Hoşgeldiniz!

Bilgin Gökberk Videoları İzle

Sayın Gökberk, İsminizi Söylerken Araya T Koyuyorlar 01:00
Sayın Gökberk, İsminizi Söylerken Araya T Koyuyorlar 1.404 izlenme - 2 yıl önce Sunduğu "Radyocu" programında yaşadığı talihsiz olaylara bir yenisini ekleyen Bilgin Gökberk, bu macerasında da patavatsız bir seyirciyle müsabakaya çıkıyor. İyi seyirler.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam Bilgin Gökberk 01:26
Fıkrasına Gülünmeyen Adam Bilgin Gökberk 4.006 izlenme - 5 yıl önce Kanaltürk’de yayınlanan ‘Top Bizde’ programının yorumcularından Bilgin Gökberk, yayın sırasında bir Karadeniz fıkrası anlattı. Ancak bu fıkraya ne programın moderatör Bülent Ülgen ne de diğer yorumcu Sergen Yalçın güldü.
Dikkat Şahan Çıkabilir - Minyatür Kale 02:14
Dikkat Şahan Çıkabilir - Minyatür Kale 526 izlenme - 2 yıl önce Stumpf ve Falco'nun zamanında kalan Bülent Karpat'ın Şahan'ın "Dikkat Şahan Çıkabilir" programına konuk olduğu ve neredeyse gerçek spor programları kadar sahici olan "Minyatür Kale" skeci sizlerle.Bilgin Gökberk'te "bitsede gitsek yorumcularını" canlandırmış... Stumpf vardı Falco vardı..
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Bilgin Gökberk 01:26
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Bilgin Gökberk 299 izlenme - 2 yıl önce Top bizde programında Sergen Yalçın, Lassana Diarra ve ailesinin sürekli birlikte dolaşmasından yola çıkarak "bu tarz oyuncuların, bunların hepsi böyle" ırkçı genellemesinin ardından Bilgin Gökberk söz alır ve Lass-laz benzerliğinden yola çıkarak kronolojik olarak en son basamakta yer aldığını iddia ettiği bir fıkra anlatır. Anlatılan fıkranın komikliğinden bağımsız olarak gülücükler saçan Sergen fıkrayı anlayamaz ve Bilgin'e tekrar ettirir. Fıkranın ikinci kez anlatılmasından sonra sükut altındır felsefesini benimseyerek susan Sergen'in fıkrayı aslında yine anlamadığı ilerleyen saatlerde ortaya çıkacaktır... Bu arada fıkra harbiden iğrençtir.
Galatasaray'ın A.dan G.tten Transfer Politikası 01:00
Galatasaray'ın A.dan G.tten Transfer Politikası 192 izlenme - 2 yıl önce Ekranların efsane ismi Bilgin Gökberk Galatasaray'ın Kaka'yı alma ihtimalini daha önce alınan futbolcuların isimlerinden yola çıkarak yüksek gördüğünü ifade eder. işte o isimler: Rüdiger Abramczik Didier Six Falko Götz Nordin Amrabat Torsten Gütschow Vlademir Nikolovski Stevica Kuzmanovski
Fener’i İndireceğiz! 02:15
Fener’i İndireceğiz! 213 izlenme - 2 yıl önce Türk Futbolu ve medyası bu videodan sonra en dobra ve sempatik yorumcusunu kazanabilir desek herhalde yanlış olmaz,kendisi Semihcan,özellikle Ömer Üründül abimiz ve diğer yorumcular gibi klişeleşmiş hiçbir kelimeyi kullanmayan, yorumlarında kat’i düşüncelerini konuşturan Semihcan’ı Bilgin Gökberk’in Radyocu programında olduğu gibi medyada tekrar görmek istiyor tebrik ediyoruz …
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Bilgin Gökberk 01:26
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Bilgin Gökberk 327 izlenme - 5 yıl önce Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Bilgin Gökberk
Trip Atan Sunucu - Beni Sevdiğini Hiç Söylemiyorsun 00:24
Trip Atan Sunucu - Beni Sevdiğini Hiç Söylemiyorsun 129 izlenme - 2 yıl önce Top Bizde programında Abdürrahim Albayrak'ın Fatih Terim için kullandığı ''i love you hocam'' cümlesini eleştiren Bilgin Gökberk'in program sunucusu Bülent Ülgen'le girdiği ilginç diyalog.
Top Bizde Programının Yeni Sezon Tanıtım Filmi 01:43
Top Bizde Programının Yeni Sezon Tanıtım Filmi 135 izlenme - 2 yıl önce Kanaltürk'ün sevilen veya sevilmeyen spor programı Top Bizde'nin Sergen Yalçın'lı,Bilgin Gökberk'li ve diğer sunucu adamlı tanıtım filmi.Sergen abimiz yine ayrıcalıklı.
Bursaspor'u İndireceğiz! 05:07
Bursaspor'u İndireceğiz! 88 izlenme - 2 yıl önce Bir önceki yayında garanti veren ''Bay İndirecez'' Semihcan'ı sonraki hafta yine aynı yerde görüyoruz. Semihcan bu sefer siyahlar içinde cafcaflı giyimiyle spor yazarı edasıyla karşımıza çıkıyor bi önceki haftaki tahmininin altında ezilmiyor zehir zemberek açıklamalarda bulunuyor, bombalıyor da bombalıyor, ayrıca edindiği şöhreti de dillendiriyor, de izleyek haydi ...
Bilgin Gökberk Canlı Yayında Fıkra Anlattı.. Kimse Gülmedi!. 01:26
Bilgin Gökberk Canlı Yayında Fıkra Anlattı.. Kimse Gülmedi!. 193 izlenme - 5 yıl önce Kanaltürk'de yayınlanan 'Top Bizde' programının yorumcularından Bilgin Gökberk, yayın sırasında bir Karadeniz fıkrası anlattı. Ancak bu fıkraya ne programın moderatör Bülent Ülgen ne de diğer yorumcu Sergen Yalçın güldü.
Burada Laf Çok   30 Aralık 2015 01:35:43
Burada Laf Çok 30 Aralık 2015 52 izlenme - 1 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 30 Aralık Çarşamba gecesi Harun Ateş, Bilgin Gökberk, Erdil Yaşaroğlu, Beki Ikela Erikli konuk oldu.