Hoşgeldiniz!

bibergazı

Boğaziçi Caz Korosu - Çapulcu Musun Vay Vay 02:48
Boğaziçi Caz Korosu - Çapulcu Musun Vay Vay 14.453 izlenme - 5 yıl önce BOĞAZİÇİ CAZ KOROSU VE SONGÜNLERİN HİT ŞARKISI ÇAPULCUMUSUN VAY VAY EYLEMCİMİSİN VAY VAY ÇAPULCUMUSUN VAY VAY EYLEMCİMİSİN VAY VAY GAZ MASKESİ ALA BENZİYOR GAZ MASKESİ ALA BENZİYOR BİBERGAZI BALA BENZİYOR BİBERGAZI BALA BENZİYOR BENİM TOMAM BANA SIKIYOR BULUNUR Bİ ÇARE HALK AYAKTADIR TAKSİM YOLUNDA BARİKATTADIR ÇAPULCUMUSUN VAY VAY EYLEMCİMİSİN VAY VAY ÇAPULCUMUSUN VAY VAY EYLEMCİMİSİN VAY VAY GAZ MASKESİ BİÇİM BİÇİM GAZ MASKESİ BİÇİM BİÇİM YÜRÜYORUM TAKSİM İÇİN YÜRÜYORUM TAKSİM İÇİN ÜŞENME GEL HAKKIN İÇİN BULUNUR Bİ ÇARE HALK AYAKTADIR TAKSİM YOLUNDA BARİKATTADIR ÇAPULCUMUSUN VAY VAY EYLEMCİMİSİN VAY VAY ÇAPULCUMUSUN VAY VAY EYLEMCİMİSİN VAY VAY GAZMASKESİ ÇEŞİT ÇEŞİT GAZMASKESİ ÇEŞİT ÇEŞİT GEZİPARKI SENLE YAŞIT GEZİPARKI SENLE YAŞIT VUR TENCERE ÇATAL KAŞIK VUR TENCERE ÇATAL KAŞIK BULUNUR Bİ ÇARE HALK AYAKTADIR TAKSİM YOLUNDA BARİKATTADIR ÇAPULCUMUSUN VAY VAY EYLEMCİMİSİN VAY VAY ÇAPULCUMUSUN VAY VAY EYLEMCİMİSİN VAY VAY CAZ KOROSU: BÜMK bünyesinde 1994 yılında kurulmuş olan Caz Korosu, standart caz parçalarının koralaranjmanlarını seslendirmek ve çok sesli müziği tanıtmak amacıylayola koyulmuştur. İlk konserini 1995 yılında vermiş olan koro, 2001 yılından itibaren şarkıların a capella (eşliksiz) aranjmanlarını söylemeye başlamış ve bu konuda bir ilk olma özelliğini kazanmıştır. Boğaziçi Üniversitesi'nde verdiği konserlerde ve çıktığı turnelerde büyük beğeni toplayan BÜMK Caz Korosu, 2008 yılında 15. Uluslararası İstanbul Caz Festivali Genç Caz Değerlendirme Konseri'nde 1. olup, festivalde sahne almaya hak kazanmıştır. Koro ayrıca yine 2008 yılında Avusturya'nın Graz kentinde her sene düzenlenmekte olan ''Vokal Total'' isimli dünya çapındaki en meşhur a capella yarışmasının sekizincisinde, hem pop hem caz kategorisinde 'Silver Diplom' ödülüne layık görülmüştür. Son yıllardaki başarılarıyla Türkiye'nin adını uluslararası arenada büyük bir gururla taşıyan BÜMK Caz Korosu, her iki yılda bir dünyanın çeşitli büyük kentlerinde düzenlenen ve 2010 yılında Çin'de düzenlenen, uluslararası alandaki en büyük çaplı ve en prestijli koral müzik etkinliği olarak gösterilen koro olimpiyatları "WORLD CHOIR GAMES - Shaoxing 2010" a “Oda Korosu”, “Çağdaş Müzik” ve “Caz” kategorilerinde kabul almış ve bu yarışmalardan 3 altın diploma ile dönmüştür. BÜMK Caz Korosu çalışmalarına 2011 yılında itibaren Başak Doğan yönetiminde devam etmektedir.
Adliye Önünde Avukatlara Polis Müdahalesi 00:24
Adliye Önünde Avukatlara Polis Müdahalesi 2.050 izlenme - 2 yıl önce 14.10.2015 tarihinde Alanya Adliyesi önünde basın açıklaması yapmak isteyen avukatlara, polis Alanya Cumhuriyet Başsavcısının talimatı ile bibergazıyla müdahale etti. Olayda bazı avukatlar hastanelik oldu. İşte yeni ve demokratik Türkiye manzarası.
1 Mayıs 2014 - Ankara Kızılay / Sakarya Caddesi Polis Müdahalesi 02:47
1 Mayıs 2014 - Ankara Kızılay / Sakarya Caddesi Polis Müdahalesi 1.271 izlenme - 4 yıl önce 1 Mayıs 2014 - Ankara Kızılay / Sakarya Caddesi Polis Müdahalesi
Silahlı saldırgan market sahibini darbetti 02:51
Silahlı saldırgan market sahibini darbetti 267 izlenme - 6 yıl önce Konya'da elinde biber gazı ve silahla girdiği markette işyeri sahibini darpeden maskeli saldırgan güvenlik kameralarınca kaydedildi.
Protesto Edenlere Bibergazı ve Jop 02:06
Protesto Edenlere Bibergazı ve Jop 185 izlenme - 5 yıl önce Protesto Edenlere Bibergazı ve Jop
Polisten Sigara İster Gibi Biber Gazı İstemek 00:18
Polisten Sigara İster Gibi Biber Gazı İstemek 112 izlenme - 3 yıl önce Nasıl bir memleket olduysak herşey bağımlılık yapıyor, düne kadar meydanlarda kokusundan boğulduğumuz biber gazı abimize belki bağımlılık yaptı,belki hatıra için polisten istemesine şahit oluyoruz edit: Yakında polisten TOMA'yı bi tur versene hacım bee diyen versiyonlarını görmeye hazırlanın
Biber Gazından Korunma Yöntemleri 02:07
Biber Gazından Korunma Yöntemleri 111 izlenme - 3 yıl önce Biber gazından korunmak üstüne hepimiz master yapmış olabiliriz ama arkadaşlarımız 3 temmuz sürecinde biber gazı yiyen Fenerbahçe'li taraftarlar için böyle bir video hazırlamış. Yine de faydalı bilgiler var izlemeli zira daha çok biber gazının tadına bakacağız.
Biber Gazı Sayesinde Sigarayı Bırakan Direnişçi 01:37
Biber Gazı Sayesinde Sigarayı Bırakan Direnişçi 61 izlenme - 3 yıl önce biber gazı sayesinde sigarayı bıraktım diyen direnişçinin ibretlik videosu. Sigara içen arkadaşlara duyurulu: çözüm bulunmuştur!