Hoşgeldiniz!

bıldırcın yolma makinası

Bıldırcın Tüyü Yolma Makinası 05:00
Bıldırcın Tüyü Yolma Makinası 1.180 izlenme - 4 yıl önce Bıldırcın Tüyü Yolma Makinası bildirçin Tükü Tutma Maşını Paslanmaz Çelik Üretim Küf Ve Bakteri Üretmez Ve Kullanım Süresince Herhangi Bir Bakım Gerektirmez. tek Seferde Bıldırcınların Büyüklüğüne Göre 15 Ya Da 20 Adet Bıldırcın Yolumu Yapar. yarım Dakikada Yolum Yapılan Bıldırcınlarda Tam Tüy Yolumu Gerçekleşir. kullanılan Profesyonel Yolum Parmakları Sayesinde Bıldırcınlara Herhangi Bir Zarar Vermeden Yolum Gerçekleşir. meltem Yolma Makinaları. Www.tuy-yolma-makinasi.com paslanmayan Polad İstehsal Kif V Bakteriya Üretmez V İstifad Müddtind Hr Hansı Bir Baxım Tlb Etmir. tk Sfrd Bildirçinlri Böyüklüyün Gör 15 Ya Da 20 Dd Bildirçin Yolumu Edr. yarım Dqiqd Yolum Ediln Bıldırcınlarda Tam Tük Yolumu Reallaşar. ıstifad Professional Yolum Barmaqları Saysind Bıldırcınlara Hr Hansı Bir Zrr Vermdn Yolum Reallaşar. meltem Yolmaq Makinaları.
TÜRKİYE YAPTI MI EN KALİTELİSİNİ YAPAR TÜY YOLMA MAKİNALARI 15:24
TÜRKİYE YAPTI MI EN KALİTELİSİNİ YAPAR TÜY YOLMA MAKİNALARI 302 izlenme - 3 yıl önce Meltem Tüy Yolma Makinaları tavuk, ördek, kaz, hindi ve bıldırcın gibi kanatlı hayvan yetiştiricileri olan ticari işletmeler veya hoby amaçlı yetiştiriciler için gerekli olan en temel makinalardır. Sulu yolum tip makinalarımız hızlı tüy yolma sistemine sahiptir ve günde binlerce kanatlı hayvan tüyü yolunabilir. Bir tüy yolma makinasında tüm kanatlı hayvanların tüyü yolunamaz bu yanlış bir algıdır. Bıldırcın ve keklik tüy yolma makinası diğerlerinden farklıdır. Tavuklar özellikle yetişme ortamlarına göre yani toprakta güneşte gezinen salma tavuk türü olduğuna veya kapalı kümeslerde toprak güneş görmeden 1,5 2 aylık kesime gelen etlik piliç türü olduğuna göre tüy yolma makinaları da farklılık göstermektedir. Ayrıca hindi ördek ve kazların tüy yolumu için yolma makinası kazan çaplarının belli bir genişlikte olması lazımdır. tuy yolma makinasi Tavuk için olan makinaların yolma kazanı en az 50 cm. ördek h
BILDIRCIN YOLMA MAKİNASI MELTEM 2015 03:34
BILDIRCIN YOLMA MAKİNASI MELTEM 2015 170 izlenme - 3 yıl önce M1 Tüy Yolma Makinasının hacmi diğerlerine göre küçüktür. Yer sıkıntısı olan yerlerde dahi raf dolap gibi heryere konulabilir rahat taşınabilir depolama sorunu yoktur. Bir çok avantaj sunan bir makinadır. 220 wolt elektrikle evde kullanılabildiği gibi 180 vatt motoru bir inverter aracılığı ile arazide de kullanılabilir. Elektriğin olmadığı yerlerde M1'1 aracınızla da çok rahat kullanabilirsiniz. avcılar için yolma makinesiAraçta kullanılmasının en çok da avcıların işine yarayacağı muhakkaktır. avcıların arazide tek sorunu olan tüy yolma çileleri bu makina ile nihayete erecektir.