Hoşgeldiniz!

Biblo Videoları

Biblo Kediyle Oynayan Yavru Kedi 00:58
Biblo Kediyle Oynayan Yavru Kedi 15.727 izlenme - 3 yıl önce Yalnızlık kötü. Kendine benzeyen biblosuyla oynayan yavru kedi.
Messi'nin Gol Sevinci Biblo Oldu 00:37
Messi'nin Gol Sevinci Biblo Oldu 286 izlenme - 4 hafta önce Real Madrid'e karşı son saniyelerde attığı golle Barcelona'ya galibiyeti getiren Messi'nin gol sevinci biblo oldu.
Evimizde Bebek Şeklinde Oyuncak Ve Süretli Biblo Bulundurmak Günah Mı- - A.metin Saruhan 01:42
Evimizde Bebek Şeklinde Oyuncak Ve Süretli Biblo Bulundurmak Günah Mı- - A.metin Saruhan 339 izlenme - 3 yıl önce Canlı yayın sohbetlerimiz Salı ve Cumartesi akşamları: Saat (TR) 21.00 - 22.30 arasıdır. . http://www.asr-isaadet.net/sohbet/canli_yayinlar.htm A.Metin Saruhan video arşivi http://www.asr-isaadet.com
Camdan At Biblosu Yapmak 02:02
Camdan At Biblosu Yapmak 54 izlenme - 2 yıl önce Amcamız cam parçasını sanata dönüştürüyor, bizede göz kırpmadan izlemek kalıyor.
Süs Goldfish Yapımı 03:40
Süs Goldfish Yapımı 81 izlenme - 3 yıl önce Gençler ben buna süs dedim ama mum'a falanda benziyo gibi valla bilemedim sizdeyin hele..."Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Alaycı Biblolar 05:00
Alaycı Biblolar 78 izlenme - 4 yıl önce Geleneksel Fikirlere Meydan Okuyan Biblolar. İngiliz Seramik Sanatçısı Barnaby Barford'un Alaycı Ve Esprili Eserleri, İnsanın Medenî Ve İlkel Özelliklerinin Örtüştüğü Noktalara Işık Tutuyor.
Erbi - Biblo 03:36
Erbi - Biblo 127 izlenme - 8 yıl önce mmrap family erbi - rap benim hayat ep
Fecr-İ Ati Ft. Hpmusic - Canlı Biblo 02:20
Fecr-İ Ati Ft. Hpmusic - Canlı Biblo 101 izlenme - 6 yıl önce www.fecriati.org www.facebook.com/fecriati
İlgiyi Sokak Satıcılarıyla Çektik 05:09
İlgiyi Sokak Satıcılarıyla Çektik" 11 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sergideki biblo ve heykelciklerin görüntüsü, - Ziyaretcilerden genel plan detay, - Kayhan Dörtlük'ün açıklamaları, "İlgiyi sokak satıcılarıyla çektik"- Suna-İnan Kıraç Akdeniz Medeniyetleri Araştırma Enstitüsünce Avrupa'daki çeşitli kentlerde sergilenen 19. Yüzyıl Türkiye'sindeki sokak satıcılarına ait heykelcik ve fotoğraflar, Türkiye'ye ilgiyi artırdı- Akdeniz Medeniyetleri Araştırma Enstitüsü ve Kaleiçi Müzesi Müdürü Dörtlük: - "Bugün Avrupalıların bir bölümü bu otantik Türk kültürünü görmeyi umut ederek geliyor" HÜSEYİN KANBER - Suna-İnan Kıraç Akdeniz Medeniyetleri Araştırma Enstitüsünce hazırlanan, 19. Yüzyıl Türkiye'sindeki sokak satıcılarının biblo ve heykelciklerinden oluşan serginin, izlenime sunulduğu Avrupa ülkelerinde Türkiye'ye ilgiyi artırdığı bildirildi.