Hoşgeldiniz!

Bilica Videoları İzle

internetspor 01:00
internetspor 2.142 izlenme - 7 yıl önce internetspor - hıncal uluç
Fenerbahçe - Steaua Bükres Gol Bilica 2-1 01:31
Fenerbahçe - Steaua Bükres Gol Bilica 2-1 2.061 izlenme - 7 yıl önce gol bilica
bilica kazı çalışması 01:56
bilica kazı çalışması 1.344 izlenme - 6 yıl önce bilica kazı çalışması
bilica penaltı noktasını noktaladı! 00:23
bilica penaltı noktasını noktaladı! 1.297 izlenme - 7 yıl önce yeri belirlemiş ))
bilica ve caner idmanda böyle kavga etti! - 00:58
bilica ve caner idmanda böyle kavga etti! - 1.125 izlenme - 6 yıl önce bilica ve caner idmanda böyle kavga etti! -
Güney Kore'de Bilic vakası 00:24
Güney Kore'de Bilic vakası 286 izlenme - 2 yıl önce Güney Kore'de oynan bir futbol müsabakasında Busan Ipark kalecisi Lee Bum penaltı noktasını kazıdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
internetspor 01:00
internetspor 525 izlenme - 7 yıl önce internetspor
Bilica'nın Olcan Adın'ın Gözünü Çıkarması 03:03
Bilica'nın Olcan Adın'ın Gözünü Çıkarması 149 izlenme - 2 yıl önce Bilica denen futbolcu bozması kasabın yapmış olduğu eylemdir. Gözü dönmüş arkadaş, önce Olcan'ın gözünü parmaklayıp, akabinde ağzını yırtma girişiminde bulunur. Yorum sizlerin; http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/11/03/rL9g7.jpg http://s1311.hizliresim.com/1h/3/u6fuu.jpg
Looking For İstanbul Belgeselinde Bilica'ya Küfreden Adam 00:23
Looking For İstanbul Belgeselinde Bilica'ya Küfreden Adam 87 izlenme - 2 yıl önce 7 Aralık 2011 Galatasaray - Fenerbahçe Maçı'nda topu Johan Elmander'e kaptırıp Fenerbahçe'nin gol yemesine neden olan Fabio Bilica'ya kızan Fenerbahçe taraftarının "Looking for İstanbul" belgeseline yansıyan isyanı.
Tehlikeli Hareket ile Girip Sonra Ben Vurmadım Demek 00:21
Tehlikeli Hareket ile Girip Sonra Ben Vurmadım Demek 50 izlenme - 2 yıl önce Bir halısaha maçındaki final karşılaşmasında kıran kırana geçen bir maç. Vur kır parçala bu maçı al sözünün karşılığı bu videoda. Ayrıca kayıda alan elemanın acıyı hissedip tepki vermesi olağanüstü. Top deydi, tele gelmiştir diye diye adam resmen yırttı moruk.
Güney Kore'de Bilica Skandalı 00:24
Güney Kore'de Bilica Skandalı 30 izlenme - 2 yıl önce Busan Ipark kalecisi Lee Bum penaltı noktasını kazdı. Rakip oyuncu penaltı atışından yararlanamadı. Bu olay akıllara Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan maçta Bilica'nın penaltı noktasını kazmasını getirdi.
Bilica, Nafakasını Ödemediği İçin Tutuklandı 01:53
Bilica, Nafakasını Ödemediği İçin Tutuklandı 5 izlenme - 4 ay önce Bir dönem Fenerbahçe forması giyen Fabio Bilica, nafakasını ödemediği için tutuklandı, daha sonra borcunu ödeyerek serbest kaldı.
Güney Kore'de Bilica Skandalı 00:29
Güney Kore'de Bilica Skandalı 10 izlenme - 2 yıl önce Busan Ipark kalecisi Lee Bum penaltı noktasını kazdı. Rakip oyuncu penaltı atışından yararlanamadı. Bu olay akıllara Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan maçta Bilica'nın penaltı noktasını kazmasını getirdi.
Bilica Vakalarına Yenisi Eklendi! Bilica Totem 00:29
Bilica Vakalarına Yenisi Eklendi! Bilica Totem 4 izlenme - 12 ay önce Fenerbahçe forması giydiği dönemde Beşiktaş derbisinde aleyhlerine kullanılacak penaltı öncesi beyaz noktayı kazan Bilica totem yapmıştı. Ardından Bobo'nun vuruşunu Volkan kurtarmıştı. İşte aynı hareketin dünyadaki farklı bir örneği...
Fenerbahçeli Eski Futbolcu Tutuklandı 02:16
Fenerbahçeli Eski Futbolcu Tutuklandı 1 izlenme - 4 ay önce Bir dönem Fenerbahçe'de oynayan, ayrıca Sivasspor ve Elazığspor takımlarında forma giyen Fabio Bilica, nafaka borcunu ödemediği gerekçesiyle tutuklandı. Brezilya basınında yer alan haberlere göre, bir dönem Fenerbahçe forması giyen ve futbolu bıraktıktan sonra ülkesine yerleşen Fabio Bilica, eşine olan nafaka borcu nedeniyle tutuklandı. Haberlerde Bilica hakkında daha önce de gündeme gelen nafaka, tecavüz ve adam yaralama gibi suçlamalar hatırlatılarak, "Yine Bilica, yine olay" başlığına yer verildi. Brezilyalı eski futbolcu tutuklandıktan sonra gerekli ödemeleri yaptı ve serbest kaldı. Bilica, daha önce yine nafaka borcu nedeniyle uyarı almış ve bir yardım kampanyasında tutuklanmıştı.
Güney Kore'de Bilica skandalı 00:24
Güney Kore'de Bilica skandalı 4 izlenme - 2 yıl önce Güney Kore'de oynanan bir maçta Bilica vakası yaşandı. Busan Ipark kalecisi Lee Bum penaltı noktasını kazması sonucu rakip futbolcu penaltı atışından yararlanamadı. Bu olay ise akıllara hemen Fenerbahçe-Beşiktaş arasında oynanan maçta Bilica'nın penaltı noktasını kazmasını getirdi
Güney Kore'de Bilic vakası 00:24
Güney Kore'de Bilic vakası 2 izlenme - 2 yıl önce Güney Kore'de oynan bir futbol müsabakasında Busan Ipark kalecisi Lee Bum penaltı noktasını kazıdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/bahisanaliz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."