Hoşgeldiniz!

bilgisayar mühendisliği

Neden Ankara Üniversitesi? Neden Bilgisayar Mühendisliği? 00:42
Neden Ankara Üniversitesi? Neden Bilgisayar Mühendisliği? 1.089 izlenme - 3 yıl önce Nokta'da İos Developer Olarak Çalışan Özberk Öztürk, Ankara Üniversitesi'ni Ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümünü Anlattı.
marmara üniversitesi bilgisayar mühendisliği - mtst 02:16
marmara üniversitesi bilgisayar mühendisliği - mtst 585 izlenme - 6 yıl önce marmara üniversitesi 2011 mezunları bitirme projesi. bu aracın en önemli özelliği üzerinde bilgisayar bulundurup soket programlama ile aldığı gps ve kamera görüntülerini aracı yöneten client'a yollamasıdır. araç hem aynı network içinden hem de internet ile dünyanın herhangi bir yerinden bağlanılıp yönlendirilebiliyor üzerinde 3g modem taşıyor. bunun için aracın ıp ve port numarası giriliyor client uygulamasına. uygulama vs2010 windows form application'dur. aracın diğer önemli özelliği ise üzer
Nokta'da Çalışmaya Nasıl Başladınız? Bir Gününüz Nasıl Geçiyor? 01:30
Nokta'da Çalışmaya Nasıl Başladınız? Bir Gününüz Nasıl Geçiyor? 284 izlenme - 3 yıl önce Nokta'da Yazılım Operasyonları Koordinatörü olarak çalışan Turan Gürler, Nokta'da çalışmaya nasıl başladığını ve bir gününün nasıl geçtiğini anlattı.
Odtu Bilgisayar Mühendisliği Tanıtımı 10:22
Odtu Bilgisayar Mühendisliği Tanıtımı 207 izlenme - 3 yıl önce 1967 yılında kurulan ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği Bölümü (BMB), Türkiye'de ilk defa bu alanda eğitim veren bölümlerden biri olarak uzun yıllardır uluslararası standartlarda seçkin mezunlar vermektedir. TRT Haber, Profesyonel programından...
Üniversitesinizden Ve Part Time Çalışma Deneyiminizden Bahseder Misiniz? 00:59
Üniversitesinizden Ve Part Time Çalışma Deneyiminizden Bahseder Misiniz? 224 izlenme - 3 yıl önce Nokta'da Yazılım Operasyonları Koordinatörü olarak çalışan Turan Gürler, Atılım Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'ni ve hem okuyup hem çalışma deneyimini anlattı.
İnternet Sektöründe Çalışmak İsteyen Öğrencilere Tavsiyeleriniz Nelerdir? 01:03
İnternet Sektöründe Çalışmak İsteyen Öğrencilere Tavsiyeleriniz Nelerdir? 161 izlenme - 3 yıl önce Nokta'da Yazılım Operasyonları Koordinatörü Olarak Çalışan Turan Gürler, İnternet Sektöründe Yazılımcı Olarak Çalışmayı Düşünen Öğrencilere Tavsiyelerde Bulundu.
3'üncü Nesil Üniversite ve Bilgisayar Mühendisliği - Başarıya Doğru 16.07.2017 Pazar 22:26
3'üncü Nesil Üniversite ve Bilgisayar Mühendisliği - Başarıya Doğru 16.07.2017 Pazar 2 izlenme - 3 gün önce Başarıya Doğru programının konuğu Nişantaşı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Esra Hatipoğlu ve Nişantaşı Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ali Evren Göksungur, 3'üncü nesil üniversiteyi ve bilgisayar mühendisliği bölümünü anlattı.