 izlenme - 4 yıl önce Biberine gazına Cobuna sopasına Tekmelerin hasına Eyvalllah eyvallah Saldırın bana utanmadan sıkılmadan Gözlerim yanar ama ezilmedim azalmadım Özgürüm dedim hala Haklıyım dedim hala sana İnsanım dedim hala Vazgeçermiyim söyle bana. Biberine gazına Cobuna sopasına Tekmelerin hasına Eyvallah eyvallah Şamarı yüzümüze Garezi dilimize Şerefe hepinize Eyvallah eyvallah Kaldırın eli çekinmeden ve korkmadan Meydanlar bizim unutmayın bu vatan bizim Özgürüz dedik hala Haklıyız dedik hala sana İnsanız dedik hala Vazgeçermiyiz söyle bana Biberine gazına Cobuna sopasına Tekmeerin hasına Eyvallah eyvallah Şamarı yüzümüze Garezi dilimize Şerefe hepinize Eyvallah eyvallah
Biber gazı yiyen kızın zor anları! Çığlık çığlığa... 02:27
Biber gazı yiyen kızın zor anları! Çığlık çığlığa... 1.888 izlenme - 4 yıl önce Taksim Meydanı’nda dün akşam 20.15 sularında polisin kalabalığa yapığı müdahale sırasında çarpıcı görüntüler kaydedildi.
Biber gazı sayesinde sigara bırakmak 01:37
Biber gazı sayesinde sigara bırakmak 1.980 izlenme - 4 yıl önce Biber gazı sayesinde sigara bırakmak
Asker & Polis Karşı Karşıya - Biber Gazı 00:56
Asker & Polis Karşı Karşıya - Biber Gazı 1.253 izlenme - 3 yıl önce Taksim'de polisin manevra yapmak istediği askeri bölgeye giriş izni vermeyen er askerin, polisin sana da gaz bombası atarım tehdidine karşılık verdiği düşündürücü cevap.
Legia taraftarı polise biber gazı sıktı 00:24
Legia taraftarı polise biber gazı sıktı 493 izlenme - 10 ay önce Şampiyonlar Ligi'nde Borussia Dortmund'u evinde konuk eden Legia taraftarı polise biber gazı sıktı.
Taksim Gezi Parkı'nda Herkese Biber Gazı Sıkan Polis 00:13
Taksim Gezi Parkı'nda Herkese Biber Gazı Sıkan Polis 2.752 izlenme - 4 yıl önce Reuters'e konu olan fotoğraftaki meşhur polisin hızını alamayaşını izleyeceğiz. Görünen o ki kendisi biber gazı konusunda uzmanlaşmış.
Evin İçine Biber Gazı Atan Polis 00:44
Evin İçine Biber Gazı Atan Polis 966 izlenme - 2 yıl önce Polisler Beşiktaş'ta bir dairenin camından içeri biber gazı atıyor. Bu hayret verici görüntüleri sizlerle paylaşıyorum derdim de hayrete düşen var mıdır bilmiyorum.
Kendi Aracına Biber Gazı Atan Polis 05:15
Kendi Aracına Biber Gazı Atan Polis 998 izlenme - 2 yıl önce Bu sabah saatlerinde Okmeydanında gerginlik sürerken polisin kendi aracına önde biber gazı atmasını sonra polisin insanlara silah doğrultmasını daha sonrada rastgele biber gazı atmasını izliyoruz.
Trafik Magandalarını Sinek Gibi İlaçlayan Motorcu 01:00
Trafik Magandalarını Sinek Gibi İlaçlayan Motorcu 7 izlenme - 3 gün önce Trafikte motorlu kardeşlerimiz yokmuş gibi davranan magandalara en iyi dersi vermiş abimiz valla helal olsun.
Direnişte Romantizme Kezban Engeli 00:16
Direnişte Romantizme Kezban Engeli 2.272 izlenme - 4 yıl önce Yolsuzluk skandalının ardından tekrar çağrı yapan Taksim Dayanışması İstanbul ve bazı illerde eylemler yaptı. Polis TOMA ve Biber Gazı ile müdahale etti. Bu müdahalerden biri esnasında sevgilisini tehlikeden koruma içgüdüsü güden genç romantiğimiz, kezbanizm ile savaşını kaybediyor.
Biber gazı sayesinde sigara bırakmak 01:37
Biber gazı sayesinde sigara bırakmak 1.798 izlenme - 4 yıl önce Biber gazının iyi yönleri
Güldüren Biber Gazı Espirisi - Gezi Park 00:34
Güldüren Biber Gazı Espirisi - Gezi Park 1.582 izlenme - 4 yıl önce Biber gazı yiyen ikiliden güldüren diyaloglar.