Hoşgeldiniz!

bıldırcın yumurtası

Bıldırcın Kafes Videomuz 01:26
Bıldırcın Kafes Videomuz 4.500 izlenme - 6 yıl önce Bıldırcın eti çok lezzetlidir.Bıldırcın yumurtası faydaları ; protein açısından zengin olup,astımda kullanılır.Bıldırcın Kafesleri ni, bıldırcın çiftliğimizde hem kedimiz için hemde hobi bıldırcın üreticileri için imal ediyoruz. Bıldırcın yumurtası fiyatları yazın düşmektedir.Satlık bıldırcın ve satlık kafes lerimizi görmek için lütfen bizimle iletişime geçin.05547533311(murat)
Bıldırcın kafesi 00:34
Bıldırcın kafesi 5.071 izlenme - 6 yıl önce www.bildircinkafesim.com ve www.turkankafescilik.com u inceleyebilirsiniz.Adapazarı merkezde buldırcın kafesi imalatı yapıyoruz.1-2-3-4-5- KATLI KAFESLER İMAL ETMEKTEYİZ. Sezon başlamadan kafeslerinizi yenileme fırsatı sunuyoruz.5 katlı kafesimiz su deposu hariçtir(suluk sistemi var).KARGOYU BİZ ÜSTLENİYORUZ.360 TLLÜTFEN ACELE EDİN BU İLAN REKLAM AMAÇLI OLUP BİR SÜRE SONRA FİYAT DEĞİŞECEKTİR.
Bıldırcın Yumurtası Faydaları Nelerdir? 03:59
Bıldırcın Yumurtası Faydaları Nelerdir? 49 izlenme - 9 ay önce Bıldırcın Yumurtası Faydaları Nelerdir? Yüksek miktarda A ve B2 vitaminlerini içerir. Vücudunuzdaki vitamin ihtiyacının büyük bölümünü karşılar. Yüksek oranda protein ve amino asit içerir. Astım gibi solunum yolu hastalıklarına iyi gelir. Tüberküloz rahatsızlığı için faydalı bir yumurtadır. Bıldırcın yumurtası prostat bezlerini uyararak cinsel isteği arttırır. Cinsel gücünüzü yeniden kazanmak ve cinsel isteği arttırmak için düzenli olarak bu şifalı yumurtadan tüketebilirsiniz. Vücuttaki toksinleri atar, vücutta bulunan ağır metalleri uzaklaştırır. Vücutta bulunan ve kişileri rahatsız eden böbrek taşlarının kolaylıkla düşürülmesine yardım eder. Bağışıklık sistemini güçlendirir, vücudun hastalıklara karşı korunmasını sağlar. Kalp kaslarını güçlendirir. Kalp hastalıklarına yakalanma riskini azaltır. Mide rahatsızlığınız var mı? Birçok kişi ülser ve gastrit gibi mide rahatsızlıklarının olduğundan yakınır. Ülser ve gastrit gibi mideyi rahatsız eden hastalıkların iyileşmesini hızlandırır. Herkes mevcut olduğu kilosunu korumak yada fazla kiloları varsa zayıflamak ve kilosunu dengeye getirmek ister. Bu şifalı yumurta ile kilonuzu korumak oldukça kolaydır. Sahip olunan kiloyu dengede tutarak obeziteyi de engeller. Çocukların ve gençlerin sağlıklı büyümesine yardım eder. Çok iyi bir D vitamini kaynağıdır. Yüksek oranda D vitamini içermesi sebebiyle süt içmeyi yada süt ürünleri tüketmeyi sevmeyen kişilerin de kurtarıcısı olabilir. Süt ve süt ürünlerinden alınması gereken D vitamini ihtiyacının büyük bölümünü karşılar. D vitamini eksikliğinden de kaynaklanabilen osteoporoz yani kemik erimesini engellemeye yardım eder. Kansere karşı da faydalı bir yiyecektir. Kan basıncını düzenler. Migrene karşı da fayda sağlar. Kansızlık diğer bir adıyla anemiye karşı iyi gelen bir yiyecektir. Tansiyonu düzenlemeye yardım eder. Sindirimi rahatlatır. Egzama gibi cilt rahatsızlıklarına iyi gelmesi de bıldırcın yumurtasının faydaları arasındadır. Çağımızın hastalığı ve birçok hastalığın temeli olan strese de iyi gelir. Beyin fonksiyonlarını uyararak zekayı geliştirir. Ayrıca hafızayı da korur. Birçok alerjik hastalığa iyi gelir. Cilt güzelliği ve cilt bakımı da sağlar. Ten rengini güzelleştirir ve cildin parlak görünmesine katkı sağlar. Bıldırcın yumurtası ile çeşitli saç ve cilt maskeleri yapmak da mümkündür. Bu şekilde saç bakımı ve cilt bakımı sağlar. Saçların parlamasına ve kuvvetlenmesine yardım eder. Şeker hastalığı adıyla anılan diyabet için de faydalı bir yumurtadır. Nörolojik yani sinirsel rahatsızlıklara da iyi gelir.
Şarkı Söyleyen Bıldırcın 01:41
Şarkı Söyleyen Bıldırcın 654 izlenme - 5 yıl önce Geleneksel Bıldırcınlar,birincil Olarak Ritmik Bağırmaları Nedeniyle Şarkı Söyleyen Kuş Ünvanını Almıştır.zevk İçin Yetiştirilen Bu Kuşlar Japonyada Derebeylik Döneminde Özellikle Samurai Savaşçıları Arasında Şarkı Söyleyen Bıldırcın Yetiştirilmesi Populer Olmuştur.samurai Savaşçıları En Güzel Şarkı Seçimi İçin Yarışmalar Düzenlerdi.ve Bu Yolla En İyi Şarkı Söyleyen Kuşlarla Akraba Kolonları Melezlenirdi.hatta Kuşların Erken Yaşta Olgunluğa Erişmesini Önlemek İçin Işık Uyarıları Yapıldığı Ve Sonrada Kış Mevsiminde Onlara Şarkı Söyletildiği Sanılmaktadır.bıldırcınlardan Coturnix Tipleri 1910-1940 Lı Yıllar Arasında Et Ve Yumurtası İçin Üretimi Hızlı Bir Şekilde Artmıştır.bu Dönem Japon İmparatorluğunun Gelişmesi Dönemine Aittir Ve Evcil Coturnix Bıldırcınları Kore, Tayvan, Çin Gibi Ülkelerdede Yetiştirilmiş Ve Geliştirilmiştir. geleneksel Bıldırcınlar,birincil Olarak Ritmik Bağırmaları Nedeniyle Şarkı Söyleyen Kuş Ünvanını Almıştır.zevk İçin Yetiştirilen Bu Kuşlar Japonyada Derebeylik Döneminde Özellikle Samurai Savaşçıları Arasında Şarkı Söyleyen Bıldırcın Yetiştirilmesi Populer Olmuştur.samurai Savaşçıları En Güzel Şarkı Seçimi İçin Yarışmalar Düzenlerdi.ve Bu Yolla En İyi Şarkı Söyleyen Kuşlarla Akraba Kolonları Melezlenirdi.hatta Kuşların Erken Yaşta Olgunluğa Erişmesini Önlemek İçin Işık Uyarıları Yapıldığı Ve Sonrada Kış Mevsiminde Onlara Şarkı Söyletildiği Sanılmaktadır.bıldırcınlardan Coturnix Tipleri 1910-1940 Lı Yıllar Arasında Et Ve Yumurtası İçin Üretimi Hızlı Bir Şekilde Artmıştır.bu Dönem Japon İmparatorluğunun Gelişmesi Dönemine Aittir Ve Evcil Coturnix Bıldırcınları Kore, Tayvan, Çin Gibi Ülkelerdede Yetiştirilmiş Ve Geliştirilmiştir. bıldırcın Avı Sonraları Ortaya Çıkmış.çoğunlukla Bıldırcın Yumurta Verimi Yüksek Bir Hayvan Olduğundan Ticari Maksatla Bıldırcın Yetiştiriciliği Gelişmiştir. bıldırcın Eti İse Daha Çok Meze Olarak Lüks Lokantalarda Kullanılmaktadır.