Hoşgeldiniz!

big brother kızları

Arsel ve İdil'e Big Brother'dan Uyarı ! 03:28
Arsel ve İdil'e Big Brother'dan Uyarı ! 501 izlenme - 2 yıl önce Herkesin Yatmasını Bekleyen Arsel ve İdil'e Big Brother'dan Uyarı !Big Brother Türkiye 2015 - BBTR 2015 - BBG Türkiye. İdil, Arsel, Onur ve Seda hem eğleniyor hem de aşk üzerine konuşuyor. Eğlenceli sohbeti Big Brother'dan gelen 'eleme listesi' uyarısı sonlandırıyor.
İdil'den Arsel'e Öpücük Üstüne Öpücük | Big Brother 01:39
İdil'den Arsel'e Öpücük Üstüne Öpücük | Big Brother 123 izlenme - 2 yıl önce Big Brother Türkiye'de İdil'den Arsel'e Öpücük Üstüne Öpücük... 14.01.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'İdil'den Arsel'e Öpücük Üstüne Öpücük' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Big Brother Evi'nde KIzların Hararetli Sabah Makyajında Yaşananlar 14:19
Big Brother Evi'nde KIzların Hararetli Sabah Makyajında Yaşananlar 82 izlenme - 2 yıl önce Big Brother Evi'nde KIzların Hararetli Sabah Makyajında Yaşananlar . eda'dan İdil'e: "Senle Takılırsam Kötü Yola Düşerim" Seda'dan Hassas Dönem Uyarısı: "Arkamı Kontrol Edin Kızlar" Big Brother Evinde Funda Ne Giyeceğine Karar Veremedi.
İdil, Arsel'in Sırtında Kaldı 03:33
İdil, Arsel'in Sırtında Kaldı 63 izlenme - 2 yıl önce İdil, Arsel'in Sırtında Kaldı 14.01.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'İdil, Arsel'in Sırtında Kaldı ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Big Brother Evi'nde Korkutan Şaka! 02:29
Big Brother Evi'nde Korkutan Şaka! 60 izlenme - 2 yıl önce Hüseyin'den Arsel'e Şaka! Emrah, Hüseyin ve Onur Arsel'i korkutmak için plan yapıyor. Arsel, kendisini çağıran Hüseyin'i lider odasında göremeyince şok oluyor!