Hoşgeldiniz!

Bill Clinton

Monica Lewinsky: Bana Sürtük Damgası Vuruldu 02:23
Monica Lewinsky: Bana Sürtük Damgası Vuruldu 1.831 izlenme - 6 ay önce Monica Lewinsky Amerika'da yine gündem oldu Hillary Clinton'ın adaylığı ile yeniden adından söz edilen Bill Clinton'ın seks skandalı Monica Lewinsky konuştu.
İğrenc bir olay 00:09
İğrenc bir olay 18.288 izlenme - 9 yıl önce bu heralde bir avrupalı ! :) , clinton 'u örmek alıyormuş
Bill Clinton Tbmm Konuşması 04:53
Bill Clinton Tbmm Konuşması 2.226 izlenme - 1 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri 42.başkanı Bill Clinton'ın Türkiye Büyük Millet Meclisin'de yapmış olduğu konuşmadır.
Bill Clinton Monica Lewinsky İlişkisi - Televole (1998) 02:56
Bill Clinton Monica Lewinsky İlişkisi - Televole (1998) 1.021 izlenme - 8 ay önce Amerika Başkanı Bill Clinton Monica Lewinsky ile olan ilişkisini Televole de haber yapmış. Bu tarz şarkılı türkülü yorumlu haber böyle böyle ortaya çıktı, izlendiği anlaşılınca da zamanla Show Tv Reha Muhtar'ın sunduğu ana haber bülteninin tarzı oldu.
Clinton Fucker - Nostaljik Animasyon 01:28
Clinton Fucker - Nostaljik Animasyon 679 izlenme - 7 ay önce Döneminde cinsel skandallarla anılan Amerikan başkanı Bill Clinton'ın, zamanındaki maceralarını tiye almak maksadıyla hazırlanmış animasyondur. İki binli yılların öncesinde, bilgisayarlarda sıklıkla rastlanan bir videodur.
Michael Jackson - Gone Too Soon (Bill Clinton Gala - 1993) 06:10
Michael Jackson - Gone Too Soon (Bill Clinton Gala - 1993) 961 izlenme - 1 yıl önce Popun Kralı Michael Jackson, dönemin yeni ABD Başkanı Bill Clinton'ın açılış galasında, 1991 çıkışlı Dangerous albümünden Gone Too Soon parçasını seslendiriyor.(Bu parçayı Michael Jackson, genç yaşta AIDS'ten hayatını kaybeden Ryan White'a adamıştır.)
Bill Clinton - Saksafon Şov 01:15
Bill Clinton - Saksafon Şov 529 izlenme - 2 yıl önce Bir dönemin efsanevi Birleşik Devletler başkanı Billy'nin kolej yıllarında saksafon çaldığını bilmeyen yoktur işte Billy'nin saksafon solosu.Billy'yi ton balığı zannetmeyenlere gelsin. Not: Birde Billy'nin beyaz saray oval ofiste çaldırdığı saksafonlar meşhurdur ancak o konuyla ilgili bir video yok elimizde, olsa seve seve paylaşırdım...
Monica Lewinsky: Utancın Bedeli (TED TALKS) 22:30
Monica Lewinsky: Utancın Bedeli (TED TALKS) 369 izlenme - 10 ay önce Meşhur Oval (bazı espirilerde oral) ofis skandalında ve böylesi sıkandallarda hep mevzunun erkek tarafını dinlemek adettir. Şimdi ise biz, olayın kadın tarafını, yani Monika Levinsky'i diniyoru.z Zorunlu açıklama, zira sitenin yaşı küçük üyeleri bilmeyebilir. Eski (Obama'dan değil, Bush'dan önceki) Amerikan başkanı ve şimdiki Amerikan dışişleri bakanı Hilary Clinton'un kocası Bill Clinton, bu kadın stajyerken, aşk ilişkisi yaşamış, kandal Clinton'u koltuğundan etmişti.
Erkan Bebek Ne Oldu ? 00:39
Erkan Bebek Ne Oldu ? 240 izlenme - 2 yıl önce Deprem mağduru Erkan Bebek, kendisini kucağına alan ABD Başkanı Bill Clinton'ın burnuna dalıyor. Dalıyor ama bilmiyor ki daha birkaç ay önce o burun Beyaz Saray Oval Ofis'te Monica Abla'ya rim job çekerken nerelere girdi. Yoksa biliyor da mı kurcalıyor? Hmm...
O Bebek Hayat Kurtaracak 02:54
O Bebek Hayat Kurtaracak 250 izlenme - 2 yıl önce 17 Ağustos Depremi sonrası ABD Başkanı Bill Clinton'un burnunu sıkmasıyla ünlenen Erkan Bebek depremin 15. yılında AKUT'un en genç üyesi oldu.
Bill Clinton'un Boşa Salladığı Öpücük 01:02
Bill Clinton'un Boşa Salladığı Öpücük 90 izlenme - 1 yıl önce Eski bir video olduğu aşikar ama arşivimizde bulunmadığını farkederek yüklemek gerektiğini düşündüm. Kimsenin böyle bi duruma düşmemesi dileğiyle...
Bill Clinton - İlluminati Yeni Dünya Düzeni 01:28
Bill Clinton - İlluminati Yeni Dünya Düzeni 146 izlenme - 5 yıl önce http//www.facebook.com/dunya.duzeni
Bill Clinton Muhammed Ali'nin Şakasını Anlattı Salon Güldü 04:38
Bill Clinton Muhammed Ali'nin Şakasını Anlattı Salon Güldü 16 izlenme - 4 ay önce Eski ABD Başkanı Bill Clinton 'Muhammed Ali'yi anma töreninde konuştu. Geçen hafta yaşamını yitiren efsanevi boksör Muhammed Ali, iki gün süren cenaze töreninin ardından, doğum yeir olan Louisville kentinde defnedildi. Ali'nin tabutunu taşıyan araç, geçit töreniyle şehrin boksör ile özdeşleşen önemli noktalarından geçti, güzergahta toplanan binlerce kişi Ali'ye son kez sevgi gösterisinde bulundu. Cave Hill Mezarlığı'ndaki halka kapalı törenin ardından KFC Yum! Centre adlı spor merkezinde Ali için bir anma töreni düzenlendi. Törende konuşma yapanlar arasında boksörün eski arkadaşı komedyen Billy Crystal ve eski ABD Başkanı Bill Clinton da yer aldı. Bill Clinton'ın Muhammed Ali'nin kendisine yaptığı şakayı anlatması salondakileri güldürdü.
Ulusa Sesleniş NetworkMarketing -  Bill Clinton 02:31
Ulusa Sesleniş NetworkMarketing - Bill Clinton 66 izlenme - 1 yıl önce O zaman Amerika Başkanı olan Bill Clinton'ın Network Marketing yasallığını ve önemini halka duyuruşu...
Bill Clinton'ın Doğrudan Satış Hakkındaki Konuşması 02:09
Bill Clinton'ın Doğrudan Satış Hakkındaki Konuşması 148 izlenme - 5 yıl önce amerika eski başkanı bill clinton'ın ulusa seslenişte network marketing hakkındaki söylemleri ve network marketing çalışanlarına seslenişi. network marketing sektörünün ne kadar geçerli ve doğru bir seçim olduğunun büyük ispatlarındandır. network marketing hakkında bilgi ve eğitimlere www.networkmarketingokulu.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Bill Clinton - Blurred Lines (Robin Thicke Cover) 01:30
Bill Clinton - Blurred Lines (Robin Thicke Cover) 25 izlenme - 1 yıl önce Robin Thicke tarafından söylenen bu eğlenceli parçayı birde Bill Clinton'dan dinleyelim. Orjinalinde birbirinden seksi kızların olduğu klibin bu versiyonunda beyaz saray stajeri eksik... Olsaydı daha süper olurdu...