Hoşgeldiniz!

bıçaklanmak

Tipini Beğenmeyip Adam Bıçakladı 00:45
Tipini Beğenmeyip Adam Bıçakladı 13.914 izlenme - 2 yıl önce Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde caddede yürürken “Tipi hoşuma gitmedi” dediği adamı bıçaklayan şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Orhan Ölmez Bıçaklandı 00:45
Orhan Ölmez Bıçaklandı 2.511 izlenme - 1 yıl önce Ünlü sanatçı Orhan Ölmez dün akşam yaşanan tartışmanın ardından bıçaklandı. Sanatçı Orhan Ölmez daha önce de tartışma yaşadığı komşusu tarafından darp edildi ve bıçaklandı. Sanatçı Orhan Ölmez, daha önce tartıştığı komşuları tarafından evinin önünde darp edilerek bıçaklandı. Edinilen bilgiye göre, Halkalı'da bulunan lüks bir sitede ikamet eden sanatçı Orhan Ölmez, daha öncede birkaç kez gürültü çıkaran komşuları ile dün akşam bina girişinde karşılaştı. Alkollü olduğu öğrenilen komşularına 'Eğer taşınıyorsanız yardımcı olayım' diyen Ölmez binadan çıktı. Orhan Ölmez'in sözlerine sinirlenen komşuları sanatçıyı otoparka kadar takip etti. Otomobiline binen sanatçının yanına gelen 4 kişi araca binip kontak anahtarını çıkardı. Ölmez'in boğazını sıkan ve darp eden saldırganlar sanatçıyı 5 yerinden bıçakladı. Orhan Ölmez hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken polis saldırganların yakalanması için çalışma başlattı.
Yanlış Namaz Kıldırdığı İçin Bıçaklanan İmam 03:31
Yanlış Namaz Kıldırdığı İçin Bıçaklanan İmam 833 izlenme - 3 yıl önce Bizlere göre bir keko olan ama Tanrıya göre aşkından imam bıçaklayan bir ninja bir kardeşimiz. Hayatı sorgulartırken aynı anda düşündürten bu olay, bir gün ben de acaba bok yoluna gidecek miyim diye sordurtmuyor değil.
Önder Turacı Bıçaklandı 00:30
Önder Turacı Bıçaklandı 31 izlenme - 1 yıl önce Bir dönem Fenerbahçe’de oynayan eski milli futbolcu Önder Turacı, eski eşinin kardeşi tarafından bıçaklandı. Turacı’nın durumunun ciddi olduğu belirtildi. Belçika 3. Lig takımlarından Sporting Hasselt takımında forma giyen, bir dönem Fenerbahçe’nin ve Milli Takımın vazgeçilmez isimleri arasında yer alan Önder Turacı’nın eski eşinden olan çocuğuyla alakalı yaşadığı problemden dolayı bıçaklandığı ifade edildi. Turacı’yı bıçaklayan kişinin ise eski eşinin kardeşi olduğu belirtiliyor. Olayın ise Önder Turacı ile eski eşinin çocukları ile alakalı görüşme yaptığı sırada tartıştıkları ve bu tartışmanın ardından Önder Turacı’nın, eski eşinin kardeşi tarafından göğsünden ve omzundan iki kere bıçaklandığı bildirildi. Eski milli futbolcunun durumunun ciddi olduğu ve hastaneye kaldırıldığı ifade edildi.
Bıçaklandığı Anı Kameraya Çekti 02:21
Bıçaklandığı Anı Kameraya Çekti 22 izlenme - 1 yıl önce Mersin’de çocuklarını görmek için gittiği ayrıldığı eşinin evinde, eşinin akrabaları tarafından bıçaklanan Som Özbek, olay anını cep telefonu kamerasıyla saniye saniye görüntüledi.
Yanlış Namaz Kıldırdığı İçin Bıçaklanan İmam 03:31
Yanlış Namaz Kıldırdığı İçin Bıçaklanan İmam 58 izlenme - 4 yıl önce Bizlere göre bir keko olan ama Tanrıya göre aşkından imam bıçaklayan bir ninja bir kardeşimiz. Hayatı sorgulartırken aynı anda düşündürten bu olay, bir gün ben de acaba bok yoluna gidecek miyim diye sordurtmuyor değil.
Başından Bıçaklanan Adam: Kabak Benim Başıma Patladı 01:29
Başından Bıçaklanan Adam: Kabak Benim Başıma Patladı 7 izlenme - 11 ay önce İzmit'teki bir barınma evinde S.B. adlı kişi tartıştığı Hayrettin Davulcu'yu başından bıçakladı. Başında bıçakla hastaneye giden Davulcu, "Kabak benim başıma patladı" dedi.