Hoşgeldiniz!

Bilgi Yarışması Videoları İzle

Bilgi Yarışmasında Kazandığı Parayı Mültecilere Bağışladı 02:10
Bilgi Yarışmasında Kazandığı Parayı Mültecilere Bağışladı 2.440 izlenme - 2 ay önce TRT 1'in bilgi yarışması Altın Petek, dün 69. bölümü ile ekranlara geldi. Programa konuk olan yarışmacılardan biri kazandığı paranın tamamını Suriyeli mültecilere bağışladı.
Öğretmenin Öğrencileriyle Birlikte Oynadığı ''Çarkıfelek'' İsimli Bilgi Yarışması 04:28
Öğretmenin Öğrencileriyle Birlikte Oynadığı ''Çarkıfelek'' İsimli Bilgi Yarışması 4.459 izlenme - 7 ay önce Öğretmen gibi öğretmen ve öğrenci gibi öğrenciler! Öğretmenin öğrencilerle oynadığı Çarkıfelek isimli harika bilgi yarışması...
Öğrencileri İle Çarkıfelek İsimli Bilgi Oyunu Oynayan Muhteşem Öğretmen 04:28
Öğrencileri İle Çarkıfelek İsimli Bilgi Oyunu Oynayan Muhteşem Öğretmen 3.874 izlenme - 7 ay önce Bilgi üzerine kurulu bir oyun olan Çarkıfelek oyununu oynayan öğrencilerin ve onları buna teşvik eden muhteşem öğretmenlerinden insanı duygulandıran bir video. Çember olan öğrenciler sorulara hızlı ve doğru cevaplar verirken bizlere de helal olsun demekten başka bir şey bırakmıyorlar! Muhteşem öğretmene ve zeka küpü kardeşlerimize kocaman bir alkış!
TRT'de Kafa Karıştıran Matematik Sorusu (Altın Petek) 00:55
TRT'de Kafa Karıştıran Matematik Sorusu (Altın Petek) 388 izlenme - 2 hafta önce TRT'de yayınlanan Altın Petek adlı bilgi yarışmasında sorulan matematik sorusu sosyal medyada tartışma çıkarttı.
Youtuber Bilgi Yarışması - Tahmin Edebilecek Misin? 10:31
Youtuber Bilgi Yarışması - Tahmin Edebilecek Misin? 1.128 izlenme - 1 ay önce Bu videoda Melih Türk Youtuber'larla ilgili sorular soruyor. Alper, Fırat, Serdar ve Tuğçe de cevaplamaya çalışıyor. Diğer eğlenceli Oha Diyorum yarışmaları tam şurada: https://goo.gl/VcVDHK YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Talking Tom Bilgi Yarışması Cem Yılmaz 03:57
Talking Tom Bilgi Yarışması Cem Yılmaz 13.353 izlenme - 3 yıl önce Talking Tom Bilgi Yarışması Cem Yılmaz
Tatilya Liselerarası Bilgi Yarışması (2000) 29:24
Tatilya Liselerarası Bilgi Yarışması (2000) 2.933 izlenme - 1 yıl önce Çocukken gitmeyi iple çektiğimiz, yıkılmasına da bir o kadar üzüldüğümüz Tatilya’da liselerarası düzenlenmiş bu bilgi yarışmasını Erkan Çubukçu sunuyor.Yarışan liseler ise; Vefa Anadolu Lisesi ve Cengizhan Lisesi. Kayıt yılı: 2000.
ABD'de Yüksek Lisans Yapıp, İlk Soruda Elenmek 02:15
ABD'de Yüksek Lisans Yapıp, İlk Soruda Elenmek 4.736 izlenme - 2 yıl önce ATV'nin sevilen yarışması Kim Milyoner Olmak İster'de yüksek lisansını Amerika'da yapan Hakan Basri Avcı isimli yarışmacının ilk soruda elenmesi şaşkınlık yarattı
hababam sınıfı bilgi yarışması 02:10
hababam sınıfı bilgi yarışması 5.020 izlenme - 8 yıl önce harika ya
BOYSTER BİLGİ YARIŞMASI 2 03:16
BOYSTER BİLGİ YARIŞMASI 2 1.025 izlenme - 2 yıl önce boyster biligi
zekai bilgi yarışması genis aile ısmail yk nin 04:03
zekai bilgi yarışması genis aile ısmail yk nin 6.666 izlenme - 7 yıl önce zekai bilgi yarışması genis aile ısmail yk nin adi geciyor
Çıplak Kızların Bilgi Yarışması 02:15
Çıplak Kızların Bilgi Yarışması 2.026 izlenme - 4 yıl önce Çıplak Kızların Bilgi Yarışması
Salça Sorusunu Bilemeyen Yarışmacıya Annesinden Fırça 00:50
Salça Sorusunu Bilemeyen Yarışmacıya Annesinden Fırça 1.416 izlenme - 3 yıl önce TRT1'de yayınlanan Joker adlı yarışmada, salçanın uzun süre dayanması için ne yapılacağını bilemeyen yarışmacının stüdyodaki annesi oğlunun dikkatsizliğine bayağı kızdı.
Bilgi Yarışması 01:09
Bilgi Yarışması 814 izlenme - 3 yıl önce Kızlarım
Arjantin Bilgi Ve Yetenek Yarışması 10:13
Arjantin Bilgi Ve Yetenek Yarışması 870 izlenme - 4 yıl önce Yalçın abi getir şu programı Yarışma Arjantin'de 1.5 sene önce yayından kaldırılmıştır.
Eray Demirkol: Bir Daha Yarışmaya Katılmam! 01:36
Eray Demirkol: Bir Daha Yarışmaya Katılmam! 1.000 izlenme - 4 yıl önce İlk soruda elenen Alim: Bir daha yarışmaya katılmam Kenan Işık'ın yarışma programında ilk soruda elenen oyuncu Eray Demirkol, yaşadıklarını ve hissettiklerini anlattı.
ODTÜ Ekonomi Mezunu Ekonomi Sorusunu Bilemedi (Kim Milyoner Olmak İster) 05:26
ODTÜ Ekonomi Mezunu Ekonomi Sorusunu Bilemedi (Kim Milyoner Olmak İster) 162 izlenme - 7 ay önce Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmasına katılan ODTÜ ekonomi mezunu Naci Hacıbaşıoğlu bir ekonomi sorusuna cevap veremeyerek yarışmadan çekildi. Ekonomi mezunu olması ve ODTÜ’yü bitirmesiyle ilgili olarak bir ekonomi sorusuna cevap veremeyen Hacıbaşıoğlu sosyal medyada da alay konusu oldu. İşte yarışmadaki o anlar…
Kim Milyoner Olmak İster - Sesli Sorular Ütopyası 00:36
Kim Milyoner Olmak İster - Sesli Sorular Ütopyası 458 izlenme - 2 yıl önce Ya deli gibi hastayım, salgın var galiba, öyle yatakta yatarken bir yandan da Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmasını izliyorum, o esnada birisi bağır çağır da bir swf paylaştı, tam da bu esnada yarışmada bir sesli soru soruluyordu. Bir an düşündüm, o swfdeki ses bu yarışmada sorulsaydı diye, dayanamadım... yarışmacının tepkisini görmek istedim, psikolojik olarak iyi değilim zaten, yaz da geldi hem, öyleyken böyle dedim, yarışmacının 20. saniyedeki derin düşüncesi beni çok etkiledi gerçekten, böyle bir dünya arzuluyorum arkadaşım anlıyor musun? Ayrıca yüksek sesle iş yerinde fln dinlerseniz çok sevinirim.
Bilgi Yarışması 09:55
Bilgi Yarışması 1.846 izlenme - 9 yıl önce 3. sınıflar bilgi yarışmaları
Joker Bilgi Yarışması - Google Market Anroid Bilgi Yarışması Apk İndir 01:41
Joker Bilgi Yarışması - Google Market Anroid Bilgi Yarışması Apk İndir 428 izlenme - 3 yıl önce Google Market Linki: Http://goo.gl/7htt4y Joker Bilgi Yarışması: Https://play.google.com/store/apps/details?id=com.joker.bilgi.yarismasi.oyunu Joker Bilgi Ya...
Stv Tipi Bilgi Yarışması 07:58
Stv Tipi Bilgi Yarışması 475 izlenme - 2 yıl önce Samanyolu Tv'de yayınlanmaya başlayan "A mı B mi" adlı bilgi yarışmasının ilk bölümü. Yarışmacılar anne ve oğul. Sıra da bekleyen dayının sanki ramazan pidesi sırasındaymış gibi "ya çok oyalandınız ama sırada bekleyenler" var şeklinde tepki vermesi ne kadar halktan bir yarışma olduğunu bizlere kanıtlıyor. En büyük ödül 1000 lira. Yarışmanın isminden de anlaşılacağı gibi iki şık var A ve B.
Muhabbet Petekleri Bilgi Yarışması - Final 46:34
Muhabbet Petekleri Bilgi Yarışması - Final 450 izlenme - 3 yıl önce Muhabbet Petekleri Bilgi Yarışması - Final
Abiler Yarışıyor - Muhafazakar Bilgi Yarışması 03:13
Abiler Yarışıyor - Muhafazakar Bilgi Yarışması 383 izlenme - 2 yıl önce Ve işte karşınızda gayet seçkin sorulardan oluşan bir bilgi yarışması prototipi. Yarışmada karşılıklı saygı en önemli unsur olsa gerek.
Bülent Özveren ile Joker 02:49
Bülent Özveren ile Joker 243 izlenme - 2 yıl önce 80'li yıllarda bilgi yarışmaları daha bir kallavi, daha bir zordu dostlarım. Bülent Özveren'in sunuculuğunu yaptığı Ben Bilirim, Joker gibi yarışmalarda birbirinden fantastik yarışmacılara şahit olurduk. TRT'nin dijital teknoloji ile yeni tanıştığı o yıllardan, leb demeden Çorum tarihi ile ilgili bilgiler alabileceğimiz bir yarışmacıyı izliyoruz.
Bu Pahalı Yiyecek Kaç Para? - İdil Tatari 10:31
Bu Pahalı Yiyecek Kaç Para? - İdil Tatari 232 izlenme - 1 yıl önce Mediakraft ekibinin bu seferki konuğu siteninde büyük hayranı olduğu İdil Tatari. Yarışmanın konusu ise fotoğrafta gözüken yiyeceklerin fiyatını tahmin etmece,kaybeden acı limon veya mandalina kabuğu yiyiyor. Şans vermemezlik yapmayın sırf İdil için izlenir.
Kuşadası İlköğretim Okulu Bilgi Yarışması 2011 03:16
Kuşadası İlköğretim Okulu Bilgi Yarışması 2011 596 izlenme - 6 yıl önce kuşadası ilköğretim okulu bilgi yarışması
5. siniflar bİlgİ yariŞmasi 02:13
5. siniflar bİlgİ yariŞmasi 1.215 izlenme - 9 yıl önce bİlgİ yariŞmasi
Bir Kelime Bir İşlem Bilgi Yarışması 00:31
Bir Kelime Bir İşlem Bilgi Yarışması 476 izlenme - 4 yıl önce Bilgi yarışmalarının fenomen dizisi artık TRT-OKUL kanalında
İlköğretim Bilgi Yarışması Finali 2012 01:35:37
İlköğretim Bilgi Yarışması Finali 2012 475 izlenme - 5 yıl önce ilköğretim bilgi yarışması finali düşük kota 2012
Bilgi Yarışması Oyunları : Kelime Oyunu 08:20
Bilgi Yarışması Oyunları : Kelime Oyunu 362 izlenme - 4 yıl önce Kelime Oyununun En İyi Yarışmacısı 25 Sene Bulmaca Çözmüş. http://www.2ikikisilikoyunlar.com