Hoşgeldiniz!

bıçağı

Delgesel Bıçağı - Fıtıkçı Amcalar 04:59
Delgesel Bıçağı - Fıtıkçı Amcalar 1.671 izlenme - 2 hafta önce Yurdum insanı tuhaflıkta sınır tanımaz hepimiz bunu biliriz. Serimizin ilk bölümünde, fıtıklara göbek atan, WWE veya Mortal Kombat benzeri bir yerden çıkma olduğundan şüphelendiğimiz, tedaviden çok sakatlığa yol açma ihtimali bulunan amcamızı izliyoruz.
Neslihan Atagül'ün Pasta Bıçağı İle Olay Dansı 04:23
Neslihan Atagül'ün Pasta Bıçağı İle Olay Dansı 5.100 izlenme - 4 ay önce Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti dün akşam Kanlıca'daki Ajia Otel'de, muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdiler. Düğün pastası geldiğinde elinde pasta bıçağıyla oynayan Neslihan Atagül dansıyla herkesi şaşkınlığa uğrattı. İKİ GELİNLİK GİYDİ Düğünde Doğulu, Vakko marka lacivert bir smokin giydi. Atagül ise nikâhta Vakko Wedding imzalı gelinlik giydi. Neslihan Atagül, nikâh kıyıldıktan sonra after party'de Zeynep Tosun imzasını taşıyan gelinlikle boy gösterdi. DANSI GECEYE DAMGASINI VURDU Çifte telli le başlayan düğün merasimi, gece sonuna doğru after party'de eğlenceli anlara tanıklık etti. En ilginç olanıysa güzel gelinin, elinde pasta bıçağıyla oynadığı ilginç ve herkesi şoke eden dansıydı. Neslihan Atagül'ün Zeynep Tosun imzasını taşıdığı gelinliği ile yaptığı dans geceye damgasını vurdu.
Lastiği Maket Bıçağıyla Kesmek İyi Bir Fikir midir? 00:12
Lastiği Maket Bıçağıyla Kesmek İyi Bir Fikir midir? 9.268 izlenme - 11 ay önce başlıkta belirtilen sorunun cevabını saniyeler içinde videoda bulabilirsiniz.
Azla Yetinen Kadın Hırsız 01:26
Azla Yetinen Kadın Hırsız 21.040 izlenme - 1 yıl önce Bir kargo şirketinin bekleme salonunda maket bıçağı çalmaya kalkan kadının, banka soyuyormuş gibi özenli çabası "Yok artık!" dedirtti. Bir kargo şirketinin bekleme salonunda, masadaki maket bıçağını gözüne kestiren genç kadın, ustaca hareketlerle bıçağı çantasına atıp kaçtı.
Döner Bıçaklı Kavga 03:23
Döner Bıçaklı Kavga 15.648 izlenme - 2 yıl önce Sokak Kavgası
Döner Bıçağıyla Gelsinler 00:40
Döner Bıçağıyla Gelsinler 2.082 izlenme - 8 ay önce Necmettin Nursaçan'ın ekran başındakilerin sorularını yanıtladığı iftar programına canlı yayında olduğunu unutan spikerin sözleri büyük şaşkınlık yarattı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 'İftar Saati' programına, canlı yayına girdiğini unutan spikerin (rıfkı ünal) "Döner bıçaklarıyla gelsinler" şeklindeki seslenişi damga vurdu.
Adana Avare - Döner Bıçağıyla Dans 05:32
Adana Avare - Döner Bıçağıyla Dans 10.557 izlenme - 4 yıl önce Acaba bu eğlence sırasında kaç kişi yaralanmıştır. Dönerciler Birliği genel başkanından açıklama bekliyoruz. Lütfen döner bıçağıyla sadece döner keselim.
Ekmek Bıçağı ile Traş Olmak 09:38
Ekmek Bıçağı ile Traş Olmak 3.072 izlenme - 9 ay önce Denizli'nin Yatağan ilçesinde özel üretilen bu bıçaklar konusunda abimiz oldukça iddaalı. Bıçağın keskinliğini kanıtlamak için traş oluyor. Bakalım sürmene bıçak ustalarından nasıl bir yanıt gelecek..
Japon Kridashi Bıçağı Yapımı 07:06
Japon Kridashi Bıçağı Yapımı 666 izlenme - 4 ay önce Japon Kridashi Bıçağı Yapımı Japonlara özgü kridashi ismi verilen özel bıçağın hangi aşamalardan geçtiğini göreceğiz...
Kağıttan Kelebek Bıçağı Nasıl Yapılır? 05:10
Kağıttan Kelebek Bıçağı Nasıl Yapılır? 2.735 izlenme - 1 yıl önce Youtube da crazyPT kanalının sahibi arkadaş el becerisine dayalı bir çok iş yapıyor bu seferde kağıttan kelebek bıçağı yapmış. İzliyoruz efenim...
Adana Avare - Döner Bıçağıyla Dans (Çal Keke Çal) 05:32
Adana Avare - Döner Bıçağıyla Dans (Çal Keke Çal) 4.520 izlenme - 2 yıl önce Acaba bu eğlence sırasında kaç kişi yaralanmıştır. Dönerciler Birliği genel başkanından açıklama bekliyoruz. Lütfen döner bıçağıyla sadece döner keselim.
Döner Bıçaklarıyla Türk Kavgası 03:23
Döner Bıçaklarıyla Türk Kavgası 918 izlenme - 1 yıl önce Bir sokak oyunundaki 2 çocuğun kavga etmesiyle başlıyan olaya bir süre sonra aile büyükleride karışmaya başlıyor daha sonra eline bıçağı alan kavgaya koşturuyor. Ailelerinde bıçak fabrikası var galiba maşallah hiç stokları tükenmiyor.
9 Ejderja Bıçağı Basımı Grifon Jemm 00:10
9 Ejderja Bıçağı Basımı Grifon Jemm 2.360 izlenme - 4 yıl önce 9 ejderja bıçağı basımı Grifon JEMM
Yolsuzluk Protestosuna Döner Bıçağı ile Daldı 01:53
Yolsuzluk Protestosuna Döner Bıçağı ile Daldı 1.911 izlenme - 3 yıl önce ÖZGÜRLÜK ve Dayanışma Partisi (ÖDP) üyesi bir grup, Beşiktaş'ta düzenledikleri yürüyüşle, 17 Aralık operasyonu sonrası ortaya çıktığı ileri sürülen "yolsuzluk ve rüşveti" protesto etti. Beşiktaş İskele Meydanı'nda, saat 14.00 sıralarında toplanan yaklaşık 150 kişi, "Yolsuzluk düzenine son" yazılı pankart açtı. Ellerinde, "Kutu kutu çalanlara yuh çekmeye" yazılı dövizler taşıyan eylemciler, buradan Beşiktaş çarşı içine yürüdü. Sık sık, "Yolsuzluk düzenine son", "Bu pisliği ancak devrim temizler", "Kapıları kapatın Tayyip kaçmasın" sloganları attı. ARBEDEYLE BAŞLADI KAVGAYA DÖNÜŞTÜ Grup çarşı meydanında bulunan kartal heykeli önünde basın açıklaması yaptı. Açıklamanın okunduğu sırada grubun arka kısmında bir arbede yaşandı. Neden başladığı anlaşılmayan arbede kavgaya dönüştü. Eylemcilerle kavga eden bir kişinin bıçak kullandığ iddia edildi. PROTESTOCULAR DÖVDÜ İsmi öğrenilemeyen bu kişi protestocular tarafından dövüldü. Olaya polis müdahale etti. Dövülen kişiyi eylemcilerin elinden aldı. Bu sırada bir başka kişi elinde döner bıçağıyla ortaya çıktı. Elindeki döner bıçağıyla protestocu gruba yönelmeye çalışan bu kişiye de polis engel oldu, elindeki döner bıçağını aldı. Eylemcilerle kavga eden, kavgada döner bıçağı kullanan dahil 3 kişi gözaltına alındı. Döner bıçağıyla ortaya çıkan kişinin, eylemcilerin dövdüğü kişinin kardeşi olduğu için böyle bir şey yaptığını ileri sürdüğü öğrenildi.
Sivas Bıçağı İle Çeliği Kesmek 00:53
Sivas Bıçağı İle Çeliği Kesmek 1.277 izlenme - 3 yıl önce Sivas Bıçağı Çeliği Kesebilir mi ? Bıçakta En Ufak Deformasyon Olmadan Nasıl Çeliği Kestiğini Görebilirsiniz..
arog döner bıçağı :d 00:32
arog döner bıçağı :d 3.243 izlenme - 7 yıl önce arog döner bıçağı :d
Sürmene Bıçağı (Belgesel) 42:57
Sürmene Bıçağı (Belgesel) 76 izlenme - 2 ay önce Herkesçe bilinen Sürmene'ye özgü kınılı bıçak,sürmene kaması ve mutfak bıçağının nasıl yapıldığını izleyelim.
Kayseri Argıncık Avare Oyunu 04:21
Kayseri Argıncık Avare Oyunu 453 izlenme - 1 yıl önce Hepimizin bildiği meşhur Avare oyununun kayseri versiyonunu izleyelim, arkadaşlar. Döner bıçağı olan herkesi piste davet ediyoruz.
Döner Bıçağıyla Dans Etmek! 05:32
Döner Bıçağıyla Dans Etmek! 975 izlenme - 4 yıl önce Adana Avare - Döner Bıçağıyla Dans
Küçük Emrah - Kötü Yola Düşen Annesini Öldürmeye Gider 04:04
Küçük Emrah - Kötü Yola Düşen Annesini Öldürmeye Gider 793 izlenme - 1 yıl önce ister anası, bacısı kotu yola dusmus acıların cocugunu oynasın, ister fakir ama gururlu, zengin kıza asık, namus bekcisi olsun, yukarı kaldırılıp bantla yapıstırılmıs havası veren kasların sahibi. etrafındakilere surekli saskın bakıslar fırlatabilen, nedir ulan dunyanın hali, napıyosunuz ulan siz, ne serefsız dunya bu, isyanlardayım allahım repliklerini soylemeden, sadece bakıslarıyla anlatabilme yetenegine sahip kisi. bi anlamda kaslarıyla konusan sahsiyet. bu sahnemizdede küçük emrahın , ölmek üzere olan annesi birden konuyu değiiştirir Karnında açtır senin der ama yemez emrah bunu. Kadın ölmek üzere ama hala oğlunun açlığını düşünmektedir. Ve emrahın paranoyak süper kuşkucu bakışlara dikkat kaşlar sanki martı kanadı gibi zaten birleşik tek kaş. Ve burun delikleri sinirlenince büyümektedir ve son sahnedeki koşma sahnesinde sanki götünde çıban vardır
Sivas Bıçağı Namlusu Nasıl Dövülür ? 00:45
Sivas Bıçağı Namlusu Nasıl Dövülür ? 551 izlenme - 3 yıl önce Sivas Bıçak Namlusu : Veli Oğulları Bıçakcılık ,
Adana Avare (Çal Keke Çal) Müziği 00:25
Adana Avare (Çal Keke Çal) Müziği 479 izlenme - 1 yıl önce Adana'da yapılan bir düğünde gençlerin döner bıçağıyla yaptıkları ilginç dansın eksantrik müziğidir kendileri. Gerçekten dinledikçe dinleyesi geliyor insanın. Telefonlara dahi melodi yapılası cinsten ve bunu siz değerli site ahalisine sunmaktan dolayı büyük bir onur duyuyorum. Çal keke çal!
Döner Bıçağıyla Karpuz Kesememek 00:19
Döner Bıçağıyla Karpuz Kesememek 486 izlenme - 2 yıl önce Büyük ihtimalle kafası güzel olan bu salağımız elinde döner bıçağıyla oynarken yaptığı mallığı izleyeceğiz.
Döner Bıçağıyla Karpuz Kesememek 00:19
Döner Bıçağıyla Karpuz Kesememek 782 izlenme - 3 yıl önce Büyük ihtimalle kafası güzel olan bu salağımız elinde döner bıçağıyla oynarken yaptığı mallığı izleyeceğiz.
Şener Şen - Ziya Traş Bıcağı 01:53
Şener Şen - Ziya Traş Bıcağı 562 izlenme - 3 yıl önce Şener Şen - Ziya Traş Bıcağı
Kelebek Bıçağı Show Gösterimi 00:28
Kelebek Bıçağı Show Gösterimi 671 izlenme - 4 yıl önce
Ekmek Bıçağıyla Çocuğunu Rehin Alan Baba Dehşet Saçtı 01:02
Ekmek Bıçağıyla Çocuğunu Rehin Alan Baba Dehşet Saçtı 42 izlenme - 3 ay önce Ankara’da evinin balkonunda oğlunun boğazına bıçak dayayarak rehin alan baba, polis ekiplerini alarma geçirdi. Olay, saat 15.00 sıralarında Mamak’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, eşi Mine Y.’den yaklaşık 2 aydır ayrı olan iki çocuk babası Musa Y., 2. katta bulunan evlerinin balkonunda oğlu Y.Y.’nin boğazına bıçak dayayarak rehin aldı. Olayı gören mahalle sakinleri, polis, itfaiye ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, rehin olayının meydana geldiği sokağa emniyet şeridi çekerek önlem aldı. Polis ekipleri, eli bıçaklı babayı bir süre ikna etmek için uğraşsa da başarılı olamadı. Bölgeye giriş yapmak isteyen itfaiye araçlarını gören baba, itfaiyenin binaya yanaşması durumunda çocuğunu balkondan aşağı atacağı yönünde tehditler savurdu. Bunun üzereni polis ekipleri, itfaiye araçlarını bölgeden uzaklaştırdı. Ayrı olduğu eşini istedi Baba Musa Y.’nin polis ekiplerinden, yaklaşık 2 aydır ayrı olduğu eşinin getirilmesini istemesi üzerine ekipler, çocuğa zarar vermemesi, isteklerinin yerine getirileceği yönünde babaya uyarılarda bulundu. Olayın gerçekleştiği katın bir üst katındaki balkonuna çıkan ekipler, buradan da ikna çalışmalarına devam etti. Babasından kurtulmak için 2’inci kattan atladı Babasının bina içerisine girmesini fırsat bilen Y.Y., bina altına gerilen battaniyeye kendisini bıraktı. Durumu fark eden baba, koşarak balkondan atlamaya çalışan oğlunu kolundan yakaladı. Bu sırada yan balkonda bulunan bir kadın, çocuğu bırakması için baba Musa Y.’ye elindeki suyu fırlattı. Bir süre bu şekilde balkondan sarkan çocuk, babasından kurtularak 2’inci kattan aşağı düştü. Çocuğun düştüğünü gören sağlık ekipleri, olay yerine koşarak çocuğa müdahale etti. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan çocuk, ambulansa alınarak hastaneye götürüldü.
Mutfak Bıçağı Kullanma Sanatı 2 03:34
Mutfak Bıçağı Kullanma Sanatı 2 255 izlenme - 2 yıl önce Mutfak Bıçağı Kullanma Sanatı 2
Şahane Pazar - Karpuz Oyunu 20:30
Şahane Pazar - Karpuz Oyunu 260 izlenme - 1 yıl önce Çocuklugumuzun programı olan Şahane Pazar'ın Serdar Ortaç'lı bir bölümünü buldum, sizinle de paylaşmak istedim. Bölümümüzde karpuz oyunu oynanmakta. Keyifli seyirler...
Bıçak Geçirmez Yelek 00:32
Bıçak Geçirmez Yelek 176 izlenme - 9 ay önce oldukça hafif bir malzemeden yapılmış bir yelek nanoteknoloji sayesinde keskin bıçak darbelerinden etkilenmiyor. en kısa zamanda israil ile ilişkilerin düzelmesini beklemeyip ithalatçılarımızdan bir an önce getirmesini bekliyoruz. ayrıca bi siyasi not da düşeyim: adamlar ortadoğunun en ölümlü coğrafyasında bile kafalarını çalıştırıp İsrail teknolojisi adı altında bunları üretebiliyorken biz bu cennet vatanda hala birbirimizi yiyoruz!