Hoşgeldiniz!

bilgi yarışması

Kim Milyoner Olmak İster'e Damga Vuran Transfer Sorusu 01:47
Kim Milyoner Olmak İster'e Damga Vuran Transfer Sorusu 31.529 izlenme - 4 ay önce Kim Milyoner Olmak İster'in 4 Kasım Cumartesi akşamı ekrana gelen yeni bölümünde, 18 yaşındaki yarışmacı Seray Yoldaş'a sorulan futbol sorusu dikkat çekti.
Düz Mantık Cevabı Sosyal Medyayı Salladı (Kim Milyoner Olmak İster) 02:23
Düz Mantık Cevabı Sosyal Medyayı Salladı (Kim Milyoner Olmak İster) 11.216 izlenme - 2 ay önce Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programında "Charlie'nin Çikolata Fabrikası filminde fabrikanın sahibi olan ve Johnny Depp'in canlandrıdığı başkarakterin ismi nedir?" sorusuna pratik bir düşünce ile cevap vermek isteyen Üniversite öğrencisi Sümeyye Tekdemir sosyal medyada gündem oldu.
Soruyu Görmeden Cevaplayan Yarışmacı (Kelime Oyunu) 00:45
Soruyu Görmeden Cevaplayan Yarışmacı (Kelime Oyunu) 5.442 izlenme - 1 ay önce Ali İhsan Varol’un sunduğu Kelime Oyunu, 14 Şubat Çarşamba akşamı Sevgililer Günü özel bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen yarışmanın yeni bölümünde ilginç anlar yaşandı. Yarışmada soruyu görmeden cevap veren Ceren ve Görkem çifti herkesi şaşırttı.
Çaresizlik ve Güçsüzlük İçinde Olan Adam - Kelime Oyunu 00:17
Çaresizlik ve Güçsüzlük İçinde Olan Adam - Kelime Oyunu 19.741 izlenme - 5 ay önce Kelime oyununda "Çaresizlik ve güçsüzlük içinde olan" kelimesinin kendisini ifade ettiğini söylediğindeki gülünç tepki ve ardından gelen kuru sessizliği izliyoruz efendim.
Avrupa Güzelini Düşündüren Alkışlarla Yaşıyorum Sorusu (Kim Milyoner Olmak İster) 02:06
Avrupa Güzelini Düşündüren Alkışlarla Yaşıyorum Sorusu (Kim Milyoner Olmak İster) 8.200 izlenme - 3 ay önce Sunuculuğunu Murat Yıldırım'ın yaptığı "Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasına katılan ve Almanya’da düzenlenen "Miss Turkuaz 2016" yarışmasında en güzel olarak seçilen Melike Berrak Yüksel, "Şarkısında Kendisi İçin Alkışlarla Yaşıyorum Diyen Sanatçı Kimdir?" sorusunda telefon joker hakkını kullanmış efendim.
Kim Milyoner Olmak İster'de Herkesi Ters Köşeye Yatıran Soru 05:43
Kim Milyoner Olmak İster'de Herkesi Ters Köşeye Yatıran Soru 14.932 izlenme - 5 ay önce ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına "Türkçede kelimeler en çok hangi harfle başlar? sorusu damga vurmuş. Uzun süre cevap verip vermemekte zorlanan yarışmacı, kazandığı 30 bin TL'yi riske etmemiş ve "Yarışmadan Çekiliyorum" demiş
Bilgi Yarışması Oyununda Para Kazanan Kadının Kafayı Sıyırması 01:14
Bilgi Yarışması Oyununda Para Kazanan Kadının Kafayı Sıyırması 5.186 izlenme - 2 ay önce Lauren May isimli kadın bir bilgi yarışması oyunu olan HQ Trivia oyunundan 11,30 dolar kazanmanın getirdiği sevinçle çığlık çığlığa kendini yerlere atmış.
Passaparola Kızları - Bu Mudur (2007) 01:10
Passaparola Kızları - Bu Mudur (2007) 9.863 izlenme - 6 ay önce Güzellikleriyle ve yaptıkları danslarla dikkat çeken pasaparola kızları onları hala unutmayanlar için gelsin.
Ne Kadar Ekmek O Kadar Kumpir (Kim Milyoner Olmak İster) 02:22
Ne Kadar Ekmek O Kadar Kumpir (Kim Milyoner Olmak İster) 2.567 izlenme - 3 ay önce Kim Milyoner Olmak İster'in yeni bölümüne, engelli hayvanlar için kendi imkanlarıyla her türlü malzemeden yürüteç ve protez ayak yapan ve çoğu insanın takdirini kazanan Hasan Kızıl adlı yarışmacının verdiği cevap damga vurdu.
Öğretmen Adayının Bilemediği Dil bilgisi Sorusu (Kim Milyoner Olmak İster) 02:37
Öğretmen Adayının Bilemediği Dil bilgisi Sorusu (Kim Milyoner Olmak İster) 7.163 izlenme - 9 ay önce Murat Yıldırım'ın sunumuyla ekranlara gelen yarışmada sınıf öğretmenliği okuyan 21 yaşındaki Selin Engin'in bilemediği soru hem ekran başındakileri hemde stüdyoda izleyenleri şaşkına çevirdi.
Çağlar Patır Rekor Kırmaya Devam Ediyor (19 - 18 Haziran 2017) 00:55
Çağlar Patır Rekor Kırmaya Devam Ediyor (19 - 18 Haziran 2017) 3.824 izlenme - 9 ay önce Kanal D ekranlarında yayınlanan ve ünlü oyuncu Barış Kılıç'ın sunduğu bilgi yarışmasında rakiplerini tek tek eleyen Çağlar Patır son programda da kazandı. 19 soru sonunda rakibiyle berabere kaldı. Uzatma sorusunda ise doğru cevabı bilen Çağlar Patır 800 bin liranın sahibi oldu ve 900 bin lira için yarışmaya hak kazandı.
Şivesi ile Gönülleri Fetheden Yarışmacı (Kim Milyoner Olmak İster) 02:16
Şivesi ile Gönülleri Fetheden Yarışmacı (Kim Milyoner Olmak İster) 4.747 izlenme - 10 ay önce Kim Milyoner Olmak İster'e katılan Muşlu İbrahim, şivesi ve doğallığı ile izleyenleri kendisine hayran bıraktı. Başarılı bir performans sergileyen yarışmacı, 60 bin liralık ödülle yarışmadan ayrıldı.
Öğretmenin Öğrencileriyle Birlikte Oynadığı ''Çarkıfelek'' İsimli Bilgi Yarışması 04:28
Öğretmenin Öğrencileriyle Birlikte Oynadığı ''Çarkıfelek'' İsimli Bilgi Yarışması 4.639 izlenme - 1 yıl önce Öğretmen gibi öğretmen ve öğrenci gibi öğrenciler! Öğretmenin öğrencilerle oynadığı Çarkıfelek isimli harika bilgi yarışması...
Öğrencileri İle Çarkıfelek İsimli Bilgi Oyunu Oynayan Muhteşem Öğretmen 04:28
Öğrencileri İle Çarkıfelek İsimli Bilgi Oyunu Oynayan Muhteşem Öğretmen 4.056 izlenme - 1 yıl önce Bilgi üzerine kurulu bir oyun olan Çarkıfelek oyununu oynayan öğrencilerin ve onları buna teşvik eden muhteşem öğretmenlerinden insanı duygulandıran bir video. Çember olan öğrenciler sorulara hızlı ve doğru cevaplar verirken bizlere de helal olsun demekten başka bir şey bırakmıyorlar! Muhteşem öğretmene ve zeka küpü kardeşlerimize kocaman bir alkış!
Talking Tom Bilgi Yarışması Cem Yılmaz 03:57
Talking Tom Bilgi Yarışması Cem Yılmaz 13.369 izlenme - 4 yıl önce Talking Tom Bilgi Yarışması Cem Yılmaz
Bilgi Yarışmasında Kazandığı Parayı Mültecilere Bağışladı 02:10
Bilgi Yarışmasında Kazandığı Parayı Mültecilere Bağışladı 2.475 izlenme - 1 yıl önce TRT 1'in bilgi yarışması Altın Petek, dün 69. bölümü ile ekranlara geldi. Programa konuk olan yarışmacılardan biri kazandığı paranın tamamını Suriyeli mültecilere bağışladı.
19 Mayıs'ın Gençlik ve Spor Bayramı Olarak Kutlanma Önerisini Getiren Futbol Takımı 00:44
19 Mayıs'ın Gençlik ve Spor Bayramı Olarak Kutlanma Önerisini Getiren Futbol Takımı 2.881 izlenme - 10 ay önce Gençlik ve Spor Bayramı, ilk defa 24 Mayıs 1935’te "Atatürk Günü" adı altında kutlanmıştır. Beşiktaş'ın girişimleriyle Fenerbahçe Stadı'nda kutlanan bu ilk 19 Mayıs, Galatasaray ve Fenerbahçeli yüzlerce sporcunun da katılımıyla bir spor günü haline gelmiştir. Bu organizasyondan bir süre sonra gerçekleşen Spor Kongresi'nde söz alan Beşiktaş Kurucu Üyesi Ahmet Fetgeri Aşeni kutlanan Atatürk Günü'nün tüm gençliğe mal edilebilmesi için "19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı" adı altında her yıl yapılmasını teklif etmiştir. Kongrede oylanan bu öneri kabul edilmiş ve Atatürk'ün de onayıyla yasalaşmıştır. 20 Haziran 1938 tarihli kanunla "Gençlik ve Spor Bayramı" olarak kutlanan bu ulusal bayramın adı 12 Eylül Darbesinden sonra "Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı" adını almıştır. (alıntı)
Tatilya Liselerarası Bilgi Yarışması (2000) 29:24
Tatilya Liselerarası Bilgi Yarışması (2000) 3.083 izlenme - 2 yıl önce Çocukken gitmeyi iple çektiğimiz, yıkılmasına da bir o kadar üzüldüğümüz Tatilya’da liselerarası düzenlenmiş bu bilgi yarışmasını Erkan Çubukçu sunuyor.Yarışan liseler ise; Vefa Anadolu Lisesi ve Cengizhan Lisesi. Kayıt yılı: 2000.
ABD'de Yüksek Lisans Yapıp, İlk Soruda Elenmek 02:15
ABD'de Yüksek Lisans Yapıp, İlk Soruda Elenmek 4.771 izlenme - 2 yıl önce ATV'nin sevilen yarışması Kim Milyoner Olmak İster'de yüksek lisansını Amerika'da yapan Hakan Basri Avcı isimli yarışmacının ilk soruda elenmesi şaşkınlık yarattı
Tarkan, Kim Milyoner Olmak İster'e Katılırsa 00:38
Tarkan, Kim Milyoner Olmak İster'e Katılırsa 319 izlenme - 2 ay önce Güçlü Kahraman filminde Tarkan'ın Altın Kılıç için sorulan soruların oğuzhan ünal tarafından eğlence amaçlı montajlanmış görüntülerini izliyoruz.
Kim 1 Milyon Dolar İster Deki Efsane Adam 02:34
Kim 1 Milyon Dolar İster Deki Efsane Adam 10.315 izlenme - 9 yıl önce abi adam resmen dalga geciyorr:))
hababam sınıfı bilgi yarışması 02:10
hababam sınıfı bilgi yarışması 5.032 izlenme - 9 yıl önce harika ya
Youtuber Bilgi Yarışması - Tahmin Edebilecek Misin? 10:31
Youtuber Bilgi Yarışması - Tahmin Edebilecek Misin? 1.196 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda Melih Türk Youtuber'larla ilgili sorular soruyor. Alper, Fırat, Serdar ve Tuğçe de cevaplamaya çalışıyor. Diğer eğlenceli Oha Diyorum yarışmaları tam şurada: https://goo.gl/VcVDHK YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
BİLGİ YARIŞI - 1 Dakikada Genel Kültürünü Göster 11:01
BİLGİ YARIŞI - 1 Dakikada Genel Kültürünü Göster 731 izlenme - 9 ay önce Bi dk - Bilgi Yarışması iOS uygulaması şurada: https://goo.gl/JpgzaL YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
zekai bilgi yarışması genis aile ısmail yk nin 04:03
zekai bilgi yarışması genis aile ısmail yk nin 6.669 izlenme - 8 yıl önce zekai bilgi yarışması genis aile ısmail yk nin adi geciyor
BOYSTER BİLGİ YARIŞMASI 2 03:16
BOYSTER BİLGİ YARIŞMASI 2 1.204 izlenme - 3 yıl önce boyster biligi
Yarışmadaki Efsane Adam 02:34
Yarışmadaki Efsane Adam 5.431 izlenme - 9 yıl önce kım 1 milyon dolar isterdeki efsane adam resmen dalga gecıyorr
Çıplak Kızların Bilgi Yarışması 02:15
Çıplak Kızların Bilgi Yarışması 2.050 izlenme - 5 yıl önce Çıplak Kızların Bilgi Yarışması
İlginç Gülüşüyle Stüdyoyu Kahkahaya Boğan Yarışması (Kim Milyoner Olmak İster) 00:55
İlginç Gülüşüyle Stüdyoyu Kahkahaya Boğan Yarışması (Kim Milyoner Olmak İster) 570 izlenme - 10 ay önce İlginç Gülüşüyle Stüdyoyu Kahkahaya Boğan Yarışması (Kim Milyoner Olmak İster) Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı Nuray Okat'ın gülüşü stüdyoyu kahkahaya boğdu.
Salça Sorusunu Bilemeyen Yarışmacıya Annesinden Fırça 00:50
Salça Sorusunu Bilemeyen Yarışmacıya Annesinden Fırça 1.417 izlenme - 4 yıl önce TRT1'de yayınlanan Joker adlı yarışmada, salçanın uzun süre dayanması için ne yapılacağını bilemeyen yarışmacının stüdyodaki annesi oğlunun dikkatsizliğine bayağı kızdı.