Hoşgeldiniz!

bicirik

Keloğlan ve Bicirik - Nefissss Lezizzzzz 00:47
Keloğlan ve Bicirik - Nefissss Lezizzzzz 30.987 izlenme - 3 yıl önce keloğlan ve bicirik, sultanın çorbasını içerken kullandıkları "ımmm nefisss, ımmm lezizzz" repliklerini paylaşmak istedim. Keloğlan filminden aklımda kalan birkaç sahnelerden biridir bu..
Keloğlan - Bicirik 02:11
Keloğlan - Bicirik 3.012 izlenme - 3 yıl önce Rüştü Asyalı'nın can verdiği keloğlan mahallenin küçük dev adamı bicirikle karşılasır.biciriğin boyu 50 cm dir fakat karizması 150 cm vardır mahallede. Dipnot:Biciriği oynayan Aydın Babaoğlu geçen sen aramızdan ayrılmıştır..
Keloğlan - Uyan Uyan (1971) 02:04
Keloğlan - Uyan Uyan (1971) 3.485 izlenme - 3 yıl önce Rüştü Asyalı'nın Keloğlan filminde sultanın kızını uyandırmak için söyleği türkü...
Küçük Motorcu 02:51
Küçük Motorcu 345 izlenme - 6 yıl önce bicirik
Bicirik - Padişahın Özeti Hancıyı Fırçalıyor Köftehor 00:29
Bicirik - Padişahın Özeti Hancıyı Fırçalıyor Köftehor 731 izlenme - 5 yıl önce Rahmetli Aydın Babaoğlu 'nun En Güzel Sahnelerinen Biri (keloğlan)(bicirik) Sadece Çeyrek Öküz Yiyebildi Fukara )
Beceremediğim Tek Şey, Otobüste Böyle Tutunupta Ayakta Gitmek 00:18
Beceremediğim Tek Şey, Otobüste Böyle Tutunupta Ayakta Gitmek 251 izlenme - 3 yıl önce Rüştü Asyalı'nın başrolde oynadığı, taşrada yaşayan bir gencin anası ile birlikte İstanbul'a gelmesini ve orada mahallenin başına bela olan bir kabadayı ile macerasını anlatan Keloğlan Aramızda filminden bicirik'in bilardo oynama sahnesi.Kalitesi ne olursa olsun, ilginç replikler var bu filmde izlenesi bir film.
Keloğlan ve Bicirik Antik Kentlerde (Aydın Şivesi İçerir) 09:56
Keloğlan ve Bicirik Antik Kentlerde (Aydın Şivesi İçerir) 483 izlenme - 3 yıl önce Daha önce sitede Saykodelik Çine Köftesi Reklamı videosu bulunan yönetmen, bu kezde Aydın'ın Şırlan Suyu markasına bir reklam çekmiş. Aslında reklam değil de baya kısa film çekmiş. Filmde Antik Roma'dan, kültürümüz öğelerinden Keloğlan'a kadar bir çok ilginç şey göreceksiniz. Asıl ilginç olan ise herkesin Aydın şivesi konuşuyor olması. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/129537/saykodelik-cine-koftesi-reklami
Bä±cä±rä±k Tavåÿanä±mä±z 09:19
Bä±cä±rä±k Tavåÿanä±mä±z 191 izlenme - 9 yıl önce maalesef bu güzel tavÅŸanımızı kaybettik.baÅŸka bir tavÅŸandan kaptığı virüs nedicesinde onu kurtaramadık.
Bicirik Macerası 01:01
Bicirik Macerası 64 izlenme - 8 yıl önce bicirik