Hoşgeldiniz!

binmek

ata binmek için yardım edermisiniz 01:49
ata binmek için yardım edermisiniz 37.844 izlenme - 9 yıl önce :))
Otobüse Biletsiz Binmek İsteyen Suriyeli Adam 01:45
Otobüse Biletsiz Binmek İsteyen Suriyeli Adam 6.133 izlenme - 3 yıl önce Şehirler arası bir otobüse biletsiz binen Suriyeli vatandaş muavinin biletini görmek istemesiyle tartışma başladı. Muavinin ısrarla otobüsten in demesine rağmen inmek istemeyen Suriyeli adam biletsiz bir şekilde yolculuğa devam etti.
Garaoğlan Gürkan Demirez - E30'a Biner 03:41
Garaoğlan Gürkan Demirez - E30'a Biner 8.739 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri Radarlarda Durmuyom İbre 200 inmiyom Üç kadehi geçtiysek Yan cebeci yan geliyom E30'a Biner Yan Yan Gider Aleme Düşeriz Ifade Teybi açar son ses ayar Sincan'a gideriz Ifade Bu kaç oldu bilmiyom Hiç saymadım Tutmuyo Üç dubleyi geçtiysem Yan cebeci yan geliyom 2 3 4 5 ileri Yan cebeci yan geliyom E30'a Biner Yan Yan gider Aleme Düşeriz Ifade Teybi açar son ses ayar Sincan'a gideriz Ifade
Marmaray'da İlk Deneyim ve Kavga 02:50
Marmaray'da İlk Deneyim ve Kavga 7.270 izlenme - 3 yıl önce Marmaray'a ilk defa binecek olan arkadaşlarını videoya çeken gençler bir anda kavgaya şahit oldular. Bir kadının ittirmeyin/elleşmeyin gibi söylemleri üzerine 2 kişi arasında kavga çıktı. Olay yerine gelen güvenlik gücü/güçleri (!) adamı 5 dakikada zor çıkardı marmaray'dan.
Anne Bak Neye Bindim 02:39
Anne Bak Neye Bindim 8.341 izlenme - 4 yıl önce bayram tatilinde anne annelerini ziyaret eden kardeşler köyde at binerken çok neşeli ve heyecanlı anlar yaşadılar
Minecraft Ata Binme (Modsuz) 06:50
Minecraft Ata Binme (Modsuz) 6.561 izlenme - 4 yıl önce Minecraft Ata Binme...
Eşeğe Binen Keçiler 01:08
Eşeğe Binen Keçiler 4.561 izlenme - 4 yıl önce Bu sevimli keçiler eşek sırtında gezmeye bayılıyor. İşin ilginç yanı eşeklerde bundan pek şikayetçi değil gibi.
halayla otobüse binmek çok zevkli :))) 01:20
halayla otobüse binmek çok zevkli :))) 9.864 izlenme - 8 yıl önce halayla otobüse binmek
Buna Binmek Cesaret İster 02:56
Buna Binmek Cesaret İster 3.146 izlenme - 3 yıl önce buna binmek cesaret ister facebook sayfam. https://www.facebook.com/pages/Haber-Oku/216936108447360?fref=ts
Ahmet Çakar - Motora Binerken Korunmalıyız 01:17
Ahmet Çakar - Motora Binerken Korunmalıyız 5.482 izlenme - 3 yıl önce Moderatörlüğünü Ertem Şener'in üstlendiği ve yorumcu olarak Ahmet Çakar, Sinan Engin, Abdülkerim Durmaz ve Rasim Ozan Kütahyalı'nın bulunduğu son 2-3 yılın en fenomen spor programı olan Beyaz Futbol'da, yine bir motor muhabbeti geçiyor. Ahmet Çakar bombayı patlattıktan sonra Ertem Şener gürültüyü koparsın diye Rasim'e bakıyor ama Rasim bu sefer sessiz kalıyor. Daha sonrasında Ertem'i "Motor mu, araba mı?" sorularıyla terleten Rasim Ozan, yine programa bambaşka bir tad katıyor. Son yüzyılın trolleri listesinde ilk 3'e girer bu adam.
Bir Garip Spor Aleti 01:59
Bir Garip Spor Aleti 3.746 izlenme - 3 yıl önce Koreli olduklarını düşündüğüm milletten bir garip spor aleti daha, yararlı olup olmadığını bilemem ama komik olduğu kesin.
Bir Daha Asansöre Binmek İstemeyeceksiniz! 00:36
Bir Daha Asansöre Binmek İstemeyeceksiniz! 4.150 izlenme - 6 yıl önce
Adrenalin, G-max Maceraları,istanbul Marmara Forum Gmax 03:49
Adrenalin, G-max Maceraları,istanbul Marmara Forum Gmax 3.560 izlenme - 4 yıl önce Adrenalin,
Asırlardır Ata Yan Binen Köylüler 01:55
Asırlardır Ata Yan Binen Köylüler 937 izlenme - 1 yıl önce Yalova'nın Çınarcık ilçesine bağlı Şenköy'de asırlardır at ve katırlarına köylüler yan biniyor. ASIRLARDIR DEVAM EDEN GELENEK Eşeğe ters binmesiyle tanınan Türk mizah kahramanı Nasreddin Hoca'yı çağrıştıran köylüler, yüzyıllardır sürdürdükleri bu geleneğin sebebini "atın rahat yürümesine olanak sağlamak, tökezlediğinde kolayca atlamak" olarak açıklıyor. ''NASREDDİN HOCA TERS BİNERDİ, BİZ YAN BİNİYORUZ'' Hayvancılık ile geçimini sağlayan Sinan Adalı da "Nasreddin Hoca eşeğine ters binerdi, bizim köyümüzde de ata yan binilir. Biz ormandan odun topluyoruz, ata yan bindiğimiz için atlaması daha kolay oluyor." ifadelerini kullandı.
Ne Demek Binivermek? 01:22
Ne Demek Binivermek? 1.897 izlenme - 3 yıl önce Nutellacı çocukların bir tek Türk kızı & Rus kızı temalı başlıklarını takdir etmişimdir. Rus bayanlar formasının hakkını sonuna kadar veren bir performans sergilerken, türk versiyonlarının en iyisi izlediğimiz Hülya ablamızın performansına sahiptir. Olaya ikna sürecinden bahsetmiyorum bile, o süreci sevişmeye hazır bir adet kadın olarak kabul ettik.
Elif Binmek İçin At Seçiyor Çok Güzel Atlar Var. Eğlenceli Çocuk Videosu 10:53
Elif Binmek İçin At Seçiyor Çok Güzel Atlar Var. Eğlenceli Çocuk Videosu 667 izlenme - 9 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseseliflera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseseliflera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseseliflera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseseliflera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
At'a Yanlış Binmek 00:43
At'a Yanlış Binmek 2.692 izlenme - 6 yıl önce At'a Yanlış Binmek
Sarhoş Adamın Ata Binme Çabası 01:17
Sarhoş Adamın Ata Binme Çabası 2.318 izlenme - 4 yıl önce Her yolu denese de ata bir türlü binemedi.
Yaralı İşçi - Sedye Berbat Olur Gerek Yok 02:47
Yaralı İşçi - Sedye Berbat Olur Gerek Yok 2.926 izlenme - 3 yıl önce Karabük'te, bir sitenin kanalizasyon giderinde çalıştığı sırada beton kapağın ayağının üzerine düşmesi sonucu yaralanan işçi 59 yaşındaki Recep Pazarlıoğlu, "Sedye berbat olur, gerek yok" diyerek binmek istemedi. Yaralı işçi, ikna edilerek sedyeye bindirildi.
bu salıncağa binmek istermisiniz:) 01:52
bu salıncağa binmek istermisiniz:) 2.895 izlenme - 9 yıl önce :)))
Uçmasını Bilmedigi Halde Eşeğe Binmeye Çalışan Dombalak 01:35
Uçmasını Bilmedigi Halde Eşeğe Binmeye Çalışan Dombalak 1.061 izlenme - 3 yıl önce Uçmasını bilmedigi halde eşeğe binmeye çalışan dombalak :) Uçmasını bilmedigi halde eşeğe binmeye çalışan dombalak Uçmasını bilmedigi halde eşeğe binmeye çalışan dombalak
Salıncağa Binen Bebek Kameraya Çarparsa 00:14
Salıncağa Binen Bebek Kameraya Çarparsa 2.435 izlenme - 5 yıl önce Salıncağa Binen Bebek Kameraya Çarparsa
Köpeklerden Korkup Çevirdiği Arabaya Binen Trafik Polisi 01:42
Köpeklerden Korkup Çevirdiği Arabaya Binen Trafik Polisi 1.653 izlenme - 3 yıl önce Bir trafik polisi, ehliyet ruhsat kontrolü yaptığı sırada sürü halinde köpekleri görmesi üzerine korkudan arabaya biniyor.
Buna Binmek Yürek İster!! 00:31
Buna Binmek Yürek İster!! 2.210 izlenme - 7 yıl önce
Binicilik Eğitimi Nasıl Verilir? 00:50
Binicilik Eğitimi Nasıl Verilir? 1.785 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/binicilik-egitimi-nasil-verilir/ Kenanbey Binicilik Kulübü & At Çiftliği 'nden Ahmet Güner Erturgut ile daha önce at eğitimi üzerine konuşmuş, atların şaha neden kalktığının yanıtını almıştık. Şimdi ise binicilik eğitimine değiniyoruz; binicilik eğitimi nasıl verilir? Yanıtı videomuzda!
Minibüste Ata Binmek - Aydemir Akbaş 01:28
Minibüste Ata Binmek - Aydemir Akbaş 1.766 izlenme - 3 yıl önce Altılı ganyan konusunda uzmanlaşmış olan nane satıcısı Keskin Osman bülten vasıtasıyla voliyi vurmak için kupon yapmaktadır. 2. ayaktaki kısrak Aynur'la miniüste yanında oturan kadının adı aynı çıkınca ata inmek farklı noktalara doğru gider.
Eşek Bu Eşekliğe Göz Yummadı 01:35
Eşek Bu Eşekliğe Göz Yummadı 896 izlenme - 3 yıl önce Eşek Bu Eşekliğe Göz Yummadı Eşek, yaklaşık 150 kiloluk adamın eziyetine daha fazla dayanamadı.
İki Bikini Girls - Nissan R35 Gtr Binmek 01:42
İki Bikini Girls - Nissan R35 Gtr Binmek 1.942 izlenme - 5 yıl önce İki Bikini Girls - Nissan R35 Gtr Binmek
Bir Motosiklete 10 Kişi Nasıl Biner 00:55
Bir Motosiklete 10 Kişi Nasıl Biner 699 izlenme - 2 yıl önce Bir motosiklete 10 kişi nasıl biner Endonezya'da motosiklete 10 kişi aynı anda bindi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Tayyip Erdoğan'ın Deveye Binmesi 01:01
Tayyip Erdoğan'ın Deveye Binmesi 1.223 izlenme - 2 yıl önce Attan düştükten sonra akıllanıp bir daha bu tür işlere kalkışmayan tayyip'in yıllar önce tahminim belediye başkanlığı dönemlerinde kalkıştığı atraksiyonlardan biri gerçi deve bi ara kaçıracak gibi olmuş ama bu sefer bir sakatlık çıkmamış.