Hoşgeldiniz!

bildiri

Hainlerin Akıncı Üssü'nde Bildiri Provası Yaptığı O Anlar 00:57
Hainlerin Akıncı Üssü'nde Bildiri Provası Yaptığı O Anlar 3.339 izlenme - 12 ay önce Darbe girişimi sırasında örgüt mensubu askerlerin sözde bildirisini okumak için Akıncı Üssü'nde yaptıkları provanın görüntüleri ortaya çıktı Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında örgüt mensubu askerlerin sözde darbe bildirisini okumak için Akıncı 4. Ana Jet Üssü'nde yaptıkları provaya ilişkin görüntüler ortaya çıktı. FETÖ'nün darbe girişimiyle ilgili soruşturma dosyasına giren görüntülerde, Akıncı'daki 4. Ana Jet Üs Komutanlığında, sözde darbe bildirisinin okunması için askerler tarafından, Genelkurmay Başkanlığı makam forsu ve Türk bayrağı ile bir kürsünün bulunduğu alanın oluşturulduğu görülüyor. Alanda görüntü çekilerek prova yapılıyor. İlk provayı sivil kıyafetli bir erbaş, kendisini kayda alan komutanına kürsüden tekmil vererek gerçekleştiriyor. Daha sonra rütbeli bir asker de prova amaçlı kürsüye geliyor. Kamera karşısına geçen asker, sözde darbe bildirisini okuyor.
Alparslan Türkeş 1960 Darbesi Radyo Bildirisi 00:21
Alparslan Türkeş 1960 Darbesi Radyo Bildirisi 3.820 izlenme - 2 yıl önce 27 Mayıs 1960 Cuma sabah saat 5.25'de Kurmay Albay Alparslan Türkeş'in okuduğu Darbe bildirisinden bir bölüm. Genç subaylar Türkiye tarihinin ilk darbesini gerçekleştirmişlerdir. Türkeş'in söylediği gibi "kansız" bir darbeden ziyade, darbeden sonraki süreç Cumhuriyet tarihine, keşke olmasaydı dediğimiz nice kanlar bulaştırmıştır.
80 Darbesinde Bildiriyi Okuyan TRT Spikeri Konuştu 03:33
80 Darbesinde Bildiriyi Okuyan TRT Spikeri Konuştu 187 izlenme - 1 yıl önce 80 darbesinde bildiriyi okuyan TRT spikeri konuştu 12 Eylül 1980 darbesinin bildirisini okumak zorunda kalan eski TRT spikeri Mesut Mertcan, "O zaman halka ateş açan tanklar yoktu" dedi.
Bildiri ! 00:24
Bildiri ! 231 izlenme - 6 yıl önce ufak bir bildiri !
Darbeciler Akıncı'da Bildiri Provası Yapmış 00:44
Darbeciler Akıncı'da Bildiri Provası Yapmış 75 izlenme - 12 ay önce Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında örgüt mensubu askerlerin sözde darbe bildirisini okumak için Akıncı 4. Ana Jet Üssü'nde yaptıkları provaya ilişkin görüntüler ortaya çıktı.
1980 Bildirisini Okuyan Trt Spikeri Kıyas Yaptı 03:43
1980 Bildirisini Okuyan Trt Spikeri Kıyas Yaptı 39 izlenme - 1 yıl önce 12 Eylül 1980 darbesinde bildiriyi okumak zorunda kalan eski TRT spikeri Mesut Mertcan, "O zaman halka ateş açan tanklar yoktu" dedi.
Komünist Parti (KP) Seçim Bildirisi 03:10
Komünist Parti (KP) Seçim Bildirisi 98 izlenme - 2 yıl önce 1 Mayıs'ta AK Parti'nin faşist engelini tanımayıp Taksim Meydanı'na binlerce polise rağmen çıkan KP dikkatleri çekmişti. Peki Komünist Parti seçimlere neden katılıyor? Bunu açıkladıkları bir video izleyeceğiz. Bildiğiniz gibi TKP ikiye ayrılmış bunun sonucunda KP ve HTKP olarak iki yeni parti ortaya çıkmıştı. HTKP seçimlere katılmama kararı almıştı. KP ise çözüm sistemde ve düzen partilerinde değil sosyalizmde diyor ve seçimlerde oy istiyor.
Darbecilerin Akıncı'da Yaptığı Bildiri Provası 00:44
Darbecilerin Akıncı'da Yaptığı Bildiri Provası 32 izlenme - 12 ay önce Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında örgüt mensubu askerlerin sözde darbe bildirisini okumak için Akıncı 4. Ana Jet Üssü'nde yaptıkları provaya ilişkin görüntüler ortaya çıktı.
 'O zaman hendek kazsınlar, dağa çıksınlar' 01:21
'O zaman hendek kazsınlar, dağa çıksınlar' 33 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, skandal bildiriye imza atan akademisyenlerin eğitim yuvalarında yeri olmadığını ifade ederek, Siyaset yapacaklarsa parlamentoda siyaset yapsınlar. Parlamentoda siyaset yapamıyorlarsa gitsinler hendek kazsınlar, dağa çıksınlar dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını Sultanahmet Camii’nde kıldı.
Grup Işığın Yansıması - Bildiri 03:16
Grup Işığın Yansıması - Bildiri 93 izlenme - 5 yıl önce
Bahçeli: Hainlere Destek Veren Akademisyenler, Üniversitelerde Yer Alamaz 01:31
Bahçeli: Hainlere Destek Veren Akademisyenler, Üniversitelerde Yer Alamaz 22 izlenme - 2 yıl önce Devlet Bahçeli, bildiri yayınlayan akademisyenlerle ilgili olarak, "Üniversitelerimizde hainlere destek veren zihniyete çocuklarımızı emanet edemeyiz." YÖK'ün üzerine düşeni yapması gerektiğini ifade etti.
16 İlden 181 Aşiret Teröre Tepki Bildirisi Yayınladı 01:48
16 İlden 181 Aşiret Teröre Tepki Bildirisi Yayınladı 8 izlenme - 9 ay önce Bugün Yaşanan Terör Saldırılarının Üzerine Gelen Şehit Haberleri Yürekleri Dağlarken 16 İlden 181 Aşirette Teröre Tepki Bildirisi Yayınladı. Bildiride, HDP'nin hendek siyasetini destekleyerek hayal kırıklığı yarattığı tespiti yapıldı. 16 ilden 181 aşiret bir araya gelerek artan terör saldırılarına karşılık bildiri yayınladı. "BİZLERİ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATTILAR" 16 ilden 181 aşiretin teröre tepki bildirisinden: "7 Haziran 2015 seçimlerinde 'Kürt siyasetçisiyim' diyen misyona, bize 'bu memlekette kanı, gözyaşını durduracağız. Bizleri destekleyin' tekliflerine karşılık bu milletin birçok yerinden 6 milyon oyla destek sunuldu. Bu desteği, bu halkın halis duygularını maksadı dışında kullanmaya başladılar. Hendek siyasetini destekleyerek bizleri hayal kırıklığına uğrattılar." Van'da buluşan 16 ilden 181 aşiret temsilcisi, terör saldırıları ve "İngiltere'nin aşiretlere para dağıttığı" iddiasına tepki gösterdi. Ertoşi aşireti lideri İskender Ertuş'un okuduğu bildiride, İngilizlerin ağır ithamlarla aşiretlerle devletin arasına nifak tohumları ekmesini önlemek ve terör örgütünün bölgedeki saldırılarına ortak tepki göstermek amacıyla bir araya gelindiği belirtildi.
Kemal Özer - Bir Gün Konuşmak İçin  Bildiri  Şafağın Kanıyla 02:33
Kemal Özer - Bir Gün Konuşmak İçin Bildiri Şafağın Kanıyla 62 izlenme - 5 yıl önce
Darbeye karşı ortak bildiri 02:14
Darbeye karşı ortak bildiri 5 izlenme - 1 yıl önce Darbeye karşı ortak bildiriDarbeye karşı ortak bildiriDarbeye karşı ortak bildiriDarbeye karşı ortak bildiriDarbeye karşı ortak bildiriDarbeye karşı ortak bildiriDarbeye karşı ortak bildiriDarbeye karşı ortak bildiriDarbeye karşı ortak bildiriDarbeye karşı ortak bildiriDarbeye karşı ortak bildiriDarbeye karşı ortak bildiriDarbeye karşı ortak bildiriDarbeye karşı ortak bildiri
Bozdağ: 02:56
Bozdağ: "Bozok Üniversitesi, Türkiye'nin Üniversiteleri Arasında Parlayan Bir Yıldızdır" 10 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü : Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın üniversite toplantı sonrası açıklaması, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey'in Bakan Bozdağ'a çini hediye etmesi Adalet Bakanı Bozdağ: "Bozok Üniversitesi, Türkiye'nin üniversiteleri arasında parlayan bir yıldızdır.
Haluk Koç: 05:14
Haluk Koç: "Parti Olarak Bu Bildiriyi Desteklemiyoruz" 10 izlenme - 2 yıl önce CHP MYK Toplantısında konuşan Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: "(Akademisyenlerin bildirisi) Parti olarak bu bildirinin arkasında değiliz diyerek Ben partinin sözcüsüyüm. Düşünce ve ifade özgürlüğü çerçevesinde herkes düşüncesini, ifadesini yapar. Bu hürriyetten yararlanır. Teröre davetiye çıkarmadan, şiddeti teşvik etmeden bu çerçevede düşüncesini ifade eder. Bunu hainlikle itham edenlerin, kendi düşüncesini ortaya koyması lazım" "Kaç milyon mülteci var, kaçı İŞİD'in uyuyan hücresi durumunda Türkiye'de?
Ortak Bildiriye İmza Atıldı
Ortak Bildiriye İmza Atıldı 18 izlenme - 3 yıl önce Fener Rum Patriği Bartholomeos ile Papa Franciscus, İstanbul buluşmasından ortak bildiriye imza attılar.
Akademisyenlerin Bildirisi 2 - Bekir Bozdağ - 04:48
Akademisyenlerin Bildirisi 2 - Bekir Bozdağ - 6 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü : Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın açıklaması YOZGAT - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gazetecilerin sorularını cevapladı.
Bildiri imzalayan ve PKK ile bağlantısı olan akademisyenlerin görevden alınması gerekir 03:02
Bildiri imzalayan ve PKK ile bağlantısı olan akademisyenlerin görevden alınması gerekir 3 izlenme - 1 yıl önce Bildiri imzalayan ve PKK ile bağlantısı olan akademisyenlerin görevden alınması gerekir.
Adnan Oktar Darbe Girişimi Gecesi Trt'de Okunan Bildiri Geçerli Değil Dedi 00:55
Adnan Oktar Darbe Girişimi Gecesi Trt'de Okunan Bildiri Geçerli Değil Dedi 1 izlenme - 6 ay önce Adnan Oktar darbe girişimi gecesi TRT'de okunan bildiri geçerli değil dedi.
Akademisyenlerin Bidirisi 1  - Bekir Bozdağ  1 05:20
Akademisyenlerin Bidirisi 1 - Bekir Bozdağ 1 3 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü : -Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın açıklaması YOZGAT - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gazetecilerin sorularını cevapladı.
Kemal Özer - Bir Gün Konuşmak İçin & Bildiri & Şafağın Kanıyla 02:33
Kemal Özer - Bir Gün Konuşmak İçin & Bildiri & Şafağın Kanıyla 7 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Birlikte, Aynı Ateşten Geçerek Çıkış Tarihi: 22.12.2004 Şiir Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Adnan Oktar Darbe Girişimi Gecesi Trt'de Okunan Bildiri Geçerli Değil Dedi 02:00
Adnan Oktar Darbe Girişimi Gecesi Trt'de Okunan Bildiri Geçerli Değil Dedi 0 izlenme - 7 ay önce Adnan Oktar darbe girişimi gecesi TRT'de okunan bildiri geçerli değil dedi.