Hoşgeldiniz!

bilgi yarışması

Liseli Yarışmacı 1 Milyon Liralık Final Sorusunu Görmeye Hak Kazandı (Kim Milyoner Olmak İster) 08:49
Liseli Yarışmacı 1 Milyon Liralık Final Sorusunu Görmeye Hak Kazandı (Kim Milyoner Olmak İster) 9.462 izlenme - 4 hafta önce ATV'de Murat Yıldırım'ın sunumuyla ekrana gelem 'Kim Milyoner Olmak İster'in dün akşam ekrana gelen bölümünde lise son sınıf öğrencisi 19 yaşındaki Çağdaş İrfan Yıldırım, 250 bin TL değerindeki, "Bir kız bana emmi dedi neyleyim" sözü hangi halk ozanına aittir?" sorusunu bilerek 1 milyon lira değerindeki soruyu görmeyi hak kazandı
Çağlar Patır Rekor Kırmaya Devam Ediyor (19 - 18 Haziran 2017) 00:55
Çağlar Patır Rekor Kırmaya Devam Ediyor (19 - 18 Haziran 2017) 3.747 izlenme - 1 ay önce Kanal D ekranlarında yayınlanan ve ünlü oyuncu Barış Kılıç'ın sunduğu bilgi yarışmasında rakiplerini tek tek eleyen Çağlar Patır son programda da kazandı. 19 soru sonunda rakibiyle berabere kaldı. Uzatma sorusunda ise doğru cevabı bilen Çağlar Patır 800 bin liranın sahibi oldu ve 900 bin lira için yarışmaya hak kazandı.
Öğretmen Adayının Bilemediği Dil bilgisi Sorusu (Kim Milyoner Olmak İster) 02:37
Öğretmen Adayının Bilemediği Dil bilgisi Sorusu (Kim Milyoner Olmak İster) 6.685 izlenme - 1 ay önce Murat Yıldırım'ın sunumuyla ekranlara gelen yarışmada sınıf öğretmenliği okuyan 21 yaşındaki Selin Engin'in bilemediği soru hem ekran başındakileri hemde stüdyoda izleyenleri şaşkına çevirdi.
Şivesi ile Gönülleri Fetheden Yarışmacı (Kim Milyoner Olmak İster) 02:16
Şivesi ile Gönülleri Fetheden Yarışmacı (Kim Milyoner Olmak İster) 4.462 izlenme - 3 ay önce Kim Milyoner Olmak İster'e katılan Muşlu İbrahim, şivesi ve doğallığı ile izleyenleri kendisine hayran bıraktı. Başarılı bir performans sergileyen yarışmacı, 60 bin liralık ödülle yarışmadan ayrıldı.
19 Mayıs'ın Gençlik ve Spor Bayramı Olarak Kutlanma Önerisini Getiren Futbol Takımı 00:44
19 Mayıs'ın Gençlik ve Spor Bayramı Olarak Kutlanma Önerisini Getiren Futbol Takımı 2.779 izlenme - 2 ay önce Gençlik ve Spor Bayramı, ilk defa 24 Mayıs 1935’te "Atatürk Günü" adı altında kutlanmıştır. Beşiktaş'ın girişimleriyle Fenerbahçe Stadı'nda kutlanan bu ilk 19 Mayıs, Galatasaray ve Fenerbahçeli yüzlerce sporcunun da katılımıyla bir spor günü haline gelmiştir. Bu organizasyondan bir süre sonra gerçekleşen Spor Kongresi'nde söz alan Beşiktaş Kurucu Üyesi Ahmet Fetgeri Aşeni kutlanan Atatürk Günü'nün tüm gençliğe mal edilebilmesi için "19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı" adı altında her yıl yapılmasını teklif etmiştir. Kongrede oylanan bu öneri kabul edilmiş ve Atatürk'ün de onayıyla yasalaşmıştır. 20 Haziran 1938 tarihli kanunla "Gençlik ve Spor Bayramı" olarak kutlanan bu ulusal bayramın adı 12 Eylül Darbesinden sonra "Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı" adını almıştır. (alıntı)
Bilgi Yarışmasında Kazandığı Parayı Mültecilere Bağışladı 02:10
Bilgi Yarışmasında Kazandığı Parayı Mültecilere Bağışladı 2.458 izlenme - 4 ay önce TRT 1'in bilgi yarışması Altın Petek, dün 69. bölümü ile ekranlara geldi. Programa konuk olan yarışmacılardan biri kazandığı paranın tamamını Suriyeli mültecilere bağışladı.
Öğretmenin Öğrencileriyle Birlikte Oynadığı ''Çarkıfelek'' İsimli Bilgi Yarışması 04:28
Öğretmenin Öğrencileriyle Birlikte Oynadığı ''Çarkıfelek'' İsimli Bilgi Yarışması 4.543 izlenme - 10 ay önce Öğretmen gibi öğretmen ve öğrenci gibi öğrenciler! Öğretmenin öğrencilerle oynadığı Çarkıfelek isimli harika bilgi yarışması...
Öğrencileri İle Çarkıfelek İsimli Bilgi Oyunu Oynayan Muhteşem Öğretmen 04:28
Öğrencileri İle Çarkıfelek İsimli Bilgi Oyunu Oynayan Muhteşem Öğretmen 3.957 izlenme - 10 ay önce Bilgi üzerine kurulu bir oyun olan Çarkıfelek oyununu oynayan öğrencilerin ve onları buna teşvik eden muhteşem öğretmenlerinden insanı duygulandıran bir video. Çember olan öğrenciler sorulara hızlı ve doğru cevaplar verirken bizlere de helal olsun demekten başka bir şey bırakmıyorlar! Muhteşem öğretmene ve zeka küpü kardeşlerimize kocaman bir alkış!
BİLGİ YARIŞI - 1 Dakikada Genel Kültürünü Göster 11:01
BİLGİ YARIŞI - 1 Dakikada Genel Kültürünü Göster 595 izlenme - 4 hafta önce Bi dk - Bilgi Yarışması iOS uygulaması şurada: https://goo.gl/JpgzaL YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Talking Tom Bilgi Yarışması Cem Yılmaz 03:57
Talking Tom Bilgi Yarışması Cem Yılmaz 13.359 izlenme - 3 yıl önce Talking Tom Bilgi Yarışması Cem Yılmaz
Tatilya Liselerarası Bilgi Yarışması (2000) 29:24
Tatilya Liselerarası Bilgi Yarışması (2000) 2.986 izlenme - 2 yıl önce Çocukken gitmeyi iple çektiğimiz, yıkılmasına da bir o kadar üzüldüğümüz Tatilya’da liselerarası düzenlenmiş bu bilgi yarışmasını Erkan Çubukçu sunuyor.Yarışan liseler ise; Vefa Anadolu Lisesi ve Cengizhan Lisesi. Kayıt yılı: 2000.
Youtuber Bilgi Yarışması - Tahmin Edebilecek Misin? 10:31
Youtuber Bilgi Yarışması - Tahmin Edebilecek Misin? 1.170 izlenme - 4 ay önce Bu videoda Melih Türk Youtuber'larla ilgili sorular soruyor. Alper, Fırat, Serdar ve Tuğçe de cevaplamaya çalışıyor. Diğer eğlenceli Oha Diyorum yarışmaları tam şurada: https://goo.gl/VcVDHK YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
ABD'de Yüksek Lisans Yapıp, İlk Soruda Elenmek 02:15
ABD'de Yüksek Lisans Yapıp, İlk Soruda Elenmek 4.747 izlenme - 2 yıl önce ATV'nin sevilen yarışması Kim Milyoner Olmak İster'de yüksek lisansını Amerika'da yapan Hakan Basri Avcı isimli yarışmacının ilk soruda elenmesi şaşkınlık yarattı
İlginç Gülüşüyle Stüdyoyu Kahkahaya Boğan Yarışması (Kim Milyoner Olmak İster) 00:55
İlginç Gülüşüyle Stüdyoyu Kahkahaya Boğan Yarışması (Kim Milyoner Olmak İster) 541 izlenme - 2 ay önce İlginç Gülüşüyle Stüdyoyu Kahkahaya Boğan Yarışması (Kim Milyoner Olmak İster) Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı Nuray Okat'ın gülüşü stüdyoyu kahkahaya boğdu.
TRT'de Kafa Karıştıran Matematik Sorusu (Altın Petek) 00:55
TRT'de Kafa Karıştıran Matematik Sorusu (Altın Petek) 452 izlenme - 3 ay önce TRT'de yayınlanan Altın Petek adlı bilgi yarışmasında sorulan matematik sorusu sosyal medyada tartışma çıkarttı.
hababam sınıfı bilgi yarışması 02:10
hababam sınıfı bilgi yarışması 5.023 izlenme - 8 yıl önce harika ya
BOYSTER BİLGİ YARIŞMASI 2 03:16
BOYSTER BİLGİ YARIŞMASI 2 1.083 izlenme - 2 yıl önce boyster biligi
zekai bilgi yarışması genis aile ısmail yk nin 04:03
zekai bilgi yarışması genis aile ısmail yk nin 6.667 izlenme - 7 yıl önce zekai bilgi yarışması genis aile ısmail yk nin adi geciyor
Çıplak Kızların Bilgi Yarışması 02:15
Çıplak Kızların Bilgi Yarışması 2.036 izlenme - 5 yıl önce Çıplak Kızların Bilgi Yarışması
Salça Sorusunu Bilemeyen Yarışmacıya Annesinden Fırça 00:50
Salça Sorusunu Bilemeyen Yarışmacıya Annesinden Fırça 1.416 izlenme - 3 yıl önce TRT1'de yayınlanan Joker adlı yarışmada, salçanın uzun süre dayanması için ne yapılacağını bilemeyen yarışmacının stüdyodaki annesi oğlunun dikkatsizliğine bayağı kızdı.
1 Milyon TL'lik soru geliyor! | Kim Milyoner Olmak İster Sezon Finali Tanıtımı 00:30
1 Milyon TL'lik soru geliyor! | Kim Milyoner Olmak İster Sezon Finali Tanıtımı 63 izlenme - 1 ay önce Kim Milyoner Olmak İster muhteşem bir sezon finali yapıyor! 1 Milyon TL'lik soru çarşamba akşamı ikinci kez açılıyor... https://www.facebook.com/atv https://twitter.com/atvcomtr https://www.instagram.com/atvturkiye/ https://plus.google.com/1122092242057... https://www.youtube.com/channel/UCUVZ... atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!
Bilgi Yarışması 01:09
Bilgi Yarışması 816 izlenme - 3 yıl önce Kızlarım
Arjantin Bilgi Ve Yetenek Yarışması 10:13
Arjantin Bilgi Ve Yetenek Yarışması 870 izlenme - 4 yıl önce Yalçın abi getir şu programı Yarışma Arjantin'de 1.5 sene önce yayından kaldırılmıştır.
Eray Demirkol: Bir Daha Yarışmaya Katılmam! 01:36
Eray Demirkol: Bir Daha Yarışmaya Katılmam! 1.005 izlenme - 5 yıl önce İlk soruda elenen Alim: Bir daha yarışmaya katılmam Kenan Işık'ın yarışma programında ilk soruda elenen oyuncu Eray Demirkol, yaşadıklarını ve hissettiklerini anlattı.
Öğretmen Adayının Verdiği Cevaplarla Saç Baş Yoldurması 02:01
Öğretmen Adayının Verdiği Cevaplarla Saç Baş Yoldurması 13 izlenme - 2 hafta önce Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisi olan yarışmacının altın petek bilgi yarışmasında bilemediği soru izleyenleri şaşkınlığı uğrattı.
19 Yarışmasında Çağlar Patır 1 Milyon TL’nin Sahibi Oldu! 02:56
19 Yarışmasında Çağlar Patır 1 Milyon TL’nin Sahibi Oldu! 27 izlenme - 4 hafta önce Yapımcılığını PH Production’ın üstlendiği, Kanal D'de yayınlanan 19 yarışmasında bir ilk yaşandı.Para ödülünün 1 Milyon TL olduğu gece de Çağlar Patır bir kez daha rakibini geride bırakarak, 1 Milyon TL’nin sahibi oldu. Çağlar Patır 24 Haziran Cumartesi akşamı ekranlara gelecek yeni bölümünde ise 1.100 TL için yarışacak.
Milyonerde Sesli Soruda  ''Metallica'' Gelince İsyan Etti , Herkesi Güldürdü ? ? ?? ? 10:49
Milyonerde Sesli Soruda ''Metallica'' Gelince İsyan Etti , Herkesi Güldürdü ? ? ?? ? 33 izlenme - 1 ay önce Kim Milyoner Olmak İster Batmanlı Kerem Çetin kim milyoner olmak ister kim milyoner olmak ister 1 milyon kazanan kişi kim milyoner olmak ister 662 kim milyoner olmak ister acun ılıcalı kim milyoner olmak ister amerika kim milyoner olmak ister beyaz kim milyoner olmak ister burak kim milyoner olmak ister büyük mal kim milyoner olmak ister canlı yayın kim milyoner olmak ister cumartesi kim milyoner olmak ister cumartesi 2017 kim milyoner olmak ister doktor kim milyoner olmak ister dublaj kim milyoner olmak ister duygusal anlar kim milyoner olmak ister dünkü bölüm kim milyoner olmak ister en iyiler kim milyoner olmak ister en komik yarışmacı kim milyoner olmak ister en salak yarışmacı kim milyoner olmak ister en çok kazanan yarışmacı kim milyoner olmak ister engin altan düzyatan kim milyoner olmak ister filmi full izle kim milyoner olmak ister final sorusu kim milyoner olmak ister fon müziği kim milyoner olmak ister fragman 660 kim milyoner olmak ister frikikleri kim milyoner olmak ister full kim milyoner olmak ister full izle kim milyoner olmak ister gülen yarışmacı kim milyoner olmak ister hacker kim milyoner olmak ister hacker yarışmacı kim milyoner olmak ister hile kim milyoner olmak ister ilk soruda elenen yarışmacılar içerde fragman içerde fragman içerde son bölüm diriliş ertuğrul fragman haberler kim milyoner olmak ister murat yıldırım kim milyoner olmak ister muşlu ibrahim kim milyoner olmak ister son bölüm kim milyoner olmak ister çoban kim milyoner olmak ister çok eminim kim milyoner olmak ister çok saçma kim milyoner olmak ister çöpçü kim milyoner olmak ister çıldırtan adam
Kim Milyoner Olmak İster - Sesli Sorular Ütopyası 00:36
Kim Milyoner Olmak İster - Sesli Sorular Ütopyası 501 izlenme - 2 yıl önce Ya deli gibi hastayım, salgın var galiba, öyle yatakta yatarken bir yandan da Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmasını izliyorum, o esnada birisi bağır çağır da bir swf paylaştı, tam da bu esnada yarışmada bir sesli soru soruluyordu. Bir an düşündüm, o swfdeki ses bu yarışmada sorulsaydı diye, dayanamadım... yarışmacının tepkisini görmek istedim, psikolojik olarak iyi değilim zaten, yaz da geldi hem, öyleyken böyle dedim, yarışmacının 20. saniyedeki derin düşüncesi beni çok etkiledi gerçekten, böyle bir dünya arzuluyorum arkadaşım anlıyor musun? Ayrıca yüksek sesle iş yerinde fln dinlerseniz çok sevinirim.
Bilgi Yarışması 09:55
Bilgi Yarışması 1.885 izlenme - 9 yıl önce 3. sınıflar bilgi yarışmaları
Joker Bilgi Yarışması - Google Market Anroid Bilgi Yarışması Apk İndir 01:41
Joker Bilgi Yarışması - Google Market Anroid Bilgi Yarışması Apk İndir 428 izlenme - 3 yıl önce Google Market Linki: Http://goo.gl/7htt4y Joker Bilgi Yarışması: Https://play.google.com/store/apps/details?id=com.joker.bilgi.yarismasi.oyunu Joker Bilgi Ya...