Hoşgeldiniz!

bilmek

Kenan Çallı - Kendini Bilmek 04:16
Kenan Çallı - Kendini Bilmek 18.235 izlenme - 2 yıl önce Kenan Çallı'nın, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan "Rengarenk" albümünde yer alan "Kendini Bilmek" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Kamusal Mizah - Dama Bilmek Hayat Kurtarır 02:22
Kamusal Mizah - Dama Bilmek Hayat Kurtarır 4.434 izlenme - 8 ay önce Satranç bilmeyen bir adam, düşmanını yenmek için düşmanına satranç maçı teklif eder. Fakat bilmediği bir şey vardır, düşmanı aslında kördür. Fakat kör düşmanın bilmediği bir şey de vardır, aslında kimse satranç bilmiyordur fakat sadece kendisi kördür. Bu durumda sadece dama bilenler hayatta kalabilir. Türkiye Dama Başkanı Orkan Keçikçi "Dama bilmek hayat kurtarır"
Uçak Kazasını Aylar Öncesinden Bilen Medyumun Konuşması 00:25
Uçak Kazasını Aylar Öncesinden Bilen Medyumun Konuşması 4.029 izlenme - 1 yıl önce Mart ayındaki tahminleri sosyal medyaya düşen Carlinhos adlı medyum, "Bir futbol takımının tamamı uçak kazasında ölecek. Bunu not edin, bu dediğim bir buçuk yıl içinde gerçekleşecek" yorumunu yapıyor.
Demet Akalın Bir Anda Sevdim Klip 04:22
Demet Akalın Bir Anda Sevdim Klip 19.442 izlenme - 9 yıl önce demet akalının bir anda sevdim klip
Yıldız Tilbe - Değerini Bilmek Gerekir Aşkın 03:57
Yıldız Tilbe - Değerini Bilmek Gerekir Aşkın 6.713 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözü: Değerini bilmek gerekir aşkın, Ve ona kattığı değeri yılları Aşk ne iç geçirmektir bir bankta Ne de elle elle dolaşmak mehtapta Gün olur kar yağar yağmur yağar Birlikte yaşanacak koca bir ömür var Değerini bilmek gerekir aşkın Ve ona kattığı değeri yılları Güzel bir şarkıya benzer aşk Ama kolay mıdır bir şarkı yaratmak Değerini bilmek gerekir aşkın Ve ona kattığı değeri yılları Yükleyen - Mustafa Özdemir
Yıldız Tilbe - Değerini Bilmek Gerekir Aşkın 03:55
Yıldız Tilbe - Değerini Bilmek Gerekir Aşkın 5.356 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 400.000 için katıl
Anne Degerini Bilmek Lazım.. 04:20
Anne Degerini Bilmek Lazım.. 4.236 izlenme - 9 yıl önce anne hikayesi
Dj Shark Vs. Yıldız Tilbe Değerini Bilmek Gerekir 03:55
Dj Shark Vs. Yıldız Tilbe Değerini Bilmek Gerekir 5.206 izlenme - 7 yıl önce remix by dj shark yıldız tilbe değerini bilmek gerekir aşkın remix 2010 mp3 türkçe
Yıldız Tilbe - Değerini Bilmek Gerekir Aşkın 03:50
Yıldız Tilbe - Değerini Bilmek Gerekir Aşkın 2.630 izlenme - 4 yıl önce Söz: Stepan Scipacyov Müzik: Yıldız TİLBE Değerini bilmek gerekir aşkın Ve ona kattığı değeri yılların Aşk ne iç geçirmektir bir bankta Ne de el ele dolaşmak mehtapta Gün olur kar yağar yağmur yağar Birlikte yaşanacak koca bir ömür var Değerini bilmek gerekir aşkın Ve ona kattığı değeri yılların Güzel bir şarkıya benzer aşk Ama kolay mıdır bir şarkı yaratmak Değerini bilmek gerekir aşkın Ve ona kattığı değeri yılları Aranje: Ozan Doğulu Tonmaister-Kayıt Mix-Mastering: Candar Köker, Arzu Arslan, Serdar Ağrılı Yaylılar: Kempa, Kadir Okyay Kanun: Taner Kalkuloğlu, Hakan Güngör Ritimler: Yaşar Akpençe, Mehmet Akatay Akustik ve Elektronik Gitar: Serhan Yasdıman Gitar: Erdinç Şenyaylar Klasik Gitar: Erdem Sökmen Bas Gitar: İsmail Soyberk Perküsyon: Cer Arman Akordeon: Tansel Doğanay Kemanlar: Gündem Yaylı Grubu Bağlama: Ali Yılmaz Vurmalılar: Akatay
Havayolu Şirketlerin Bilmemizi İstemedikleri 10 Şey 03:32
Havayolu Şirketlerin Bilmemizi İstemedikleri 10 Şey 495 izlenme - 1 yıl önce Devir değişti, yıllar geçti ve havayolu kullanımı ülkemizde de belirli bir seviyeye ulaştı. Uçakla yolculuk etmekten kimisi korkar, kimisi eğlenir. Bu videoyu seyrettikten sonra bir sonraki uçak mecaranız biraz kötü geçebilir. İşte havayolları şirketlerinin bizden sakladığı “küçük” sırlar!
Gaye Aksu--Bilirim 04:48
Gaye Aksu--Bilirim 2.925 izlenme - 7 yıl önce
Dj Kantik - Barış Manço Ben Bilirim ( Orginal Club Mix) 04:33
Dj Kantik - Barış Manço Ben Bilirim ( Orginal Club Mix) 2.498 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri Deli gönül sevdasını ben bilirim ben bilirim Deli gönül sevdasını ben bilirim ben bilirim Yardan ayrı kalmasını ben bilirim ben bilirim Yardan ayrı kalmasını ben bilirim ben bilirim Yumuk yumuk elleri var kömür kömür gözleri var Yumuk yumuk elleri var kömür kömür gözleri var Daha daha neleri var ben bilirim ben bilirim Daha daha neleri var ben bilirim ben bilirim Kışlalara erdi bahar tezkereye birkaç gün var Kışlalara erdi bahar tezkereye birkaç gün var Barışa da bir sorsalar ben bilirim ben bilirim Barışa da bir sorsalar ben bilirim ben bilirim Barışa da bir sorsalar ben bilirim ben bilirim Ben bilirim
Değerini Bilmek Gerekir Aşkim 04:00
Değerini Bilmek Gerekir Aşkim 3.160 izlenme - 9 yıl önce 02 - deĞerİnİ bİlmek gerekİr aŞkim
Gülerken Sandalyeden Düşmek - Rasim Ozan Kütahyalı (Beyaz Futbol) 00:58
Gülerken Sandalyeden Düşmek - Rasim Ozan Kütahyalı (Beyaz Futbol) 1.895 izlenme - 2 yıl önce Efendim sosyal medya'da takılan herkes bilir ki Ekşi Şözlük'ün ünlü "gülerken sandalyeden düşmek" deyimi vardır. Bu videoda Beyaz TV'de yayınlanan ve son yılların en iyi talk show'u olan Beyaz Futbol'da Rasim Ozan Kütahyalı tarafından uygulanan canlandırmasını izleyeceğiz. Keşke 7 gün 24 saat yayınlansa da izlesek..
Değerini Bilmek Gerekir Aşkın 03:07
Değerini Bilmek Gerekir Aşkın 3.444 izlenme - 8 yıl önce yıldız tilbe nin en sevdiğim şarkısı
Değerini Bilmek Gerekir Aşkim 03:51
Değerini Bilmek Gerekir Aşkim 2.011 izlenme - 9 yıl önce deĞerİnİ bİlmek gerekİr aŞkim
Taksim Olaylarını Bir Gün Öncesinden Bilmek - Cenk 00:17
Taksim Olaylarını Bir Gün Öncesinden Bilmek - Cenk 788 izlenme - 3 yıl önce Taksim'in adamı Cenk 1 gün öncesinden yakalamış bir kamera bombalıyor diye düşünenler aslında delilerin çok düşünmekten delirdiğini unutmuştu. / k.
Bu Kadar Çok Şeyi Nasıl Biliyorsunuz? - İlber Ortaylı 01:40
Bu Kadar Çok Şeyi Nasıl Biliyorsunuz? - İlber Ortaylı 750 izlenme - 2 yıl önce Bir çoğumuzun aklını kurcalayan ''bu adam bu kadar çok şeyi nasıl biliyor?'' sorusunu tam cevaplamasa da hikaye güzel bitiyor ama.
Ozan Arif - Bilmek Ve Yaşamak 11:29
Ozan Arif - Bilmek Ve Yaşamak 1.528 izlenme - 6 yıl önce
Yıldız Tilbe Değerini Bilmek Gerekir Aşkın (Klip) Hd 03:55
Yıldız Tilbe Değerini Bilmek Gerekir Aşkın (Klip) Hd 1.281 izlenme - 6 yıl önce
Yıldız Tilbe - Değerini Bilmek Gerekir Aşkın (Ozan Doğulu Vers.) 03:51
Yıldız Tilbe - Değerini Bilmek Gerekir Aşkın (Ozan Doğulu Vers.) 1.421 izlenme - 6 yıl önce
Yolyordam 06:03
Yolyordam 969 izlenme - 7 yıl önce yolyordam
Murat Kapkıner 04:06
Murat Kapkıner 701 izlenme - 8 yıl önce seni bildim bileli
Doğuştan Yüzme Bilmek Böyle Bir Şey Sanırım 01:10
Doğuştan Yüzme Bilmek Böyle Bir Şey Sanırım 303 izlenme - 4 yıl önce Doğuştan Yüzme Bilmek Böyle Bir Şey Sanırım
Lost'da Benjamin Linus'un Türkçe Bilmesi 00:24
Lost'da Benjamin Linus'un Türkçe Bilmesi 362 izlenme - 3 yıl önce Yer Tunus, ibne Benjamin Linus adadan ışınlanarak Tunus'ta afedersiniz ayı postu gibi olan Dharma montuyla çölün ortasına düşmüştür. İki atlı bedevi tam Benjamin'i düdükleyeceken, Benjamin göt korkusuyla hepimizin hoşuna gidicek kelimeler ağzından çıkıverir. Edit: Lan hep do you speak english? lafını duyardık, bunu duyduktan sonra Türk insanı ölse bile gözü açık gitmez!!!
Herşeyi Bilen Adam 02:08
Herşeyi Bilen Adam 374 izlenme - 5 yıl önce İnternet ve sosyal ağların yaygınlaşmasıyla paylaşımı gittikçe artan kişisel bilgiler, çoğu kullanıcının başına dert oldu. Facebook Twitter gibi sosyal paylaşım ağlarında paylaştığınız kişisel bilgileriniz tamamen güven altında mı? Brüksel'de çekilen bir video bu konuya oldukça farklı bir noktadan bakarak önemli bir mesaj veriyor.
Sanjar - Mutlusundur Biliyorum 2014 03:05
Sanjar - Mutlusundur Biliyorum 2014 258 izlenme - 4 yıl önce Sanjar - Mutlusundur Biliyorum 2014
Değerini Bilmek Gerek Aşkın (Yıldız Tilbe) 03:58
Değerini Bilmek Gerek Aşkın (Yıldız Tilbe) 517 izlenme - 5 yıl önce Değerini Bilmek Gerek Aşkın (Yıldız Tilbe)
seni seviyrum 05:42
seni seviyrum 459 izlenme - 8 yıl önce aşkın hitabı
Baba Kıymeti Bilmek 05:24
Baba Kıymeti Bilmek 363 izlenme - 7 yıl önce babamızı kaybetmeden kıymetini bilelim...