Hoşgeldiniz!

bilim kurgu filmi

Demir Adam 3 Türkçe Fragman 02:26
Demir Adam 3 Türkçe Fragman 89.323 izlenme - 5 yıl önce Marvel Studios’un ‘Iron Man 3’ü küstah ama zeki sanayici Tony Stark’ı gücü sınırsız olan bir düşmanla karşı karşıya getiriyor. Stark, özel hayatının düşmanı tarafından yok edildiğini anlayınca bu işin sorumlularını bulmak için yürekleri burkan bir arayışa soyunuyor. Bu yolculuk her anıyla onun cesaretini sınıyor. Köşeye sıkışan Stark’ın en yakınlarını korumak için tek şansı zekasına ve içgüdülerine güvenerek kendi yetenekleriyle hayatta kalmaktır. Bu yolda savaşırken Stark, kafasını uzun zamandır kurcalayan şu sorunun cevabını bulur: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan?
Matrix Fragman 02:30
Matrix Fragman 75.944 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss, Hugo Weaving ve Gloria Foster gibi oyuncuların yer aldığı aksiyon bilim kurgu tarzındaki The Matrix filminin resmi fragmanı.
Tetikçiler Türkçe Fragman 01:37
Tetikçiler Türkçe Fragman 19.166 izlenme - 5 yıl önce Zamanda yolculuk yapma olanağı bulunmuştur ama bu yasaktır, haliyle karaborsaya düşmüştür. Mafya, bir adamdan kurtulmak istediğinde....
Yaratık 2 Fragman 01:55
Yaratık 2 Fragman 8.910 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Sigourney Weaver, Michael Biehn, Carrie Henn gibi isimlerin yer aldığı Yaratıklar 2 filminin resmi fragmanı.
Beşinci Element Fragman 02:42
Beşinci Element Fragman 2.690 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Bruce Willis, Milla Jovovich, Gary Oldman gibi isimlerin yer aldığı Beşinci Element filminin resmi fragmanı.
The Matrix Fragman 02:20
The Matrix Fragman 698 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss gibi isimlerin yer aldığı Bilim Kurgu tarzındaki The Matrix filminin resmi fragmanı.
Oblivion Fragman 02:30
Oblivion Fragman 240 izlenme - 5 yıl önce Başrolünde Tom Cruise'un yer aldığı ve bilim kurgu aksiyon tarzındaki Oblivion filminin resmi fragmanı.