Hoşgeldiniz!

binbaşı

Binbaşı Barış Dedebağı: Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe 01:42
Binbaşı Barış Dedebağı: Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe 33.907 izlenme - 2 yıl önce 15 Temmuz 2016 Yurtta Sulh ismi altında kurulan FETÖ örgütündeki darbeci terörist askerlerin yakalanıp spor salonundaki Binbaşı Barış Dededağın onları fırçaladığı an Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Askerin Bebeğini Tehdit Eden Polis Memuru 00:44
Askerin Bebeğini Tehdit Eden Polis Memuru 7.855 izlenme - 2 yıl önce Gözaltına alınan askerlere hakaret bir süre sonra bambaşka bir boyuta ulaşıyor. Binbaşının bebeğine hakaret edecek kadar ileri giden bir kudurma...
cehennem binbaşı ve söyleme 08:01
cehennem binbaşı ve söyleme 3.409 izlenme - 6 yıl önce
Cem Yılmaz'ın Türkü Sahnesi - The Water Diviner 02:05
Cem Yılmaz'ın Türkü Sahnesi - The Water Diviner 3.721 izlenme - 3 yıl önce Avustralyalı bir çiftçi olan Connor (Russell Crowe), 1919 yılında Çanakkale Savaşı'nın ardından Türkiye'ye gelir. Gelibolu'da savaşta kaybolan üç çocuğunu bulmak için arayışa koyulur. Bu hikayede ona yardımcı olmaya çalışan Binbaşı Hasan (Yılmaz Erdaoğan) ve Çavuş Cemil(Cem Yılmaz) ile meyhanede rakı içtikleri esnada Cem Yılmaz'ın söylediği türküyü izliyoruz.
Komutanlıklarda Darbeci Gözaltıları 03:07
Komutanlıklarda Darbeci Gözaltıları 1.367 izlenme - 2 yıl önce Ankara'da tümene sızıp 200 tankı çıkararak halkı öldürmeyi amaçlayan FETÖ'cü teröristler, memleket sevdalısı Binbaşı Barış Dedebağı tarafından gözaltına alındı. "FETHULLAH GÜLEN DENEN SÜNNETSİZ KÖPEĞİN.." "Şerefsiz, satılmış Fethullah Gülen denen sünnetsiz köpeğin sözde teğmenleri bana ateş açmak için mevziye girdiler" diyen Binbaşı Dedebağı, darbecilerin halkı bombalayın emri verdiğini anlattı.
Binbaşı Barış Dedebağı: O Komutanları Vururum 00:37
Binbaşı Barış Dedebağı: O Komutanları Vururum 880 izlenme - 2 yıl önce Kahraman Binbaşı Barış Dedebağı "O Komutanları Öldürürüm" Dedi atv a haber Darbe girişimini yapan askerleri gözaltına alan Binbaşı Barış Dedebağı'nın yaptığı konuşma darbecileri yerin dibine soktu. ''YA DEVLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE'' Ankara Etimesgut Zırhlı Birlikler Komutanlığ'ına sızıp 200 tankı çıkarmaya çalışan Tuğgeneral Ahmet Bircan Kırker ve teröristleri derdest eden kahraman Binbaşı Barış Dedebağı'nın yeni görüntüleri ortaya çıktı. Geniş bir salonda hainlere diz çöktüren Binbaşı Dedebağı, tuğgeneral rütbeli haini işaret ederek salondakilere 'bu size hangi emri verdi' diye sordu. Bu soruya bir başçavuş 'tankları ateş ederek halkın üzerine sürün emrini verdi' şeklinde yanıtladı. Binbaşı bu soruyu üç kez tekrar etti ve üç kez aynı yanıtı aldı. Ardından çok sert sözlerle darbecileri aşağılayan binbaşı 'ya devlet başa ya kuzgun leşe' dedi. O anlar kameralara böyle yansıdı.
Sınırdaki Işık - Hüsnü Bingöl 37:21
Sınırdaki Işık - Hüsnü Bingöl 1.283 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin doğu sınırlarında görev yapan, bölgedeki casusluk faaliyetlerine karşı mücadele eden halk tarafından çok sevilen Hüsnü Bingöl'ün hayat hikayesi.
Binbaşı Barış Dedebağı'nın Halka Konuşması 14:35
Binbaşı Barış Dedebağı'nın Halka Konuşması 836 izlenme - 2 yıl önce FETÖ'nün darbe girişimi sonrası halkın meydanlara inmesi ile büyük bir direniş ve büyük bir destan yazıldı. Darbeci askerlerin rütbesini söken ve sorgulama görüntüleri ile kahraman olan Binbaşı Barış Dedebağ kimdir? Darbe girişimi sonrası yeni görüntüler ortaya çıkarken Binbaşı Barış Dedebağı'n yeni görüntüleri de ortaya çıktı.
cehennem binbaşı ve söyleme 08:01
cehennem binbaşı ve söyleme 1.775 izlenme - 6 yıl önce
Binbaşı Barış Dedebağı'nın Tarihi Konuşması 02:20
Binbaşı Barış Dedebağı'nın Tarihi Konuşması 758 izlenme - 2 yıl önce Ankara'da tümene sızıp 200 tankı çıkararak halkı öldürmeyi amaçlayan FETÖ'cü teröristler, memleket sevdalısı Binbaşı Barış Dedebağı tarafından gözaltına alındı. "FETHULLAH GÜLEN DENEN SÜNNETSİZ KÖPEĞİN.." "Şerefsiz, satılmış Fethullah Gülen denen sünnetsiz köpeğin sözde teğmenleri bana ateş açmak için mevziye girdiler" diyen Binbaşı Dedebağı, darbecilerin halkı bombalayın emri verdiğini anlattı.
şehit binbaşı mahmut şahin mini voleybol takımı 02:17
şehit binbaşı mahmut şahin mini voleybol takımı 2.555 izlenme - 8 yıl önce kayseri talas ilçe 1.liğimiz
Pala'nın Ölümü - Kurtlar Vadisi 09:59
Pala'nın Ölümü - Kurtlar Vadisi 1.517 izlenme - 3 yıl önce Kurtlar Vadisi'nin bir mafya dizisi olduğu, düşük bütçeli de olsa senaryosu ile kendini deliler gibi izlettiği, çizgi roman tadında ve reklam manyağı olmadığı yıllardan değerli bir kesit izliyoruz. Dizinin en psikopat karakterlerinden Pala'nın Polat Alemdar tarafından infaz edilerek diziden ayrılması. İyi seyirler.
Binbaşı Barış Dedebağı: Fethullah Gülen Denen Sünnetsiz Köpek 02:29
Binbaşı Barış Dedebağı: Fethullah Gülen Denen Sünnetsiz Köpek 571 izlenme - 2 yıl önce Ankara'da tümene sızıp 200 tankı çıkararak halkı öldürmeyi amaçlayan FETÖ'cü teröristler, memleket sevdalısı Binbaşı Barış Dedebağı tarafından gözaltına alındı. "FETHULLAH GÜLEN DENEN SÜNNETSİZ KÖPEĞİN.." "Şerefsiz, satılmış Fethullah Gülen denen sünnetsiz köpeğin sözde teğmenleri bana ateş açmak için mevziye girdiler" diyen Binbaşı Dedebağı, darbecilerin halkı bombalayın emri verdiğini anlattı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Binbaşı Serkan Dedebağı Darbe Gecesini Anlattı - 1 14:46
Binbaşı Serkan Dedebağı Darbe Gecesini Anlattı - 1 382 izlenme - 2 yıl önce FETÖ darbe girişiminde müdahelesiyle kritik rol oynayan Binbaşı Serkan Dedebağı A Haber'de yaşananları anlattı Konuşmasından önemli satırbaşları Milletin askeri olarak üzerime düşeni yaptım Bu halk eli öpülesi bir halk Halk beni darbeci sandı linç etmek istedi Keşke PKK ile çatıssaydım Devre yok vatan var
Binbaşı Barış Dedebağ'ın Yeni Görüntüleri 'Darbeci Askerle Dedebağ'ın Diyalogları' 08:54
Binbaşı Barış Dedebağ'ın Yeni Görüntüleri 'Darbeci Askerle Dedebağ'ın Diyalogları' 403 izlenme - 2 yıl önce Barış Dedebağ'ın Yeni Görüntüleri Barış Dedebağ'ın Yeni Görüntüleri 'Darbeci Askerle Dedebağ'ın Diyalogları' Yeni videolar için kanalıma abone olun
Mete Aymar - Binbaşı Sahnesi (Kurtlar  Vadisi Pusu 167.Bölüm) 04:12
Mete Aymar - Binbaşı Sahnesi (Kurtlar Vadisi Pusu 167.Bölüm) 3.012 izlenme - 6 yıl önce Mete Aymar - Binbaşı Sahnesi (Kurtlar Vadisi Pusu 167.Bölüm)
Cevdet Binbaşı Kimdir Gerçekte Var Mıydı? 02:59
Cevdet Binbaşı Kimdir Gerçekte Var Mıydı? 210 izlenme - 1 yıl önce Kanal D'nin sevilen dizisi Vatanım Sensin'de, Halit Ergenç'in canlandırdığı Cevdet Binbaşı karakteri gerçekte kim? Dönem dizisi olarak ekrana gelen büyük yapımdaki başrol karakterinin gerçekte olup olmadığını araştırdık.Kanal D’de Ekim ayı sonundan itibaren dev bütçeli bir dizi film ekrana gelmeye başladı. Bir dönem filmi olan “Vatanım Sensin” adlı dizi, başlangıcından önce fragmanları yayınlandığında heyecan uyandırmıştı. 10 Kasım’da Atatürk fotoğrafı ile yayınlanan replik beğeni topladı. Vatanım Sensin dizisinin biir bölümünde ise Mustafa Kemal Paşa ve beraberindeki kahramanların milli mücadele ateşini yaktıkları Amasya Genelgesi’nin okunduğu sahne izleyicilerin gözlerini doldurdu ve takdir kazandı. Cevdet Binbaşı rolüyle Halit Ergenç de büyük övgüler almakta.
Binbaşı Barış Dedebağı: O Komutanları Teker Teker Vururum 00:38
Binbaşı Barış Dedebağı: O Komutanları Teker Teker Vururum 335 izlenme - 2 yıl önce FETÖ'cü teröristleri gözaltına alan Binbaşı Barış Dedebağı A Haber'de o geceye ait önemli açıklamalar yaptı. Dedebağ konuşurken sinirine hakim olamadı ve "Bana üstlük yapacak komutanı vururum" dedi.
Barış Dedebağı - Özel Röportaj (Tek Parça) 36:36
Barış Dedebağı - Özel Röportaj (Tek Parça) 330 izlenme - 2 yıl önce FETÖ'cü teröristleri gözaltına alan Binbaşı Barış Dedebağı A Haber'de o geceye ait önemli açıklamalar yaptı. Dedebağı konuşurken sinirine hakim olamadı ve "Bana üstlük yapacak komutanı vururum" dedi. Tek parça halde o özel röportajı izliyoruz.
Şehit Binbaşı Mahmut Şahin İ.ö.o Mini Voleybol Tak 00:48
Şehit Binbaşı Mahmut Şahin İ.ö.o Mini Voleybol Tak 1.925 izlenme - 9 yıl önce
Duvar - Cezaevi İsyanı (1983) 01:59
Duvar - Cezaevi İsyanı (1983) 606 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Güney'in senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı filmi ve son filmidir "Duvar". Yıllarca Türkiye'de yasaklıydı. Son yıllarda yasak kalkmasına rağmen hala gösterilmemektedir. 1980 darbesi sonrası ülkedeki cezaevi sorunlarına daha çok çocuk koğuşu üzerinden değinmiştir. Ancak filmin bir kısmı yetişkin siyasi mahkumların da sorunlarını, onlara uygulanan şiddeti gösteriyor. Filmin dilinin doğal ve açık olması en önemli özelliklerinden. Yasaklı olmasının bir nedeni de filmin bu bölümü olsa gerek. Mahkumlara uygulanan şiddet ve işkence. Benzer bir bölüm de çocuk koğuşunda gerçekleşiyor. Duvar yazıları sansürsüz bir şekilde gösterilmektedir. Bunlar Türkiye gerçekleridir. Zaten o yazılarda birçok örgüt bulunmaktadır ve bu örgütlerin hepsini birden savunmak da garip olurdu. Bu sahnenin konusu da o gün evlenecek olan arkadaşlarının idam edilmesi. Müziği merak edenler internette Hayderi olarak ararlarsa bulabilirler.
Şehit Binbaşımızın 2008'de Yaptığı Konuşma Yürek Burktu 02:00
Şehit Binbaşımızın 2008'de Yaptığı Konuşma Yürek Burktu 357 izlenme - 3 yıl önce Tunceli'nin Çiçekli Köyü kırsal kesiminde güvenlik güçleri ile PKK'lı teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Özel Harekat Tabur komutanı Binbaşı Yavuz Sonat Güzel'in 2008 yılında askerlerine tezkerelerini verirken yaptığı konuşmanın videosu yayınlandı. Dönemin askerleri tarafından Facebook'ta yayınlanan videoda şehit Binbaşı Güzel, askerlerinin kendisi için öneminden bahsederken, onlara kötü söz söylemeyip, onları incitmediğini belirtiyor. Paylaşıma şehit binbaşının askerinden gelen, "Zaten sen hiç kötü söz kullanmazdın komutanım" yorumu ise yürekleri burkuyor.
Kahraman Binbaşı A Haberde İhanet Gecesini Anlattı 17:08
Kahraman Binbaşı A Haberde İhanet Gecesini Anlattı 275 izlenme - 2 yıl önce FETÖ darbe girişiminde müdahelesiyle kritik rol oynayan Binbaşı Serkan Dedebağı A Haber'de yaşananları anlattı
Binbaşı Barış Dedebağı'nın Yeni Görüntüleri 05:38
Binbaşı Barış Dedebağı'nın Yeni Görüntüleri 221 izlenme - 2 yıl önce Binbaşı Barış Dedebağı'nın Özel Kuvvetler'den ilk kez yayınlanan görüntüleri 15 Temmuz darbe girişiminde görüntüleri ile damga vuran kahraman Binbaşı Barış Dedebağı'nın daha önce yayınlanmamış görüntüleri ilk kez AHABER'de yayınlandı. Binbaşı Barış Dedebağı, darbecilere seslendi: "Türk ordusunun askerlerinin elindesiniz"
Şehit Binbaşı Mahmut Şahin İ.ö.o Mini Voleybol Tak 01:04
Şehit Binbaşı Mahmut Şahin İ.ö.o Mini Voleybol Tak 1.228 izlenme - 9 yıl önce
Binbaşı Atilla Demir Böyle Yakalandı 01:26
Binbaşı Atilla Demir Böyle Yakalandı 214 izlenme - 2 yıl önce Darbe girişimine katıldığı iddiasıyla aranan Adana Jandarma İstihbarat Şube Müdürü Binbaşı Atilla Demir, Bursa’nın İnegöl İlçesi’nde, polisin nefes kesen operasyonuyla yakalanarak gözaltına alındı.
Binbaşı Barış Dedebağı: Ruhumu Kalıbımda Tutamıyordum 03:20
Binbaşı Barış Dedebağı: Ruhumu Kalıbımda Tutamıyordum 146 izlenme - 2 yıl önce Darbeci askerlerin RÜTBESİNİ SÖKEN veTankların dışarıya çıkarılmasını engellemek için askerlereTankları bozması emrini veren Binbaşı Barış Dedebağı: “Deşifre olmayıp taraf değiştirenler var" dedi. İstifasını sunup görevinden ayrılan Binbaşı Dedebağı, yeniden göreve dönüp dönmeyeceği konusuna çok önemli açıklamalarda bulundu.
Kardak Kahramanlarından Sat Komandosu Levent Binbaşı 09:39
Kardak Kahramanlarından Sat Komandosu Levent Binbaşı 405 izlenme - 4 yıl önce - Öfkeli Misiniz, Kırgın Mısınız, Kızgın Mısınız? - Öfkeli Değilim. Kızgın, Kırgın Değilim. Kimseye Bir Kin, Nefret Duygusu Taşımıyorum. Bu Bir Süreç. Çok Güzel Bir Söz Vardır ''coğrafya Kaderdir'' Diyorlar. Biz Norveç'te, Danimarka'da Doğmadık Bu Ülke Topraklarında Yaşananları Tarih Sürecinde Herkes Gördü, Okudu. - Ama Genede Böyle Bir Şey Beklemiyor Dunuz Değil Mi? - Hayatımın Hiç Bir Döneminde, 'eğer Beklentileri Olasılık Olarak Söylerseniz' Milyonda Bir Bile Deseniz, Benim Aklımın Ucundan Dahi Geçmedi Bu Ülkede Terörist Olarak Suçlana Bileceğim. Hatta Bizi Biliyor Sunuz Canilikle Suçladılar. Suçsuz Günahsız Çocukları Katledeceğimizi İddia Ettiler. - Genel Kurmay Başkanı Terörist Olmakla Suçlandı? - Çok Güzel Bir (örnek) Ne Diyebilirim Ki! Ben Bir Kıdemli Binbaşı Olarak Demek Ki Daha Fazla Şeylerle Suçlanabilirmişim!!.
Şehit Binbaşı Bedir Karabıyık Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi	- Who Knows - Jimi Hendrix 04:23
Şehit Binbaşı Bedir Karabıyık Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi - Who Knows - Jimi Hendrix 612 izlenme - 4 yıl önce Şehit Binbaşı Bedir Karabıyık Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul elemelerine rock müziğin gelmiş geçmiş en iyi gitaristlerinden biri kabul edilen Jimi Hendrix'tan Who Knows şarkısıyla katıldı.
Kahraman Binbaşı Barış Dedebağı A Haber'de 20 Temmuz 2016 / Darbeyi Anlatıyor 31:09
Kahraman Binbaşı Barış Dedebağı A Haber'de 20 Temmuz 2016 / Darbeyi Anlatıyor 128 izlenme - 2 yıl önce Kahraman Binbaşı Barış Dedebağı A Haber'de 20 Temmuz 2016 / Darbeyi AnlatıyorKahraman Binbaşı Barış Dedebağı A Haber'de 20 Temmuz 2016 / Darbeyi AnlatıyorKahraman Binbaşı Barış Dedebağı A Haber'de 20 Temmuz 2016 / Darbeyi Anlatıyor