Hoşgeldiniz!

binici

at ve binicisi 02:10
at ve binicisi 2.754 izlenme - 6 yıl önce bir at ve binicisi arasındaki bütünlük mx-5 sürücülerine mükemmel sürüş deneyimini yaşatmamıza yardımcı oldu. bir at ile binicisinden neler öğrendiğimizi görmek için izleyin.
sultanım ekrem düzgünoğlu 04:01
sultanım ekrem düzgünoğlu 4.972 izlenme - 8 yıl önce sultanım güzel bir yorummm
Sunum 05:05
Sunum 1.460 izlenme - 7 yıl önce burcumerhababenemre
Beygir :) 00:02
Beygir :) 3.805 izlenme - 9 yıl önce
Binici Chelsea Ve Kucuk Atı - Barbie Bebek 02:09
Binici Chelsea Ve Kucuk Atı - Barbie Bebek 612 izlenme - 3 yıl önce Bu videomuzda Barbie'nin kardeşi Chelsea'yi, binici kıyafetlerini ve güzel atını tanıtıyoruz. Küçük at annesini çok özlüyor ama neyseki anne at ona sürpriz yapıp yanına geliyor. Afacan Oyuncaklar, oyuncak tanıtımlarının yapıldığı bir Youtube kanalı. Sürekli yeni oyuncak tanıtım videoları çekiyoruz. Kanalımıza abone olmayı unutmayın!
9-E Çocuqları---B!n!c! Show T!me 00:18
9-E Çocuqları---B!n!c! Show T!me 1.094 izlenme - 10 yıl önce cüneyt arkın hal etmiş gelsin bizm videoyu izlsn bakalım.../// WARN!NG S!H!RL!D!R ///
Merve Binici 02:08
Merve Binici 743 izlenme - 4 yıl önce Merve Binici
Binicisiyle Dereye Uçan At 01:34
Binicisiyle Dereye Uçan At 373 izlenme - 2 yıl önce Dere kenarındaki kayığın üstünden atlardan biri tereddütte kalıp kayığın üstünden atlamayıp dereye düşüyor.
Burcu Tekrar Merhaba Ben Hl Emre 01:33
Burcu Tekrar Merhaba Ben Hl Emre 827 izlenme - 7 yıl önce http//burcumerhababenemre.blogspot.com
Salihe Qubine - Lo Lo Siwaro ( Hey Binici ) 06:08
Salihe Qubine - Lo Lo Siwaro ( Hey Binici ) 983 izlenme - 5 yıl önce
Mekanik Boğayı Dize Getiren Hanım Kız 03:58
Mekanik Boğayı Dize Getiren Hanım Kız 393 izlenme - 2 yıl önce Bu sitedeki içerikler bize zaman zaman çok şey istetti. Bugün de mekanik boğa olmak isteyeceğiz. Gerekli ritm tutturulduğunda üzerinde tutunamayacağımız hiç bir şey yok..
İlk Defa Dereye Giren At 02:19
İlk Defa Dereye Giren At 353 izlenme - 2 yıl önce sahibinin yardımıyla cesaretini toplayan at dereye ilk defa ayak basmış. sahibinin ilk gösterdiği şekilde suyla oynaması da şahane.
Çılgın Motosiklet Binicisi! 02:46
Çılgın Motosiklet Binicisi! 102 izlenme - 4 yıl önce Çılgın Motosiklet Binicisi!
Serpil Binici -  05:15
Serpil Binici - " Nerelerdesin" 3 izlenme - 4 hafta önce Söz - Muzik Ali Asker Arduc
Emrah Binici - Tokatlılar Bayramlaşıyor 09:41
Emrah Binici - Tokatlılar Bayramlaşıyor 148 izlenme - 5 yıl önce Ekin Tv Emrah Binici Tokat Lılar Bayramlaşıyor 27-10-2012 Bayram Özel Proğramı
Kadir Binici 06:12
Kadir Binici 157 izlenme - 9 yıl önce ilk vidyom yorum bekliyorum
Acemi Binici 01:17
Acemi Binici 55 izlenme - 7 yıl önce bu çocuk bu bisiklete küçük diyenlere
Hastaların Dilinden: Mehmet Ali Binici 01:58
Hastaların Dilinden: Mehmet Ali Binici 112 izlenme - 4 yıl önce Hastaların Dilinden: Mehmet Ali Binici
Sarı Siyah  – Fragman 02:42
Sarı Siyah – Fragman 126 izlenme - 4 yıl önce Yıl 1915. Osmanlı Devleti Dört Bir Cephede Savaşmaktadır. Trablusgarp Ve Balkan Savaşının Ardından Sarıkamış Faciası Yeni Yaşanmış Ama İngiliz-fransız Donanması Da Çanakkale Boğazına Dayanmıştır. Sultan Reşat Cihad Çağrısı Yapmıştır. Hasan (levent Akçay), Çanakkale Cephesinde Arkadaşı Nedim’i Şehit Verir. Bu Savaştan Kendisi De Ağır Yaralı Olarak Çıkar. Ege’ye Kendi Kasabası’na Döner. Hasan’ı Kasabasında Annesi (kader Demiral) Ve Kardeşi Mehmet (yusuf Güney) Beklemektedir. Mehmet, Vatansever, Savaşa İnanan, Genç Bir Çocuktur. Hasan İse Artık Savaş Karşıtı Bir Gazidir. Bu Nedenle Kardeşi Mehmet’i İstanbul’a Dönemin İstanbul Sultanisi Mektebine Yazdırır. Ancak Bir Sorun Vardır. Harp İlan Edilmiştir.1915 Nisan Ve Mayıs Ayında Arıburnu’nda Verilen Ciddi Kayıplar Neticesinde Enver Paşa, Beyazıt Meydanında Ateşli Bir Miting Yapar. Çanakkale’de Savaşmak İçin Yanıp Tutuşan Gönüllü 50 İstanbul Sultanisi Öğrencisini Bu Miting Alevlendirmeye Yeter. 2. Tümene Katılırlar. Okul Müdürü Hüseyin Nazım Bey, Her Okulda Olduğu Gibi Okulun Bir Kısmını Hastaneye Dönüştürerek Duvarlarını Sarıya Boyatır. Durumu Haber Alan Hasan Cephe Cephe Kardeşini Aramaya Başlar.
Hdp'nin Milletvekili Adayları 03:35
Hdp'nin Milletvekili Adayları 59 izlenme - 2 yıl önce HDP'nin 7 Haziran Milletvekili Genel Seçimi için YSK'ya sunduğu milletvekili aday listesinde, 29 milletvekilinden 15'i yer almadı, 14'ü tekrar aday gösterildi.
Önce Okullu, Sonra Futbolcu Oldular 04:42
Önce Okullu, Sonra Futbolcu Oldular 15 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Kızlardan genel ve detay görüntü Antrenmandan detay görüntüler Tek kale maçtan detay görüntüler Okul Müdürü Muhammed Binici'nin konuşması Takım antrenörü ve beden eğitimi öğretmeni Sadettin Erdeğer'in konuşması Sibel Taşkıran'ın konuşması Yıldız Ağaya'nın konuşması Hülya Yıldız'ın konuşması Önce okullu, sonra futbolcu oldular Çaldıran'daki lisenin, aralarında eğitimden mahrum bırakıldıktan sonra yeniden okula kazandırılan öğrencilerinin de bulunduğu kız futbol takımı, ülke genelinde yapılacak okul sporları müsabakalarında Van'ı temsil edecek.