Hoşgeldiniz!

bilimi

Sıcak Çörekler 02:10
Sıcak Çörekler 99.796 izlenme - 3 yıl önce İki muhasebeci harcama raporlarında birtakım tutarsızlıklar keşfediyor.
Moda Kurbanı 01:45
Moda Kurbanı 99.719 izlenme - 3 yıl önce Bir çalışan en sevdiği kaşmir hırkasını ofiste giymemesi gerektiğini başına gelenlerden sonra öğreniyor.
Kayıp İhbarı 02:27
Kayıp İhbarı 99.648 izlenme - 3 yıl önce Çalışanlardan biri işe geldiğinde ofisteki herkesin gizemli bir şekilde ortadan kaybolduğunu fark ediyor.
Portakalın Yeni Rengi Sarı 02:19
Portakalın Yeni Rengi Sarı 99.633 izlenme - 3 yıl önce Ekip bir depodan gelen kötü kokuları araştırıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/izledinmi kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Edip Yüksel'in Kadınlar Tuvaletine Dalması 05:20
Edip Yüksel'in Kadınlar Tuvaletine Dalması 3.632 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki Edip Yüksel çok bilmişlik yapıp her konuya burnunu sokmasın fakat bu kez olayı biraz daha abartarak kadınlar tuvaletine giriş yapıyor hem de defalarca. tuvalete giriş yaptığı anlarda kadınların bakışları ve verdikleri tepkiler her şeyi ortaya koyuyor esasen fazla da yoruma gerek yok. izliyoruz;
Kadın Kolektiflerden Erkek Arkadaşlarına Taciz Ve Darp Uygulaması (Ağır Slogan İçerir) 01:35
Kadın Kolektiflerden Erkek Arkadaşlarına Taciz Ve Darp Uygulaması (Ağır Slogan İçerir) 6.083 izlenme - 2 yıl önce Ankara Üniversitesi DTCF'de Halk Bilimi öğrencisi Ersen Ç. arkadaşımız kadınların tacizine ve darpına maruz kaldı arkadaşımızın hiçbir suçu yoktur. yaptıkları çok güzelmiş gibi birde videoya alıp facebook sayfalarında paylaştılar. bu dağdan inmiş üniversite teröristlerini üniversitemizde istemiyoruz yeter artık.
6 İlginç Meteorolojik Bilgi 01:53
6 İlginç Meteorolojik Bilgi 4.967 izlenme - 2 yıl önce Tam 6 ilginç meteorolojik bilgi! Sizce meteor yüzünden kaç insan ölmüş olabilir? Ya da yıldırım erkeklerin mi yoksa kadınların mı üzerine daha çok düşüyor?
Mavi Gözlü Vampir Kalamarı 04:32
Mavi Gözlü Vampir Kalamarı 1.668 izlenme - 1 yıl önce Vampir kalamar, oksijen seviyesinin minumum olduğu başka hiçbir kalamarın yaşayamadığı okyanusun derinliklerinde yaşar.8 kolu, 2 uzun filamenti ve pelerinimsi bir derisi vardır.Birçok kalamarın avını yakalamak için kullandığı tentaküllerden yoksundur.Rahatsız edildiklerinde kollarını vücutlarının etrafına sararak dikenli görünen içyüzeylerini ortaya çıkarırlar.Üzerinde mikroskobik tüyler ve duyu reseptörleri bulunan uzun flamentlerine yapışan parçacıkları ağzına götürerek beslenir.Diğer tüm kafadanbacaklılardan farklı olarak canlı avlarla değil deniz tabanına çöken organik parçacıklarlarla beslenir.Kas dokusu neredeyse hiç gelişmemiş ve yavaş metabolizmaya sahip olması sayesinde besince zengin aynı zamanda yırtıcıların az olduğu, çoğu canlının yaşayamadığı minumum oksijen seviyesinde hayatta kalabilmiştir.
Gazi Yaşargil 04:41
Gazi Yaşargil 908 izlenme - 6 ay önce Çok değişik biri Gazi Yaşargil, 92 yaşında hala ameliyatlara girmekte, 1943'te Türkiye'yi terk etmesine rağmen muazzam bir Türkçesi var. Doğan Kuban'la ve rahmetli Halil İnalcık'la beraber beni acayip etkiliyorlar o yaşlarda bu beyinler... Yine köy enstitülerinin kurucusu Dünya Klasiklerinin Türkçeye çevrilmesini sağlayan büyük adam Hasan Ali Yücel'in bir başka mirası da Gazi Yaşargil'dir. (Unutmayın bu memleket için 1 Atatürk ise 2 Hasan Ali Yücel'dir.) Gazi Yaşargil'in Hikayesi de altta. Ekşi Sözlükten "Keri" adlı yazarın entrysinin bir kısmını kopyaladım yapıştırdım bu hikaye için kendisine teşekkür ediyorum. İki liseli arkadaş, liseyi bitirdiklerinde yurt dışında eğitimlerine devam etmek üzere yıllardır harçlıklarını biriktirmişler. bu birikimlerini yıllarca herşeyden mahrum kalarak, fedakarlıklar göstererek yapmışlar. liseyi beraber bitirdiklerinde milli eğitim bakanını ziyarete gidip, yurtdışıunda okumaya gönderilmelerini talep etmişler.. ancak, bakan gençlerden birini dışarı çıkartmış ve içerdekine, - seni gönderebilirim, ama arkadaşını gönderirsem dedikodu olur 'oğlunu gönderdi derler' onun için onu gönderemem der. bu durum dışarıdaki öğrenciye de söylendiğinde, durumu algılamasının ardından arkadaşına, - madem öyle benim biriktirdiğim parayı da sen al, hiç olmazsa biriktirme amacımı kısmen gerçekleştireyim, der ve yıllardır fedakarlıklarla biriktirdiği tüm parayı arkadaşına verir. evet, bu milli eğitim bakanı hasan ali yücel dir. dedikodu olmasın diye göndermediği oğlu ise, bugünün ünlü şair can yücel dir. bu gerçek hikaye henüz bitmedi. arkadaşı, isviçre'ye gider ve burada tıp eğitimi alır. o kadar başarılı olur, o kadar başarılı olur ki, dünyada o'nun adını duymayan bir tıp adamı kalmamıştır. bu profesör türk olduğunu her fırsatta haykırmış, kendi icat ettiği, tasarladığı ameliyat aletlerine; ayşe, ceylan, leyla,, eşek semeri gibi türkçe isimler vermiş ve konusunda ki her tıp adamı bu isimleri kullanmaya başlamıştır. tahmin edeceğiniz üzere bu kişi türkiye de bir hastane açmak istemiş ama türk bürokrasi duvarını aşamamış ve halen bunu gerçekleştirememiştir. oysa isviçre; ülkede 60 yaşını aşan doktorlara ameliyat izni verilmemesine karşılık iki sene üstüste yasalarını değiştirerek ona bu hakkı tanımıştır. evet arkadaşlar bu hikayeyi hiç unutmayacağım. bu ünlü cerrah sonunda türkiye de tüm üniversitelerimizden takdir edildi ve cumhuriyet tarihinde ilk kez, tbmm tarafından "onur madalyası" aldı.
Kill Order (2017) Fragman 01:24
Kill Order (2017) Fragman 119 izlenme - 2 ay önce 2017 yapımı Kill Order filminin fragmanı. Filmde Denis Akiyama, Jonny Caines ve Scott Cavalheiro gibi oyuncular yer alıyor.
Karagümrük Yanıyor (İleri Montaj Teknikleri İçerir) 01:51
Karagümrük Yanıyor (İleri Montaj Teknikleri İçerir) 1.963 izlenme - 2 yıl önce Daha önce yaptığı "kalk ulan babamın koltuğundan" montaj çalışması ile gönüllerde taht kurmuş olan gençosman gene hünerlerini konuşturmuş.
NGC: Ahmak Bilimi - 1. Bölüm 22:05
NGC: Ahmak Bilimi - 1. Bölüm 2.003 izlenme - 3 yıl önce Bölüm:1 National Goegraphic Channel belgesel kanalında yapılan Ahmak Bilimi amatör videolar'ı derleyip bilimsel yönleriyle açıklıyorlar, ne yapıp ne yapmayacagımızı söylüyorlar, video'dakiler tamamen amatördür.
kim çizdi  troll bilimi 00:50
kim çizdi troll bilimi 2.374 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/kafakomedi
Psikoloji Tarihi - Önemli Bilgiler 01:00
Psikoloji Tarihi - Önemli Bilgiler 3.324 izlenme - 8 yıl önce psikoloji tarihi üzerine kısa ve önemli bilgiler.
Dünyanın En Zehirli 10 Bitkisi 04:56
Dünyanın En Zehirli 10 Bitkisi 676 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın çeşitli bölgelerinde ve ülkelerinde yetişen bazı meyveye veya çiçeğe benzeyen bitkiler sahip oldukları zehirli toksinler ile hayvanları veya insanları öldürebilmektedirler. Peki bu bitkilerin en zehirli olan 10 tanesi hangisi? İzleyelim. 10- Beyaz yılan kökü 9- Katil Gözlü Bitki 8- Melek Boruları 7- Kargabüken 6- Porsuk 5- Su Baldıranı 4- Kurtboğan 3- Abrus 2- Güzel Avrat Otu 1- Hintyağı Bitkisi Hangi çiçekler veya bitkiler zehirlidir? Hangi çiçekler hangi zehirleri salgılar? İnsan vey hayvan öldüren çiçekler hangileridir ve nerede yetişirler? Öldüren çiçekler, öldüren bitkiler, en zehirli çiçekler, zehirli bitkiler, zehirli bitki türleri, zehirli çiçek türleri, zehirli bitki çeşitleri, meyveli çiçekler, bitki fiyatları, bitki satışı, zehirli sarmaşık, zehirli bitki isimleri, zehirli bitki resimleri, zehirli bitki listesi, şifalı bitkiler, çiçek satışı, süs bitkileri, ilaç olarak kullanılan bitkiler. The royalty free music used in this video is 'Exotic Battle' by Kevin Macleod (incompetech.com). Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 http://creativecommons.org/licenses/b... Direct URL of the track: http://incompetech.com/music/royalty-....
Ahmak Bilimi - 3. Bölüm Ozan Güven 21:59
Ahmak Bilimi - 3. Bölüm Ozan Güven 622 izlenme - 2 yıl önce Ahmak Bilimi, şimdiye dek çekilmiş en çılgın, en inanılmaz ve hatta can yakıcı video kliplerle geri dönüyor. Belgesel, dünyanın farklı yerlerinden derlenen her türlü cesur kazayı ekranlara getirerek, bu küçük düşürücü kazaların ardında yatan bilimi özel animasyonlar ve ağır çekim teknikleriyle açıklıyor. Sıradan insanların yaptığı inanılmaz yanlışlar birbirinden eğlenceli görüntülerle aktarılıyor. Birinci sezonun sunuculuğunu Richard Hammond’ın yaptığı programın yeni sezonunun Türkiye’de yayınlanan bölümlerini ünlü tiyatrocu ve oyuncu «Ozan Güven» sunuyor.
Siyaset Bilimi Öğrencisi Cevabıyla Şaşırttı 01:16
Siyaset Bilimi Öğrencisi Cevabıyla Şaşırttı 1.160 izlenme - 6 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster'e katılan Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi öğrencisinin TBMM başka hangi adla anılır şeklindeki soruya Yüce Divan cevabı vermesi herkesi şaşırttı. Yarışmadan elenen öğrenci twitter'da tartışma konusu oldu.
alp hits / kolera - kurgu bilimi 03:10
alp hits / kolera - kurgu bilimi 1.769 izlenme - 9 yıl önce kolera - kurgu bilimi
Doctor Who'nun Bilimi (Türkçe Altyazılı ) 03:01
Doctor Who'nun Bilimi (Türkçe Altyazılı ) 1.137 izlenme - 3 yıl önce Çeviri Tamamen Şahin OĞUZ'a Aittir. The Science of Doctor Who e Doctor Who'da kullanılan Bilim'i açıklayıp yorumlayan belgesel.Doctor Who ile ilgili olan herşey mutantlar, silahlar, TARDIS kısaca hepsinin gelecekte olasılığını ve günümüzde doctor who filmindeki kadar ilerlediğimize dair teknolojik bilgiler verilmiş olması örneğin:bizim zamanımızda doctor who teknolojisi var mı olsaydı kaç puan verirdiniz gibi belgeseli bu bölümü sadece bir kısım eğer bulabilirseniz belgeselin tamamını yayınlayın lütfen alkışlarlayaşıyorum.com da Türkçe altyazılı olarak. Tişikkirler alkışlarlayaşıyorum.com bilimkurgu'yu ayağına getiren site.
blog bilimi indir & blog bilimi hakkında 01:54
blog bilimi indir & blog bilimi hakkında 1.034 izlenme - 7 yıl önce çağatay berkerin merakla beklenen kitabı blog bilimi sonunda indirilebilir duruma geldi. blog bilimi kitabı ile hiç para harcamadan sadece günlük blog yazıları yazarak internetten para kazanmak mümkün.ayrıntılı bilgi ve sorular için http//www.netgelir.org/blog-bilimi-indir/
konser  troll bilimi 00:32
konser troll bilimi 1.789 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/kafakomedi
Olmayan Topla Penaltı Atmak - Meraklı Köfteci (Restorasyonlu) 01:51
Olmayan Topla Penaltı Atmak - Meraklı Köfteci (Restorasyonlu) 1.042 izlenme - 3 yıl önce Meraklı Köfteci Zühtü Karışan'ın Bakırköy'de istirahatı sırasında Zihni Göktay'la penaltı atışması.
NGC: Ahmak Bilimi - 2. Bölüm 19:07
NGC: Ahmak Bilimi - 2. Bölüm 535 izlenme - 3 yıl önce Bölüm:2 National Goegraphic Channel belgesel kanalında yapılan Ahmak Bilimi amatör videolar'ı derleyip bilimsel yönleriyle açıklıyorlar, ne yapıp ne yapmayacagımızı söylüyorlar, video'dakiler tamamen amatördür.
TBMM'nin Diğer Adını Bilemeyen Siyaset Bilimci 01:15
TBMM'nin Diğer Adını Bilemeyen Siyaset Bilimci 662 izlenme - 3 yıl önce Siyaset bilimi okuyan ama TBMM'nin diğer adını bilemeyen öğrencinin zor anlarını izliyoruz.
Dövüş Bilimi - Tekme Testi 05:58
Dövüş Bilimi - Tekme Testi 608 izlenme - 3 yıl önce National Geographic kanalında yayınlanan dövüş bilimi (fight science) belgeselinden bir kesit elbette çok objektif olduğu söylenemez ancak dallarında en iyilerden olan dövüş sanatları uzmanlarına kendi stilleri ile özdeşleşen bir tekme çeşidi göstermeleri istenir ve olaylar gelişir.
bilimi şaşırtan carpışma :)) 00:10
bilimi şaşırtan carpışma :)) 891 izlenme - 8 yıl önce :)))
Tarihin Tanımı ve İlgili Konular Tarih Bilimine Giriş Yardımcı Bilimler Nelerdir 10:10
Tarihin Tanımı ve İlgili Konular Tarih Bilimine Giriş Yardımcı Bilimler Nelerdir 574 izlenme - 4 yıl önce Tarihin Tanımı ve İlgili Konular Tarih Bilimine Giriş Yardımcı Bilimler Nelerdir
doktor bey  troll bilimi 00:39
doktor bey troll bilimi 1.080 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/kafakomedi
Fermat'nın Küçük Teoremi 06:48
Fermat'nın Küçük Teoremi 639 izlenme - 4 yıl önce Fermat'nın Küçük Teoremi Fermat's Little Theorem: https://www.khanacademy.org/computing/computer-science/cryptography/random-algorithms-probability/v/fermat-...
Ahmak Bilimi Bölüm 4 Ozan Güven 20:50
Ahmak Bilimi Bölüm 4 Ozan Güven 278 izlenme - 2 yıl önce Başka insanların işleri batırmasını izlemeye bayılıyoruz. Hele de dramatik bir şekildeyse daha da çok bayılıyoruz! Ahmak Bilimi?nde uzmanlar, bir maceranın . Ahmak Bilimi, şimdiye dek çekilmiş en çılgın, en inanılmaz ve hatta can yakıcı video kliplerle geri dönüyor. Belgesel, dünyanın farklı yerlerinden derlenen her türlü cesur kazayı ekranlara getirerek, bu küçük düşürücü kazaların ardında yatan bilimi özel animasyonlar ve ağır çekim teknikleriyle açıklıyor. Sıradan insanların yaptığı inanılmaz yanlışlar birbirinden eğlenceli görüntülerle aktarılıyor. Birinci sezonun sunuculuğunu Richard Hammond’ın yaptığı programın yeni sezonunun Türkiye’de yayınlanan bölümlerini ünlü tiyatrocu ve oyuncu «Ozan Güven» sunuyor.