Hoşgeldiniz!

Bill Clinton Videoları İzle

İğrenc Bir Olay 00:09
İğrenc Bir Olay 18.297 izlenme - 10 yıl önce bu heralde bir avrupalı ! :) , clinton 'u örmek alıyormuş
Monica Lewinsky: Bana Sürtük Damgası Vuruldu 02:23
Monica Lewinsky: Bana Sürtük Damgası Vuruldu 1.937 izlenme - 1 yıl önce Monica Lewinsky Amerika'da yine gündem oldu Hillary Clinton'ın adaylığı ile yeniden adından söz edilen Bill Clinton'ın seks skandalı Monica Lewinsky konuştu.
Bill Clinton Tbmm Konuşması 04:53
Bill Clinton Tbmm Konuşması 2.504 izlenme - 2 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri 42.başkanı Bill Clinton'ın Türkiye Büyük Millet Meclisin'de yapmış olduğu konuşmadır.
Bill Clinton Monica Lewinsky İlişkisi - Televole (1998) 02:56
Bill Clinton Monica Lewinsky İlişkisi - Televole (1998) 1.217 izlenme - 1 yıl önce Amerika Başkanı Bill Clinton Monica Lewinsky ile olan ilişkisini Televole de haber yapmış. Bu tarz şarkılı türkülü yorumlu haber böyle böyle ortaya çıktı, izlendiği anlaşılınca da zamanla Show Tv Reha Muhtar'ın sunduğu ana haber bülteninin tarzı oldu.
Clinton Fucker - Nostaljik Animasyon 01:28
Clinton Fucker - Nostaljik Animasyon 739 izlenme - 1 yıl önce Döneminde cinsel skandallarla anılan Amerikan başkanı Bill Clinton'ın, zamanındaki maceralarını tiye almak maksadıyla hazırlanmış animasyondur. İki binli yılların öncesinde, bilgisayarlarda sıklıkla rastlanan bir videodur.
Michael Jackson - Gone Too Soon (Bill Clinton Gala - 1993) 06:10
Michael Jackson - Gone Too Soon (Bill Clinton Gala - 1993) 984 izlenme - 2 yıl önce Popun Kralı Michael Jackson, dönemin yeni ABD Başkanı Bill Clinton'ın açılış galasında, 1991 çıkışlı Dangerous albümünden Gone Too Soon parçasını seslendiriyor.(Bu parçayı Michael Jackson, genç yaşta AIDS'ten hayatını kaybeden Ryan White'a adamıştır.)
Bill Clinton - Saksafon Şov 01:15
Bill Clinton - Saksafon Şov 647 izlenme - 2 yıl önce Bir dönemin efsanevi Birleşik Devletler başkanı Billy'nin kolej yıllarında saksafon çaldığını bilmeyen yoktur işte Billy'nin saksafon solosu.Billy'yi ton balığı zannetmeyenlere gelsin. Not: Birde Billy'nin beyaz saray oval ofiste çaldırdığı saksafonlar meşhurdur ancak o konuyla ilgili bir video yok elimizde, olsa seve seve paylaşırdım...
Monica Lewinsky: Utancın Bedeli (TED TALKS) 22:30
Monica Lewinsky: Utancın Bedeli (TED TALKS) 426 izlenme - 1 yıl önce Meşhur Oval (bazı espirilerde oral) ofis skandalında ve böylesi sıkandallarda hep mevzunun erkek tarafını dinlemek adettir. Şimdi ise biz, olayın kadın tarafını, yani Monika Levinsky'i diniyoru.z Zorunlu açıklama, zira sitenin yaşı küçük üyeleri bilmeyebilir. Eski (Obama'dan değil, Bush'dan önceki) Amerikan başkanı ve şimdiki Amerikan dışişleri bakanı Hilary Clinton'un kocası Bill Clinton, bu kadın stajyerken, aşk ilişkisi yaşamış, kandal Clinton'u koltuğundan etmişti.
Ivanka'yı Keserken Hillary Clinton'a Yakalanan Bill Clinton! 00:16
Ivanka'yı Keserken Hillary Clinton'a Yakalanan Bill Clinton! 61 izlenme - 5 ay önce ABD'de düzenlenen törenle başkanlığı devralan Donald Trump'ın kızı Ivanka Trump'ın yürüyüşü sırasında Ivanka'yı kesen Bill Clinton eşi Hillary'e yakalanıyor.
Erkan Bebek Ne Oldu ? 00:39
Erkan Bebek Ne Oldu ? 348 izlenme - 3 yıl önce Deprem mağduru Erkan Bebek, kendisini kucağına alan ABD Başkanı Bill Clinton'ın burnuna dalıyor. Dalıyor ama bilmiyor ki daha birkaç ay önce o burun Beyaz Saray Oval Ofis'te Monica Abla'ya rim job çekerken nerelere girdi. Yoksa biliyor da mı kurcalıyor? Hmm...
Bill Clinton'ın İvanka'yı Kesmesi 00:28
Bill Clinton'ın İvanka'yı Kesmesi 54 izlenme - 5 ay önce ABD'de düzenlenen törenle başkanlığı devralan Donald Trump'ın eşi Ivanka Trump'ın yürüyüşünde Hillary'nin kocasına bakışları dikkat çekti. ABD'de bugün görevi devralan 45. başkan Donald Trump için görkemli bir tören düzenlendi. Seçimlerde Trump'ın en büyük rakibi Demokrat Partili Hillary Clinton da törene katılanlar arasında yer aldı. Törende, Donald Trump'ın eşi Ivanka Trump'ın podyumda yürüyüşü sırasında Hillary Clinton, eşi Bill Clinton'a dönerek Ivanka'ya bakışlarını kesti.
O Bebek Hayat Kurtaracak 02:54
O Bebek Hayat Kurtaracak 269 izlenme - 3 yıl önce 17 Ağustos Depremi sonrası ABD Başkanı Bill Clinton'un burnunu sıkmasıyla ünlenen Erkan Bebek depremin 15. yılında AKUT'un en genç üyesi oldu.
Bill Clinton Ivanka Trump'a Bakarken Hillary'e Yakalandı 00:20
Bill Clinton Ivanka Trump'a Bakarken Hillary'e Yakalandı 31 izlenme - 5 ay önce ABD'nin 45'inci Başkanı Donald Trump'ın yemin töreni sırasında eski başkan Bill Clinton ile eşi Hillary Clinton arasında yaşanan ilginç bir an kameralara yansıdı.
Bill Clinton - İlluminati Yeni Dünya Düzeni 01:28
Bill Clinton - İlluminati Yeni Dünya Düzeni 152 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/dunya.duzeni
Ulusa Sesleniş NetworkMarketing -  Bill Clinton 02:31
Ulusa Sesleniş NetworkMarketing - Bill Clinton 87 izlenme - 2 yıl önce O zaman Amerika Başkanı olan Bill Clinton'ın Network Marketing yasallığını ve önemini halka duyuruşu...
Bill Clinton'un Boşa Salladığı Öpücük 01:02
Bill Clinton'un Boşa Salladığı Öpücük 107 izlenme - 2 yıl önce Eski bir video olduğu aşikar ama arşivimizde bulunmadığını farkederek yüklemek gerektiğini düşündüm. Kimsenin böyle bi duruma düşmemesi dileğiyle...
Bill Clinton'ın Doğrudan Satış Hakkındaki Konuşması 02:09
Bill Clinton'ın Doğrudan Satış Hakkındaki Konuşması 149 izlenme - 6 yıl önce amerika eski başkanı bill clinton'ın ulusa seslenişte network marketing hakkındaki söylemleri ve network marketing çalışanlarına seslenişi. network marketing sektörünün ne kadar geçerli ve doğru bir seçim olduğunun büyük ispatlarındandır. network marketing hakkında bilgi ve eğitimlere www.networkmarketingokulu.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Bill Clinton - Blurred Lines (Robin Thicke Cover) 01:30
Bill Clinton - Blurred Lines (Robin Thicke Cover) 35 izlenme - 2 yıl önce Robin Thicke tarafından söylenen bu eğlenceli parçayı birde Bill Clinton'dan dinleyelim. Orjinalinde birbirinden seksi kızların olduğu klibin bu versiyonunda beyaz saray stajeri eksik... Olsaydı daha süper olurdu...