Hoşgeldiniz!

bilal inci

Dadaloğlu'nun İntikamı - Tamer Yiğit & Meral Zeren (1972 - 73 Dk) 01:12:14
Dadaloğlu'nun İntikamı - Tamer Yiğit & Meral Zeren (1972 - 73 Dk) 5.247 izlenme - 2 ay önce Film, Dadaloğlu’nun, karısı Ayşe’yi kaçıran Gâvur Ali’den aldığı intikamı konu edinir. Yıllar önce Dadaloğlu gibi Gâvur Ali de Ayşe’ye âşık olur. Fakat Ayşe, Dadaloğlu’yla evlenir. Yayla zamanı Dadaloğlu’nun yokluğunu fırsat bilen Gâvur Ali’nin adamları Ayşe’yi kaçırır. Çıkan çatışmada Dadaloğlu’nun kızı Zeynep ile birlikte pek çok köylü hayatını kaybeder. Gâvur Ali’nin üzerine yürüyen Dadaloğlu, yakalanır. Dadaloğlu, işkence sırasında bir fırsatını bulup kaçar. Karısı Ayşe’yi kurtarmak ve öldürülen insanların intikamını almak için Ali’nin peşine düşecektir. Yönetmen:Yavuz Figenli Senaryo:Recep Filiz Yapımcı:Yaşar Tunalı Görüntü Yönetmeni:Rafet Şiriner Oyuncular:Tamer Yiğit,Meral Zeren,Bilal İnci,Süheyl Eğriboz,Sedef Ecer,Kadir Kök,Oktay Yavuz,Murat Tok
Polat'tan Mafyaya Müthiş Oyun - İsyan 02:32
Polat'tan Mafyaya Müthiş Oyun - İsyan 1.166 izlenme - 6 ay önce
Zindan - Tamer Yiğit & Feri Cansel (1974 - 59 Dk) 58:33
Zindan - Tamer Yiğit & Feri Cansel (1974 - 59 Dk) 275 izlenme - 2 ay önce Film, Kıbrıs Barış Harekâtı’ndan önce yaşananları Polat ve ailesinin üzerinden anlatır. Polat, bir Rum olan Maria’ya âşıktır. Uzun bir aradan sonra evine dönen Polat, Maria ile evlilik plânları yapmaktadır. Fakat Nikos isimli bir E.O.K.A. komutanı Rumların, Türklerle en ufak bir iletişim kurmasına dahi izin vermemektedir. Barışa inanan ve sevgi içinde yaşamak isteyen Polat ve Maria çareyi kaçmakta bulur. Bir süre sonra adını Barış koydukları bir çocukları olur. Maria, Barış’ı Nikos’un zulmünden korumaya çalışırken hayatını kaybeder. Tek kolunu kaybeden Polat ise kucağında bebeği ile kaçmaya devam eder. Gidebilecek hiçbir yeri kalmayan Polat, sonunda bir uçurumun kenarında kalır. Tek koluyla asılı kaldığı taştan uçuruma düşecekken bir yardım eli uzanacaktır. Yönetmen:Remzi Jöntürk Senaryo:Remzi Jöntürk Yapımcı:Necdet Barlık Görüntü Yönetmeni:Ali Yaver Oyuncular:Tamer Yiğit,Feri Cansel,Bilal İnci,Turgut Özatay,Ersun Kazançel,Süheyl Eğriboz,Güzin Özipek,Nevin Nuray,Yıldırım Önal,Yusuf Sezer
Toro'nun Gazabı - Tarkan 02:11
Toro'nun Gazabı - Tarkan 2.865 izlenme - 3 yıl önce Kartal Tibet'in başrolü oynadığı Viking Kanı adlı filmden can alıcı bir sahne daha. Ursula'yı dev ahtopota yem edecektiki Hanzo görünümlü adam yardım etti.Toro'nun gülüşünüde hasta olmamak elde değil hani.
Yeşilçam - Kötü Adam Gülüşleri 01:44
Yeşilçam - Kötü Adam Gülüşleri 2.169 izlenme - 3 yıl önce Kişi ne kadar kötüyse o kadar ağız dolusu, o kadar gür, o kadar sinir bozucu kahkahalar atar.!! Muahahahahaha, Yuhahahaha, Huaahahaha gibi..
Bilal İnci'nin Almanya'da Oynadığı Film 04:18
Bilal İnci'nin Almanya'da Oynadığı Film 186 izlenme - 5 ay önce Bilal İnci'nin Almanya'dayken oynadığı filmi izleyeceksiniz.
Selvi Boylum Al Yazmalım'daki Samet Karakterinin Kız Olması 03:52
Selvi Boylum Al Yazmalım'daki Samet Karakterinin Kız Olması 2.007 izlenme - 3 yıl önce Daha çok Deli yürek dizisinden hatırladığımız Merhum sinema oyuncusu Bilal İnci'nin kızı Elif İnci birinci ağızdan Samet karakterini anlatıyor.Babası Türk Sinemasında büyük bir oyuncuydu. Unutulmazdı.
Köpek Antuan - Battal Gazi'nin Oğlu 01:51
Köpek Antuan - Battal Gazi'nin Oğlu 1.465 izlenme - 3 yıl önce Köpek Antuan, sen kimsin de Malatya'ya girmeye tenezzül edersin. Bre deyyus bak hala adamlarını Cücü'nün üstüne yollarsın ama bilesin ki, o yaşadıkça Malatya'ya adım atamayacaksın. Antuan'ı protesto etmek için herkesi kayısı yemeye ya da en azından kayısı suyu içmeye davet ediyorum.
Ala Geyik - Efsanenin Başlangıcı (1969) 01:04
Ala Geyik - Efsanenin Başlangıcı (1969) 103 izlenme - 4 ay önce Halil'in en büyük aşkı sözlüsü Zeynep, en büyük tutkusu ise dağlarda geyik avlamaktır. Annesinin ve sözlüsünün tüm yalvarmalarına rağmen avlanmaktan vazgeçmez. Onun dağa çıktığı günlerde yörenin zalim beylerinden Karaca Ali Zeynep'e ilk görüşte sevdalanır. Gücünü kullanıp köylüleri zorlayarak Zeynep'i kendine nişanlatmayı başarır. Günler sonra avdan dönen Halil durumu öğrendiğinde çılgına döner. Sözlüsünü geri almak için cesaretle Karaca Ai'nin karşısına çıkacaktır. Ancak hala vazgeçemediği Alageyik'in peşinden gitme tutkusu acı olaylara sebep olacaktır.
Fabrikacının Hazin Sonu - İki Kızgın Adam 05:42
Fabrikacının Hazin Sonu - İki Kızgın Adam 104 izlenme - 6 ay önce
Muazzez Ersoy - Dumanlı Dumanlı (Erol Taş ve Bilal İnci İçerir) 04:56
Muazzez Ersoy - Dumanlı Dumanlı (Erol Taş ve Bilal İnci İçerir) 365 izlenme - 2 yıl önce Muazzez Ersoy'un 1997'de Levent Müzik Yapım'dan çıkardığı Nostalji 3 isimli albümü için yayınlanmış bir klip. Dönemi için sanatsal değeri çok fazla bir iş çıkarmışlar. İyi seyirler efendim.
Dünyanın En Kötü Yürekli 10 Adamı 13:58
Dünyanın En Kötü Yürekli 10 Adamı 287 izlenme - 2 yıl önce İskeletor’muş,Magneto’ymuş vay efendim Malmoht’muş yok Joker’miş falan filan hepsi fasarya beyler.Bunların hepsini toplasanız bu 10 kişilik listedeki herhangi birinin serçe parmağı dahi olamazlar.Siz hiç İskeletor ve tayfasının savunmasız bir çocuğu tekme tokat dövdüğünü gördünüz mü veya Gargamel'in en yakın arkadaşının karısının götünü ellemeye çalıştığına şahit oldunuz mu?Türk sinemasına aşina olmayan kötülük nedir bilemez, kardeşim.Şaka bir yana bu 10 üstadımız önünde saygıyla eğilir,vefat edenlere rahmet yaşayanlara esenlik dilerim.
Yeşilçamın Kötü Adamları - Belgesel 41:00
Yeşilçamın Kötü Adamları - Belgesel 247 izlenme - 2 yıl önce Film icabı çekilen görüntülerden beyazperdeye yansıyanlar, yıllarca insanları büyüledi. İyiler alkışlarla ödüllendiriliyor, kötüler atılan taşlarla cezalandırılıyorlardı. Kendisine taş atan seyircisine “atın atın, siz bana taş değil ekmek atıyorsunuz” demişti Erol Taş. Gerçekten de atılan o taşlar onun ödülüydü, rolünü başardığının göstergesiydi. Yeşilçam’ın iyi kalpli fakat film icabı kötü adamları, tüm tepkilere rağmen sinemanın yıldızları, başrol oyuncuları kadar ilgi çekmiş, sevilmiştir hep. En tanınan, bilinen yüzlerdir “kötü adam”lar, Kolay kolay unutulmazlar. Çoğunun rekor sayıda filmi vardır. Hangi filmi izleseniz bu yüzlerden birini mutlaka görürsünüz. Her filmin kötülüklerini iliklerimize kadar hissettiğimiz kötü adamları vardı. Onlarca başarılı oyuncu izledik kötü adam suretinde. Perdeden bize yansıyan görüntülerde ölümsüzleşen öyle roller ve oyuncular vardır ki kötünün, kötülüğün simgesi olmuşlardır. Kimi gülüşüyle, kimi bakışıyla, kimi acımasızlığı ve zalimliğiyle unutulmazlar arasında birer simgedir. Yeşilçam’ın Kötü Adamları, Tayf&Sanat yapımcılığında gerçekleştirilen belgesel filmde hayat buldu. Filmde Ahmet Tarık Tekçe’den Erol Taş’a, Kenan Pars’tan Hayati Hamzaoğlu’na, Atıf Kaptan’dan Altan Günbay’a, Turgut Özatay’a, Önder Somer’den Nuri Alço’ya Yeşilçam’ın efsane kötü adamlarına rastlayacaksınız; Sakın korkmayın! Çünkü onlar film icabı kötülerdi ve gerçekte her birinin altın gibi kalbi vardı. Yeşilçam’ın Kötü Adamları Tayf&Sanat takdim eder Rejisör: Burak Gülgen Program Ekibi Senaryo: Mesut Kara Anlatan: Faruk Üstün Prodüktör: Belgin Baştürk Kamera: Emre Altın Montaj-senkron: Orçun Bilgin Müzik: Tamer Süerdem, İlker Yurtcan, Mutlu Ödemiş
Kadirizmde Sosyalist Açılımlar 07:19
Kadirizmde Sosyalist Açılımlar 231 izlenme - 2 yıl önce Meclis toplantılarında koalisyon iktidarının ittifakla aldığı her türlü karara, muhalefet edip oldukça etkili argumanlar kullanan ve kararların uygunlanmasını engelleyen ana muhalefet lideri Kadir abi, başbakan Abdo’yu canından bezdirmiştir.Özellikle işçilerin toplu iş sözleşmelerinin görüşüldüğü meclis oturumundaki yılmaz muhalif tavrı iktidarı köşeye sıkıştırmıştır. Tam bir makyavelist olan meclis başkanı Avukat, uzlaşmacı bir tavır takınıp, tarafsız görünse de aslında kapitalist iktidar partisinin destekçisidir. En sonunda artık canına tak eden başbakan Abdo ‘ulan iktidar olduk gün yüzü göstermedi hırbo’ diyerek , demokratik yollardan Kadirizmi çökertemeyeceğini anlar ve yargıyı siyasallaştırarak Kadir abiye bir kumpas kurarak, ana muhalefet liderini hapishaneye yollar ancak Kadirizmin sarsılmaz ilkelerinden asla taviz vermeyen Kadir abi mapus damında da ‘alayına isyan ulan’ diyerek hapishanede ki iktidarın sembolü müdüre karşı muhalif tavrını, baskılara, işkencelere rağmen sürdürür.
Cücünatör 2 - Turkish Terminator 01:20
Cücünatör 2 - Turkish Terminator 203 izlenme - 3 yıl önce Amerikan filmlerini Türkler çekseydi ne olurdu, konulu bobiler başlığını düzenli takip ederim.( http://www.bobiler.org/amerikan_filmlerini_ya_turkler_cekseydi_99 ) Yadigar sinemamız ise çok daha önce bu konulara el atmıştır. Mesela Cüneyt Arkın eğer terminatör olsa nasıl olurdu hiç düşündünüz mü? Uyku öncesi hayalleri kıvamında bir sahnede Türk terminatör'ünü iş başında izleyeceksiniz. Cücünatör, nalburdan aldığı yeni pilleriyle evine giderken hasımlarının saldırısına uğrar. Ağzından hiç düşürmediği sigarası ile 0 yerli kasa Cücünatör için kurşunlar kifayetsiz, hayat anlamsızdır. O nun tek işlevi öldürmektir. Özellikle mimiklere dikkat edelim.