Hoşgeldiniz!

bim

Yasemin Kumral - Bim Bam Bom (Eski Unutulmayan Sarkılar) 03:07
Yasemin Kumral - Bim Bam Bom (Eski Unutulmayan Sarkılar) 191.288 izlenme - 14 yıl önce eski unutulmayan sarkılar Şarkı Sözleri (Lyrics) : Oldu en sonunda oldu bim bam bom Rüyalarım gercek oldu bim bam bom Duyduk duymadık demesin hic kimse Iste ilan ediyorum herkese Oh oh oh cok sükür dostlar Benimde artık bir sevgilim var Hırsından catlasın düsmanlar Simdi benimde bir sevgilim var Kim demis kimse ona bakmaz diye Kimse onu koluna takmaz diye Evde kalmaktan kurtulamaz diye Catlasın patlasın dönsün deliye Ha ha ha dinleyin dostlar Benimde artık bir sevgilim var Hırsından catlasın düsmanlar Simdi benimde bir sevgilim var Suratım asıkmıs hic gülmezmisim Ikı laf etmesini bilmezmisim Dogrusu hic mi hic cekilmezmisim Gördünüz mü megerse ben neymisim Bim bam bom cok sükür dostlar Benimde artık bir sevgilim var Bim bam bom catlasın düsmanlar Artık benimde bir sevgilim var Ne yapsam nafile bu is olmazmıs Benden daha cirkini bulunmazmıs Yuz yıl bekar kalsa beni almazmıs Milyonlar versem yanımda durmazmıs Ha ha ha dinleyin dostlar Benimde artık bir sevgilim var Hırsından catlasın düsmanlar Benimde artık bir sevgilim var Ha ha ha dinleyin dostlar Benimde artık bir sevgilim var Hırsından catlasın düsmanlar Benimde artık bir sevgilim var Ha ha ha dinleyin dostlar Benimde artık bir sevgilim var Hırsından catlasın düsmanlar Benimde artık bir sevgilim var
BİM'de Kafayı Yedirten El Bezi 00:55
BİM'de Kafayı Yedirten El Bezi 69.553 izlenme - 7 yıl önce Çok yoğun çalışmanın yan etkileri olsa gerek, kadın eleman iki el hareketiyle çalışma arkadaşını manyak ediyor.
A101'de Bir Cuma Günü Klasiği 01:56
A101'de Bir Cuma Günü Klasiği 41.524 izlenme - 7 yıl önce Teyzeler ve amcalar büyük bir dikkatle açılışı bekliyor ve marketin açıldığı o an her şey kopuyor. Sanki darbe olmuş havasınca görüntülerimiz sizlerle.
Hırsızı Kıskıvrak Yakalayan BİM Elemanları 01:36
Hırsızı Kıskıvrak Yakalayan BİM Elemanları 21.076 izlenme - 4 yıl önce Bim'e giren genç erkekten şüphelenen çalışanlar takibe başlamış ve raflardaki bir çok ürünü çantasına attığını görünce çıkışta hırsızlık yapan gence müdahale etmişler.
Bim'de Eşinin Poposunu Tokatlayan Dayı 00:09
Bim'de Eşinin Poposunu Tokatlayan Dayı 21.529 izlenme - 4 yıl önce Bim ve A101 gibi güzide marketlerimizde gün geçmiyor ki teyzelerimizin yada dayılarımızın ilginç videoları ile karşılaşmayalım. Bu dayıda Bimde eşinin poposunu tokatlamış.
Bim Markette Teyzeyi Sıkıştıran Dayı 00:32
Bim Markette Teyzeyi Sıkıştıran Dayı 10.224 izlenme - 4 yıl önce Bim market alışveriş seksi fantezisi tam gaz devam ediyor.
Bim Bam Bom - Yasemin Kumral 02:55
Bim Bam Bom - Yasemin Kumral 33.379 izlenme - 13 yıl önce eski 45 likler -bim bam bom - yasemin kumral
BİM'e Aşı Soran Vatandaş 00:26
BİM'e Aşı Soran Vatandaş 5.493 izlenme - 2 yıl önce Sosyal medyada Bim mağazalarında corona virüs aşısı satılacağının belirtildiği bir sahte reklamın yayılması üzerine bir vatandaş Bim çalışanına aşı sormuş.
Transpalet İle Virajı Alamayan Bim Elemanı 00:38
Transpalet İle Virajı Alamayan Bim Elemanı 11.325 izlenme - 6 yıl önce Dar gelirlinin dostu samimiyetin doruğu Bim mağazalarında çalışan eleman markette transpalet ile şekil yapmaya çalışırken olanlar olmuş.
Derin Dondurucuya Düşen Bim Elemanı 00:10
Derin Dondurucuya Düşen Bim Elemanı 4.309 izlenme - 2 yıl önce Malzemeleri transpalet ile taşıyan Bim elemanlarından biri paletin üzerinden kapağı açık olan derin dondurucunun içine düşmüş.
Banu ve Mehmet'in Macera Dolu Bir Günü 05:44
Banu ve Mehmet'in Macera Dolu Bir Günü 14.502 izlenme - 6 yıl önce Bu basit anlatım, bu izlemeye başlayınca sonunu görmeden bırakamama etkisi. Bunlar basit bir Vloggerın elinden çıkmış olamaz. Mutlaka bir ustanın parmağı var bu işte. Banu'nun köle sevgilisi Mehmet ile geçirdiği serüven dolu bir gününü izlerken gözlerinizi bir an bile kırpmayacaksınız
Bim The Movie - Film Fragmanı 01:58
Bim The Movie - Film Fragmanı 7.207 izlenme - 6 yıl önce Bim film gibi demiş idik, şimdi de trailerı çıkmış... Kapalı gişe oynar bu film.
BİM'de Yaşanan Cuma Günü İzdihamı 01:32
BİM'de Yaşanan Cuma Günü İzdihamı 8.571 izlenme - 6 yıl önce Garibanın dost marketi BİM her hafta yeni ürünlerini cuma günü satışa çıkartıyor. Yine bir cuma günü mağazanın açılışı ile beraber ürünleri uygun fiyata alabilmek için yaşanan izdiham videomuz da. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Alınganlık Yapıp Bim'i Dağıtan Müşteri 01:56
Alınganlık Yapıp Bim'i Dağıtan Müşteri 6.388 izlenme - 5 yıl önce Kasiyerin sorusuna alınan müşteri marketi dağıtmış.
Komedi Filmi Gibi Market Soygunu (Bim İçerir) 01:39
Komedi Filmi Gibi Market Soygunu (Bim İçerir) 11.529 izlenme - 9 yıl önce Açıklamaya direkt olarak bir soruyla başlıyorum.. "Ülkemizdeki en absürt olayların gerçekleştiği şehir hangisidir?" .. Cevaplarını duyar gibiyim, tabiiki de Adana. Videoda da izleyebileceğimiz gibi soygun girişiminin en anı komedi filmi gibi, soyguncu şahısların markete giriş kapısından girip marketin U yapısından dolayı kasaya uzak kalacaklarını düşünerek geri çıkıp çıkış kapısına yönelmeleri.. Markete giriş anında, marketin önündeki motorlu abinin rahatlığı, dükkandan çıkan abinin rahatlığı.. Ve final sahnesi olarak içerideki çift.. Tam bir BİM virali.
Bimde Tek Başına Adaleti Sağlayan Adam 00:46
Bimde Tek Başına Adaleti Sağlayan Adam 8.812 izlenme - 5 yıl önce Bimde yapılan hırsızlığı fark eden adam hırsızı yakalıyor ve biraz tartaklıyor . Adam bu işleri yaparken kimsede yardımcı olmuyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Komedi Filmi Gibi Market Soygunu (BİM İçerir) 01:39
Komedi Filmi Gibi Market Soygunu (BİM İçerir) 12.070 izlenme - 8 yıl önce Açıklamaya direkt olarak bir soruyla başlıyorum.. "Ülkemizdeki en absürt olayların gerçekleştiği şehir hangisidir?" .. Cevaplarını duyar gibiyim, tabiiki de Adana. Videoda da izleyebileceğimiz gibi soygun girişiminin en anı komedi filmi gibi, soyguncu şahısların markete giriş kapısından girip marketin U yapısından dolayı kasaya uzak kalacaklarını düşünerek geri çıkıp çıkış kapısına yönelmeleri.. Markete giriş anında, marketin önündeki motorlu abinin rahatlığı, dükkandan çıkan abinin rahatlığı.. Ve final sahnesi olarak içerideki çift.. Tam bir BİM virali.
Bim'de Kavanoz Kapağı İzdihamı 00:24
Bim'de Kavanoz Kapağı İzdihamı 2.615 izlenme - 3 yıl önce İzmir'in Bornova ilçesinde bir süpermarketler zincirinde, 30 kuruşa satılacağı öğrenilen kavanoz kapakları için vatandaşlar ürünün bulunduğu reyona koşturmuş.
Başka Marketin Poşetlerini Bedava Dağıtan Gençleri Kovan Kasiyer 03:37
Başka Marketin Poşetlerini Bedava Dağıtan Gençleri Kovan Kasiyer 3.465 izlenme - 4 yıl önce Şok marketten aldıkları poşetleri Bim markette müşterilere dağıtan çocukları kasiyer kovmuş.
Recebim - Kaderum 05:11
Recebim - Kaderum 4.726 izlenme - 13 yıl önce
Bim'de Şınav Çeken Abi 00:45
Bim'de Şınav Çeken Abi 6.729 izlenme - 6 yıl önce Sosyal medyada Bim'de yaşanan hadiselere bir yenisi daha eklenmiş. Bim'e girip alışveriş yapmak yerine 39 şınav çeken abimiz yeni fenomenimiz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
At Kafası İle Alışveriş Yapıp Kasiyeri Korkutmak 03:17
At Kafası İle Alışveriş Yapıp Kasiyeri Korkutmak 4.787 izlenme - 5 yıl önce Markete girip kasada personele çaktırmadan maske takıp korkutan abimizi izleyeceğiz. Videoyu Bim marketin önünde çekip A101 marketten alışveriş yapmak ise Hollywood sinemasında göremeyeceğiniz şaşırtmacalardan.
Adana'da Bimi Tüple Havaya Uçurmak İsteyen Vatandaş 01:18
Adana'da Bimi Tüple Havaya Uçurmak İsteyen Vatandaş 5.016 izlenme - 5 yıl önce Adana'da evinin duvarına kamyon ile zarar veren market görevlilerine kızan vatandaş mutfak tüpüyle girdiği iş yerini havaya uçurmak istemiş.
İbretlik Le Cola Reklamı 01:37
İbretlik Le Cola Reklamı 9.965 izlenme - 8 yıl önce Minikler toplanıp Le Cola reklamı çekmişler.Ben çok başarılı buldum ! Özellikle sonunu izlemenizi tavsiye ederim.Meme içermez.
BİM'de Yere Düşen Parayı Cebe Atan Amca 02:30
BİM'de Yere Düşen Parayı Cebe Atan Amca 2.615 izlenme - 4 yıl önce Bim'de alışveriş yapan öğretmen farkında olmadan 100 lirayı yere düşürmüş. Arkasında duran amca paranın üstüne basıp sonra cebe atmış.
Çocuğa, Kadın mısın Erkek misin Dayağı 00:49
Çocuğa, Kadın mısın Erkek misin Dayağı 3.062 izlenme - 4 yıl önce Sonuç:erkekmiş...5 yaşındaki çocuğu Kadın mısın erkek misin diye sordu diye fena dövmüş kadın...kasiyer sen de müdahale etsene ayıp ulan ayıp...
Poşet Parasından Dolayı Kasiyere Küfür Etmek 02:20
Poşet Parasından Dolayı Kasiyere Küfür Etmek 2.762 izlenme - 4 yıl önce Poşet parasından dolayı kasiyere küfür eden müşteri dayaktan böyle kaçmış. Müşteri her ne kadar velinimet olsada karşındaki kölen değil tabi...