Hoşgeldiniz!

Bilinmeze Doğru Star Trek Videoları İzle

Star Trek Bilinmeze Doğru Fragmanı 01:05
Star Trek Bilinmeze Doğru Fragmanı 2.496 izlenme - 5 yıl önce Star Trek Into Darkness 2013 yazında, öncü yönetmen J.J. Abrams, bizlere Star Trek’i Bilinmeze Doğru götürecek muhteşem bir aksiyon macerayı sunacak. Atılgan’ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır. Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürüklenirken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve Kirk’ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek. Vizyon Tarihi :7 Haziran 2013
Star Trek Bilinmeze Doğru - Türkçe Altyazılı We Wont Fit Sahnesi 01:03
Star Trek Bilinmeze Doğru - Türkçe Altyazılı We Wont Fit Sahnesi 485 izlenme - 4 yıl önce Star Trek bilinmeze Doğru filminde uza gemisi kovalarken, sığıp sığmayacaklarına dair gelişen diyaloğun Türkçe altyazılı videosu.
Bilinmeze Doğru Star Trek Alt Yazılı Superbowl TV Spotu 00:31
Bilinmeze Doğru Star Trek Alt Yazılı Superbowl TV Spotu 210 izlenme - 4 yıl önce BİLİNMEZE DOĞRU STAR TREK . 7 HAZİRAN'DA SİNEMALARDA! Atılgan’ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır. Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürüklenirken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve Kirk’ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek.
Bilinmeze Doğru Star Trek – (2013) – Filmden Sahneler #1 01:17
Bilinmeze Doğru Star Trek – (2013) – Filmden Sahneler #1 199 izlenme - 4 yıl önce 2013 yazında, öncü yönetmen J.J. Abrams, bizlere Star Trek’i Bilinmeze Doğru götürecek muhteşem bir aksiyon macerayı sunacak. Atılgan’ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır. Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürüklenirken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve Kirk’ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek.
Bilinmeze Doğru Star Trek 00:17
Bilinmeze Doğru Star Trek 86 izlenme - 3 yıl önce Bilinmeze Doğru Star Trek
Star Trek Bilinmeze Doğru - TV Fragman 00:47
Star Trek Bilinmeze Doğru - TV Fragman 224 izlenme - 4 yıl önce Star Trek Bilinmeze Doğru (Star Trek into darkness) filminin televizyonlarda yayınlanan resmi fragmanı.
Star Trek Bilinmeze Doğru - TV Fragman 01:02
Star Trek Bilinmeze Doğru - TV Fragman 100 izlenme - 4 yıl önce Star Trek Bilinmeze Doğru filminin televizyonlarda yayınlanan özel fragmanı.
Bilinmeze Doğru Star Trek Altyazılı Özel Video 01:24
Bilinmeze Doğru Star Trek Altyazılı Özel Video 93 izlenme - 4 yıl önce BİLİNMEZE DOĞRU STAR TREK 3D 07 HAZİRAN'DA SİNEMALARDA! Atılgan gemisi mürettebatıyla dünyaya geri çağrılır. Ama karşılaştıkları manzara çok güçlü bir terör örgütünün donanmalarını ve ona bağlı olan her şeyi yerle bir ettiğini görürler. Kaptan Kirk'ün bitirmesi gereken şahsi bir kavgası vardır ve tek kişilik kitle imha silahını bulmak için aramaya koyulur. Hayatta kalmak ile ölüme teslim olmak arasında mekik dokuyan kahramanlar bu macerada aşk, dostluk ve fedakarlıklar sınavlarından geçeceklerdir. Bilim-kurgu, aksiyon ve dramı haramnladığı yapımlarla 2000'li yılların en sevilen yönetmen-yapımcıları arasına giren J.J. Abrams seyirciyi yeni bir Star Trek macerasına götürecek. Filmin senaryosunda Roberto Orci, Alex Kurtzman ve Damon Lindelof'un imzası bulunurken Chris Pine, Zachary Quinto ve Zoe Saldana kadronun öne çıkan isimleri arasında.
Bilinmeze Doğru Star Trek – (2013) – Filmden Sahneler #3 01:17
Bilinmeze Doğru Star Trek – (2013) – Filmden Sahneler #3 89 izlenme - 4 yıl önce 2013 yazında, öncü yönetmen J.J. Abrams, bizlere Star Trek’i Bilinmeze Doğru götürecek muhteşem bir aksiyon macerayı sunacak. Atılgan’ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır. Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürüklenirken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve Kirk’ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek.
Bilinmeze Doğru Star Trek – (2013) – Filmden Sahneler #2 00:45
Bilinmeze Doğru Star Trek – (2013) – Filmden Sahneler #2 53 izlenme - 4 yıl önce 2013 yazında, öncü yönetmen J.J. Abrams, bizlere Star Trek’i Bilinmeze Doğru götürecek muhteşem bir aksiyon macerayı sunacak. Atılgan’ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır. Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürüklenirken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve Kirk’ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek.
Bilinmeze Doğru (Star Trek) - Fragman 01:37
Bilinmeze Doğru (Star Trek) - Fragman 18 izlenme - 3 yıl önce Yayın Yılı: 2013 Oyuncular:Chris Pine , Benedict Cumberbatch , Alice Eve , Peter Weller Filmin Özeti:Atılgana ait olduğu bilinen mürettebat eve geri döndüğünde kendi sistemleri içersindeki parçalanmaları farkeder. Bu terör olayları aynı zamanda dünyayıda yok olma tehlikesi altına sokmaktadır.
Star Trek Bilinmeze Doğru - San Francisco Kovalaması Klip 00:32
Star Trek Bilinmeze Doğru - San Francisco Kovalaması Klip 45 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana gibi isimlerin yer aldığı Star Trek Bilinmeze Doğru filminin San Francisco sokaklarındanki kovalamaca sahnesi.
Bilinmeze Doğru Star Trek - Geleceği 3 Boyutta Yaşayın 00:17
Bilinmeze Doğru Star Trek - Geleceği 3 Boyutta Yaşayın 10 izlenme - 3 yıl önce Bilinmeze Doğru Star Trek - Geleceği 3 Boyutta Yaşayın
Bilinmeze Doğru Star Trek - Klip - Yapabilirsin 00:52
Bilinmeze Doğru Star Trek - Klip - Yapabilirsin 10 izlenme - 3 yıl önce Bilinmeze Doğru Star Trek - Klip - Yapabilirsin
Bilinmeze Doğru Star Trek Sinemalarda! 00:11
Bilinmeze Doğru Star Trek Sinemalarda! 9 izlenme - 3 yıl önce Bilinmeze Doğru Star Trek Sinemalarda!
Bilinmeze Doğru Star Trek - Klip - San Francısco'da Kovalamaca 00:32
Bilinmeze Doğru Star Trek - Klip - San Francısco'da Kovalamaca 5 izlenme - 3 yıl önce Bilinmeze Doğru Star Trek - Klip - San Francısco'da Kovalamaca
Bilinmeze Doğru Star Trek Spock Dısruptıon 00:43
Bilinmeze Doğru Star Trek Spock Dısruptıon 3 izlenme - 3 yıl önce Bilinmeze Doğru Star Trek Spock Dısruptıon