Hoşgeldiniz!

Bill Murray

Benim Komşum Bir Melek | St. Vincent (Türkçe Altyazılı Fragman) 02:28
Benim Komşum Bir Melek | St. Vincent (Türkçe Altyazılı Fragman) 13.934 izlenme - 3 yıl önce Bill Murray, Melissa McCarthy ve Naomi Watts'ın oynadığı BENİM KOMŞUM BİR MELEK | ST. VINCENT Türkçe altyazılı fragman.
Rock the Kasbah (2015) Fragman 01:56
Rock the Kasbah (2015) Fragman 3.447 izlenme - 3 yıl önce 2015 yapımı komedi filmi Rock the Kasbah filminin fragmanı. Filmin başrollerinde usta aktörler Bruce Willis ve Bill Murray bulunuyor.
Rock The Kasbah (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 01:55
Rock The Kasbah (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 2.633 izlenme - 3 yıl önce 23 Ekim 2015'te vizyona girmesi beklenen komedi filmi Rock the Kasbah'a ait fragman. Filmde Bill Murray başrolde.
İhtiras Oyunu Fragman 01:38
İhtiras Oyunu Fragman 5.731 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Mickey Rourke, Megan Fox, Bill Murray gibi isimlerin yer aldığı İhtiras Oyunu filminin resmi fragmanı.
Bill Murray & Eric Clapton - Crossroads Konseri Açılışı 02:17
Bill Murray & Eric Clapton - Crossroads Konseri Açılışı 648 izlenme - 1 yıl önce Eric Clapton'ın her 3 senede bir yaptığı ve harika müzisyenleri davet ettiği Crossroads Gitar Festivali'nin 2007'deki açılışını efsane oyuncu Bill Murray yapıyor.
Bugün Aslında Dündü - Fragman  (1993) 02:39
Bugün Aslında Dündü - Fragman (1993) 1.480 izlenme - 3 yıl önce Bir adamın aynı günü defalarca yaşamasını, o gününde Dağ Sıçanı günü olmasını anlatan, absürt komedi klasiği, Bugün aslında dündü filminin fragmanı.Bill Murray, Andie MacDowell'ın baş rollerini paylaştığı muhteşem bir komedidir. Bir Murray filmde intihar etse bile aynı günü yaşamaya devam eder.
Larger Than Life (1996) Fragman 02:29
Larger Than Life (1996) Fragman 304 izlenme - 1 yıl önce 1996 yapımı Larger Than Life filminin fragmanı. Filmi Howard Franklin yönetiyor. Jerry Adler, Bill Murray, Richard Alan Baker, Richie Allan, Jeremy Piven ve Matthew McConaughey oynuyor.
Scrooged (1988) Fragman 02:26
Scrooged (1988) Fragman 44 izlenme - 3 ay önce 1988 yapımı Scrooged filminin fragmanı. Filmde Bill Murray, Karen Allen ve John Forsythe başrolde oynuyor.
Quick Change (1990) Fragman 01:56
Quick Change (1990) Fragman 273 izlenme - 2 yıl önce 1990 yapımı Quick Change filminin fragmanı. Komedi türündeki filmde Bill Murray ve Geena Davis oynuyor.
Hayalet Avcıları (Ghostbusters) - Fragmanları 04:21
Hayalet Avcıları (Ghostbusters) - Fragmanları 608 izlenme - 3 yıl önce Hayalet Avcıları (Özgün adı: Ghostbusters), 1984'te, o zamana dek yapılmış en pahalı komedi filmi olarak vizyona girdiğinde çılgınlık derecesinde sevilmiş olan Hayalet Avcıları; Dan Aykroyd ve Harold Ramis'in birlikte yazdıkları çok iyi senaryo kadar, Bill Murray ve Rick Moranis gibi komedyenlerin usta oyunuyla da unutulmazlar arasına girmiş bir yapım. Konusu Tuhaf üç bilim adamı New York'daki bir üniversitede gizli çalışmalar yaptıkları rahat yerlerinden kovulmuşlardır. Yeni bir işe girişmişlerdir artık onlar Hayalet Avcıları'dır. Eski bir itfaiye binasında sıkıntı veren hayaletleri, ruhları ve hortlakları kapana kıstırmak için 'Ghostbusters' adında bir dükkan açmışlardır. Şehirde tanımsız şeytani bir varlık ortaya çıkmıştır ve Hayalet Avcılarımız Büyük Elma'yı kurtarmakla görevlidirler Hayalet Avcıları 2 (Özgün adı: Ghostbusters 2), 1984 yılında vizyona girmiş olan Hayalet Avcıları filminin devamı olan bir komedi bilimkurgu filmidir. Aynı yönetmen, aynı senaristler ve aynı oyuncu kadrosu yer almışlardır. 1989'un iyi gişe yapan filmlerinden olmuştur (alıntıdır) Yakında 3.Filmi Çıkacak Gibi Gözüküyormuş Bilginize...
Nothing Lasts Forever (1984) Resmi Olmayan Fragman 03:29
Nothing Lasts Forever (1984) Resmi Olmayan Fragman 43 izlenme - 1 yıl önce 1984 yapımı Nothing Lasts Forever filminin resmi olmayan fragmanı. Filmde Zach Galligan, Bill Murray ve Dan Aykroyd var, yönetmen Tom Schiller.
Cinayet Mahallinde Dans Edip Şarkı Söylemek - Robert De Niro 01:21
Cinayet Mahallinde Dans Edip Şarkı Söylemek - Robert De Niro 87 izlenme - 3 yıl önce 1993 yapımı Mad Dog and Glory filminde, polis memuru rolünde rabırt deniro(mad dog) bir gece öncesinden yaptığı seksin verdiği mutlulukla olay yerine gelir, jukebox'a bir bozukluk atar, şarkı çalmaya başlar ve kendini şarkıya kaptırır, izliyoruz. şarkı: louis prima - just a gigolo
Filmlerinden Ünlü Yüzler - Hollywood Starlarının Gençlik ve Çocukluk Rolleri 03:57
Filmlerinden Ünlü Yüzler - Hollywood Starlarının Gençlik ve Çocukluk Rolleri 83 izlenme - 3 yıl önce Yabancı sinemanın en tanınmış yıldızlarının pek de kendileri kadar tanınmamış olan gençlik dönemlerinde ufak tefek de olsa rol aldıkları ve izlerken çoğu zaman yüzlerde tebessüme neden olan bir çalışma.Oyuncular; Tom Cruise, Robert Redford, Paul Newman, Warren Beatty, Jodie Foster, Tommy Lee Jones, Robin Williams, Bill Murray, Tom Hanks, Kevin Spacey, Steve Buscemi, Vincent Gallo, Chris Rock, Robert Downey Jr., Jeremy Renner, Scarlett Johansson, Angelina Jolie, Penelope Cruz, Jessica Alba, Katie Holmes, Jennifer Garner, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Amy Adams, Jason Segel, Paul Rudd, Emma Stone, Ryan Gosling, Cameron Diaz, John Travolta
Ghostbusters 30th Anniversary Re-release Trailer (2014) - Bill Murray, Sigourney Weaver Comedy Hd 01:34
Ghostbusters 30th Anniversary Re-release Trailer (2014) - Bill Murray, Sigourney Weaver Comedy Hd 39 izlenme - 4 yıl önce Ghostbusters 30th Anniversary Re-release Trailer (2014) - Bill Murray, Sigourney Weaver Comedy Hd
Matt Nathanson - Bill Murray 03:38
Matt Nathanson - Bill Murray 6 izlenme - 1 yıl önce Matt Nathanson - Bill Murray (Music Video) 2016 Şarkı Sözleri (Lyrics) "Bill Murray" I fell asleep Had a dream Bill Murray and I were friends We drove the world From Boston to Japan Blasting old Van Halen And one night over drinks Bill started crying He said to me "Kid, of all the stupid things I ever did You know, I let her go when I should have pulled her in" And he handed me his cell phone When I called you were on your plane Moving back to Portland for the rain I won’t only love you when you’re winning Other fools pretend to understand Come on take my hand and we’ll go down swinging Let me be your man, let me be your man A hundred days We hiked the coast Of Galway in the rain And Bill said something Late one night in Spain And it’s always just stuck with me "You only get one person knows you best And it’s temporary everybody else." I won’t only love you when you’re winning Other fools pretend to understand Come on take my hand and we’ll go down swinging Let me be your man, let me be your man I’m done with sleep Imagined things Cause dreams aren’t dreams Til you wake up So wake up Just wake up here with me I won’t only love you when you’re winning Other fools pretend to understand Come on take my hand and we’ll go down swinging Let me be your man, let me be your man
Moonrise Kingdom Official Trailer #1 - Wes Anderson Movie (2012) HD 01:59
Moonrise Kingdom Official Trailer #1 - Wes Anderson Movie (2012) HD 23 izlenme - 5 yıl önce Subscribe to TRAILERS: http://bit.ly/sxaw6h Subscribe to COMING SOON: http://bit.ly/H2vZUn Moonrise Kingdom Official Trailer #1 - Wes Anderson Movie (2012) H...