Hoşgeldiniz!

bim

Yasemin Kumral - Bim Bam Bom (Eski Unutulmayan Sarkılar) 03:07
Yasemin Kumral - Bim Bam Bom (Eski Unutulmayan Sarkılar) 190.216 izlenme - 13 yıl önce eski unutulmayan sarkılar Şarkı Sözleri (Lyrics) : Oldu en sonunda oldu bim bam bom Rüyalarım gercek oldu bim bam bom Duyduk duymadık demesin hic kimse Iste ilan ediyorum herkese Oh oh oh cok sükür dostlar Benimde artık bir sevgilim var Hırsından catlasın düsmanlar Simdi benimde bir sevgilim var Kim demis kimse ona bakmaz diye Kimse onu koluna takmaz diye Evde kalmaktan kurtulamaz diye Catlasın patlasın dönsün deliye Ha ha ha dinleyin dostlar Benimde artık bir sevgilim var Hırsından catlasın düsmanlar Simdi benimde bir sevgilim var Suratım asıkmıs hic gülmezmisim Ikı laf etmesini bilmezmisim Dogrusu hic mi hic cekilmezmisim Gördünüz mü megerse ben neymisim Bim bam bom cok sükür dostlar Benimde artık bir sevgilim var Bim bam bom catlasın düsmanlar Artık benimde bir sevgilim var Ne yapsam nafile bu is olmazmıs Benden daha cirkini bulunmazmıs Yuz yıl bekar kalsa beni almazmıs Milyonlar versem yanımda durmazmıs Ha ha ha dinleyin dostlar Benimde artık bir sevgilim var Hırsından catlasın düsmanlar Benimde artık bir sevgilim var Ha ha ha dinleyin dostlar Benimde artık bir sevgilim var Hırsından catlasın düsmanlar Benimde artık bir sevgilim var Ha ha ha dinleyin dostlar Benimde artık bir sevgilim var Hırsından catlasın düsmanlar Benimde artık bir sevgilim var
BİM'de Kafayı Yedirten El Bezi 00:55
BİM'de Kafayı Yedirten El Bezi 69.273 izlenme - 5 yıl önce Çok yoğun çalışmanın yan etkileri olsa gerek, kadın eleman iki el hareketiyle çalışma arkadaşını manyak ediyor.
A101'de Bir Cuma Günü Klasiği 01:56
A101'de Bir Cuma Günü Klasiği 41.425 izlenme - 6 yıl önce Teyzeler ve amcalar büyük bir dikkatle açılışı bekliyor ve marketin açıldığı o an her şey kopuyor. Sanki darbe olmuş havasınca görüntülerimiz sizlerle.
Bim'de Eşinin Poposunu Tokatlayan Dayı 00:09
Bim'de Eşinin Poposunu Tokatlayan Dayı 19.173 izlenme - 2 yıl önce Bim ve A101 gibi güzide marketlerimizde gün geçmiyor ki teyzelerimizin yada dayılarımızın ilginç videoları ile karşılaşmayalım. Bu dayıda Bimde eşinin poposunu tokatlamış.
Hırsızı Kıskıvrak Yakalayan BİM Elemanları 01:36
Hırsızı Kıskıvrak Yakalayan BİM Elemanları 17.736 izlenme - 3 yıl önce Bim'e giren genç erkekten şüphelenen çalışanlar takibe başlamış ve raflardaki bir çok ürünü çantasına attığını görünce çıkışta hırsızlık yapan gence müdahale etmişler.
Bim Markette Teyzeyi Sıkıştıran Dayı 00:32
Bim Markette Teyzeyi Sıkıştıran Dayı 8.439 izlenme - 2 yıl önce Bim market alışveriş seksi fantezisi tam gaz devam ediyor.
Derin Dondurucuya Düşen Bim Elemanı 00:10
Derin Dondurucuya Düşen Bim Elemanı 3.955 izlenme - 7 ay önce Malzemeleri transpalet ile taşıyan Bim elemanlarından biri paletin üzerinden kapağı açık olan derin dondurucunun içine düşmüş.
BİM'e Aşı Soran Vatandaş 00:26
BİM'e Aşı Soran Vatandaş 5.419 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyada Bim mağazalarında corona virüs aşısı satılacağının belirtildiği bir sahte reklamın yayılması üzerine bir vatandaş Bim çalışanına aşı sormuş.
Bim Bam Bom - Yasemin Kumral 02:55
Bim Bam Bom - Yasemin Kumral 33.360 izlenme - 12 yıl önce eski 45 likler -bim bam bom - yasemin kumral
Transpalet İle Virajı Alamayan Bim Elemanı 00:38
Transpalet İle Virajı Alamayan Bim Elemanı 11.142 izlenme - 5 yıl önce Dar gelirlinin dostu samimiyetin doruğu Bim mağazalarında çalışan eleman markette transpalet ile şekil yapmaya çalışırken olanlar olmuş.
Banu ve Mehmet'in Macera Dolu Bir Günü 05:44
Banu ve Mehmet'in Macera Dolu Bir Günü 14.485 izlenme - 4 yıl önce Bu basit anlatım, bu izlemeye başlayınca sonunu görmeden bırakamama etkisi. Bunlar basit bir Vloggerın elinden çıkmış olamaz. Mutlaka bir ustanın parmağı var bu işte. Banu'nun köle sevgilisi Mehmet ile geçirdiği serüven dolu bir gününü izlerken gözlerinizi bir an bile kırpmayacaksınız
Bim The Movie - Film Fragmanı 01:58
Bim The Movie - Film Fragmanı 7.195 izlenme - 5 yıl önce Bim film gibi demiş idik, şimdi de trailerı çıkmış... Kapalı gişe oynar bu film.
Alınganlık Yapıp Bim'i Dağıtan Müşteri 01:56
Alınganlık Yapıp Bim'i Dağıtan Müşteri 6.368 izlenme - 4 yıl önce Kasiyerin sorusuna alınan müşteri marketi dağıtmış.
BİM'de Yaşanan Cuma Günü İzdihamı 01:32
BİM'de Yaşanan Cuma Günü İzdihamı 8.469 izlenme - 4 yıl önce Garibanın dost marketi BİM her hafta yeni ürünlerini cuma günü satışa çıkartıyor. Yine bir cuma günü mağazanın açılışı ile beraber ürünleri uygun fiyata alabilmek için yaşanan izdiham videomuz da. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
BİM ve A101'de Virüs İndirimi 00:58
BİM ve A101'de Virüs İndirimi 1.174 izlenme - 9 ay önce 17 günlük kapanmaya tepki gösteren vatandaş. Bu virüs ayakkabıcıya bulaşıyor, züccaciyeciye bulaşıyor, iç giyimciye bulaşıyor da BİM'e, A101'e bulaşmıyor mu diye isyan etmiş.
Bimde Tek Başına Adaleti Sağlayan Adam 00:46
Bimde Tek Başına Adaleti Sağlayan Adam 8.787 izlenme - 4 yıl önce Bimde yapılan hırsızlığı fark eden adam hırsızı yakalıyor ve biraz tartaklıyor . Adam bu işleri yaparken kimsede yardımcı olmuyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Başka Marketin Poşetlerini Bedava Dağıtan Gençleri Kovan Kasiyer 03:37
Başka Marketin Poşetlerini Bedava Dağıtan Gençleri Kovan Kasiyer 3.449 izlenme - 2 yıl önce Şok marketten aldıkları poşetleri Bim markette müşterilere dağıtan çocukları kasiyer kovmuş.
Komedi Filmi Gibi Market Soygunu (Bim İçerir) 01:39
Komedi Filmi Gibi Market Soygunu (Bim İçerir) 11.487 izlenme - 7 yıl önce Açıklamaya direkt olarak bir soruyla başlıyorum.. "Ülkemizdeki en absürt olayların gerçekleştiği şehir hangisidir?" .. Cevaplarını duyar gibiyim, tabiiki de Adana. Videoda da izleyebileceğimiz gibi soygun girişiminin en anı komedi filmi gibi, soyguncu şahısların markete giriş kapısından girip marketin U yapısından dolayı kasaya uzak kalacaklarını düşünerek geri çıkıp çıkış kapısına yönelmeleri.. Markete giriş anında, marketin önündeki motorlu abinin rahatlığı, dükkandan çıkan abinin rahatlığı.. Ve final sahnesi olarak içerideki çift.. Tam bir BİM virali.
Komedi Filmi Gibi Market Soygunu (BİM İçerir) 01:39
Komedi Filmi Gibi Market Soygunu (BİM İçerir) 11.983 izlenme - 7 yıl önce Açıklamaya direkt olarak bir soruyla başlıyorum.. "Ülkemizdeki en absürt olayların gerçekleştiği şehir hangisidir?" .. Cevaplarını duyar gibiyim, tabiiki de Adana. Videoda da izleyebileceğimiz gibi soygun girişiminin en anı komedi filmi gibi, soyguncu şahısların markete giriş kapısından girip marketin U yapısından dolayı kasaya uzak kalacaklarını düşünerek geri çıkıp çıkış kapısına yönelmeleri.. Markete giriş anında, marketin önündeki motorlu abinin rahatlığı, dükkandan çıkan abinin rahatlığı.. Ve final sahnesi olarak içerideki çift.. Tam bir BİM virali.
Adana'da Bimi Tüple Havaya Uçurmak İsteyen Vatandaş 01:18
Adana'da Bimi Tüple Havaya Uçurmak İsteyen Vatandaş 5.008 izlenme - 3 yıl önce Adana'da evinin duvarına kamyon ile zarar veren market görevlilerine kızan vatandaş mutfak tüpüyle girdiği iş yerini havaya uçurmak istemiş.
At Kafası İle Alışveriş Yapıp Kasiyeri Korkutmak 03:17
At Kafası İle Alışveriş Yapıp Kasiyeri Korkutmak 4.761 izlenme - 4 yıl önce Markete girip kasada personele çaktırmadan maske takıp korkutan abimizi izleyeceğiz. Videoyu Bim marketin önünde çekip A101 marketten alışveriş yapmak ise Hollywood sinemasında göremeyeceğiniz şaşırtmacalardan.
BİM'de Yere Düşen Parayı Cebe Atan Amca 02:30
BİM'de Yere Düşen Parayı Cebe Atan Amca 2.591 izlenme - 3 yıl önce Bim'de alışveriş yapan öğretmen farkında olmadan 100 lirayı yere düşürmüş. Arkasında duran amca paranın üstüne basıp sonra cebe atmış.
Bim'de Kavanoz Kapağı İzdihamı 00:24
Bim'de Kavanoz Kapağı İzdihamı 1.557 izlenme - 1 yıl önce İzmir'in Bornova ilçesinde bir süpermarketler zincirinde, 30 kuruşa satılacağı öğrenilen kavanoz kapakları için vatandaşlar ürünün bulunduğu reyona koşturmuş.
Bim'de Şınav Çeken Abi 00:45
Bim'de Şınav Çeken Abi 6.708 izlenme - 5 yıl önce Sosyal medyada Bim'de yaşanan hadiselere bir yenisi daha eklenmiş. Bim'e girip alışveriş yapmak yerine 39 şınav çeken abimiz yeni fenomenimiz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Poşet Parasından Dolayı Kasiyere Küfür Etmek 02:20
Poşet Parasından Dolayı Kasiyere Küfür Etmek 2.757 izlenme - 2 yıl önce Poşet parasından dolayı kasiyere küfür eden müşteri dayaktan böyle kaçmış. Müşteri her ne kadar velinimet olsada karşındaki kölen değil tabi...
Çocuğa, Kadın mısın Erkek misin Dayağı 00:49
Çocuğa, Kadın mısın Erkek misin Dayağı 3.042 izlenme - 3 yıl önce Sonuç:erkekmiş...5 yaşındaki çocuğu Kadın mısın erkek misin diye sordu diye fena dövmüş kadın...kasiyer sen de müdahale etsene ayıp ulan ayıp...
Recebim - Kaderum 05:11
Recebim - Kaderum 4.675 izlenme - 11 yıl önce