Hoşgeldiniz!

bilmemek

Seyfi Doğanay - Sen Çocuksun Sevda Nedir Bilmezsin 04:54
Seyfi Doğanay - Sen Çocuksun Sevda Nedir Bilmezsin 124.541 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri Saçımın akına bakma sultanım On sekiz yaşına girmiş gibiyim Belki senden üç beş yaşlıyım amma Zincire vurulmuş aslan gibiyim Sen küçüksün sevda nedir bilmezsin Şımartmışlar seni gülom hatır kırarsın Seni sevdim desem belki kızarsın Ondandır karşımda dilsiz gibiyim Doğanayım dönmem ölüm olsada Güzel odur gönül kimi severse Cümle alem bana karşı koysada Acaba ben senden vazgeçer miyim.
Figen Yüksekdağ'ın Kürtçe'yle İmtihanı 00:27
Figen Yüksekdağ'ın Kürtçe'yle İmtihanı 9.130 izlenme - 2 yıl önce HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Kürtçe bilmediği için kendisine tepki gösteren acılı anne ne derse "Evet" dedi.
Yasemin Bacımızdan Gevşeklere Öğütler (Küfür İçerir) 02:03
Yasemin Bacımızdan Gevşeklere Öğütler (Küfür İçerir) 6.136 izlenme - 2 yıl önce Yasemin Ablamız Facebook'ta kendisini kızdıran gevşeklere cevap veriyor. Kendisine destek vermek isteyenler olabilir.
Kamu Spotu - İngilizce Bilmemek Pişmanlıktır | Hayrettin 07:12
Kamu Spotu - İngilizce Bilmemek Pişmanlıktır | Hayrettin 231 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'de İngilizce öğrenme talebi son bir yılda 00 artmıştır. Dünyada bugüne kadar ana dili olmadığı halde 1.250.000.000 kişi İngilizce öğrenmiştir.
Faruk Eczanesi - Cem Yılmaz 03:59
Faruk Eczanesi - Cem Yılmaz 415 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz'ın yine harika bir tespitidir efenim. Her şeyi bilen halkımız üzerine gösterisinde kullandığı bu anılarda mutlaka size de tanıdık gelecek bir şeyler çıkacaktır. Bu arada adam doğru söylüyor lan, bilmemek çok güzel...
Bilmediğin Yerlerde Göle Girmicen 00:59
Bilmediğin Yerlerde Göle Girmicen 259 izlenme - 4 yıl önce Bilmediğin Yerlerde Göle Girmicen
İngilizce Bilmemek Pişmanlıktır - Hayrettin 07:12
İngilizce Bilmemek Pişmanlıktır - Hayrettin 183 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'de İngilizce öğrenme talebi son bir yılda 00 artmıştır. Dünyada bugüne kadar ana dili olmadığı halde 1.250.000.000 kişi İngilizce öğrenmiştir. Detaylar bu linkte : http://goo.gl/eK8yl2
Selim Işık - Çok Cahilsin Keşke Ölsen 03:39
Selim Işık - Çok Cahilsin Keşke Ölsen 175 izlenme - 3 yıl önce Hepimizin tanışık olduğu artık lugatımıza girmiş olan bu cümle üzerine beste yapılmış. Şarkını soundu cümlenin anlamına da yakışmış. Selim Işık'tan Tüm cahillere gelsin.
Belkide Bilmemek Ve Hayal Etmek Daha İyi 01:39
Belkide Bilmemek Ve Hayal Etmek Daha İyi 614 izlenme - 7 yıl önce bazen kendimizi sonsuzlukta boşlukta ve yapayalnız hissederiz.hiç tanımadığımız yüzünü bile görmediğimiz birisi farkında bile olmadan bizim yalnızlığımıza ortak olur.yabancı dil ama altyazılı sonuna kadar izleyin..çok anlamlı eternity and a day filminden....
Richard Dawkins - Yaratılışçıların Hiçbir Şey Bildikleri Yok! 03:25
Richard Dawkins - Yaratılışçıların Hiçbir Şey Bildikleri Yok! 155 izlenme - 2 yıl önce Evrim biyoloğu Richard Dawkins yaratılışçılıkla evrimin birbirinin alternatifi olan iki teoriymiş gibi neden aynı anda öğretilemeyeceğini, Darvinci evrimin kendisini nasıl ateizm düşüncesine götürdüğünü ve öldükten sonra bir tanrıyla karşılacak olursa ne cevap vereceğini milyonlarca dünyalıya CNN'deki Kırmızı Koltuk adlı programda açıklıyor.
Beş Duyu Organını Bilmeyen Yarışmacı - Şansa Davet 02:52
Beş Duyu Organını Bilmeyen Yarışmacı - Şansa Davet 181 izlenme - 3 yıl önce Efendim Kanal D'de yayınlanan Şansa Davet'in son bölümünde yarışan İrem Nur Kamış'ın beşinci duyu organı için "beyin" demesi çok şaşırttı. İnsan kendinde olmayanı söylermiş derlerdi de inanmazdım. Yorum sizin, izleyelim..
Sahip Oldugu Aşki Görüp Kiymet Bilmiycek Kadar Kör 04:49
Sahip Oldugu Aşki Görüp Kiymet Bilmiycek Kadar Kör 222 izlenme - 8 yıl önce
Ekmeleddin İhsanoğlu İstiklal Marşı'nı Bilmiyor 00:46
Ekmeleddin İhsanoğlu İstiklal Marşı'nı Bilmiyor 82 izlenme - 3 yıl önce İhsanoğlu, okuduğu İstiklal Marşı dizeleri için "Çanakkale şehitleri şiirinden heralde" dedi. CHP ve MHP'nin ortak Cumhurbaşkanı adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu İstiklal Marşı'nı Bilmiyor.
Bilmemek Değil Öğrenmemek Ayıp 00:06
Bilmemek Değil Öğrenmemek Ayıp 66 izlenme - 3 yıl önce Bilmemek Değil öğrenmemek ayıptır
İsmini Bilmediğiniz Şarkıyı Bulma 03:33
İsmini Bilmediğiniz Şarkıyı Bulma 53 izlenme - 3 yıl önce İsmini Bilmediğiniz Şarkıyı Bulma
İki Doz Latife 00:36
İki Doz Latife 69 izlenme - 3 yıl önce Ahhh bu kadınlar ne istediklerini bir bilseler ve erkekler kadınların hallerinden bir anlasalar... Sosyal tespit tadında bir paylaşım. Haklılar da.
Kolera - Bilmediğin Yere Doğru (Offical Video) 03:45
Kolera - Bilmediğin Yere Doğru (Offical Video) 48 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri Buğulanıyor Görüntü Kavuruyor Sıcak Parlıyor Güneş Sivriliyor Diken Kaktüslerin Mevsimi Bu, Damlası Düşmez İken Yol Alıyorum Uzaklara Yarım Açık Pencerem Bir Gaz Bir Pedal Bir De Ben Geride Kaldı Herşeyim Önüme Çıktı Tabelalar Ve Geride Bıraktım Hepsini Geride Kaldı Geçmişim Torpidoda Saklı Müzikler Benim Bebeklerim Gülen Adam Misali Ben Ve Seyyar Evim O Yarim Ki Bilmece Bir O Söz İşitmece Bir Gülmece Yahut Bir Yüze Tükürmece Bir İşkence Yahut Çiçeklerden Bir Bahçe Direnmek Sarkisozlerim.Org Deyince Gününü Görmece Yuvarlandı Kar Topları, Büyüdü Yerde Çığ Oldu Parçalandı Söz Dağları, Eridi Yerde Un Oldu Durdurabilsem Zamanı Olsam Süper Kız Günü, Anlayamadan Yarın Dün Oldu Bıktım Diyorsan, Yalnız Hissediyorsan. Yola Çık Bilmediğin Yere, Görmediğin Yere, Doğru, Dos Doğru…