Hoşgeldiniz!

bina yıkımı

Takeuchi Mini Ekskavatör Tb235 Bina Yıkımı Çalışması 03:38
Takeuchi Mini Ekskavatör Tb235 Bina Yıkımı Çalışması 8.563 izlenme - 4 yıl önce Bu Mini Ekskavatör Sınıfında Öncü Kazma Performansı İle Artık Bir Standart Halini Almıştır. Tilt-up Kabini Sayesinde Kısa Ve Kolay Servis Özelliği İle Zamand...
Bina Yıkımı Oskar Hafriyat 03:23
Bina Yıkımı Oskar Hafriyat 1.628 izlenme - 2 yıl önce Oskar Hafriyat Konya
amerika ve çankırı bina yıkımı farkı siz görün 01:06
amerika ve çankırı bina yıkımı farkı siz görün 5.066 izlenme - 7 yıl önce
Uzer İnşat Ve Hafriyat 01:58
Uzer İnşat Ve Hafriyat 977 izlenme - 3 yıl önce Bina Yıkımı - Lüleburgaz
Japonlar'ın İnanılmaz Bina Yıkım Tekniği 01:12
Japonlar'ın İnanılmaz Bina Yıkım Tekniği 445 izlenme - 1 yıl önce Bir Japon inşaat firmasının geliştirdiği yeni yıkım yöntemiyle, koca bir gökdelen sessiz sedasız, gürültüsüz ve tozsuz içten içe, gün geçtikçe yıkılıyor.
Bina Yıkımı 05:06
Bina Yıkımı 1.394 izlenme - 4 yıl önce Bina Yıkımı
Güzelyalıda Muhteşem Bina Yıkımı 02:57
Güzelyalıda Muhteşem Bina Yıkımı 2.023 izlenme - 6 yıl önce böyle yıkım görülmedi..cesaret işi isteyen yıkım..kaşıkara hafriyat operatör menie tebrikler...
Anlık Bina Yıkımı 00:48
Anlık Bina Yıkımı 1.941 izlenme - 8 yıl önce saniyede bina yerde
Sefaköy'de Yıkımı Süren Bina Çöktü: 1 Ölü 02:01
Sefaköy'de Yıkımı Süren Bina Çöktü: 1 Ölü 221 izlenme - 11 ay önce Sefaköy'de bir binanın yıkım çalışmaları esnasında çökmesi sonucu, beton parçalarının arasında kalan kepçe operatörü hayatını kaybetti.
Dünyanın En Şanslı Adamı 00:53
Dünyanın En Şanslı Adamı 512 izlenme - 2 yıl önce Çek Cumhuriyeti'nde bir bina yıkımı esnasında etrafa sıçrayan taş parçalarından kıl payı kurtulan adam neredeyse ölüyordu..
İçe Doğru Sıçırtan Yıkım Kazası 00:53
İçe Doğru Sıçırtan Yıkım Kazası 625 izlenme - 2 yıl önce Çek Cumhuriyeti'nde bir fabrikanın yıkımı sırasında inanılmaz bir olay yaşanmış. Patlatıcı kullanılarak yıkımı gerçekleştirilen binadan fırlayan bir kaya parçası yıkımı izleyen bir kişinin az daha kafasına çarpıyormuş. Şans eseri ölümden dönen adam şoka girip içe doğru sıçmış olabilir zira kendisi şans eseri hayatta.
Tck İzmit Tavsancil Su Kulesi Yikimi Bina Yikimi F 08:21
Tck İzmit Tavsancil Su Kulesi Yikimi Bina Yikimi F 1.426 izlenme - 8 yıl önce tck izmit tavsancil su kulesi yikimi bina yikimi fabrika yikimi deprem hasar
İnşaat Makinesinin Bindiği Dalı Kesmesi 00:23
İnşaat Makinesinin Bindiği Dalı Kesmesi 212 izlenme - 1 yıl önce Bina yıkmak için onlarca ekibin türev integral sinüs minüs hesabı yaparak yağ gibi yıkım yaptığı çağımızda, adam elini kolunu sallayarak bina yıkmaya kalkışıyor ve ahirete yolculuk ediyor.
Arabayla Bina Yıkmak 01:01
Arabayla Bina Yıkmak 176 izlenme - 1 yıl önce Bu arkadaşımız arabasıyla giderken virajı alamayarak binaya dalıyor, ama bina çin malından mı yapıldı bilinmez yerle bir oluyor izliyoruz..
Bina Yıkımı 00:34
Bina Yıkımı 669 izlenme - 8 yıl önce
Dünyanın En Renkli Bina Yıkımı 01:13
Dünyanın En Renkli Bina Yıkımı 223 izlenme - 2 yıl önce New York'da eski bir otel binasının yıkımı büyük bir görsel şölene dönüştü.
Karlı Havada Yıkım Ölümle Bitti 02:01
Karlı Havada Yıkım Ölümle Bitti 103 izlenme - 11 ay önce Küçükçekmece'de, eski deterjan firmasına ait binayı yıkan iş makinesinin operatörü Muhammet Demir, çöken duvarın altında kalarak hayatını kaybetti.
saniyede bina yıkımı 00:57
saniyede bina yıkımı 452 izlenme - 8 yıl önce
Karot Delme Kesme Çalışması 01:51
Karot Delme Kesme Çalışması 462 izlenme - 4 yıl önce Karot Delme Kesme Çalışması
Bir Taşla Binayı Yıktı Fenomen Oldu 01:10
Bir Taşla Binayı Yıktı Fenomen Oldu 7 izlenme - 1 ay önce Bir Taşla, Binayı Yerle Bir Etti. Sosyal Medyada Fenomen Oldu. İşçilerin Cep Telefonuna Kaydettikleri Mizansen, İnternette Büyük İlgi Çekti...
 Tek darbeyle bina yıkımı 02:12
Tek darbeyle bina yıkımı 67 izlenme - 11 ay önce Maltepe'de kentsel dönüşüm kapsamında 120 kilo dinamitin sadece 5 katını yıktığı 11 katlı bina kepçenin tek bir darbesiyle böyle yıkıldı.
Gökdelen Böyle Yıkılır 00:37
Gökdelen Böyle Yıkılır 495 izlenme - 7 yıl önce dinamitle koskoca gökdeleni yıkıyolar nerdemi tabiki amerikada bizim ülkemizde olsa 3 sürer yıkımı (a:e)
Eski Binanın Yıkımı Görsel Şölene Dönüştü 02:31
Eski Binanın Yıkımı Görsel Şölene Dönüştü 91 izlenme - 1 yıl önce Amerika'nın Lowa eyaletinde 15 katlı binanın patlatılarak yıkılacağını duyan bölge halkı, yıkım ekibi tarafından hazırlanan bir sürprizle karşılaştı. Bina yıkılmadan önce çatıda büyük bir patlam meydana geldi. Ve bakın sonrasında ortaya hangi görüntüler çıktı?
Yıkım 00:44
Yıkım 427 izlenme - 7 yıl önce profosyonel bina yıkımı
Beton Delme, Kesme (İlayda İnşaat) 01:44
Beton Delme, Kesme (İlayda İnşaat) 216 izlenme - 3 yıl önce Beton Delme,kesme İlayda İnşaat Adana Beton Delme, Kesme, Kırma , Karot Makinası , Doğalgaz Kolon ,Tesisatı Karot İşleri , Her Çapta Karot Delme , Kapı ,Pencere , Asansör Yeri Açma, Bina Yıkımı htpp://www.adanabetondelmekesme.com
Tck Su Kulesi Yikimi 09:46
Tck Su Kulesi Yikimi 539 izlenme - 8 yıl önce tck izmit tavsancil su kulesi yikimi bina yikimi fabrika yikimi
Başbakan Eliyle Binaları Yıktı 02:20
Başbakan Eliyle Binaları Yıktı 117 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'de kentsel dönüşümün startını Bursa'da Mevlana Mahallesi'nden verdi.
Yıkılan Binadan Kopan Parçalar Az Daha Öldürüyordu 00:53
Yıkılan Binadan Kopan Parçalar Az Daha Öldürüyordu 63 izlenme - 2 yıl önce Yıkılan Binadan Kopan Parçalar Az Daha Öldürüyordu
Bina Yıkımını Şölene Çevirdiler 03:11
Bina Yıkımını Şölene Çevirdiler 21 izlenme - 1 yıl önce ABD’deki Riverfront YMCA’ya ait bir binanın yıkılacağı haberinin duyulması üzerine pek çok kişi yıkımı izlemek için toplandı. Sabah saatlerinde başlayan yıkım için toplanan yüzlerce kişi yıkım ekibinin hazırladığı sürprizle karşılaştı. Binanın yıkılmasından hemen önce çatıda bir patlama gerçekleşmesi akıllarda ‘Bunun patlamanın bir parçası mı yoksa gösteri mi?’ olduğu sorularını getirdi. Yıkım ekibi sözcüsü Dave Zinser,YMCA binasının yıkımını sabahın erken saatlerine aldıklarını böylelikle izleyiciler için hazırladıkları küçük patlamanın daha iyi görülebilmesini sağladıklarını kaydetti. Yüzlerce kişinin Des Moines nehrinin batısındaki binaya bakan Principal Riverwalk köprüsünde beklediğini belirten Zinser, yıkımı izleyiciler için biraz daha dikkat çekici hale getirmek için bu küçük patlamayı gerçekleştirdiklerini bildirdi.
Beton Delme Çalışması 01:12
Beton Delme Çalışması 71 izlenme - 4 yıl önce Karot Delme, Kapı,pencere, Asansör Yeri Açma, Bina Yıkımı, Dış Cephe Temizlik, Kimyasal Dübel, Derz Kesme, Adana Karot Firmalari