Hoşgeldiniz!

biking

Dar Dağ Yollarında Bisiklet Sürmek 04:28
Dar Dağ Yollarında Bisiklet Sürmek 2.097 izlenme - 3 yıl önce Profesyonel bisikletçi Gee Atherton dar dağ yollarında inanılmaz bir bisiklet sürüşü yaptı.
Dağda Bisiklet Sürmek 01:07
Dağda Bisiklet Sürmek 160 izlenme - 3 yıl önce Arizonanin meşur kızıl kayalarında (sanırsam) adeta bir dağ kecisi rahatlığı ile bisiklet suruyor bu arkadas . Mountain Biking isimli bu spor en az wingsuit kadar keyifli.
Kritik Çoğunluk - Arabadan İn Bisiklete Bin! (Critical Mass) 06:33
Kritik Çoğunluk - Arabadan İn Bisiklete Bin! (Critical Mass) 67 izlenme - 3 yıl önce Belgesel, İstanbul'da her ayın son cumartesi günleri düzenlenen "Critical Mass", türkçe söyleyişle "Kritik Çoğunluk" etklinliği üzerinedir. Belgeselde otomobil kullanımı üzerine çeşitli araştırmalardan kısa notlar sunulmakta ve bisikletin otomobile göre avantajlarından bahsedilmektedir.
Buzul Üzerinde Gerçekleşen Çılgın Bisiklet Yarışında Düşe Kalka İlerleyen Yarışmacılar 02:29
Buzul Üzerinde Gerçekleşen Çılgın Bisiklet Yarışında Düşe Kalka İlerleyen Yarışmacılar 72 izlenme - 3 yıl önce Fransa Alpleri’nde düzenlenen Megavalanche Bisiklet Rallisi bildiğimizin çok dışında bir parkura sahip. Amaç 250 kişilik yarışmacı ordusunun arasından ilk 25'e kalıp Allemont Vadisi'ne ulaşabilmek. Ancak buzlu zeminde ilerlemek hiçte kolay değil ve yokuş aşağı gidilen bir parkur olduğu düşünülünce işler iyice değişiyor.
extreme mexican mountain biking 01:50
extreme mexican mountain biking 59 izlenme - 7 yıl önce
Engelli Bisikletçinin Tekrar Bisiklet Üzerine Çıkması 04:46
Engelli Bisikletçinin Tekrar Bisiklet Üzerine Çıkması 48 izlenme - 3 yıl önce Martyn Ashton 2013 yılında sakatlanmış ve şimdi tekerlekli sandalyeye mahkum. Arkadaşları ise ona eski günleri hatırlatabilmek adına tekrardan bisiklet üzerine güvenliğini de sağlayarak çıkarttılar. Eğlenceli ve anlamlı anların yaşandığı videoyu izliyoruz...
 Dağ Bisikletcisi Petr Kraus 01:56
Dağ Bisikletcisi Petr Kraus 23 izlenme - 5 yıl önce Petr Kraus greenland parkurlarunda