Hoşgeldiniz!

bileklik yapımı

Bileklik Yapımı 15:17
Bileklik Yapımı 21.039 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuz da sizlere ipten bileklik yapımını göstereceğiz.
Makrome Bileklik Yapımı 19:08
Makrome Bileklik Yapımı 25.947 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuzda sizlere makrome bileklik modellerinden bir tanesinin yapımını göstermeye çalıştık.Videoda anlaşılmayan yerler var ise lütfen yorum belirtin ...Gerekirse hızlandırma olmadan yapımı gösterilecektir.
Kolay/ucuz Bileklik Yapımı 11:43
Kolay/ucuz Bileklik Yapımı 27.462 izlenme - 4 yıl önce ister Kendinize İsterseniz Sevdiklerinize Hediye Etmek Amaçlı Bileklik Yapmak İstemez Misiniz? üstelik Bu Bilekliklerin Çok Ucuz Ve Çok Kolay Ama Bir O Kadar Da Gösterişli Olduğunu Söylesem? eminim Bileğinize Takar Takmaz Herkes Nereden Kaça Aldığınızı Soracak ;) bu Bilekliklerin Nasıl Yapıldığını Merak Ediyorsanız Lütfen Videoyu İzleyin ;) umarım Beğendiğiniz Bir Video Olur. sevgiler
Lastik Bileklik Nasıl Yapılır ? 13:11
Lastik Bileklik Nasıl Yapılır ? 9.172 izlenme - 2 yıl önce Videomuz da sizlere lastik bileklik nasıl yapılır ayrıntılı bir şekilde göstermeye çalıştık.Lastikten bileklik yapımı veya lastik bileklik örme videomuzu umarım beğenirsiniz.
Lastikten Bileklik Yapımı 04:57
Lastikten Bileklik Yapımı 6.967 izlenme - 2 yıl önce Lastikten bileklik yapımı videomuza en basit teknik ile başladık.Lastik bileklik yapımı çok kolay ,umarım beğenirsiniz.
Makrome Bileklik 16:47
Makrome Bileklik 6.311 izlenme - 2 yıl önce Videomuz da sizlere makrome bileklik yapımını göstereceğiz.Oldukça güzel bir bileklik modelini sizlerle paylaşıyoruz.Umarım beğenirsiniz.
One Direction - Bileklik Yapımı 04:40
One Direction - Bileklik Yapımı 1.502 izlenme - 5 yıl önce Kolay Ve Çabuk Hazırlanılan Bileklik İyi Günlerde Kullan
Renkli Lastiklerden Bileklik Yapımı 10:45
Renkli Lastiklerden Bileklik Yapımı 1.159 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuz da sizlere renkli lastiklerden bileklik yapımı ayrıntılı bir şekilde gösterilmeye çalışıldı.Umarım videomuzu izledikten sonra lastik bileklik nasıl yapılır öğrenmiş olursunuz.
10marifet TV - 5. bölüm: Düz arkadaşlık bilekliği nasıl yapılır? 06:21
10marifet TV - 5. bölüm: Düz arkadaşlık bilekliği nasıl yapılır? 650 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlık bilekliği yapmanın en kolay yolu. Bu standart arkadaşlık bilekliğini yapmayı öğrendikten sonra çeşitlemelerine de geçmek kolay. Bileklik yapımı ilginizi çekiyor madem, o zaman buyrun: http://10marifet.org/taki-tasarim/bileklikler/
Kolay Bileklik Yapımı? 02:29
Kolay Bileklik Yapımı? 334 izlenme - 3 yıl önce Kolay Bileklik Yapımı nasil yapilir kanalima abune olmayida unutmayin))