Hoşgeldiniz!

biliyordum

İbne olduğunu biliydum ama 01:26
İbne olduğunu biliydum ama 412 izlenme - 2 yıl önce İbne olduğunu biliydum ama buda fıkrası: Savaş zamanı, bir efe ve ona bağlı kızanlar dağlarda yaşıyorlarmış. Efe son derece sert ve acımasız olduğu için kızanlar bir dediğini iki etmez ve kendisinden çok korkarlarmış. Bir gün efe, kızanlardan birine emir vermiş; - ''Şu taşın arkasına geç ve soyun''. Delikanlı; - ''döt elden gitti'' diye düşünürken korku bokuna efenin dediğini yapmış. Taşın arkasına geçtiğinde bir de ne görsün, efe kendisinden önce soyunmuş ve taşa dayanarak domalmış bekliyor. - ''Geç arkama'' diye emir vermiş. Delikanlı korka korka arkaya geçmiş ve tedirgin bir şekilde efesini *ikmeye başlamış. Bu arada efe yine aynı ciddiyetini ve vakarını korumaktaymış. Hadise biraz ilerleyince delikanlı korkusunu yenmiş ve; - ''Efem'' demiş. - ''madem bunu yapıyoruz, biraz dötünü sağa sola kıpırdatsan da ben de zevk alsam''. Efe bunun üzerine çok sinirlenmiş ve; - ''Höt lan Efe'mi *ikiyon, ibne'mi?''.
eski insanların büyük olduğunu biliyordum ama 02:45
eski insanların büyük olduğunu biliyordum ama 1.079 izlenme - 7 yıl önce
Biliyordum... 04:15
Biliyordum... 359 izlenme - 8 yıl önce vefasızlara...
Bir Hıkaye Gelecegini Biliyordum Ahmet Ertürk 02:14
Bir Hıkaye Gelecegini Biliyordum Ahmet Ertürk 214 izlenme - 7 yıl önce
Biliyordum (Komşularımdan Süper Yorum) 04:30
Biliyordum (Komşularımdan Süper Yorum) 155 izlenme - 8 yıl önce karı koca komşularımın seslendirdiği klibini hazırladığım parça.süper yetenek ve süper ses.
Biliyordum Gülüm 04:21
Biliyordum Gülüm 82 izlenme - 5 yıl önce Cansın sen Güneş gibi Sıcak yürekli Günaydın gibi ...Güzel gönüllü Merhaba gibi Mübareksin can Cansın sen Nefes gibi Canımın kıymetlisi Su gibi Dilimin azizi Aşk gibi Yüreğimin yangınısın can Biliyor
Nazlı Saraç Orak - Geleceğini Biliyordum 02:13
Nazlı Saraç Orak - Geleceğini Biliyordum 71 izlenme - 3 yıl önce Nazlı Saraç Orak - Geleceğini Biliyordum
Tamam Ceyda 00:48
Tamam Ceyda 59 izlenme - 5 yıl önce tmm ceyda tmm uzatmanın alemı yok
Çeşitli Sanatçılar - Biliyordum 04:26
Çeşitli Sanatçılar - Biliyordum 18 izlenme - 5 yıl önce