Hoşgeldiniz!

bilye

Seyir Keyfi Yüksek Bilye Mekanizması 04:44
Seyir Keyfi Yüksek Bilye Mekanizması 2.961 izlenme - 1 yıl önce Rube Goldberg makinelerinin izlemesi her zaman keyiflidir. Japan Brickfest 2016'ya katılan Akiyuky'nin knex'lerden yaptığı makine de kendine hayran bırakan türden.
Çelik Bilyeyi Kızdırıp Kuru Buzun Üstüne Koyduk - Oha Diyorum 05:46
Çelik Bilyeyi Kızdırıp Kuru Buzun Üstüne Koyduk - Oha Diyorum 3.482 izlenme - 9 ay önce Bu videoda çelik bir bilyeyi kızdırıp kuru buzun üstüne koyuyoruz. Sonra çelik bilyeyi daha da kızdırarak bu kez straforların üzerine koyarak gözlemliyoruz. Sakın Denemeyin serisindeki diğer videolarımız tam şurada: https://goo.gl/xPQpf0 Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Bilye ve Mıknatısla Zincirsiz Reaksiyon 04:04
Bilye ve Mıknatısla Zincirsiz Reaksiyon 3.083 izlenme - 1 yıl önce Mıknatıs ve bilye kullanılarak oluşturulan zincirsiz reaksiyon sonucu oluşan görsel şölen.
Bir İnsanı Dahi Saniyede Paramparça Edecek Hava Tabancası Yapan Mucit! 05:15
Bir İnsanı Dahi Saniyede Paramparça Edecek Hava Tabancası Yapan Mucit! 192 izlenme - 3 hafta önce Giaco Whatever isimli kanalda videodaki kişi, kendi elleriyle BB hava tabancası yaptı. Tabancaya bağlanan 4000 PSI’lık tank tarafından fırlatılan metal bilyelerin gücünü gördüğünüzde gerçekten şaşıracaksınız. Normal barutlu tabancalarınkiyle benzer bir güç gösteren silah, kısa süre içerisinde yüzlerce bilye fırlatabiliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Leyla ile Mecnun - İsmail Abiyle Bilye Oynamak 00:23
Leyla ile Mecnun - İsmail Abiyle Bilye Oynamak 3.242 izlenme - 1 yıl önce Leyla ile Mecnun'un 5. bölümünde İsmail abinin içindeki çocuğu öldürmediğini anladığımız güzel bir sahne...
Misket Nasıl Yapılır? 05:10
Misket Nasıl Yapılır? 1.231 izlenme - 2 yıl önce Eskiden yuvarlak çakıllar ya da meyve çekirdekleri bilye olarak kullanılırken, 18. yüzyılda mermer bilyeler yapıldı. Bilye oyunlarının adı ve kuralları oynandığı ülkeye göre değişiklik gösterir. Türkiye'de renkli cam bilyelere "misket" denir. En çok oynanan bilye oyunları ise “tumba”, “kuyu” ve “Üçgen”dir. Bilye oyunlarında ortak nokta, bilyeyi yuvarlayarak başka bir bilyeye çarptırmak ve onu kazanmaktır. Bilye, kıvrılan işaret parmağının içine oturtulur ve başparmakla itilerek atılır. "Kaptan Oyunu"nda, bilyeler yerde açılan belirli sayıda çukura önceden saptanmış bir sıraya göre sokulmaya çalışılır. Bunu başaran oyuncu, rakibinin bilyesine atış yapma hakkı kazanır. Genellikle cam veya demir bilyelerle oynanan oyunlardır. Çok değişik kurallarla oynanan çeşitleri vardır.
Kağızman'da Bilye Oyunu 01:11
Kağızman'da Bilye Oyunu 3.093 izlenme - 5 yıl önce Kağızman'da Bilye Oyunu
Sen Ölünce Bilyeler N'olacak - Canım Kardeşim 00:53
Sen Ölünce Bilyeler N'olacak - Canım Kardeşim 1.465 izlenme - 2 yıl önce Bizi gözyaşlarına boğan Canım Kardeşim filminden çocuk masumluğu üzerine etkileyici bir sahne. Gerçi diğer çocuk uyanık çıkmış ama Kahraman saflığını/temizliğini koruyor. Ah be Kahraman...
Bilye Taşıyıcı - Marble Machine - Oğuzhan Çoruh 04:12
Bilye Taşıyıcı - Marble Machine - Oğuzhan Çoruh 912 izlenme - 4 yıl önce Tamamen basit el aletleri ile yapılmış bir oyuncak. Bilyeyi en alt seviyeden en üst seviyeye taşıyan elle çalışan mekanik bir sistem ve bilyenin tekrara geri...
Soma Anısına '' Kömürden Bilye ''-  Can Yoldaş 03:10
Soma Anısına '' Kömürden Bilye ''- Can Yoldaş 430 izlenme - 3 yıl önce Soma Anısına '' Kömürden Bilye''- Can Yoldaş söz-müzik: Can Yoldaş klasik Gitar-solist: Can Yoldaş akustik Gitar: Ersen Esen
Hazırladığı Parkur ile Bilyelere Ralli Yaptıran Adam 04:41
Hazırladığı Parkur ile Bilyelere Ralli Yaptıran Adam 284 izlenme - 1 yıl önce Hazırladığı muhteşem kumdan parkur ile cillilere ralli yaptıran elaman 12 farklı renklerden oluşan bilyeleri başlangıç noktasından bırakarak eğlenceli görüntüleri ortaya çıkardı. Büyük emekler ile hazırlamış olduğu o eğlenceli anlara tanıklık ediyoruz.
Nerede O Eski Günler... 03:09
Nerede O Eski Günler... 1.413 izlenme - 7 yıl önce sadece izleyin bakalım neleri hatırlayıp nelere güleceksiniz...
Kendi Yaptığı Silahla Kendini Yaralayan Adam 02:09
Kendi Yaptığı Silahla Kendini Yaralayan Adam 405 izlenme - 3 yıl önce Bu adam baya ünlü bir insan. Tahtadan silahlar yapıp deniyor. Bazılarını sitesinde satıyor. Yalnız tahta diyip geçmeyin videoyu bir izleyin. Saygılarımla...
2000 Bilye Kullanılarak Yapılan İnanılmaz Müzik 04:32
2000 Bilye Kullanılarak Yapılan İnanılmaz Müzik 112 izlenme - 1 yıl önce Martin Molin, metal bilyelerden hayalin ötesinde bir müzik aleti icat etti. 2000 metal bilye ve sayısız tahta dişli ile Wintergatan ismini verdiği bu muhteşem aleti inşa etti.
Bilye Taşıma Oyunu 01:04
Bilye Taşıma Oyunu 353 izlenme - 5 yıl önce
Zincirleme Reaksiyon 00:35
Zincirleme Reaksiyon 231 izlenme - 3 yıl önce Valla bunun illa ki bilimsel bi açıklaması vardır lakin benim bilimle olan münasebetim pek fazla olmadığı için bilgili site sakinlerini bir adım öne bekliyorum.
Kağıttan Savaş Topu Nasıl Yapılır? 07:41
Kağıttan Savaş Topu Nasıl Yapılır? 106 izlenme - 2 yıl önce Kağıttan bir top ne kadar etkili olabilir demeden önce mutlaka izleyin. Basit bir şekilde hazırlanan top biraz barut ve bilye ile bir silaha dönüşebiliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kristal Bilye Karakalem Çizim 02:00
Kristal Bilye Karakalem Çizim 106 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda A4 kağıdı üstüne parlak görünümlü bilye çizimi yaptım. Umarım beğenmiş sinizdir. Video önerilerinizi ve çizim için görüşlerinizi yoruma yazabilirsiniz. KULLANILAN KALEMLER: FaberCastell 8b, 6b, H FaberCastell asetat kalemi FaberCastell hamur silgi Derwent kağıt kalem Tipp-ex Sosyal Medya Hesaplarım YOUTUBE https://www.youtube.com/MEYaraba FACEBOOK https://www.facebook.com/MEYaraba FACEBOOK PROFİL https://www.facebook.com/muhammed.e.y... İNSTAGRAM https://instagram.com/mycizim/
2000 Bilye Kullanarak Müziğin Doruklarına Ulaşmak! 04:32
2000 Bilye Kullanarak Müziğin Doruklarına Ulaşmak! 52 izlenme - 1 yıl önce Martin Molin, isimli eleman metal bilyelerden hayalin ötesinde bir müzik aleti icat etti. 2000 metal bilye ve sayısız tahta dişli ile Wintergatan ismini verdiği bu muhteşem aleti inşa etti. İzliyoruz.
Misketlerin Hipnoz Eden Şovu 06:50
Misketlerin Hipnoz Eden Şovu 126 izlenme - 2 yıl önce İşsiz bir insan tarafından hazırlanan bu düzenekte misketlerin insanı hipnoz edercesine şağa sola akıp gitmelerini izliyoruz.
RTE - Gaziantep Mitinginde Berkin Elvan Açıklaması 02:40
RTE - Gaziantep Mitinginde Berkin Elvan Açıklaması 102 izlenme - 2 yıl önce Başbakan, Gaziantep mitinginde polisin attığı gaz fişeğiyle başından vurulan Berkin için "yüzünde poşu, elinde sapanla demir bilye atan çocuğu bakkala ekmek almaya gidiyordu diye kandırıyorlar" dedi. DHKP-C'nin üstlendiği Burakcan'ın ölümü için de "bunu yapan Kılıçdaroğlu’nun illegal cellatlarıdır" dedi. Artık benim bu söylemlere tek laf edecek ne beynim kaldı, ne halim kaldı. İnsanlara sağduyu çağrısı yapılacağına, yine ortalık karıştırılıyor. Biraz huzur bulalım diyoruz, söylemlerle tekrar huzursuzluk, mutsuzluk, gerginlik. Her şey yol değil, her şey bina değil, her şey havaalanı değil. Düşünün, sorgulayın, önyargılarınızı atın. Biz böyle değildik. Aynı binada yaşadığımız insanlarla bile bölündük. Son sözüm: siyaseti ciddiye almayın. Almazsanız bu konuşmaları yapamayacaklar, huzur olacak, mutluluk olacak, bölünmeyeceğiz, ötekeleştirilmeyeceğiz.
Amatör Ses 03:10
Amatör Ses 200 izlenme - 8 yıl önce eski yılların hatırası!
Sihirli Bilyeler 00:22
Sihirli Bilyeler 198 izlenme - 9 yıl önce bilyeler olduğu gibi dururken aniden sihirle dönmeye başlıyor
Bilyeyi Kırmayı Denemek(Fail :d) 01:49
Bilyeyi Kırmayı Denemek(Fail :d) 61 izlenme - 2 yıl önce Abone Olmayı Unutmayın :) Like ve Yorum Atmanız Bizi Memnun Ediyor...
Çeşitli Sanatçılar - Mavi Bilye 01:07
Çeşitli Sanatçılar - Mavi Bilye 103 izlenme - 5 yıl önce
Ne İşe Yaradığı Belli Olmayan İlginç Makina 04:24
Ne İşe Yaradığı Belli Olmayan İlginç Makina 49 izlenme - 2 yıl önce ağa bu avrupa insanının eğlence anlayışında bile bir disiplin bir yaratıcılık bir zeka sözkonusu.hipnotize oldum amk, yarım saattir izliyorum lan.
2000 Bilye Kullanılarak Bilye Makinası Müzik Aleti Yaptı 04:32
2000 Bilye Kullanılarak Bilye Makinası Müzik Aleti Yaptı 13 izlenme - 1 yıl önce
Sevgi Asöcal - Bilye Göz 06:55
Sevgi Asöcal - Bilye Göz 1 izlenme - 2 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A18idbP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!