Hoşgeldiniz!

Bil Kazan Videoları İzle

Beyazıt Öztürk Kimdir? Bil Kazan! 04:52
Beyazıt Öztürk Kimdir? Bil Kazan! 1.499 izlenme - 4 yıl önce Beyazıt Öztürk Kimdir? Bil Kazan!
kana kırmızı rengi veren madde - vişne suyu 04:12
kana kırmızı rengi veren madde - vişne suyu 2.243 izlenme - 7 yıl önce made by hasan..
Bil Kazan - Motorcu Kazım 03:12
Bil Kazan - Motorcu Kazım 566 izlenme - 2 yıl önce Alkıslarla yaşıyorum'un değerli takipçileri. Size Yalcın Abi serilerinin yerini tutumaz belki ama yine de gülünebilir. Tabi insanlarımızın safça ve içten cevaplarıdır bizi bu kadar güldüren onları kesinlikle aşşağılamıyorum. Sadece içlerinden ne geliyosa öle konusuyolar.
Bil Kazan - Kana Kırmızı Rengini Veren Madde 04:12
Bil Kazan - Kana Kırmızı Rengini Veren Madde 808 izlenme - 3 yıl önce Bir başka bil kazan yarışmasıdır. Yurdum insanı her konuda bilgilidir; zeki, çevik ve ahlaklıdır. Bil kazan programı da böyle kolay sorular sormasın. Bundan sonra bu da böyle biline; Kana kırmızı rengini veren madde vişne suyudur.
Dört Halifemiz - Bil Kazan 08:26
Dört Halifemiz - Bil Kazan 363 izlenme - 2 yıl önce Bu videoya uygun bi başlık aradım ama ...,bu videonun ne yazık ki adı yok ama prosedür gereği sıradan bi başlık attırıverdim,izleyeceğeniz görüntüler Fatik Çakar adlı sunucunun Bil Kazan programında yakaladığı konuğa pardon balığa bir türlü dört halifemizin ismini saydıramamasından ibaretir maalesef,amacım alay etmek ya da hor görmek değil ama bu iş bu kadar da zor olmasa gerek be bilader,bari azıcık dikkatt,fake atacak biri olduğunu da zannetmiyorum,eee öyleyse? gerçi 2010 dan 1969 u 5 saniyede çıkartan spikerin adamdan farkı yok ama neyyse. Hz.Ebubekir,1453,Anamız,Kanuni Sultan Süleyman
Beyazıt Öztürk Kimdir? - Bil Kazan 04:51
Beyazıt Öztürk Kimdir? - Bil Kazan 234 izlenme - 2 yıl önce Her ne kadar kamera karşısında insanların bilgilerini sınayıp rezil etmeye çalışan programlardan nefret etsemde burdaki abimiz milletimizin en büyük eksikligi olan ''bilmiyorum'' diyememe özeliğini bir kez daha gösteriyor.
Fatih Çakar Bil Kazan Pragramı Yarışmasında Terzici Peygamberi Bilemedi 01:52
Fatih Çakar Bil Kazan Pragramı Yarışmasında Terzici Peygamberi Bilemedi 577 izlenme - 4 yıl önce Fatih Çakar Bil Kazan Pragramı Yarışmasında Terzici Peygamberi Bilemedi
Fatih Çakar'la Bil Kazan (Kola Yiyen Maymun) 04:53
Fatih Çakar'la Bil Kazan (Kola Yiyen Maymun) 256 izlenme - 2 yıl önce fatih çakar yine programında gariban, biraz bilgi eksikliği olan denecek amcaya sorduğu sorularda güldürücü cevaplar alıyor.Sonunda ise dayıya müthiş bi kettle hediye ediyor sağolsun. Ayrıca kameramanını da çok seviyor anlaşılan bkz. Apdürayim
Fatih Çakar - Abdullah Şekeroğlu Radyo Programı (Gıllı Ali) 05:03
Fatih Çakar - Abdullah Şekeroğlu Radyo Programı (Gıllı Ali) 174 izlenme - 2 yıl önce Daha önce Gıllı Ali adıyla sitede yayınlanmış olan dublaj çalışmasını yapan Abdullah Şekeroğlu ile Bil Kazan adlı videolarda da görebileceğiniz Fatih Çakar'ın bir dönem yapmış oldukları radyo programından yapılmış bir kolaj çalışmasıdır. Programda Fatih Çakar haricindeki bütün karakterler Abdullah Şekeroğlu tarafından seslendirilmiştir.
Şelale Hanım - Ara Bil Kazan! - Okan Bayülgen 05:34
Şelale Hanım - Ara Bil Kazan! - Okan Bayülgen 139 izlenme - 2 yıl önce Zamanında Okan Bayülgen'in yaptığı tiplemeydi, İronik bir anlatım söz konusuydu skeçlerinde. 10 yıl olmuş, ne ara geçmiş o kadar zaman.