Hoşgeldiniz!

binali yıldırım

Ahmet Davutoğlu Görevi Binali Yıldırım’a Devretti 00:46
Ahmet Davutoğlu Görevi Binali Yıldırım’a Devretti 31 izlenme - 1 gün önce Ahmet Davutoğlu, Başbakanlık görevini düzenlenen törenle Binali Yıldırım’a devretti. Ahmet Davutoğlu, Başbakanlık görevini Çankaya Köşkü’nde düzenlenen törenle 65. hükümetin Başbakanı Binali Yıldırım’a devretti.
Binali Yıldırım'dan Teşekkür Konuşması 01:12
Binali Yıldırım'dan Teşekkür Konuşması 45 izlenme - 3 gün önce Bin 405 delegenin oyunu alarak AK Parti Genel Başkanı seçilen Binali Yıldırım, partililere teşekkür konuşması yaptı. Yıldırım, "Bu kongremiz, ne kadar büyük bir aile olduğumuzu, kardeşliğin, birliğin, lidere olan sadakatin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur" dedi. AK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresi sona erdi. Bin 405 delegenin oyunu alarak AK Parti Genel Başkanı seçilen Binali Yıldırım, oy kullanma işleminin sona ermesinin ardından teşekkür konuşması yaptı. Partililer tarafından coşkuyla karşılanan Yıldırım, "Sayın Divan, değerli yol arkadaşlarım. Böylesine büyük, onurlu bir görevi şahsıma layık gören siz değerli dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Sizlere, AK Parti'nin yeni genel başkanı olarak bana emanet ettiğiniz bu mukaddet bayrağı asla yere düşürmeyeceğime söz veriyorum. Rabbim, bu ağır sorumluluğun, bu büyük emanetin gereğini yapma kudretini hepimize nasip eylesin. Ülkemizin içinde bulunduğu zor günlerde sizin gibi yol arkadaşlarımla birlikte omuz omuza yürümekten büyük bir şeref duyuyorum. Yolumuz zor ama aydınlık bir yoldur. Geleceğimiz aydınlıktır. Bu kutsal emanete aynı derecede sahibi, sorumlusu, takipçisi olan büyük Türkiye hedefine hep birlikte emin adımlarla yürüyeceğiz. Kutlu yolculuğumuz hayırlı uğurlu olsun. Yolumuz milletin sesi, partimizin lideri Recep Tayyip Erdoğan'ın yoludur. Bugünkü kongreden, bu salonu hınca hınç dolduran, salona sığmayıp onbinlerce yol arkadaşımızın katıldığı bu kongrenin gerçekleşmesinde emeği geçen bütün kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Yurt içinden, yurt dışından gelerek bu demokrasi şöleninde bu coşkuyu bizlerle paylaşan misafirlerimize çok teşekkür ediyorum. Türkiye'nin en doğusundan en batısına kadar AK Parti için gece günüz demeden çalışan bütün kardeşlerime, gönül veren vermeyen herkese, aziz milletime şükranlarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yıldırım’a Hükümeti Kurma Görevini Verdi 00:46
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yıldırım’a Hükümeti Kurma Görevini Verdi 49 izlenme - 3 gün önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım’ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul ederek, 65. Hükümet'i kurmakla görevlendirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım’ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul ederek, 65. Hükümet'i kurmakla görevlendirdi. YILDIRIM KÜLLİYEDEN AYRILDI AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden ayrıldı. Yaklaşık bir saat süren görüşmede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hükümeti kurma görevini Yıldırım'a verdi.
Binali Yıldırım: Hepimiz Şehit Olmaya Hazırız 01:23
Binali Yıldırım: Hepimiz Şehit Olmaya Hazırız 893 izlenme - 8 ay önce Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti İzmir milletvekili adayı Binali Yıldırım,Narlıdere'deki huzurevinde düzenlenen programda yaptığı konuşmada, "Hain teröristler şunu iyi bilmeli ki, bu ülkenin birliği için, bu milletin kardeşliği için, bu vatanın bütünlüğü için, bu ay-yıldızlı bayrağın daima en yüksekte dalgalanması için hepimiz şehit olmaya hazırız" dedi.
4.5G ile ilk Görüşme Erdoğan ile Binali Yıldırım Arasında Yapıldı 02:04
4.5G ile ilk Görüşme Erdoğan ile Binali Yıldırım Arasında Yapıldı 415 izlenme - 2 ay önce 4,5G teknolojisine girdiğimiz dakikalarda, ilk görüşmeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ulaştırma Bakanı Yıldırım yaptı. Türkiye, telekominikasyon teknolojisinde 4,5G hizmetini almaya başladı. Hizmetin verilmesine dakikalar kala 4,5G üzerinden ilk görüşme, ABD'de bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanlığı'nda hazır bulunan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım arasında telekonferans aracılığıyla oldu.
Binali Yıldırım'la Çok Kolay Şarkısı 04:09
Binali Yıldırım'la Çok Kolay Şarkısı 5.247 izlenme - 2 yıl önce ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BİNALİ YILDIRIM'IN VİDEOSUDUR
Binali Yıldırım Büyük Coşkuyla Karşılandı! 06:21
Binali Yıldırım Büyük Coşkuyla Karşılandı! 35 izlenme - 3 gün önce AK Parti, bugün yapılacak 2. Olağanüstü Büyük Kongre sonrası, yeni Genel Başkanını ilan edecek. Davutoğlu, bugünkü kongrede Başbakan olarak son kez konuşacak. Binali Yıldırım, genel başkanlık için tek aday olacak. DAVUTOĞLU’NU, YILDIRIM VE PARTİLİLER KARŞILADI AK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresinde Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu spor salonu girişinde Genel Başkan Adayı Binali Yıldırım ve partililer karşıladı. AK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresinde salona ilk Genel Başkan Adayı Binali Yıldırım ve Semiha Yıldırım geldi. Binali Yıldırım daha sonra parti yönetimi ile birlikte Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu spor salonunun girişinde karşıladı. Eşi Sare Davutoğlu ile birlikte salona giren Başbakan Ahmet Davutoğlu, partililer tarafından büyük bir coşku içinde karşılandı. Davutoğlu, salonda hazırlanan platformda eşi Sare Davutoğlu ile birlikte büyük bir coşku içinde partilileri selamlayarak karanfil dağıt
Osman Gökçek: Binali Yıldırım Türkiye İçin Bir Şanstır (Sürmanşet 19 Mayıs Perşembe) 01:03
Osman Gökçek: Binali Yıldırım Türkiye İçin Bir Şanstır (Sürmanşet 19 Mayıs Perşembe) 25 izlenme - 5 gün önce Osman Gökçek Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Sürmanşet programında Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın AK Parti Genel Başkanlığına aday gösterilmesini değerlendirdi.
Binali Yıldırım'ın Başbakan Olduktan Sonraki İlk Konuşması 08:48
Binali Yıldırım'ın Başbakan Olduktan Sonraki İlk Konuşması 69 izlenme - 6 gün önce Ömer Çelik'in yeni Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı'nı açıklamasının ardından Binali Yıldırım kürsüye çıktı. Konuşmasının sonunda Diyarbakır'a gideceğini ifade eden Yıldırım şu ifadeleri kullandı; TERÖR BELASINI TÜRKİYE GÜNDEMİNDEN ÇIKARACAĞIZ "Diyarbakır'da hunharca katledilen vatandaşlarımızın yanına gitmeden önce bir şey söylemek istiyorum. Terör belasını Türkiye'nin gündeminden çıkaracağız. Hepinizi saygıyla selamlıyorum. Günümüz aydınlık, geceniz mübarek olsun. Allah’a emanet olun, sağ olun, var olun"
Binali yıldırım - Meclis Taksi Şoförü Oldu 00:49
Binali yıldırım - Meclis Taksi Şoförü Oldu 4.119 izlenme - 3 yıl önce Kareli gömlek ve deri yelek giyen Yıldırım'ı polis de tanıyamadı. Kendisini 'gariban bir taksi şoförüyüm' diye tanıtan Yıldırım, bir yolcuyla dertleşirken bakan olduktan sonra akrabalarının çoğaldığını söyledi. TRT Haber'de her hafta bir siyasinin taksicilik yaptığı Meclis Taksi'nin sürücü koltuğuna bu kez Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım oturdu. Ulaştırma Bakanı, takım elbise ve kravatı çıkardı, kareli gömlek ile deri yelek giydi, "Bereketli olsun" diyerek kontağa bastı. 4 saat boyunca Ankara trafiğinde müşteri arayan Bakan Yıldırım'a trafik polisi ehliyet ve ruhsat sordu. Binali Yıldırım'ı tanıyamayan polis, kontrolleri yaptıktan sonra "Devam edebilirsiniz" dedi. Ulaştırma Bakanı'nı tanıyamayan yolcular da oldu. Kendisini 'gariban bir taksi şoförüyüm' diye tanıtan Yıldırım, bir müşterisiyle Kızılay Çayyolu metrosu hakkında konuştu. Yolcusuna ''Metro nasıl gidiyor, ne zaman bitecek?'' diye soran Bakan, "Ekim ayında bitecekmiş" yanıtını alınca esprili bir karşılık verdi: "Hep öyle diyorlar ama bitmiyor." Meclis Taksi'de Bakan Yıldırım, taksisine binenlere çözüm sürecini nasıl değerlendirdiklerini de sordu. Çoğunluktan "Terör bitsin, süreci destekliyoruz" yanıtını alan Bakan, böylece mini bir anket de yapmış oldu. 'BAKAN OLDUKTAN SONRA AKRABALARIM ÇOĞALDI' Binali Yıldırım bir müşterisiyle dertleşirken de "Bakan olduktan sonra akrabalarım çoğaldı. Kimi zaman bir telefon geliyor, 'sayın bakanım falanca yeğeninizin sorununu çözdük' diyorlar ama ne o ismi tanıyorum, ne de öyle bir yeğenim var aslında" dedi.
Ak Parti Genel Başkan Adayı Binali Yıldırım'ın Konuşması (19 Mayıs 2016) 21:50
Ak Parti Genel Başkan Adayı Binali Yıldırım'ın Konuşması (19 Mayıs 2016) 36 izlenme - 6 gün önce Temayül yoklamalarında Ak Parti Genel Başkan Adaylığı'na seçilen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın teşekkür konuşması... // Binali Yıldırım Ak Parti Genel Başkan Adayı Seçildi
Bakan Binali Yıldırım İle Espri Günlüğü 02:41
Bakan Binali Yıldırım İle Espri Günlüğü 873 izlenme - 1 yıl önce Büyükelçiler Konferası'nda 2 saat 20 dakika konuşma yapan Bakan Binali Yıldırım, yaptığı esprileriyle salonu kahkaya boğdu. Video'yu izlerken bir an fıkrasına gülünmeyen adam aklıma geldi ne hikmetse ancak böyle bir durum yaşanmamış. Espriler kaliteli mi değilmi orası size katılmış. İzliyoruz.
Hologram Recep Tayyip Erdoğan - I am Legend 02:10
Hologram Recep Tayyip Erdoğan - I am Legend 1.463 izlenme - 1 yıl önce Hologram videolarının bokunun çıktığının farkındayım, fakat mevcut malzemenin hala giderinin olduğunu düşünüyorum. Bir de böylesi var...
Obama vs. Binali Yıldırım & Recep Tayyip Erdoğan 01:46
Obama vs. Binali Yıldırım & Recep Tayyip Erdoğan 1.431 izlenme - 1 yıl önce Gelişmekte olan güzide ülkemizin en kıymetli bakanlarından binali yıldırım ve sayın başbakanımızın, olması gerekeni söyleyen obama karşısında teknolojiye yaklaşımlarını izleyeceksiniz efenim. Burda örnek olarak Obamayı verdiğimi düşünmeyin, onun yerinde başkasıda olabilirdi. olması gereken o ama neden bizimkilerin konuya bu kadar laçka bu kadar cahilce yaklaştıklarını anlamak malesef mümkün değil.
Ulaştırma Bakanı'ndan Bulut-Bilişim Hakkında İnciler 00:59
Ulaştırma Bakanı'ndan Bulut-Bilişim Hakkında İnciler 741 izlenme - 1 yıl önce Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım bulut bilişim konusunda dinleyenleri kendi üslubuyla bilgilendirirken anlatım tarzıyla herkesi güldürdü.
Binali Yıldırım Esprileriyle Kırdı Geçirdi 02:41
Binali Yıldırım Esprileriyle Kırdı Geçirdi 1.632 izlenme - 3 yıl önce Büyükelçiler Konferası'nda 2 saat 20 dakika konuşma yapan Bakan Binali Yıldırım, esprileriyle salonu yıktı...
 Başbakan Erdoğan: 'İzmir Büyükşehir adayımız Binali Yıldırım' 02:24
Başbakan Erdoğan: 'İzmir Büyükşehir adayımız Binali Yıldırım' 1.272 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Erdoğan, İzmir, Aydın, Manisa, Uşak, Denizli, Burdur, Isparta, Karaman, Kars, Kilis, Tunceli, Osmaniye belediye başkan adaylarını açıkladı. Başbakan Erdoğan, AK Parti’nin İzmir Büyükşehir Belediye başkan adayının, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım olduğunu açıkladı. Başbakan Erdoğan, İzmir’in de içinde bulunduğu 12 ilin belediye başkan adayını açıkladı. İZMİR: BİNALİ YILDIRIM Binali Yıldırım kimdir? 1955 yılında Erzincan'ın Refahiye ilçesinde doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşa ve Deniz Bilimleri Fakültesi'nden mezun oldu ve aynı bölümde yüksek lisans yaptı. 1978-1993 yılları arasında Türkiye Gemi Sanayi Genel Müdürlüğü ve Camialtı Tersanesinde çeşitli kademelerde yöneticilik yaptı. 1990-1991 yılları arasında İsveç'te bulunan Uluslararası Denizcilik Örgütü'ne (IMO) ait Dünya Denizcilik Üniversitesinde (WMU) Denizde Can ve Mal Güvenliği Yönetimi konusunda ihtisas eğitimi aldı. Bu eğitim sırasında toplam 6 ay İskandinavya ülkeleri ve Avrupa'da çeşitli ülke limanlarında Denizcilik İdaresi Uzmanları ile birlikte kontrollerde bulundu. 1994-2000 yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul Deniz Otobüsleri İşletmeleri (İDO) da Genel Müdürlük görevinde bulundu. Bu görevi sırasında İstanbul'da toplu taşımacılığın denize kaydırılması yönünde önemli projelere imza attı. Başta İstanbul-Yalova ve Bandırma hatlarının açılarak, Adnan Menderes ve Turgut Özal hızlı feribotlarının sefere konulması olmak üzere İstanbul'a kazandırılan toplam 29 iskele/terminal, 22 deniz otobüsü ve 4 feribotla İDO, dünyanın en büyük deniz taşımacılığı firması oldu. 1999 yılında deniz toplu taşımacılığı ve turizme katkılarından dolayı uluslararası "Skal Kulübü" tarafından verilen kalite ödülüne layık görüldü. Binali Yıldırım; 58., 59., 60. ve 61. Hükümetlerde Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma Bakanı, 61. Hükümette ismi değiştirilen Ulaştırma Bakanlığı yerine Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı. TBMM 22. Dönem AK Parti İstanbul, 23. Dönem AK Parti Erzincan ve , 24. Dönem AK Parti İzmir milletvekilidir. Evli ve üç çocuk babası olan Yıldırım İngilizce ve Fransızca bilmektedir. BURDUR: SABAHATTİN AKKAYA Sabahattin Akkaya kimdir? 1951 yılında Senirkent'de doğdu. İlk, Orta ve Liseyi Burdur'da bitirdi. Bursa Eğitim Enstitüsü Türkçe Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Lisans Tamamlama Programından mezun oldu. Bursa'da bulunduğu 1974 - 1977 yıllarında Bursa Yüksek Tahsil Talebe Derneği ve Milli Türk Talebe Birliği Başkanlığı, Bursa Marmara Gazetesi yazı işleri mesul müdürlüğü görevlerini yürüttü. 1978 yılında tekrar Burdur'a döndü. 16 yıl Burdur Ticaret Lisesi ve Anadolu Lisesinde Türkçe ve Edebiyat Öğretmenliği, 7 yıl da Cumhuriyet Lisesi Müdürlüğü yaptı. Çeşitli panel, konferans ve seminerlerde görev aldı. Eğitim teknolojisini yakından tanımak için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 22 okul müdürü ile beraber ABD'ye gönderildi. 2000 yılında kendi isteğiyle emekliye ayrıldı. Burdur İlim Yayma Cemiyeti Başkanlığı, Burdur'u Tanıtma ve Kalkındırma Derneği yönetim kurulu üyeliği, Burdur İlim ve Kültür Vakfı Başkanlığı yaptı. Bu görevi halen devam ediyor. Burdur'la ilgili pek çok sosyal ve kültürel çalışmalara katıldı. Belediye hizmetlerini yakından izledi. 18.04.1999 seçimlerinde DYP'den Belediye Başkan Adayı oldu. 912 oy farkla seçimi kaybetti. Bir süre DYP İl Başkanlığını yürüttü. Daha sonra katıldığı AK Parti'den 28 Mart 2004 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Burdur Belediye Başkanlığı görevine seçildi.AKKAYA yine AK Parti'den 29 Mart 2009 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde aday olmuş ve Burdur Belediye Başkanlığı görevine halkımızın güvenini tazeleyerek 2. kez seçilmiştir. Yenigün Gazetesinde yayınlanmış "Dünden Bugüne Burdur'un Kültür Varlıkları" isimli bir araştırma yazısı olan Sebahattin AKKAYA evli ve 3 çocuk babasıdır. ISPARTA: NURİ UZAKTAŞ Nuri Uzaktaş kimdir? 1966 yılında Isparta’da doğdu. İlköğretimini Onaç İlkokulunda , orta ve lise eğitimini Isparta İmam Hatip Lisesinde tamamladı.1986 yılında başladığı Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden 1991 yılında mezun oldu.1992 yılında vatani görevini yaptı.1995-1998 yılları arasında Zonguldak Karaelmas Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak çalıştı. 1998 yılında istifa ederek ticaret hayatına başladı. Metal sektöründe üretim yapan Isparta ve Antalya’da işletme sahibidir. 2006 yılında Ak Parti Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi. 28.05.2007 tarihinde Genel Merkez tarafından Ak Parti İl Başkanlığına atandı. Evli ve iki çocuk babasıdır. KARAMAN: ERTUĞRUL ÇALIŞKAN Ertuğrul Çalışkan kimdir? Astsubay olan babasının görev yeri olan Erzurum’da 1965 Yılında doğan Ertuğrul Çalışkan, .babasının Şehit olmasından sonra Karamana gelerek İlk, orta, lise öğretimini Karamanda tamamladı. 1987 yılında Atatürk Üniversitesi, Ziraat Fakültesini bitirdi. 1994 yılında Karamanda iş hayatına atılan Ertuğrul Çalışkan çeşitli firmalarda yönetici olarak görev aldı. 2004 yılında Ak Parti’den İl Genel Meclisine seçildi. 2005 yılında yeni çıkan 5302 İl Özel İdareler Kanunu gereği yapılan seçimle İl Genel Meclisi Başkanı Seçildi. Çalışkan evli ve iki çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir. KARS:NEVZAT BOŞKUŞ (Mevcut Belediye Başkanı) Nevzat BOZKUŞ kimdir? 1961 yılında Kars İlinin Selim ilçesine bağlı Karahamza Köyünde doğdu.ilkokulu Karahamza Köyü ilköğretim okulunda,Ortaokulu Selim ilçesinde, Liseyi Ankara Gazi lisesinde tamamlayan Bozkuş, yüksek öğrenimini Sivasta Cumhuriyet Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümünü bitirerek tamamladı. (1986-1989) Erzurum Tedaş Müdürlüğü, (1989-1990) Sivas Tedaş Müdürlüğü, (1990) Hakkari Tedaş Müdürlüğü, (1990-2000) Kars Tedaş Müdürlüğü, (2000-2008) Ardahan Tedaş Müdürlüğü yanı sıra bu illerde üstlendiği görevler ise (1993-1995) Kars Tedaş Tesis Başmühendisi, (1995-1996) Kars Tedaş Tesis Şube Müdürü, (1996-2000) Kars Tedaş Müessese Müdürü, (2000-2008) Ardahan Tedaş İl Müdürü olarak görev yapmıştır.Evli ve iki çocuk babasıdır. KİLİS: HASAN KARA Hasan Kara kimdir? 1 Ocak 1969'da Kilis'te doğdu. babasının adı Mehmet, annesinin adı Raziye'dir. Avukat; Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Antakya Altınözü'nde Hâkim olarak görev yaptı. Ümraniye Belediyesi'nde Özel Kalem Müdürlüğü ve Hukuk İşleri Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Serbest Avukat olarak çalıştı. Sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik görevi üstlendi. 22. Dönem Kilis Milletvekili. Orta düzeyde Almanca bilen Kara, evli ve 4 çocuk babasıdır. OSMANİYE: MEHMET GÜRBÜZ Mehmet Gürbüz kimdir? Osmaniye’de 1960 yılında doğdu. Ilk, orta ve liseyi Osmaniye’de okudu. Yüksek tahsilini Istanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladı. 1977-1981 yılları Iskenderun Demir Çelik Fabrikası'nda işçi, yüksek öğrenim yıllarında da Istanbul Devlet Tiyatrosu'nda sözleşmeli memur olarak çalıştı. Vatani görevini askeri savcı yardımcısı olarak yerine getirdi. Terhisten sonra 1987 yılında Osmaniye’de avukatlık bürosunu açarak iş hayatına atıldı. 1989 yılı yerel seçimlerinde Refah Partisi’nden belediye meclis üyesi adayı oldu. Bu tarihten sonra RP Osmaniye ilçe teşkilatında yönetim kurulu üyeliği ve ilçe başkanlığı yaptı. 24 Aralık 1995 seçimlerinde Refah Partisi’nden 5. sıra milletvekili adayı oldu. 03 Kasım 1996 belediye başkanlığı ara seçimlerinde yüzde 31 oy alarak Osmaniye’nin ilk il belediye başkanı oldu ve 03.11.1996-18.04.1999 tarihleri arasında görev yaptı. Kuruluşundan Ak Parti'ye katılmasına kadar HAS Parti’nin kurucu Osmaniye il başkanı olarak görev yaptı.Halen Osmaniye’de serbest avukatlık mesleğini sürdüren Mehmet Gürbüz, evli ve dört çocuk babasıdır. TUNCELİ: ERKAN EROĞLU UŞAK: NURULLAH CAHAN 1973 yılında Uşak'ta doğdu.2004 ve 2009 yerel seçimlerinde Uşak Belediyesi Meclis Üyeliği'ne seçilen Cahan, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun... AYDIN: Mustafa Savaş Mustafa Savaş kimdir? 1965 yılında Aydın'ın Çine ilçesi'nde doğan Mustafa Savaş, İzmir Atatürk Lisesi'ni bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden mezun oldu. Yabancı dil bilen Mustafa Savaş, 1991 yılında Türkiye Halk Bankası'nda müfettiş yardımcısı olarak başladığı görevinde Genel Müdür Yardımcılığı'na kadar yükseldi. Yurt dışında da görev yapan AK Parti Aydın Milletvekili aday adayı Mustafa Savaş, özellikle 2001 yılında yaşanan ekonomik kriz sonucu, Halk Bankası'nın yeniden yapılandırılması sürecinde aktif rol aldı. DENİZLİ Osman Zolan Osman Zolan kimdir? 1964'de Denizli'nin Tavas ilçesinde doğan Osman Zolan ilkokulu Tavas'ın Garip Köyü'nde, orta ve lise eğitimini ise Isparta - Gönen Öğretmen Lisesi'nde tamamladı.Akademik eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamlayan Zolan, Denizli Barosu'na kayıtlı olarak avukatlık yaptı. 28 Mart 2004 yerel seçimlerinde Belediye Meclis Üyesi seçilen zolan o tarihten bu yana Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü. Zolan, 16 Mart 2011 tarihinde ise Denizli Belediye Başkanlığı görevine seçildi. TUNCELİ: Erkan Eroğlu Erkan Eroğlu kimdir? 1966 doğumlu. İktisat mezunu. Sivil toplum kuruluşlarında görev aldı. Evli ve 2 çocuk babası. MANİSA: Hüseyin Tanrıverdi Hüseyin Tanrıverdi kimdir? Hüseyin Tanrıverdi, 4 Eylül 1956'da Manisa Kula'da doğdu. Babasının adı Mustafa, annesinin adı Müşerref'tir. Eğitimci ve Sendikacı; Gaziantep Eğitim Enstitüsü Matematik Bölümünü bitirdi. Hizmet-İş Sendikasının Kurucu Genel Başkanı oldu ve yirmi üç yıl bu görevini sürdürdü. HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. TGTV'nin kurucu üyesi oldu. İki kitabının yanı sıra çok sayıda makalesi yayınlandı. Azerbaycan İşçi Sendikaları Konfederasyonunun "Özel Hizmet Nişanı" sahibidir. 22 ve 23. Dönemde Manisa Milletvekili seçildi. 22. Dönemde Türkiye-Filistin Parlamentolararası Dostluk Grubunun Başkanlık görevini yürüttü. Tanrıverdi, evli ve 2 çocuk babasıdır. "İZMİR CHP DEMEYECEK" İzmir’in de içinde bulunduğu 12 ilin belediye başkan adaylarını açıklamadan önce gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Başbakan Erdoğan, İzmir’i AK Parti belediyeciliğiyle tanıştıracaklarını söyledi. Erdoğan, “ İzmir inanıyorum ki CHP demeyecektir" dedi. İzmir’in CHP zihniyetinden çok çektiğini belirten Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İzmir’in altüst yapısı ve kentsel dönüşümüyle atılım gerçekleştiremediğini söyledi. Başta İzmir olmak üzere Ege Bölgesi illerini yeniden inşa edeceklerini ve modern kentler haline getireceklerini belirten Erdoğan, “Görüyorum ki İzmir yeniden yeter diyor. Ama bu defa biz buna bir şey daha ilave edeceğiz. Yeter, söz de, karar da milletindir diyoruz” dedi. Erdoğan, “İzmir CHP’den çok çekti. İşte şimdi gelirken yolda onu gördüm. Genel yönetim anlayışında CHP’nin beceriksizliğini gördüm. Şimdi tüm bunlar ortada iken hala İzmir inanıyorum ki CHP demeyecektir. İzmir gerçek vizyonuna kavuşacaktır. İnşallah çok çalışacağız, çok koşacağız, kapı kapı dolaşacağız. 30 Mart çok önemli. Durmak yok yola devam edeceğiz. Öyle koşacağız ki 30 Mart sandıkların AK Parti’nin yedi bölgesine ilkeler dağıttığı bir seçim olacak. Heyecanımız heyecanlıdır, coşkumuz coşkundur. Bu coşkunluk 30 Mart Türkiye’de yeni bir dönemin doğuşu olacaktır” diye konuştu. “İZMİR SIÇRAMA YAPAMAMIŞ BİR ŞEHİR” İzmir’in zaman zaman tarihinde fetret dönemleri yaşadığını ve artık büyük düşünmeye, vizyona, atılım yapmaya ihtiyacı olduğunu kaydeden Başbakan Erdoğan, açıklamalarını şöyle sürdürdü: “İnşallah. İzmir ve fetret dönemini artık geride bırakıyor. Tarihteki o asil, müstesna konumuna yeniden kavuşuyor. İzmir her yönüyle bir dünya şehridir. İzmir bir sanayi şehridir. İzmir bir ticaret, turizm, Batılı bir şehirdir. Yüzü Batı’ya dönük bir şehirdir. İzmir iddiaları, hedefleri, potansiyeli olan bir şehirdir. Tıpkı İstanbul ve Antalya gibi. Tüm dünyada marka olmayı ve tanınmayı hak eden bir vizyon şehirdir. Maalesef İzmir Marsilya, Roma, Atina’nın gerisinde kalmayı hak etmeyen, ismi bu şehirlerle anılmayı, üzerinde anılmayı ziyadesiyle hak eden bir şehir. Dünyada şehir etrafına surlar inşa etmiş o dönemleri artık biz geride bıraktık. Kendi yağıyla kavrulan şehirler dönemi artık geride kalmıştır. İçine kapanık bir yapı görüyorum. İzmir buna layık değil. Yapılaşmada ilçesi, büyükşehiriyle beklenen sıçramayı yapamamış bir şehir. Altyapı ve üstyapısıyla bunu gerçekleştirememiş bir şehir var. Öyleyse biz şunun cevabını vermeliyiz; insanca yaşanacak şehirler özlemiyle AK Parti diyoruz. Bu değişimi, dönüşümü gerçekleştirecekler. Planı, projesi, ufku ve hedefi olmayan idarecilerin elinde İzmir dünyanın gözü önünde sönüp gidemez. Bu bizim adeta mesleğimiz. İzmir’in vizyona ihtiyacı var. Büyük düşünmeye, büyük hayaller kurmaya, atılım yapmaya ihtiyacı var. Şu anda İzmir’le birlikte 12 şehir bugün inşallah belediye başkanlarıyla burada. Hep birlikte Ege’yi kentsel dönüşümlerde olduğu gibi değiştirecek modern bir bölge, şehir haline getireceğiz.” Konuşmasında Atatürk’ün kurdurduğu Serbest Cumhuriyet Fırkası Lideri Fethi Okyar’dan ve onun tek parti zihniyetinden kurtulmak isteyen İzmir’de de büyük coşkuyla karşılandığı süreci anlatan Başbakan Erdoğan, İzmir ve Ege’nin 1950’li yıllarda Adnan Menderes ile demokratik yönetime geçişin de merkezi olduğunu söyledi. “DEMOKRASİNİN GÜNEŞİ BU BÖLGEDEN DOĞDU” Başbakan Erdoğan, “Bunlar Türkiye’de parti kapatmayla meşru bir zihniyettir. 1950’li yıllara kadar 20 yıl boyunca Türkiye’ye 50’de demokrasinin güneşi bir kez daha Ege’den, bu bölgeden doğdu. Nüfus cüzdanında Aydın yazan Adnan Menderes bu bölgeden. İzmirli, Aydınlı Adnan Menderes Türkiye’yi demokrasiyle buluşturdu. Eserle, hizmetle, özgürlükle buluşturdu. Merhum Menderes ‘Yeter söz milletindir’ dedi. Bir şehrin sosyal dokusunu, kültürünü, geleneklerini, özellikle yaşam tarzını siyaset ya da siyasetçiler değil o şehrin kendisi belirler. Tarihini şekillendirecek olan sadece İzmirliler, sizsiniz. Siyasetin ve siyasetçinin görevi hizmet etmektir” diye konuştu. İzmir’in potansiyelini kullanamadığını, uluslararası toplantıların yapılacağı kongre merkezlerinin dahi olmadığını vurgulayan Başbakan Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Efendi olmaya değil hizmetkar olmaya karar verdik. Belediye başkanı altyapı yatırımları yapan, yolları açık tutan, zemini hazırlayan unsurdur. İzmir niçin bir kongre şehri değil? Neden olmasın. Türkiye’nin ilk fuarı İzmir’de kuruldu. O halde niçin acaba İzmir’de şöyle 3-5 bin kişilik kongre merkezleri yok. İşte bu bir ufuk. Buraya AK Parti’nin eli değmedi. O nedenle bir kongre merkezi daha yapamadılar. Geçenlerde İktisat Kongresi yapalım dedik. Maalesef bir otelin salonunda yaptık. Yakışır mı? Böyle uluslararası toplantı İzmir’de başlayıp bitebilirdi. İşte bize İstanbul’a da geldiğinizde halini görün. Orayı da CHP’liler almıştı. Kongre merkezi yoktu. Biz geldik bir taraftan Haliç Kongre Merkezi ve arkasından 17 ayda Harbiye’de kongre merkezi yaptık. İstanbul artık kongre merkezi yaptık. Bunu Antalya ve İzmir’e yaymamız lazım. Ülkemizin her köşesinde bu tür kongreleri yapmakla turizmi arttırabiliriz.” Başbakan Erdoğan İzmir'de Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Binali Yıldırım ile birlikte öğle saatlerinde Adnan Menderes Havalimanı’na inen Başbakan Erdoğan’ı, partisinin İzmir milletvekilleri, Vali Mustafa Toprak, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, partililer ve bir grup işçi karşıladı. 45 dakikalık rötarla havaalanına ulaşan Başbakan Erdoğan’a Benin Cumhurbaşkanı Boni Yayi ve kızı Sümeyye Erdoğan’ın da eşlik ettiği görüldü. Uçakta olduğu için havaalanı mescidinde vakit namazı kılan Başbakan Erdoğan, yaklaşık yarım saatlik dinlenmenin ardından herhangi bir açıklama yapmadan VİP salonundan ayrıldı. El sallayarak parti otobüsüne binen Başbakan Erdoğan, AK Parti İl Başkanlığı’na doğru yola çıktı. Başbakan Erdoğan, saat 14.00’te Karşıyaka Arena’da partisinin İzmir ve Ege illeri büyükşehir ve il belediye başkan adaylarını açıklıyor.
Gürsel Tekin'den Binali Yıldırım’a Küfürlü Eleştiri 00:17
Gürsel Tekin'den Binali Yıldırım’a Küfürlü Eleştiri 211 izlenme - 5 ay önce Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Gürsel Tekin, İzmir’de yaptığı dernek ziyaretinde, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ı eleştirdi. Tekin, “Yalakalığın bu kadarına pes. Bürokrasi yüzde 25 zam getiriyormuş. Binali Yıldırım kızmış, yüzde 16 yapmış. Sı.mamış, karnını yırtmış” dedi. CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, CHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel ile İzmir Eğitim Doğa ve Sanat Derneğini ziyaret etti. Ziyarette Tekin, Yüksel ile konuşurken, köprü ve otoyol zammında bürokratların talep ettiği yüzde 25’lik zammı çok bulan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile ilgili bir gaf yaptı. Tekin, “Yalakalığın bu kadarına pes. Bürokrasi yüzde 25 zam getiriyormuş. Binali Yıldırım kızmış, yüzde 16 yapmış. Sı.mamış karnını yırtmış. Tövbe estağfurullah” diye konuştu
Binali Yıldırım'dan Gazetecilere: Sizin İçin Üzülüyorum 01:02
Binali Yıldırım'dan Gazetecilere: Sizin İçin Üzülüyorum 5 izlenme - 1 gün önce Binali Yıldırım'dan gazetecilere: Sizin için üzülüyorum Yeni kabine listesini Erdoğan'a sunmak için evinden çıkan Binali Yıldırım, gazetecilere üzüldüğünü belirterek "Siz çağırın ben gelirim" dedi
Binali Yıldırım Espri Günlüğü 02:41
Binali Yıldırım Espri Günlüğü 1.035 izlenme - 3 yıl önce Binali Yıldırım Espri Günlüğü
Binali Yıldırım Futbol Oynarsa 01:22
Binali Yıldırım Futbol Oynarsa 818 izlenme - 2 yıl önce AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Göztepe Spor Kulübü'nü ziyaretinde, '35 Binali Yıldırım' forması giydi. Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, güne Göztepe Spor Kulübü'nü ziyaret ederek başladı. Kulüp Başkanı Hüseyin Altınbaş tarafından karşılanan Yıldırım, 15 bin kişilik stadın yapılacağı Gürsel Aksel Stadyumu'na gezdi. Kendisine özel hazırlanan formayı giyen Yıldırım, Doğan Can'ın koruduğu kaleye 4 penaltı attı, ikisini golle sonuçlandırdı. Göztepe Başkanı Hüseyin Altınbaş'ın, "En iyi transferimiz sizsiniz" dediği Yıldırım, bu sözlere "30 Mart'ta golü atacağız" şeklinde yanıt verdi. Yıldırım, spor kulübünün anı defterini de imzaladı. GÖZTEPE STADI'NA İHALE MÜJDESİ 1925'de kurulan ve geçmiş hafızası çok güçlü olan kulübün birçok başarıya imza attığını ancak kulübün bugün bulunduğu yeri hak etmediğini söyleyen Yıldırım, takımın önce PTT birinci lige ardından Süper Lig'e çıkması gerektiğini dile getirdi. Yıldırım, "Göztepe'nin süper Lig'e çıkması aynı zamanda İzmir'in Süper Lig'e çıkmasıdır" dedi. Her zaman spora ve kulüplere destek noktasında olumlu adımlar attıklarını, kulüp ziyaretine de boş gelmediklerini ifade eden Yıldırım, 15 bin seyirci kapasiteli Göztepe Stadı'nın ihalesinin yapıldığı müjdesini verdi. "İLKLERİN KENTİ YAPMAK BOYNUMUZUN BORCU" Karşıyaka'ya da 15 bin kişilik stat yapılacağını, 80-100 bin kişilik Atatürk Stadı'nın büyük maçlarda ortak kullanılacağını belirten Yıldırım, Göztepe Stadı'nın 50-60 milyon liralık proje olduğunu, hükümetin de gerekli katkıyı sağladığını söyledi. Kulüplerin şehrin moral değerleri ile yakın ilişkisi olduğunu, kentteki karamsarlığın kulüplere de yansıdığına dikkati çeken Yıldırım, "İzmir'in moral değerlerini yükseltmek, kente ilklerin şehri olma özelliğini kazandırmak boynumuzun borcu" diye konuştu. Statların yapımı ile ilgili dava açılacağı yönündeki söylemleri de eleştiren Yıldırım, "İzmir artık davalardan çok çekti. En iyisini yapalım bulalım derken bir şey yapılmıyor. Benim tavsiyem bunu engelleyecek girişim içerisinde bulunmasınlar. Yaparlarsa Göztepe taraftarı bunu bir tarafa not edecektir"dedi. "STADIN TEMELİNİ HEP BİRLİKTE YAPACAĞIZ" İzmir futbolunun çok daha ileri noktalarda olması gerektiğini şehrin tüm paydaşlarla buna sahip çıkılması gerektiğini vurgulayan Yıldırım, kendilerinin buna hazır olduğunu ifade etti. Yıldırım, stadın temelini hep birlikte atacaklarını kaydetti. Basın mensuplarının Göztepe Stadı'nın yapılmasının ardından trafik sıkıntısı yaşatıp yaşatmayacağı yönündeki soruya ise Yıldırım, şu yanıtı verdi: "Maç günleri dünyanın her yerinde trafik problemi vardır. Her nimetin bir külfeti olur. Şehir dışına olimpiyat stadı yaptık olay oldu. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş hepsi İstanbul'un kalbinde. Bütün arenalar şehrin kalbindedir. O halde arabaları da şehrin dışına çıkaralım. Sızlanmakla iş olmaz. Çözüm üretmek gerek. Trafiğe yol kalmamış, yeterli otopark yok. Şehrin araba depoları olması lazım. İzmir'de toplu ulaşım yok. Yollar park olarak kullanılmaz. Adnan Menderes Havalimanı'ndaki kapalı otopark tüm İzmir'in kapalı otoparklarından fazla." MİNİKLERLE FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ İzmir Spor Gücü Vakfı Başkanı Tuğrul Yemişçi, Karşıyaka ve Göztepe'ye yapılacak statlara hükümetin, özellikle de Binali Yıldırım'ın çok destek verdiğini belirtti. Göztepe Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Altınbaş ise, takımın önce birinci lige ardından da Süper Lig'e çıkacağını kendilerine destek verdikleri için Yıldırım'a teşekkür etti. Göztepe Müzesi'ni de gezen Binali Yıldırım'a kulübün başarıları hakkında bilgi verildi. 35 numaralı Binali Yıldırım yazılı forma giydirilen Yıldırım, spor kulübünün minik futbolcuları ile de fotoğraf çektirdi.
Binali Yıldırım Erdoğan'a Borç Para Vermesi 01:15
Binali Yıldırım Erdoğan'a Borç Para Vermesi 294 izlenme - 8 ay önce Başbakan Erdoğan havalanı açılışı için gittiği Kastamonu'da yanına gelen sünnet çocuklarına harçlık vermek istedi ancak cebinde para olmadığını farkedince yanındaki Ulaştırma Bakanı Binali yıldırım'dan yardım istedi. Kimisinin başbakanımız doğal diyerek övdüğü kimisinin de kredi kartıyla dolaşıyor ondan parası yok diyerek eleştirdiğii bu görüntüleri takdirlerinize bırakıyorum. Dipnot olarak şunu da belirteyim. Mevcut siyasi sistem ve anlayışı içerisinde parti ve politikacılarla ilgilenmiyorum. Ama Binali Yıldırım'ın gerçekten yaptıklarına binaen hakkının verilmesi lazım.
Orta Parmak İşareti Yapan Kıza Başbakanın Cevap Vermesi 01:14
Orta Parmak İşareti Yapan Kıza Başbakanın Cevap Vermesi 596 izlenme - 1 yıl önce Bugün İzmir'de mitingi olan Ak Parti'nin konvoyuna bi İzmirli kız orta parmak işareti yapmış. Tabi başbakan bu, durur yapıştırmış cevabı...
Binali Yıldırım ile Voleybol Öğreniyorum 00:59
Binali Yıldırım ile Voleybol Öğreniyorum 740 izlenme - 1 yıl önce Yapma demiyorum hobi olarak yine yap. Binali Yıldırım'la spor yapıyoruz.
Binali Yıldırım - Tamam Hanım Toparlıyorum 00:35
Binali Yıldırım - Tamam Hanım Toparlıyorum 551 izlenme - 1 yıl önce Ekovitrin’in ‘Yılın Starları’ ödülleri sahiplerine verilmiş. Törende Zaman Gazetesi, yılın gazetesi ödülüne layık görülmiş. Programda, 10 yılın En Başarılı Bakanı Ödülü'nü alan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, "Dünya medeniyetine katkı sağlayan Osmanlı’nın anlayışıdır bizim yaptığımız. İnsana hizmeti en önemli meselemiz olarak gördük. Bu ekibin başında bu işe hayatını adayan Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan vardır. Onun liderliğinde bu ülke çok şey kazandı." demiş
Binali Yıldırım İle Sivaslı Vatandaşın İlginç Diyaloğu 05:22
Binali Yıldırım İle Sivaslı Vatandaşın İlginç Diyaloğu 1.248 izlenme - 3 yıl önce Bakan Binali Yıldırım, Digiturk Çağrı Merkezi Açılışında Operatör Yerine Geçerse.. ulaştırma Denizcilik Ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Çağrı Merkezi Açılışında Operatör Yerine Geçince Telefondaki Şahısla Aralarında İlginç Diyaloglar Yaşandı. ilahiyat Fakültesine Yurt Müjdesi bakan Yıldırım, Vatandaşla Aralarında Geçen Konuşmayı Anlatınca Herkesi Kahkahaya Boğdu. Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Kars Ziyaretinde İlk Olarak Uluslararası Standartlarda İnşa Edilen Yeni Kars Havalimanı Terminal Binasına Giderek İncelemelerde Bulundu. Ardından Valilik Binası'na Geçen Bakan Yıldırım, Vali Eyüp Tepe'den Brifing Aldı. Kars Kafkas Üniversitesi'nde Bu Yıl Açılan İlahiyat Fakültesi İçinde Bir Hayırsever Vatandaşın Yurt Yaptıracağı Müjdesini De Veren Bakan Yıldırım, Buradan Kars Belediyesine Geçti. sivaslı Vatandaşla İlginç Polemik ulaştırma Bakanı Burada Da Belediye'nin Yapmış Oluğu Hizmetleri Başkan Nevzat Boşkuş'dan Dinledi. Belediye Binasındaki Ulaşım Teknolojisi Olan Çağrı Merkezi'nin De Açılışını Yapan Bakan Yıldırım, Çağrı Merkezlerinin Gerek İş İstihdamında, Gerekse Hizmet Bakımından Çok Önemli Olduğuna Değindi. Yıldırım Açılışını Yaptığı Çağrı Merkezinde Gezisi Esnasında Bir Çağrı Operatörünün Yerine Geçerek Müşteriyle Görüşmesi Renkli Dakikalara Sahne Oldu. Sivas'tan Bir Müşteriyle Bakan Olduğunu Söylemeden Konuşan Bakan Yıldırım, Müşteriden Gelen Tepkiye Dakikalarca Güldü Ve Etrafındakileri Kahkahaya Boğdu. daha Önce De Yaşamıştı daha Öncede İzmir'de Çağrı Merkezi Açılışına Katılan Bakan Binali Yıldırım, Gelen Telefonlardan Birini Açarak Yanıt Vermişti. Kendini Tanıtmayan Yıldırım'ın Soruları Üzerine Telefondaki Vatandaş, "bir Derdimiz Var Anlatacağız Anamızın Nikahını Bile Soruyorlar" Diyerek Konuşmayı Sonlandırmıştı.
PTT Genel Müdürü - Tahtaya Kalkmış Muzip Ergen Tavırları 01:03
PTT Genel Müdürü - Tahtaya Kalkmış Muzip Ergen Tavırları 538 izlenme - 1 yıl önce PTT Genel müdürü Osman Tural beyefendiyi Pttcell tanıtımında bakan Binali Yıldırım ile izliyoruz efendim. Kendisini aynı zamanda Türkiye Tenis Federasyonu başkanlığı görevini yürütmektedir, müdür bey gerek muzipliği gerek esprileri ile herkesi kırdı geçirdi. Bu ne olum bi efendi dur bi sabit dur.
65. Hükümetin Sağlık Bakanı   Recep Akdağ, Haberi AK Parti Grup Toplantısı'nda Aldı 01:25
65. Hükümetin Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Haberi AK Parti Grup Toplantısı'nda Aldı 4 izlenme - 1 gün önce Başbakan Binali Yıldırım tarafından 65. hükümette Sağlık Bakanı olarak açıklanan Recep Akdağ, kendisine bakanlık görevi verilmesi haberini AK Parti Grup Toplantısı sırasında aldı.
Ömer Çelik Açıkladı Ve Başbakan'ın İsmi Binali Yıldırım 02:22
Ömer Çelik Açıkladı Ve Başbakan'ın İsmi Binali Yıldırım 9 izlenme - 6 gün önce Ömer Çelik'in yeni Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı'nı açıklamasının ardından Binali Yıldırım kürsüye çıktı. Konuşmasına fıkrayla başlayan Yıldırım, salondaki herkesi güldürdü. Fıkrada"Temel konuşmaya yapmaya hazırlanıyormuş. Kürsüye çıkmış bakmış konuşmasını unutmuş. Benim ki gibi.." ifadelerini kullanan Yıldırım, salonu güldürdü. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ahmet Davutoğlu'nu Gülme Krizine Sokan Binali Yıldırım Esprileri 02:41
Ahmet Davutoğlu'nu Gülme Krizine Sokan Binali Yıldırım Esprileri 5 izlenme - 2 gün önce Yeni Başbakan adayımız Binali Yıldırım, büyük elçiler konferansında salondaki herkesi gülmekten yerlere yatırdı.