Hoşgeldiniz!

bilimi

Sıcak Çörekler 02:10
Sıcak Çörekler 99.778 izlenme - 2 yıl önce İki muhasebeci harcama raporlarında birtakım tutarsızlıklar keşfediyor.
Moda Kurbanı 01:45
Moda Kurbanı 99.709 izlenme - 2 yıl önce Bir çalışan en sevdiği kaşmir hırkasını ofiste giymemesi gerektiğini başına gelenlerden sonra öğreniyor.
Kayıp İhbarı 02:27
Kayıp İhbarı 99.646 izlenme - 2 yıl önce Çalışanlardan biri işe geldiğinde ofisteki herkesin gizemli bir şekilde ortadan kaybolduğunu fark ediyor.
Portakalın Yeni Rengi Sarı 02:19
Portakalın Yeni Rengi Sarı 99.631 izlenme - 2 yıl önce Ekip bir depodan gelen kötü kokuları araştırıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/izledinmi kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kadın Kolektiflerden Erkek Arkadaşlarına Taciz ve Darp Uygulaması (Ağır Slogan İçerir) 01:35
Kadın Kolektiflerden Erkek Arkadaşlarına Taciz ve Darp Uygulaması (Ağır Slogan İçerir) 5.995 izlenme - 8 ay önce Ankara Üniversitesi DTCF'de Halk Bilimi öğrencisi Ersen Ç. arkadaşımız kadınların tacizine ve darpına maruz kaldı arkadaşımızın hiçbir suçu yoktur. yaptıkları çok güzelmiş gibi birde videoya alıp facebook sayfalarında paylaştılar. bu dağdan inmiş üniversite teröristlerini üniversitemizde istemiyoruz yeter artık.
Edip Yüksel'in Kadınlar Tuvaletine Dalması 05:20
Edip Yüksel'in Kadınlar Tuvaletine Dalması 3.356 izlenme - 10 ay önce Gün geçmiyor ki Edip Yüksel çok bilmişlik yapıp her konuya burnunu sokmasın fakat bu kez olayı biraz daha abartarak kadınlar tuvaletine giriş yapıyor hem de defalarca. tuvalete giriş yaptığı anlarda kadınların bakışları ve verdikleri tepkiler her şeyi ortaya koyuyor esasen fazla da yoruma gerek yok. izliyoruz;
6 İlginç Meteorolojik Bilgi 01:53
6 İlginç Meteorolojik Bilgi 4.340 izlenme - 10 ay önce Tam 6 ilginç meteorolojik bilgi! Sizce meteor yüzünden kaç insan ölmüş olabilir? Ya da yıldırım erkeklerin mi yoksa kadınların mı üzerine daha çok düşüyor?
Karagümrük Yanıyor (İleri Montaj Teknikleri İçerir) 01:51
Karagümrük Yanıyor (İleri Montaj Teknikleri İçerir) 1.908 izlenme - 1 yıl önce Daha önce yaptığı "kalk ulan babamın koltuğundan" montaj çalışması ile gönüllerde taht kurmuş olan gençosman gene hünerlerini konuşturmuş.
NGC: Ahmak Bilimi - 1. Bölüm 22:05
NGC: Ahmak Bilimi - 1. Bölüm 1.842 izlenme - 2 yıl önce Bölüm:1 National Goegraphic Channel belgesel kanalında yapılan Ahmak Bilimi amatör videolar'ı derleyip bilimsel yönleriyle açıklıyorlar, ne yapıp ne yapmayacagımızı söylüyorlar, video'dakiler tamamen amatördür.
kim çizdi  troll bilimi 00:50
kim çizdi troll bilimi 2.344 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/kafakomedi
Psikoloji Tarihi - Önemli Bilgiler 01:00
Psikoloji Tarihi - Önemli Bilgiler 3.256 izlenme - 6 yıl önce psikoloji tarihi üzerine kısa ve önemli bilgiler.
İşte Jupiter'in En Yakın Görüntüleri 00:35
İşte Jupiter'in En Yakın Görüntüleri 134 izlenme - 3 ay önce Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi'ne (NASA) ait uzay aracı Juno, Jüpiter'den şimdiye kadar alınan en yakın görüntüleri gönderdi. Güneş Sistemi'nin en büyük gezegeni Jüpiter'in sırlarını çözmek için 2011'de uzaya gönderilen Juno, bu yıl 5 Temmuz'da gezegenin yörüngesine girdi.
Dünyanın En Zehirli 10 Bitkisi 04:56
Dünyanın En Zehirli 10 Bitkisi 540 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın çeşitli bölgelerinde ve ülkelerinde yetişen bazı meyveye veya çiçeğe benzeyen bitkiler sahip oldukları zehirli toksinler ile hayvanları veya insanları öldürebilmektedirler. Peki bu bitkilerin en zehirli olan 10 tanesi hangisi? İzleyelim. 10- Beyaz yılan kökü 9- Katil Gözlü Bitki 8- Melek Boruları 7- Kargabüken 6- Porsuk 5- Su Baldıranı 4- Kurtboğan 3- Abrus 2- Güzel Avrat Otu 1- Hintyağı Bitkisi Hangi çiçekler veya bitkiler zehirlidir? Hangi çiçekler hangi zehirleri salgılar? İnsan vey hayvan öldüren çiçekler hangileridir ve nerede yetişirler? Öldüren çiçekler, öldüren bitkiler, en zehirli çiçekler, zehirli bitkiler, zehirli bitki türleri, zehirli çiçek türleri, zehirli bitki çeşitleri, meyveli çiçekler, bitki fiyatları, bitki satışı, zehirli sarmaşık, zehirli bitki isimleri, zehirli bitki resimleri, zehirli bitki listesi, şifalı bitkiler, çiçek satışı, süs bitkileri, ilaç olarak kullanılan bitkiler. The royalty free music used in this video is 'Exotic Battle' by Kevin Macleod (incompetech.com). Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 http://creativecommons.org/licenses/b... Direct URL of the track: http://incompetech.com/music/royalty-....
Siyaset Bilimi Öğrencisi Cevabıyla Şaşırttı 01:16
Siyaset Bilimi Öğrencisi Cevabıyla Şaşırttı 1.152 izlenme - 5 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster'e katılan Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi öğrencisinin TBMM başka hangi adla anılır şeklindeki soruya Yüce Divan cevabı vermesi herkesi şaşırttı. Yarışmadan elenen öğrenci twitter'da tartışma konusu oldu.
Ahmak Bilimi - 3. Bölüm Ozan Güven 21:59
Ahmak Bilimi - 3. Bölüm Ozan Güven 320 izlenme - 12 ay önce Ahmak Bilimi, şimdiye dek çekilmiş en çılgın, en inanılmaz ve hatta can yakıcı video kliplerle geri dönüyor. Belgesel, dünyanın farklı yerlerinden derlenen her türlü cesur kazayı ekranlara getirerek, bu küçük düşürücü kazaların ardında yatan bilimi özel animasyonlar ve ağır çekim teknikleriyle açıklıyor. Sıradan insanların yaptığı inanılmaz yanlışlar birbirinden eğlenceli görüntülerle aktarılıyor. Birinci sezonun sunuculuğunu Richard Hammond’ın yaptığı programın yeni sezonunun Türkiye’de yayınlanan bölümlerini ünlü tiyatrocu ve oyuncu «Ozan Güven» sunuyor.
Doctor Who'nun Bilimi (Türkçe Altyazılı ) 03:01
Doctor Who'nun Bilimi (Türkçe Altyazılı ) 782 izlenme - 2 yıl önce Çeviri Tamamen Şahin OĞUZ'a Aittir. The Science of Doctor Who e Doctor Who'da kullanılan Bilim'i açıklayıp yorumlayan belgesel.Doctor Who ile ilgili olan herşey mutantlar, silahlar, TARDIS kısaca hepsinin gelecekte olasılığını ve günümüzde doctor who filmindeki kadar ilerlediğimize dair teknolojik bilgiler verilmiş olması örneğin:bizim zamanımızda doctor who teknolojisi var mı olsaydı kaç puan verirdiniz gibi belgeseli bu bölümü sadece bir kısım eğer bulabilirseniz belgeselin tamamını yayınlayın lütfen alkışlarlayaşıyorum.com da Türkçe altyazılı olarak. Tişikkirler alkışlarlayaşıyorum.com bilimkurgu'yu ayağına getiren site.
alp hits / kolera - kurgu bilimi 03:10
alp hits / kolera - kurgu bilimi 1.711 izlenme - 7 yıl önce kolera - kurgu bilimi
NGC: Ahmak Bilimi - 2. Bölüm 19:07
NGC: Ahmak Bilimi - 2. Bölüm 480 izlenme - 2 yıl önce Bölüm:2 National Goegraphic Channel belgesel kanalında yapılan Ahmak Bilimi amatör videolar'ı derleyip bilimsel yönleriyle açıklıyorlar, ne yapıp ne yapmayacagımızı söylüyorlar, video'dakiler tamamen amatördür.
konser  troll bilimi 00:32
konser troll bilimi 1.768 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/kafakomedi
blog bilimi indir & blog bilimi hakkında 01:54
blog bilimi indir & blog bilimi hakkında 1.030 izlenme - 6 yıl önce çağatay berkerin merakla beklenen kitabı blog bilimi sonunda indirilebilir duruma geldi. blog bilimi kitabı ile hiç para harcamadan sadece günlük blog yazıları yazarak internetten para kazanmak mümkün.ayrıntılı bilgi ve sorular için http//www.netgelir.org/blog-bilimi-indir/
TBMM'nin Diğer Adını Bilemeyen Siyaset Bilimci 01:15
TBMM'nin Diğer Adını Bilemeyen Siyaset Bilimci 505 izlenme - 2 yıl önce Siyaset bilimi okuyan ama TBMM'nin diğer adını bilemeyen öğrencinin zor anlarını izliyoruz.
Tarihin Tanımı ve İlgili Konular Tarih Bilimine Giriş Yardımcı Bilimler Nelerdir 10:10
Tarihin Tanımı ve İlgili Konular Tarih Bilimine Giriş Yardımcı Bilimler Nelerdir 567 izlenme - 3 yıl önce Tarihin Tanımı ve İlgili Konular Tarih Bilimine Giriş Yardımcı Bilimler Nelerdir
bilimi şaşırtan carpışma :)) 00:10
bilimi şaşırtan carpışma :)) 891 izlenme - 7 yıl önce :)))
Dövüş Bilimi - Tekme Testi 05:58
Dövüş Bilimi - Tekme Testi 363 izlenme - 2 yıl önce National Geographic kanalında yayınlanan dövüş bilimi (fight science) belgeselinden bir kesit elbette çok objektif olduğu söylenemez ancak dallarında en iyilerden olan dövüş sanatları uzmanlarına kendi stilleri ile özdeşleşen bir tekme çeşidi göstermeleri istenir ve olaylar gelişir.
doktor bey  troll bilimi 00:39
doktor bey troll bilimi 1.070 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/kafakomedi
İnternetten Nasıl Para Kazanılır? 03:39
İnternetten Nasıl Para Kazanılır? 1.406 izlenme - 6 yıl önce Blog yazarlığı ile internetten online kazanç elde edilebileceğine dair kanıt videosu.Detaylı bilgi; www.kazancanaliz.com
Troll Bilimi 00:43
Troll Bilimi 352 izlenme - 4 yıl önce Troll Bilimi
Fermat'nın Küçük Teoremi 06:48
Fermat'nın Küçük Teoremi 454 izlenme - 3 yıl önce Fermat'nın Küçük Teoremi Fermat's Little Theorem: https://www.khanacademy.org/computing/computer-science/cryptography/random-algorithms-probability/v/fermat-...
Korku Sesi Testi ! Sese Duyarlımısınız ? 03:54
Korku Sesi Testi ! Sese Duyarlımısınız ? 322 izlenme - 1 yıl önce Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instagram:http://instagram.com/sahtearap Korku çeşitleri korku nedir ? Akustikofobi: Yüksek ses korkusu Ses nedir? Esnek bir ortamda mekanik titreşimler halinde yayılan dalgalardır. Sesin yayılabilmesi için ortamın katı, sıvı veya gaz olması gerekir. Ses ancak madde ortamında yayılabilir. Elektromanyetik dalgalar gibi boşlukta yayılamazlar. Madde ortamında atom veya moleküllerin boyuna titreşimleri, küresel olarak yayılınca ses meydana gelirses
İlim Bilmektir Sen Kendin Bilmezsin Ya Nice Okumaktır En Güzel İlahiler Bendir Piyano Düet  05:15
İlim Bilmektir Sen Kendin Bilmezsin Ya Nice Okumaktır En Güzel İlahiler Bendir Piyano Düet 337 izlenme - 1 yıl önce İLİM KENDİN BİLMEKTİR Türk Tasavvuf Müziklerini Piyano Tuşları ile Dinlediniz mi?. Piyanist Güneş Yakartepe, " İLİM KENDİN BİLMEKTİR" İlahisini Piyano Notalarını yazdı, Polifonik Şekil ile Piyano çaldı ve Söyledi. Bendir Ona ritim ile Eşlik etti. Türk Müsikileri Sazları ile Düetler ; Piyano Bendir Serisi: 5 Çok sevilen Musikileri Piyano ve Bendir ile Dinleyince Umarım Güzel Bulursunuz, Yorum ve Eleştirilerinizi bekliyorum. Sevgi ve Saygılar... İLİM KENDİN BİLMEKTİR İlim ilim bilmektir İlim kendin bilmektir Sen kendini bilmezsin Ya nice okumaktır Okumaktan murat ne Kişi Hak'kı bilmektir Çün okudun bilmezsin Ha bir kuru ekmektir Okudum bildim deme Çok taat kıldım deme Eğer Hak bilmez isen Abes yere gelmektir Dört kitabın mânâsı Bellidir bir elifte Sen elifi bilmezsin Bu nice okumaktır Yiğirmi dokuz hece Okursun uçtan uca Sen elif dersin hoca Mânâsı ne demektir Yunus Emre der hoca Gerekse bin var hacca Hepisinden iyice Bir gönüle girmektir Anadolu insanı İslam’ı “Yunus gibi olmak, dosdoğru olmak” şeklinde anlar. Oysa her dönemde insanımızın samimi duygu ve dini değerlerini “laf kalabalığı yaparak” sömürenler çıkmıştır. “Yirmi dokuz hece” çok konuşmak, dinle ilgili kavram kargaşası yaratmaktır. Özellikle “elifi”, doğruluğu, gözden kaçırmak isteyenleri yadırgıyor ve yargılıyor Yunus Emre. Oysa dört kutsal kitabın özü ve ruhu bir elif harfinde apaçık bellidir! Elif, bizim yazımızdaki “a” harfinin karşılığıdır ve Arapça’da düz bir doğru “l” şeklinde yazılır. Bu şeklinden ötürü şair, dört kitap da türlü örnekler ve hikâyelerden yola çıkarak insanlara bir tek buyruk verir: Doğru ol! Dosdoğru yaşa! Yunus Emre der hoca Gerekse bin var hacca Hepisinden iyice Bir gönüle girmektir İslam ve Kuran bizde esas olarak iki koldan yorumlanmıştır: Medrese eliyle şeriat yorumu geliştirilirken, Tekkeler ve Veli’ler marifetiyle tasavvuf yorumu yaygınlaştırılmıştır. Şeriat erbabı, tasavvufu küçümsemiş ve İslam’dan “sapma” olarak görmüş; tasavvuf da şeriat yorumunu “yüzeysel olmak ve şekilde kalmakla” eleştirmiştir. Yunus Emre uzun bir medrese eğitimi aldıktan sonra “tasavvufa, sadeliğe ve aşka” yönelmiş bir bilge kişidir. Yunus Emre der hoca Gerekse bin var hacca Bu dizelerde Yunus, şekilde kalmayı eleştirmekte; Hepisinden iyice Bir gönüle girmektir Öze yönelmenin gerekliliğini, inancın bir yaşama biçimi olarak öncelikle kul hakkına saygı göstermeyi emrettiğini hissettirmektedir. Kul hakkına saygı gösterme buyruğunu, bu apaçık görünen gerçeği laf kalabalığıyla ve başka dini söz ve gösterilerle kimsenin örtemeyeceğinin altı çiziliyor. Yunus Emre, “ilahi” adı verilen yedili hece ölçüsüyle söylediği bu tarz şiirleriyle İslam dininin özünü, okuması yazması bile olmayan insanımıza son derece doğru ve kalıcı bir biçimde anlatabilmiştir. Yunus Emre, kültürümüzün, dilimizin, dinimizin ve toplumsal vicdanımızın en büyük mimarlarındandır İlim İlim Bilmektir Yunus Emre, Anadolu Türkçesinin kurucusu; Anadolu Türkçesini yoğurup şiir dili haline getiren büyük ozan… Bir insana böylesi büyük görev ve anlam yüklenir mi? Evet, neden olmasın? Farsça, Firdevsi’ye; İngilizce Şekspir’e nasıl borçluysa Anadolu Türkçesi de zenginliğini, yüzlerce yıl kendisine hayat veren Yunus Emre’ye, sonra onu dilce izleyen ve tamamlayan Nasreddin Hoca’ya, Karamanoğlu Mehmet Bey’e, Köroğlu hikayelerine, Keloğlan masallarına, Pir Sultan ve Karacaoğlan şiirlerine borçludur YUNUS EMRE 02.07.2015 günü Piyano Piyanist Güneş Yakartepe kanalına yüklediğim "0072 Bendir Piyano Düet Bİlim ilim Bilmektir İlim Kendin Bilmektir Sen Kendini Bilmezsen ya nice İlah" başlıklı videoyu izleyin.İlgili Kompozisyon