Hoşgeldiniz!

Bilimi Videoları İzle

Sıcak Çörekler 02:10
Sıcak Çörekler 99.785 izlenme - 2 yıl önce İki muhasebeci harcama raporlarında birtakım tutarsızlıklar keşfediyor.
Moda Kurbanı 01:45
Moda Kurbanı 99.711 izlenme - 2 yıl önce Bir çalışan en sevdiği kaşmir hırkasını ofiste giymemesi gerektiğini başına gelenlerden sonra öğreniyor.
Kayıp İhbarı 02:27
Kayıp İhbarı 99.646 izlenme - 2 yıl önce Çalışanlardan biri işe geldiğinde ofisteki herkesin gizemli bir şekilde ortadan kaybolduğunu fark ediyor.
Portakalın Yeni Rengi Sarı 02:19
Portakalın Yeni Rengi Sarı 99.631 izlenme - 2 yıl önce Ekip bir depodan gelen kötü kokuları araştırıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/izledinmi kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mavi Gözlü Vampir Kalamarı 04:32
Mavi Gözlü Vampir Kalamarı 1.603 izlenme - 2 ay önce Vampir kalamar, oksijen seviyesinin minumum olduğu başka hiçbir kalamarın yaşayamadığı okyanusun derinliklerinde yaşar.8 kolu, 2 uzun filamenti ve pelerinimsi bir derisi vardır.Birçok kalamarın avını yakalamak için kullandığı tentaküllerden yoksundur.Rahatsız edildiklerinde kollarını vücutlarının etrafına sararak dikenli görünen içyüzeylerini ortaya çıkarırlar.Üzerinde mikroskobik tüyler ve duyu reseptörleri bulunan uzun flamentlerine yapışan parçacıkları ağzına götürerek beslenir.Diğer tüm kafadanbacaklılardan farklı olarak canlı avlarla değil deniz tabanına çöken organik parçacıklarlarla beslenir.Kas dokusu neredeyse hiç gelişmemiş ve yavaş metabolizmaya sahip olması sayesinde besince zengin aynı zamanda yırtıcıların az olduğu, çoğu canlının yaşayamadığı minumum oksijen seviyesinde hayatta kalabilmiştir.
Kadın Kolektiflerden Erkek Arkadaşlarına Taciz ve Darp Uygulaması (Ağır Slogan İçerir) 01:35
Kadın Kolektiflerden Erkek Arkadaşlarına Taciz ve Darp Uygulaması (Ağır Slogan İçerir) 6.018 izlenme - 11 ay önce Ankara Üniversitesi DTCF'de Halk Bilimi öğrencisi Ersen Ç. arkadaşımız kadınların tacizine ve darpına maruz kaldı arkadaşımızın hiçbir suçu yoktur. yaptıkları çok güzelmiş gibi birde videoya alıp facebook sayfalarında paylaştılar. bu dağdan inmiş üniversite teröristlerini üniversitemizde istemiyoruz yeter artık.
Edip Yüksel'in Kadınlar Tuvaletine Dalması 05:20
Edip Yüksel'in Kadınlar Tuvaletine Dalması 3.422 izlenme - 1 yıl önce Gün geçmiyor ki Edip Yüksel çok bilmişlik yapıp her konuya burnunu sokmasın fakat bu kez olayı biraz daha abartarak kadınlar tuvaletine giriş yapıyor hem de defalarca. tuvalete giriş yaptığı anlarda kadınların bakışları ve verdikleri tepkiler her şeyi ortaya koyuyor esasen fazla da yoruma gerek yok. izliyoruz;
6 İlginç Meteorolojik Bilgi 01:53
6 İlginç Meteorolojik Bilgi 4.664 izlenme - 1 yıl önce Tam 6 ilginç meteorolojik bilgi! Sizce meteor yüzünden kaç insan ölmüş olabilir? Ya da yıldırım erkeklerin mi yoksa kadınların mı üzerine daha çok düşüyor?
Karagümrük Yanıyor (İleri Montaj Teknikleri İçerir) 01:51
Karagümrük Yanıyor (İleri Montaj Teknikleri İçerir) 1.918 izlenme - 1 yıl önce Daha önce yaptığı "kalk ulan babamın koltuğundan" montaj çalışması ile gönüllerde taht kurmuş olan gençosman gene hünerlerini konuşturmuş.
NGC: Ahmak Bilimi - 1. Bölüm 22:05
NGC: Ahmak Bilimi - 1. Bölüm 1.880 izlenme - 2 yıl önce Bölüm:1 National Goegraphic Channel belgesel kanalında yapılan Ahmak Bilimi amatör videolar'ı derleyip bilimsel yönleriyle açıklıyorlar, ne yapıp ne yapmayacagımızı söylüyorlar, video'dakiler tamamen amatördür.
kim çizdi  troll bilimi 00:50
kim çizdi troll bilimi 2.352 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/kafakomedi
Psikoloji Tarihi - Önemli Bilgiler 01:00
Psikoloji Tarihi - Önemli Bilgiler 3.277 izlenme - 7 yıl önce psikoloji tarihi üzerine kısa ve önemli bilgiler.
Dünyanın En Zehirli 10 Bitkisi 04:56
Dünyanın En Zehirli 10 Bitkisi 566 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın çeşitli bölgelerinde ve ülkelerinde yetişen bazı meyveye veya çiçeğe benzeyen bitkiler sahip oldukları zehirli toksinler ile hayvanları veya insanları öldürebilmektedirler. Peki bu bitkilerin en zehirli olan 10 tanesi hangisi? İzleyelim. 10- Beyaz yılan kökü 9- Katil Gözlü Bitki 8- Melek Boruları 7- Kargabüken 6- Porsuk 5- Su Baldıranı 4- Kurtboğan 3- Abrus 2- Güzel Avrat Otu 1- Hintyağı Bitkisi Hangi çiçekler veya bitkiler zehirlidir? Hangi çiçekler hangi zehirleri salgılar? İnsan vey hayvan öldüren çiçekler hangileridir ve nerede yetişirler? Öldüren çiçekler, öldüren bitkiler, en zehirli çiçekler, zehirli bitkiler, zehirli bitki türleri, zehirli çiçek türleri, zehirli bitki çeşitleri, meyveli çiçekler, bitki fiyatları, bitki satışı, zehirli sarmaşık, zehirli bitki isimleri, zehirli bitki resimleri, zehirli bitki listesi, şifalı bitkiler, çiçek satışı, süs bitkileri, ilaç olarak kullanılan bitkiler. The royalty free music used in this video is 'Exotic Battle' by Kevin Macleod (incompetech.com). Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 http://creativecommons.org/licenses/b... Direct URL of the track: http://incompetech.com/music/royalty-....
Ahmak Bilimi - 3. Bölüm Ozan Güven 21:59
Ahmak Bilimi - 3. Bölüm Ozan Güven 385 izlenme - 1 yıl önce Ahmak Bilimi, şimdiye dek çekilmiş en çılgın, en inanılmaz ve hatta can yakıcı video kliplerle geri dönüyor. Belgesel, dünyanın farklı yerlerinden derlenen her türlü cesur kazayı ekranlara getirerek, bu küçük düşürücü kazaların ardında yatan bilimi özel animasyonlar ve ağır çekim teknikleriyle açıklıyor. Sıradan insanların yaptığı inanılmaz yanlışlar birbirinden eğlenceli görüntülerle aktarılıyor. Birinci sezonun sunuculuğunu Richard Hammond’ın yaptığı programın yeni sezonunun Türkiye’de yayınlanan bölümlerini ünlü tiyatrocu ve oyuncu «Ozan Güven» sunuyor.
Siyaset Bilimi Öğrencisi Cevabıyla Şaşırttı 01:16
Siyaset Bilimi Öğrencisi Cevabıyla Şaşırttı 1.153 izlenme - 5 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster'e katılan Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi öğrencisinin TBMM başka hangi adla anılır şeklindeki soruya Yüce Divan cevabı vermesi herkesi şaşırttı. Yarışmadan elenen öğrenci twitter'da tartışma konusu oldu.
Doctor Who'nun Bilimi (Türkçe Altyazılı ) 03:01
Doctor Who'nun Bilimi (Türkçe Altyazılı ) 853 izlenme - 2 yıl önce Çeviri Tamamen Şahin OĞUZ'a Aittir. The Science of Doctor Who e Doctor Who'da kullanılan Bilim'i açıklayıp yorumlayan belgesel.Doctor Who ile ilgili olan herşey mutantlar, silahlar, TARDIS kısaca hepsinin gelecekte olasılığını ve günümüzde doctor who filmindeki kadar ilerlediğimize dair teknolojik bilgiler verilmiş olması örneğin:bizim zamanımızda doctor who teknolojisi var mı olsaydı kaç puan verirdiniz gibi belgeseli bu bölümü sadece bir kısım eğer bulabilirseniz belgeselin tamamını yayınlayın lütfen alkışlarlayaşıyorum.com da Türkçe altyazılı olarak. Tişikkirler alkışlarlayaşıyorum.com bilimkurgu'yu ayağına getiren site.
alp hits / kolera - kurgu bilimi 03:10
alp hits / kolera - kurgu bilimi 1.741 izlenme - 8 yıl önce kolera - kurgu bilimi
NGC: Ahmak Bilimi - 2. Bölüm 19:07
NGC: Ahmak Bilimi - 2. Bölüm 503 izlenme - 2 yıl önce Bölüm:2 National Goegraphic Channel belgesel kanalında yapılan Ahmak Bilimi amatör videolar'ı derleyip bilimsel yönleriyle açıklıyorlar, ne yapıp ne yapmayacagımızı söylüyorlar, video'dakiler tamamen amatördür.
konser  troll bilimi 00:32
konser troll bilimi 1.773 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/kafakomedi
blog bilimi indir & blog bilimi hakkında 01:54
blog bilimi indir & blog bilimi hakkında 1.030 izlenme - 6 yıl önce çağatay berkerin merakla beklenen kitabı blog bilimi sonunda indirilebilir duruma geldi. blog bilimi kitabı ile hiç para harcamadan sadece günlük blog yazıları yazarak internetten para kazanmak mümkün.ayrıntılı bilgi ve sorular için http//www.netgelir.org/blog-bilimi-indir/
İşte Jupiter'in En Yakın Görüntüleri 00:35
İşte Jupiter'in En Yakın Görüntüleri 136 izlenme - 6 ay önce Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi'ne (NASA) ait uzay aracı Juno, Jüpiter'den şimdiye kadar alınan en yakın görüntüleri gönderdi. Güneş Sistemi'nin en büyük gezegeni Jüpiter'in sırlarını çözmek için 2011'de uzaya gönderilen Juno, bu yıl 5 Temmuz'da gezegenin yörüngesine girdi.
TBMM'nin Diğer Adını Bilemeyen Siyaset Bilimci 01:15
TBMM'nin Diğer Adını Bilemeyen Siyaset Bilimci 545 izlenme - 2 yıl önce Siyaset bilimi okuyan ama TBMM'nin diğer adını bilemeyen öğrencinin zor anlarını izliyoruz.
Tarihin Tanımı ve İlgili Konular Tarih Bilimine Giriş Yardımcı Bilimler Nelerdir 10:10
Tarihin Tanımı ve İlgili Konular Tarih Bilimine Giriş Yardımcı Bilimler Nelerdir 568 izlenme - 3 yıl önce Tarihin Tanımı ve İlgili Konular Tarih Bilimine Giriş Yardımcı Bilimler Nelerdir
bilimi şaşırtan carpışma :)) 00:10
bilimi şaşırtan carpışma :)) 891 izlenme - 7 yıl önce :)))
Dövüş Bilimi - Tekme Testi 05:58
Dövüş Bilimi - Tekme Testi 427 izlenme - 2 yıl önce National Geographic kanalında yayınlanan dövüş bilimi (fight science) belgeselinden bir kesit elbette çok objektif olduğu söylenemez ancak dallarında en iyilerden olan dövüş sanatları uzmanlarına kendi stilleri ile özdeşleşen bir tekme çeşidi göstermeleri istenir ve olaylar gelişir.
doktor bey  troll bilimi 00:39
doktor bey troll bilimi 1.072 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/kafakomedi
Fermat'nın Küçük Teoremi 06:48
Fermat'nın Küçük Teoremi 495 izlenme - 3 yıl önce Fermat'nın Küçük Teoremi Fermat's Little Theorem: https://www.khanacademy.org/computing/computer-science/cryptography/random-algorithms-probability/v/fermat-...
İnternetten Nasıl Para Kazanılır? 03:39
İnternetten Nasıl Para Kazanılır? 1.408 izlenme - 6 yıl önce Blog yazarlığı ile internetten online kazanç elde edilebileceğine dair kanıt videosu.Detaylı bilgi; www.kazancanaliz.com
Troll Bilimi 00:43
Troll Bilimi 356 izlenme - 4 yıl önce Troll Bilimi
Korku Sesi Testi ! Sese Duyarlımısınız ? 03:54
Korku Sesi Testi ! Sese Duyarlımısınız ? 357 izlenme - 1 yıl önce Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instagram:http://instagram.com/sahtearap Korku çeşitleri korku nedir ? Akustikofobi: Yüksek ses korkusu Ses nedir? Esnek bir ortamda mekanik titreşimler halinde yayılan dalgalardır. Sesin yayılabilmesi için ortamın katı, sıvı veya gaz olması gerekir. Ses ancak madde ortamında yayılabilir. Elektromanyetik dalgalar gibi boşlukta yayılamazlar. Madde ortamında atom veya moleküllerin boyuna titreşimleri, küresel olarak yayılınca ses meydana gelirses