Hoşgeldiniz!

Bıçağı Videoları İzle

Adanalı Tostçu Mahmut - Ütü Tost 03:38
Adanalı Tostçu Mahmut - Ütü Tost 14.462 izlenme - 5 ay önce Arkadaşlar son zamanlarda sitemize yeterince sokak lezzetleri ve Adana videosu eklenmiyor. Bir tostçu erol furyasıdır gidiyor. İllaki videoların onaylanması için tost mu içermesi gerekiyor. Peki öyleyse dedim ve bu gidişata bomba gibi bir video ile son vermek istedim. Karşınızda hem hindistan tarzı sokak lezzetleri hem de tost ve tüm bu serüven Adana'da geçiyor. (videolarımın devam etmesini istiyorsanız beğenmeyi ve takip etmeyi unutmayın)
Azla Yetinen Kadın Hırsız 01:26
Azla Yetinen Kadın Hırsız 21.344 izlenme - 2 yıl önce Bir kargo şirketinin bekleme salonunda maket bıçağı çalmaya kalkan kadının, banka soyuyormuş gibi özenli çabası "Yok artık!" dedirtti. Bir kargo şirketinin bekleme salonunda, masadaki maket bıçağını gözüne kestiren genç kadın, ustaca hareketlerle bıçağı çantasına atıp kaçtı.
Neslihan Atagül'ün Pasta Bıçağı İle Olay Dansı 04:23
Neslihan Atagül'ün Pasta Bıçağı İle Olay Dansı 6.199 izlenme - 12 ay önce Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti dün akşam Kanlıca'daki Ajia Otel'de, muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdiler. Düğün pastası geldiğinde elinde pasta bıçağıyla oynayan Neslihan Atagül dansıyla herkesi şaşkınlığa uğrattı. İKİ GELİNLİK GİYDİ Düğünde Doğulu, Vakko marka lacivert bir smokin giydi. Atagül ise nikâhta Vakko Wedding imzalı gelinlik giydi. Neslihan Atagül, nikâh kıyıldıktan sonra after party'de Zeynep Tosun imzasını taşıyan gelinlikle boy gösterdi. DANSI GECEYE DAMGASINI VURDU Çifte telli le başlayan düğün merasimi, gece sonuna doğru after party'de eğlenceli anlara tanıklık etti. En ilginç olanıysa güzel gelinin, elinde pasta bıçağıyla oynadığı ilginç ve herkesi şoke eden dansıydı. Neslihan Atagül'ün Zeynep Tosun imzasını taşıdığı gelinliği ile yaptığı dans geceye damgasını vurdu.
Lastiği Maket Bıçağıyla Kesmek İyi Bir Fikir midir? 00:12
Lastiği Maket Bıçağıyla Kesmek İyi Bir Fikir midir? 9.342 izlenme - 2 yıl önce başlıkta belirtilen sorunun cevabını saniyeler içinde videoda bulabilirsiniz.
Döner Bıçaklı Kavga 03:23
Döner Bıçaklı Kavga 17.204 izlenme - 3 yıl önce Sokak Kavgası
Adana Avare - Döner Bıçağıyla Dans 05:32
Adana Avare - Döner Bıçağıyla Dans 10.864 izlenme - 4 yıl önce Acaba bu eğlence sırasında kaç kişi yaralanmıştır. Dönerciler Birliği genel başkanından açıklama bekliyoruz. Lütfen döner bıçağıyla sadece döner keselim.
Delgesel Bıçağı - Fıtıkçı Amcalar 04:59
Delgesel Bıçağı - Fıtıkçı Amcalar 1.755 izlenme - 9 ay önce Yurdum insanı tuhaflıkta sınır tanımaz hepimiz bunu biliriz. Serimizin ilk bölümünde, fıtıklara göbek atan, WWE veya Mortal Kombat benzeri bir yerden çıkma olduğundan şüphelendiğimiz, tedaviden çok sakatlığa yol açma ihtimali bulunan amcamızı izliyoruz.
Döner Bıçağıyla Gelsinler 00:40
Döner Bıçağıyla Gelsinler 2.113 izlenme - 1 yıl önce Necmettin Nursaçan'ın ekran başındakilerin sorularını yanıtladığı iftar programına canlı yayında olduğunu unutan spikerin sözleri büyük şaşkınlık yarattı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 'İftar Saati' programına, canlı yayına girdiğini unutan spikerin (rıfkı ünal) "Döner bıçaklarıyla gelsinler" şeklindeki seslenişi damga vurdu.
Ekmek Bıçağı ile Traş Olmak 09:38
Ekmek Bıçağı ile Traş Olmak 3.178 izlenme - 1 yıl önce Denizli'nin Yatağan ilçesinde özel üretilen bu bıçaklar konusunda abimiz oldukça iddaalı. Bıçağın keskinliğini kanıtlamak için traş oluyor. Bakalım sürmene bıçak ustalarından nasıl bir yanıt gelecek..
Kağıttan Kelebek Bıçağı Nasıl Yapılır? 05:10
Kağıttan Kelebek Bıçağı Nasıl Yapılır? 2.848 izlenme - 2 yıl önce Youtube da crazyPT kanalının sahibi arkadaş el becerisine dayalı bir çok iş yapıyor bu seferde kağıttan kelebek bıçağı yapmış. İzliyoruz efenim...
Japon Kridashi Bıçağı Yapımı 07:06
Japon Kridashi Bıçağı Yapımı 1.096 izlenme - 1 yıl önce Japon Kridashi Bıçağı Yapımı Japonlara özgü kridashi ismi verilen özel bıçağın hangi aşamalardan geçtiğini göreceğiz...
Adana Avare - Döner Bıçağıyla Dans (Çal Keke Çal) 05:32
Adana Avare - Döner Bıçağıyla Dans (Çal Keke Çal) 5.439 izlenme - 2 yıl önce Acaba bu eğlence sırasında kaç kişi yaralanmıştır. Dönerciler Birliği genel başkanından açıklama bekliyoruz. Lütfen döner bıçağıyla sadece döner keselim.
Döner Bıçaklarıyla Türk Kavgası 03:23
Döner Bıçaklarıyla Türk Kavgası 1.206 izlenme - 2 yıl önce Bir sokak oyunundaki 2 çocuğun kavga etmesiyle başlıyan olaya bir süre sonra aile büyükleride karışmaya başlıyor daha sonra eline bıçağı alan kavgaya koşturuyor. Ailelerinde bıçak fabrikası var galiba maşallah hiç stokları tükenmiyor.
9 Ejderja Bıçağı Basımı Grifon Jemm 00:10
9 Ejderja Bıçağı Basımı Grifon Jemm 2.360 izlenme - 5 yıl önce 9 ejderja bıçağı basımı Grifon JEMM
Sivas Bıçağı İle Çeliği Kesmek 00:53
Sivas Bıçağı İle Çeliği Kesmek 1.320 izlenme - 3 yıl önce Sivas Bıçağı Çeliği Kesebilir mi ? Bıçakta En Ufak Deformasyon Olmadan Nasıl Çeliği Kestiğini Görebilirsiniz..
Yolsuzluk Protestosuna Döner Bıçağı ile Daldı 01:53
Yolsuzluk Protestosuna Döner Bıçağı ile Daldı 1.912 izlenme - 3 yıl önce ÖZGÜRLÜK ve Dayanışma Partisi (ÖDP) üyesi bir grup, Beşiktaş'ta düzenledikleri yürüyüşle, 17 Aralık operasyonu sonrası ortaya çıktığı ileri sürülen "yolsuzluk ve rüşveti" protesto etti. Beşiktaş İskele Meydanı'nda, saat 14.00 sıralarında toplanan yaklaşık 150 kişi, "Yolsuzluk düzenine son" yazılı pankart açtı. Ellerinde, "Kutu kutu çalanlara yuh çekmeye" yazılı dövizler taşıyan eylemciler, buradan Beşiktaş çarşı içine yürüdü. Sık sık, "Yolsuzluk düzenine son", "Bu pisliği ancak devrim temizler", "Kapıları kapatın Tayyip kaçmasın" sloganları attı. ARBEDEYLE BAŞLADI KAVGAYA DÖNÜŞTÜ Grup çarşı meydanında bulunan kartal heykeli önünde basın açıklaması yaptı. Açıklamanın okunduğu sırada grubun arka kısmında bir arbede yaşandı. Neden başladığı anlaşılmayan arbede kavgaya dönüştü. Eylemcilerle kavga eden bir kişinin bıçak kullandığ iddia edildi. PROTESTOCULAR DÖVDÜ İsmi öğrenilemeyen bu kişi protestocular tarafından dövüldü. Olaya polis müdahale etti. Dövülen kişiyi eylemcilerin elinden aldı. Bu sırada bir başka kişi elinde döner bıçağıyla ortaya çıktı. Elindeki döner bıçağıyla protestocu gruba yönelmeye çalışan bu kişiye de polis engel oldu, elindeki döner bıçağını aldı. Eylemcilerle kavga eden, kavgada döner bıçağı kullanan dahil 3 kişi gözaltına alındı. Döner bıçağıyla ortaya çıkan kişinin, eylemcilerin dövdüğü kişinin kardeşi olduğu için böyle bir şey yaptığını ileri sürdüğü öğrenildi.
Kayseri Argıncık Avare Oyunu 04:21
Kayseri Argıncık Avare Oyunu 640 izlenme - 2 yıl önce Hepimizin bildiği meşhur Avare oyununun kayseri versiyonunu izleyelim, arkadaşlar. Döner bıçağı olan herkesi piste davet ediyoruz.
Küçük Emrah - Kötü Yola Düşen Annesini Öldürmeye Gider 04:04
Küçük Emrah - Kötü Yola Düşen Annesini Öldürmeye Gider 1.040 izlenme - 2 yıl önce ister anası, bacısı kotu yola dusmus acıların cocugunu oynasın, ister fakir ama gururlu, zengin kıza asık, namus bekcisi olsun, yukarı kaldırılıp bantla yapıstırılmıs havası veren kasların sahibi. etrafındakilere surekli saskın bakıslar fırlatabilen, nedir ulan dunyanın hali, napıyosunuz ulan siz, ne serefsız dunya bu, isyanlardayım allahım repliklerini soylemeden, sadece bakıslarıyla anlatabilme yetenegine sahip kisi. bi anlamda kaslarıyla konusan sahsiyet. bu sahnemizdede küçük emrahın , ölmek üzere olan annesi birden konuyu değiiştirir Karnında açtır senin der ama yemez emrah bunu. Kadın ölmek üzere ama hala oğlunun açlığını düşünmektedir. Ve emrahın paranoyak süper kuşkucu bakışlara dikkat kaşlar sanki martı kanadı gibi zaten birleşik tek kaş. Ve burun delikleri sinirlenince büyümektedir ve son sahnedeki koşma sahnesinde sanki götünde çıban vardır
Döner Bıçağıyla Dans Etmek! 05:32
Döner Bıçağıyla Dans Etmek! 979 izlenme - 4 yıl önce Adana Avare - Döner Bıçağıyla Dans
Sivas Bıçağı Namlusu Nasıl Dövülür ? 00:45
Sivas Bıçağı Namlusu Nasıl Dövülür ? 595 izlenme - 3 yıl önce Sivas Bıçak Namlusu : Veli Oğulları Bıçakcılık ,
Adana Avare (Çal Keke Çal) Müziği 00:25
Adana Avare (Çal Keke Çal) Müziği 668 izlenme - 2 yıl önce Adana'da yapılan bir düğünde gençlerin döner bıçağıyla yaptıkları ilginç dansın eksantrik müziğidir kendileri. Gerçekten dinledikçe dinleyesi geliyor insanın. Telefonlara dahi melodi yapılası cinsten ve bunu siz değerli site ahalisine sunmaktan dolayı büyük bir onur duyuyorum. Çal keke çal!
Şahane Pazar - Karpuz Oyunu 20:30
Şahane Pazar - Karpuz Oyunu 527 izlenme - 2 yıl önce Çocuklugumuzun programı olan Şahane Pazar'ın Serdar Ortaç'lı bir bölümünü buldum, sizinle de paylaşmak istedim. Bölümümüzde karpuz oyunu oynanmakta. Keyifli seyirler...
Döner Bıçağıyla Karpuz Kesememek 00:19
Döner Bıçağıyla Karpuz Kesememek 546 izlenme - 2 yıl önce Büyük ihtimalle kafası güzel olan bu salağımız elinde döner bıçağıyla oynarken yaptığı mallığı izleyeceğiz.
Ölümün Dansı - Asil Gladyatörler 01:00
Ölümün Dansı - Asil Gladyatörler 34 izlenme - 2 ay önce Ölümün Dansı - Asil Gladyatörler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Dünya'nın bütün meşhurları bu bıçağı kullanıyor.. 01:52
Dünya'nın bütün meşhurları bu bıçağı kullanıyor.. 326 izlenme - 2 yıl önce Dünya'nın bütün meşhurları bu bıçağı kullanıyor.. Dünya'nın bütün meşhurları bu bıçağı kullanıyor.. Rahmetli başkan kennedy ,kaleci Mıyer ,Biricik Bardo
Döner Bıçağıyla Karpuz Kesememek 00:19
Döner Bıçağıyla Karpuz Kesememek 795 izlenme - 4 yıl önce Büyük ihtimalle kafası güzel olan bu salağımız elinde döner bıçağıyla oynarken yaptığı mallığı izleyeceğiz.
Suzan Yakar  - Uzun Olur Efelerin Bıçağı (Taş Plak Arşivi) 03:24
Suzan Yakar - Uzun Olur Efelerin Bıçağı (Taş Plak Arşivi) 33 izlenme - 2 ay önce
Ali Desidero ile İkinci Derby Reklamı 01:24
Ali Desidero ile İkinci Derby Reklamı 271 izlenme - 2 yıl önce Ali Desidero ile İkinci Derby Tıraş Bıçağı Reklamı "Haydi Hayırlı Tıraşlar" ile artık nostaljik olarak bakabileceğimiz Ali Desidero müziği eşliğinde Derby reklamını izliyoruz iyi seyirler.
Sürmene Bıçağı (Belgesel) 42:57
Sürmene Bıçağı (Belgesel) 130 izlenme - 10 ay önce Herkesçe bilinen Sürmene'ye özgü kınılı bıçak,sürmene kaması ve mutfak bıçağının nasıl yapıldığını izleyelim.
Şener Şen - Ziya Traş Bıcağı 01:53
Şener Şen - Ziya Traş Bıcağı 584 izlenme - 4 yıl önce Şener Şen - Ziya Traş Bıcağı