Hoşgeldiniz!

binlerce

Serdar Ortac - Binlerce Dansöz Var 2013 ( Sound Remix ) Hd Digital 05:54
Serdar Ortac - Binlerce Dansöz Var 2013 ( Sound Remix ) Hd Digital 114.782 izlenme - 4 yıl önce Sound Remix
Şehit Tahtında Rabbe Gülümser İlahi Full Anlayana 06:50
Şehit Tahtında Rabbe Gülümser İlahi Full Anlayana 73.972 izlenme - 8 yıl önce
Osman Gökçek: Erdoğan Bize Tarihin Hediyesidir 02:30
Osman Gökçek: Erdoğan Bize Tarihin Hediyesidir 8.734 izlenme - 2 yıl önce Yorum yapmadan dediklerini kopyalıyorum, yorum sizlerin. "Tarihin bize hediyesi Recep Tayyip Erdoğan'dır. Biz kendimizi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın öğrencisi olarak kabul ediyoruz. Biz bu okulda korkmamayı öğrendik, yiğitliği öğrendik, kararlılığı öğrendik. Dik durmayı sizden öğrendik Sayın Cumhurbaşkanım" "İnşallah 2023'e kadar binlerce yeni Recep Tayyip Erdoğanlar yetişecek. 2053'e kadar Fatih Sultan Mehmetler yetişecek. 2071'e kadar yüzbinlerce Alparslanlar yetişecek. Ve Osmanlı'nın torunları yeniden dünya lideri olacak, yine Türkiye'yi inşaa edecek. Bizim kitabımızda umutsuzluk yok. Bizim inancımızda bezginlik yok. Biz inanıyorsak mutlak galibiz. Biz diyoruz ki; Allah bize yeter kardeşlerim."
binlerce kişi michael jackson dansı yaptı 03:01
binlerce kişi michael jackson dansı yaptı 17.875 izlenme - 9 yıl önce binlerce kişi michael jackson dansı yaptı
Binlerce Eğlenceli Oyun! - Roblox  - Ahmetaga 22:09
Binlerce Eğlenceli Oyun! - Roblox - Ahmetaga 2.478 izlenme - 9 ay önce KANALA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN: http://goo.gl/wcwC5x ----------------------------------------------------------------------------------------- ? SOSYAL MEDYA'DA BENİ TAKİP EDİN ? ?Instagram - https://www.instagram.com/ahmetaga7 ?Facebook Sayfa - https://facebook.com/ahmetagaofficial ?Facebook Profil - https://facebook.com/ahmetsaid.cihan Abim : https://www.youtube.com/channel/UCLEEpLG9PqjVvptM6_FGRxw ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- ? Videomu izlediğiniz için çok teşekkür ederim umarım videomu izlerken eğlenmişsinizdir. Kanalıma abone olmayı unutmayın. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Mail Adresim : agaofficial@hotmail.com
Binlerce Kez İyi Geceler Türkçe Altyazılı Fragman 01:38
Binlerce Kez İyi Geceler Türkçe Altyazılı Fragman 3.486 izlenme - 4 yıl önce 28 Mart 2014'te Başka Sinema salonlarında!
Geeflow - Bir Ölür Binlerce Doğarız 2014 04:17
Geeflow - Bir Ölür Binlerce Doğarız 2014 3.364 izlenme - 4 yıl önce Geeflow - Bir Ölür Binlerce Doğarız 2014
Birçok Genç Bununla Namaza Başladı 05:32
Birçok Genç Bununla Namaza Başladı 3.221 izlenme - 3 yıl önce Senin Allah ile görüşmen, Allah ile randevun var. Yatsı namazında, görüşmek istemiyor musun kardeşim? At seccadeyi kardeşim, kaldır ellerini. Bütün dünyayı at geriye ve ellerini bağla, ‘Rabbim’ de. ‘Benim kalbim ancak seni anmakla tatmin oluyor’ Bu dünyevi şeyler Allah’ım benim kalbimi tatmin etmiyor. Allah’ım beni namazda devamlı eyle. Bana hidayet ver’ diye dua et kardeşim. At bugün seccadeyi, ne olursa olsun. Dünya tersine de dönse, bugün senin günün ! Yeni çıkan video ve kısa filmlerden anında haberdar olmak için Sözler Köşkü Youtube kanalına da ABONE olabilirsiniz . http://youtube.com/user/sozlerkosku?sub_confirmation=1 Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
Zeynep Asya - Sana Binlerce Şükran 04:16
Zeynep Asya - Sana Binlerce Şükran 1.392 izlenme - 3 yıl önce Zeynep Asya'nın, Çetinkaya Müzik etiketiyle yayınlanan "Sana Binlerce Şükran" albümünde yer alan "Sana Binlerce Şükran" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de ttin. Mest etti beni sevdan. Sana binlerce şükran. Sana binlerce şükran. Mest etti beni Sevdan. Sana binlerce şükran. Sana binlerce şükran. Rabbim binlerce şükran.
Mehmet Tekin - Sen Gideli 04:17
Mehmet Tekin - Sen Gideli 437 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri : Sessizce bağırıyorum gitme diyor içimdeki çocuk Gitme içimden gelmeyen yalanlar söyledim affet Affet sana mecburum Sevgin değeli ahh bir yıl beş gün oldu Bir ömür törpüledi say de Bıraktığın her yerdeyim Bak gör ne haldeyim Hadi gel kurtar İçimden gelmeyen yalanlar söyledim affet Affet sana mecburum Sen gideli ahh bir yıl beş gün oldu Bir ömür törpüledi say de Bıraktığın her yerdeyim Bak gör ne haldeyim Hadi gel kurtar Mehmet Tekin'in, Armoni Müzik etiketiyle yayınlanan "Binlerce Hayaller" albümünde yer alan "Sen Gideli" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Zeynep Asya - Yarim Yanımda Olsa 04:17
Zeynep Asya - Yarim Yanımda Olsa 393 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri - Zeynep Asya - Yarim Yanımda Olsa Gülüm Dağlar Ardında Gönül Yarin Derdinde Sesimi Duymaz Oldun Yalnız Kaldım Yurdumda Yarim Yanımda Olsa Beni Canına Sarsa Ne İsterim Daha Da Akan Gözyaşım Dursa Rüyamda Yar Seslenir Deli Yanım Seslenir Her Sefer Didelerim Gözyaşımla Islanır Yarim Yanımda Olsa Beni Canına Sarsa Ne İsterim Daha Da Akan Gözyaşım Dursa Zeynep Asya'nın, Çetinkaya Müzik etiketiyle yayınlanan "Sana Binlerce Şükran" albümünde yer alan "Yarim Yanımda Olsa" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Binlerce Balık Karaya Vurdu 02:24
Binlerce Balık Karaya Vurdu 545 izlenme - 4 yıl önce Hindistan'ın Kerala Sahiline binlerce balık karaya böyle vurdu
Abdurrahman Toprak - Binlerce Hamd 02:44
Abdurrahman Toprak - Binlerce Hamd 409 izlenme - 7 yıl önce abdurrahman toprak - binlerce hamd
Binlerce Koyunun Arasından Geçmek 02:48
Binlerce Koyunun Arasından Geçmek 339 izlenme - 3 yıl önce Şilinin punte arenas kentinden bir manzara.Arabayla binlerce koyunun arasından geçmeye çalışan bir araba. Bir müddetten sonra illüzyon etkisi veriyor.
Çatının Altından Çıkan Binlerce Yarasa 03:22
Çatının Altından Çıkan Binlerce Yarasa 139 izlenme - 2 yıl önce Çatıdan gelen sesler ve kiremitleri yenilemek için çatıya çıkan adamların bir kiremiti kaldırması ile anlaşılan durumda neredeyse bir yarasa mağarasına girmiş kadar oldular.Binlerce yarasa güneşi görünce kaçışmaya başladı.Belide acıkmışlardır, biraz kan emerler...(bu bir şakadır.)
binlerce kuşun muhteşem gösterisi 01:17
binlerce kuşun muhteşem gösterisi 332 izlenme - 8 yıl önce harika..
İzleyen Binlerce Genç Namaza Başladı ,Ya Sen? 05:04
İzleyen Binlerce Genç Namaza Başladı ,Ya Sen? 268 izlenme - 6 yıl önce
İzleyen Binlerce Genç Namaza Başladı ,Ya Sen? 05:04
İzleyen Binlerce Genç Namaza Başladı ,Ya Sen? 214 izlenme - 6 yıl önce
yıldız kardeşleri binlerce kişi uğurladı 05:29
yıldız kardeşleri binlerce kişi uğurladı 261 izlenme - 8 yıl önce yıldız kardeşleri binlerce kişi uğurladı
yolculuk nereye binlerce kisi bu video ile kendini tekrardan buldu (izlenmeye deger) 02:00
yolculuk nereye binlerce kisi bu video ile kendini tekrardan buldu (izlenmeye deger) 111 izlenme - 6 yıl önce yolculuk nereye binlerce kisi bu video ile kendini tekrardan buldu (izlenmeye deger)
Binlerce Kez İyi Geceler – Tusen Ganger God Natt Fragman 01:42
Binlerce Kez İyi Geceler – Tusen Ganger God Natt Fragman 78 izlenme - 4 yıl önce Sitemizden Filmi Full Olarak İzleyebilirsiniz:
Binlerce Zardan Marilyn Monroe Portresi Yapmak 01:54
Binlerce Zardan Marilyn Monroe Portresi Yapmak 65 izlenme - 3 yıl önce Efendim arkadaşlar çok güzel bir organizasyona imza atmış, bunu da binlerce zar kullanarak yapmışlar.
1 günde binlerce profile giren video 326 dakikanı ayır bence 03:26
1 günde binlerce profile giren video 326 dakikanı ayır bence 81 izlenme - 6 yıl önce 1 günde
Binlerce Dansöz Var  - Doğuş Flash Tv 03:07
Binlerce Dansöz Var - Doğuş Flash Tv 73 izlenme - 5 yıl önce Binlerce dansöz var - Doğuş Flash TV
Kadife - Binlerce Çiçek (Official Audio) 04:15
Kadife - Binlerce Çiçek (Official Audio) 10 izlenme - 8 ay önce KADİFE’nin, TEMPA TÜM ELEKTRİKLİ etiketiyle yayımlanan "BİNLERCE ÇİÇEK" isimli albümü Avrupa Müzik Youtube kanalında. Şarkı Listesi: 1. Binlerce Çiçek 00:00 Download Linkleri: Türk Telekom Müzik: https://goo.gl/qzuL5j iTunes: https://goo.gl/I8el0K Fizy: http://trcll.im/VBCx7 Spotify: https://goo.gl/7hTbKr
İçimden Geçen Binlerce Ses 03:43
İçimden Geçen Binlerce Ses 46 izlenme - 5 yıl önce Reel Sosyalizmin Bendeki Çöküşü
Mutlu Fikri Demir - Dalgalandım Da Duruldum 04:20
Mutlu Fikri Demir - Dalgalandım Da Duruldum 44 izlenme - 3 yıl önce *ŞARKI SÖZÜ*Ne olursun güzelim sevsen beni Yar deyip de sinene sarsan beni Bir gün öldüreceksin en sonunda sen beni Dalgalandım da duruldum Koştum ardından yoruldum Binlerce güzel sevdim de En son sana vuruldum Yaktın yıktın kül ettin, erittin beni Mecnuna döndürdün, mahvettin beni Aşık gibi sevmezsen, kardeş gibi sev beni Söz - Müzik : Rüştü Demirci Kaynak: http://www.akormerkezi.com/muzeyyen-senar-dalgalandim-da-duruldum-sarki-sozu_sarki-tthdj.html
Elektrik Kesildi Binlerce Süs Balığı Telef Oldu 00:56
Elektrik Kesildi Binlerce Süs Balığı Telef Oldu 11 izlenme - 1 yıl önce Bitlis’in Tatvan ilçesinde hava şartlarına bağlı olarak meydana gelen elektrik kesintileri sebebiyle akvaryumda oksijensiz kalan yaklaşık iki bin süs balığı telef oldu. Geçtiğimiz günlerde tüm Bitlis’i etkisi altına alan yoğun kar yağışı, tipi ve fırtına sebebiyle yaşanan elektrik kesintisi, Bahçelievler Mahallesi’nde ikamet eden Aytaç Orak’ın tüm balıklarının telef olmasına neden oldu. Elektrik kesintisi sebebiyle akvaryumda oksijensiz kalan Lepistes cinsi yaklaşık iki bin yavru süs balığı telef oldu. Bin bir emek ve borçla evinin bir odasında beslediği yüzlerce balığın bir anda telef olması sonucu mağdur olan Orak, yetkiliklerden yardım eli bekliyor. “10 BİN LİRALIK MADDİ ZARAR VAR" Hava şartlarına bağlı olarak mahallede bir günlük elektrik kesintisi meydana geldiğini belirten Aytaç Orak, bu nedenle akvaryumlarda oksijensiz kalan yaklaşık iki bin süs balığının telef olduğunu söyledi. Maddi zararının yaklaşık 10 bin lira olduğunu vurgulayan Aytaç Orak, balıkların telef olması nedeniyle mağdur olduğunu ifade etti. Zararının karşılanması noktasında yetkililerden yardım beklediğini kaydeden Orak, “Daha öncesinde banka kredisi ile açmış olduğum iş yerimde işlerin olumsuz gitmesi sebebiyle kapatıp evimin bahçesinde bulunan depoda balık üretimi yaparak zararımı bu şekilde kapatmayı planlamıştım. Ancak geçtiğimiz günlerde Bitlis genelinde etkili olan elverişsiz hava şartları mahallede bir günlük elektrik kesintisine neden oldu. Bu sebeple akvaryumlarda oksijensiz kalan Lepistes cinsi yaklaşık iki bin süs balığının tamamı telef oldu. Buna bağlı olarak yaklaşık 10 bin liralık bir zarar oluştu. Bu da mağdur olmama neden oldu. Şu anda hiçbir şey yapabilecek durumda değilim. Bu sebeple yetkililerden bu zararımın karşılanması noktasında yardım talep ediyor ve yardım eli bekliyorum” diye konuştu.
Büwdist Çetelerden Kaçan Binlerce Değil 100 Binlerce Değil Milyonlarca Büwrme-E Eraeke-Enlı Kaçıyor 00:45
Büwdist Çetelerden Kaçan Binlerce Değil 100 Binlerce Değil Milyonlarca Büwrme-E Eraeke-Enlı Kaçıyor 3 izlenme - 4 ay önce DİGAT! ÇOK MÜHİM UYARI: DÜNYE-E’DAKİ TÜM GUR-ENİ KERIYM’LER: TECWİYD ŞİRKİ İLE HARAKE’LENDİRİLEREK, TEHRIYF EDİLMİŞ’TİR! HARF’LER KESİLİYOR, BİÇİLİYOR, YOK SAYI’LIYOR, TAM OKUNMUYOR. TECWİYD ŞİRKİ İLE GUR-ENİ MÜBİYNİ OKU’YANLAR, EL–LEHÜ TEAELEYE WE NEBİY‘LERE, RASÜWLE‘RE SAWAŞ AÇAN KİMSE’LERDİR. TECWİYD’SİZ GUR-ENİ AZİYMİ YALNIZ BU SAHIYFE’DE BULA’BİLİRSİNİZ. . SAHIYFEM’DEKİ PAYLAŞIM’LARI WİDEO’LARI FOTO’LARI YAZI’LARI NOT’LARI SİTE’LERİ FORUM’LARI WİDEO SAHIYFE’LERİ BEĞENEN KENDİ SAHIYFE’SİNDE PAYLAŞAN ÖNEREN TEWSİYE EDEN BAŞKALARI’NA ETİKET’LİYEN WEYA BUNLARA YORUM YAPAN KİMSE’LERİN İSİM’LERİ FACEBOOKUN SİTE’LERİN TWİTTEREN İNSTAGRAMIN FORUM’LARIN WİDEO SAHIYFE’LERİN SİSTEMİN’DEN DOLAYI GÖRÜNMEKTE’DİR BU KİŞİ’LERİN SAHIYFE’LERİNDEKİ ŞİRK KÜFÜR HARAEM’LARI RAD İNKE-ER EDİYO’RUM WE BÖYLE BİR İÇERİĞE BENİM PAYLAŞIM’LARIM ÜZERİNDEN ULAŞMA’NIZ HAELİNDE HİÇ’BİR SORUMLU’LUK ASLA KABUL ETMİYO’RUM. . PAYLAŞ’TIĞIM TÜM WİDEO’LARDA, KONUŞAN’LAR KE-EFİR’DİR. HİÇ BİR WİDEO BANA AİT DEĞİL’DİR. HEPSİ KE-EFİR’LERE AİT’TİR. SADECE ‘HAG’, DOĞRU, YARAR’LI PAYLAŞIM OLDU’ĞU İÇİN PAYLAŞIYO’RUM. BU KONUŞAN KİŞİ’LERLE AGIYDEM ASLA AYNI DEĞİL’DİR. HEPSİ MÜSLİM DEĞİL’DİR, KE-EFİR’DİR, EBEDİ CEHENEM’LİKLERDİR. . BU WİDEO’LAR SİZ’LER UYANIN DİYE YAYIN’LANIYOR WE GERÇEĞİ GÖRMENİZ İÇİN’DİR. BU SAHIYFE’DE ŞİRK EHLİ’Nİ, İFŞE-E ETME’LERİ, DÜNYE-E’DAKİ HİÇ’BİR SAHIYFE’DE BULAMAZ’SINIZ! BU SAHIYFE: HAGI, İSLE-EMİ, İYME-ENİ, GUR-ENİ KERIYMİ, EYET‘LERİ, GERÇEK DİYNİ YAYMAK’TADIR. CENETE GİR’MEK İSTİYOR’SANIZ: MİLETİ İBRAEHİYM‘LERDEN OLUN. . EMEK WEREREK, WEGIT ZEME-EN HARCAYARAK, ÖZEN’LE TİTİZ’LİKLE YAZI’NIN RENK’LENDİRİLMİŞ HAELİY’LE OKU’YUN, PAYLAŞIN, YAYIN, TEWSİYE EDİN. RENK’Lİ HALDE OKUR’SANIZ GÖĞSE, GALBE, BEYNE, AGLE, GÖZE DAHA İYİ, DAHA GÜZEL HITAEB EDER. . GÖNLÜNÜZ, GALBİ’NİZ, AGLİ’NİZ, GÖZÜNÜZ, GÖĞSÜ’NÜZ AÇILIR. YORULMA’DAN, SIKIL’MADAN, DAHA ÇOK AKICI ŞEKİL’DE, İSTEK’LE OKUR’SUNUZ. AŞAĞI’DAKİ LİNK’LERE TEK TEK TIKLA’YIN BAKIN İNCELE’YİN. . 1.JUST: www.justpaste.it/EL-FE-ETIHATI-1 . 2.JUST: www.justpaste.it/YENI-IYME-EN-ETTIM . 1333 SENE İÇİNDE YER'YÜZÜ TE-ERIYHIN'DE BİR İLK! MİLETİ İBRAEHİYM, İSLE-EM, İYME-EN, GUR-EN ÜZERE BİNE-E EDİLEN SİTE'LERİ WE WİDEO KANAL'LARI, HEPSİNİ TEAGIYB EDİN, HERKESE TEWSİYE EDİN, ÇEKİNME'YİN, KORKMA'YIN, PAYLAŞIN, BEĞENİN. . İYME-EN LE-E İ-LEHE İ-LE-E EL-LEHÜ MÜHAMEDÜ RASÜWLÜ EL-LEHİ. . İSLE-EM MİLETİ İBRAEHİYM KEFER NE-E BİKÜM BİZ SİZİ TEKFİYR ET-TİK EL-LEHÜ EKBER. . 3.İNSTAGRAM: www.instagram.com/tekfiyr2019 . 4.SİTE: www.mileti-ibraehiym.simplesite.com . 5.SİTE: www.gurenihakiym.wordpress.com . 6.SİTE: www.eyet-wehy.tumblr.com . 7.WİDEO: www.izlesene.com/iz/sunethadiys . 8.WİDEO: www.dailymotion.com/gur-en-hadiys . 9.WİDEO: www.tune.pk/suneti-ellehi . 10.WİDEO: www.youtube.com/channel/UCRPtWy-e1058_sTy0UlITDg/about . 11.TWİTTER: www.twitter.com/miletiibraehiym . NEFSİ’MİN ŞERIN’DEN “RABİ TEAELEYE SIĞINIRIM” YAZDIK’LARIMDA, PAYLAŞ’TIKLARIMDA: HER’NE HATAE VAR’SA NEFSİM’DENDİR. YAZI’LARIMDA PAYLAŞIM’LARIMDA: HER’NE ‘İSAEBET’ WAR’SA; GUR-ENİ KERIYMİN BİR BERAKE’TİDİR. WE . EL-LEHÜ TEAELEYİN, NEBİY’Sİ RASÜWLÜ MÜHAMED ALEYHİ EL-SELE-EMİN METODU’DUR. WE RAHMENİN İHSE-ENİN’DAN BAŞKA BİR’ŞEY DEĞİL’DİR. HER’ŞEYİN EN DOĞRU’SUNU BİLEN: YALNIZ EL-LEHÜ TEBE-ERAKE WE TEAELEY’DİR. . EL-ŞEYHU MÜHAMED ABDÜ EL-MÜNTEGIM RADIYE EL-LEHÜ ANHÜ. . EL-TEGWİYMÜ EL-HİCRIY BİRİNCİ AY, MUHARAM 21, YEWMÜ EL-ĞAMİYSİ ( BEŞİNCİ GÜN ) 01.21.1439 . TEGWİYMÜ MİYLE-EDİY ONUNCU AY, EKİM 12, PERŞEMBE. 10.12.2017 .
cizre ablukaya alınmış 00:12
cizre ablukaya alınmış 44 izlenme - 2 yıl önce Cizre’de günlerdir devam eden özel hareket ve zırhlı araç sevkiyatı sonunda ilçeye gönderilen binlerce özel hareket timi, yüzlerce akrep, ural ve kobra tipi zırhlı araç, Toma ve polis otobüsleri okullara konuşlandırılmış durumda.