Hoşgeldiniz!

Binmek Videoları İzle

ata binmek için yardım edermisiniz 01:49
ata binmek için yardım edermisiniz 37.751 izlenme - 8 yıl önce :))
Otobüse Biletsiz Binmek İsteyen Suriyeli Adam 01:45
Otobüse Biletsiz Binmek İsteyen Suriyeli Adam 5.987 izlenme - 1 yıl önce Şehirler arası bir otobüse biletsiz binen Suriyeli vatandaş muavinin biletini görmek istemesiyle tartışma başladı. Muavinin ısrarla otobüsten in demesine rağmen inmek istemeyen Suriyeli adam biletsiz bir şekilde yolculuğa devam etti.
Marmaray'da İlk Deneyim ve Kavga 02:50
Marmaray'da İlk Deneyim ve Kavga 7.059 izlenme - 2 yıl önce Marmaray'a ilk defa binecek olan arkadaşlarını videoya çeken gençler bir anda kavgaya şahit oldular. Bir kadının ittirmeyin/elleşmeyin gibi söylemleri üzerine 2 kişi arasında kavga çıktı. Olay yerine gelen güvenlik gücü/güçleri (!) adamı 5 dakikada zor çıkardı marmaray'dan.
Garaoğlan Gürkan Demirez - E30'a Biner 03:41
Garaoğlan Gürkan Demirez - E30'a Biner 8.234 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri Radarlarda Durmuyom İbre 200 inmiyom Üç kadehi geçtiysek Yan cebeci yan geliyom E30'a Biner Yan Yan Gider Aleme Düşeriz Ifade Teybi açar son ses ayar Sincan'a gideriz Ifade Bu kaç oldu bilmiyom Hiç saymadım Tutmuyo Üç dubleyi geçtiysem Yan cebeci yan geliyom 2 3 4 5 ileri Yan cebeci yan geliyom E30'a Biner Yan Yan gider Aleme Düşeriz Ifade Teybi açar son ses ayar Sincan'a gideriz Ifade
Asırlardır Ata Yan Binen Köylüler 01:55
Asırlardır Ata Yan Binen Köylüler 900 izlenme - 4 ay önce Yalova'nın Çınarcık ilçesine bağlı Şenköy'de asırlardır at ve katırlarına köylüler yan biniyor. ASIRLARDIR DEVAM EDEN GELENEK Eşeğe ters binmesiyle tanınan Türk mizah kahramanı Nasreddin Hoca'yı çağrıştıran köylüler, yüzyıllardır sürdürdükleri bu geleneğin sebebini "atın rahat yürümesine olanak sağlamak, tökezlediğinde kolayca atlamak" olarak açıklıyor. ''NASREDDİN HOCA TERS BİNERDİ, BİZ YAN BİNİYORUZ'' Hayvancılık ile geçimini sağlayan Sinan Adalı da "Nasreddin Hoca eşeğine ters binerdi, bizim köyümüzde de ata yan binilir. Biz ormandan odun topluyoruz, ata yan bindiğimiz için atlaması daha kolay oluyor." ifadelerini kullandı.
Anne Bak Neye Bindim 02:39
Anne Bak Neye Bindim 7.915 izlenme - 3 yıl önce bayram tatilinde anne annelerini ziyaret eden kardeşler köyde at binerken çok neşeli ve heyecanlı anlar yaşadılar
Minecraft Ata Binme (Modsuz) 06:50
Minecraft Ata Binme (Modsuz) 6.212 izlenme - 3 yıl önce Minecraft Ata Binme...
Eşeğe Binen Keçiler 01:08
Eşeğe Binen Keçiler 4.104 izlenme - 2 yıl önce Bu sevimli keçiler eşek sırtında gezmeye bayılıyor. İşin ilginç yanı eşeklerde bundan pek şikayetçi değil gibi.
Buna Binmek Cesaret İster 02:56
Buna Binmek Cesaret İster 2.968 izlenme - 2 yıl önce buna binmek cesaret ister facebook sayfam. https://www.facebook.com/pages/Haber-Oku/216936108447360?fref=ts
halayla otobüse binmek çok zevkli :))) 01:20
halayla otobüse binmek çok zevkli :))) 9.861 izlenme - 7 yıl önce halayla otobüse binmek
Ahmet Çakar - Motora Binerken Korunmalıyız 01:17
Ahmet Çakar - Motora Binerken Korunmalıyız 5.146 izlenme - 2 yıl önce Moderatörlüğünü Ertem Şener'in üstlendiği ve yorumcu olarak Ahmet Çakar, Sinan Engin, Abdülkerim Durmaz ve Rasim Ozan Kütahyalı'nın bulunduğu son 2-3 yılın en fenomen spor programı olan Beyaz Futbol'da, yine bir motor muhabbeti geçiyor. Ahmet Çakar bombayı patlattıktan sonra Ertem Şener gürültüyü koparsın diye Rasim'e bakıyor ama Rasim bu sefer sessiz kalıyor. Daha sonrasında Ertem'i "Motor mu, araba mı?" sorularıyla terleten Rasim Ozan, yine programa bambaşka bir tad katıyor. Son yüzyılın trolleri listesinde ilk 3'e girer bu adam.
Adrenalin, G-max Maceraları,istanbul Marmara Forum Gmax 03:49
Adrenalin, G-max Maceraları,istanbul Marmara Forum Gmax 3.522 izlenme - 3 yıl önce Adrenalin,
Bir Daha Asansöre Binmek İstemeyeceksiniz! 00:36
Bir Daha Asansöre Binmek İstemeyeceksiniz! 4.141 izlenme - 5 yıl önce
Bir Garip Spor Aleti 01:59
Bir Garip Spor Aleti 2.748 izlenme - 2 yıl önce Koreli olduklarını düşündüğüm milletten bir garip spor aleti daha, yararlı olup olmadığını bilemem ama komik olduğu kesin.
Yaralı İşçi - Sedye Berbat Olur Gerek Yok 02:47
Yaralı İşçi - Sedye Berbat Olur Gerek Yok 2.914 izlenme - 1 yıl önce Karabük'te, bir sitenin kanalizasyon giderinde çalıştığı sırada beton kapağın ayağının üzerine düşmesi sonucu yaralanan işçi 59 yaşındaki Recep Pazarlıoğlu, "Sedye berbat olur, gerek yok" diyerek binmek istemedi. Yaralı işçi, ikna edilerek sedyeye bindirildi.
Sarhoş Adamın Ata Binme Çabası 01:17
Sarhoş Adamın Ata Binme Çabası 2.271 izlenme - 3 yıl önce Her yolu denese de ata bir türlü binemedi.
At'a Yanlış Binmek 00:43
At'a Yanlış Binmek 2.680 izlenme - 5 yıl önce At'a Yanlış Binmek
Bir Motosiklete 10 Kişi Nasıl Biner 00:55
Bir Motosiklete 10 Kişi Nasıl Biner 695 izlenme - 1 yıl önce Bir motosiklete 10 kişi nasıl biner Endonezya'da motosiklete 10 kişi aynı anda bindi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Ne Demek Binivermek? 01:22
Ne Demek Binivermek? 1.301 izlenme - 2 yıl önce Nutellacı çocukların bir tek Türk kızı & Rus kızı temalı başlıklarını takdir etmişimdir. Rus bayanlar formasının hakkını sonuna kadar veren bir performans sergilerken, türk versiyonlarının en iyisi izlediğimiz Hülya ablamızın performansına sahiptir. Olaya ikna sürecinden bahsetmiyorum bile, o süreci sevişmeye hazır bir adet kadın olarak kabul ettik.
Uçmasını Bilmedigi Halde Eşeğe Binmeye Çalışan Dombalak 01:35
Uçmasını Bilmedigi Halde Eşeğe Binmeye Çalışan Dombalak 996 izlenme - 2 yıl önce Uçmasını bilmedigi halde eşeğe binmeye çalışan dombalak :) Uçmasını bilmedigi halde eşeğe binmeye çalışan dombalak Uçmasını bilmedigi halde eşeğe binmeye çalışan dombalak
Tayyip Erdoğan'ın Deveye Binmesi 01:01
Tayyip Erdoğan'ın Deveye Binmesi 1.200 izlenme - 1 yıl önce Attan düştükten sonra akıllanıp bir daha bu tür işlere kalkışmayan tayyip'in yıllar önce tahminim belediye başkanlığı dönemlerinde kalkıştığı atraksiyonlardan biri gerçi deve bi ara kaçıracak gibi olmuş ama bu sefer bir sakatlık çıkmamış.
Salıncağa Binen Bebek Kameraya Çarparsa 00:14
Salıncağa Binen Bebek Kameraya Çarparsa 2.434 izlenme - 3 yıl önce Salıncağa Binen Bebek Kameraya Çarparsa
Eşek Bu Eşekliğe Göz Yummadı 01:35
Eşek Bu Eşekliğe Göz Yummadı 886 izlenme - 2 yıl önce Eşek Bu Eşekliğe Göz Yummadı Eşek, yaklaşık 150 kiloluk adamın eziyetine daha fazla dayanamadı.
Köpeklerden Korkup Çevirdiği Arabaya Binen Trafik Polisi 01:42
Köpeklerden Korkup Çevirdiği Arabaya Binen Trafik Polisi 1.422 izlenme - 2 yıl önce Bir trafik polisi, ehliyet ruhsat kontrolü yaptığı sırada sürü halinde köpekleri görmesi üzerine korkudan arabaya biniyor.
bu salıncağa binmek istermisiniz:) 01:52
bu salıncağa binmek istermisiniz:) 2.895 izlenme - 8 yıl önce :)))
Buna Binmek Yürek İster!! 00:31
Buna Binmek Yürek İster!! 2.210 izlenme - 6 yıl önce
Lüks Araca Binmenin Ucuz Yolu 04:17
Lüks Araca Binmenin Ucuz Yolu 98 izlenme - 2 ay önce Eskişehir’de modelli araç almak isteyen vatandaşlar kazalı araç satan oto galerinin yolunu tutuyor. Araç fiyatlarının yükselmesinin ardından vatandaşlar alternatif yollara yöneldi. Düşük fiyatlara daha modelli araçlara binmek isteyen vatandaşlar hafif kazalı araçlar almayı tercih ediyor. Kazalı olarak alınan araçlar daha sonra yaptırılarak biniliyor. Normal fiyatının çok altına alınan araçlar, satıcılarında yüzünü güldürüyor. Kazalı olarak satıldığı için müşterilerin bir şikayetle dönüş yapmadığını belirten esnaf, gönül rahatlığıyla alışveriş yaptıklarını söyledi. Müşteriler ise verdikleri düşük fiyatlarla daha konforlu lüks araçlara binme şansını yakalıyor. Vatandaşın ilgisinin yoğun olduğunu ifade eden Galeri sahibi Özbek Örs, “Vatandaşlar bilerek alıyor. Kendileri yaptırdıkları için yoğun. Araçlarımız kazalı olduğu için uygun oluyor. Örneğin 32 bin liralık bir aracı 12 bin civarına veriyoruz. Tamiri için ise 6 bin lira civarında harcıyor. Bu araca toplamda 18-19 bin liraya alıyor. Piyasasının çok altında. Yüksek modelli araçlara daha uygun fiyata binebiliyorlar. Vatandaşta memnun bizden memnunuz” dedi. Araçları öncelikle sigorta şirketlerinden aldıklarını belirten Örs, sözlerine şöyle devam etti: “Kaza yaptıktan sonra yaptırma gücü olmayan yada kaza sonrası aynı araca binmek istemeyen vatandaşlarımızdan alıyoruz. Daha sonra vatandaşa yada esnafa bu araçları satıyoruz. Lüks araçlara bu şekilde binebiliyorlar. Gelenlere bizde yardımcı olabiliyoruz. Parça listesini çıkarıyoruz. Yada anahtar teslim yaptırıp veriyoruz.” Araç satın alan esnaf Murat Öztürk ise “Arkadaştan 4’üncü kez araç alıyorum. Esnafım, araçları toplayıp satıyoruz. Fiyatları uygun. Topladığımız zaman piyasasında 5 bin lira aşağıya veriyoruz. Hiç bir eksiği kalmıyor. Boya kaportasını yapıyoruz. Orjinal parçalarını takıp teslim ediyoruz” diye konuştu.
İki Bikini Girls - Nissan R35 Gtr Binmek 01:42
İki Bikini Girls - Nissan R35 Gtr Binmek 1.939 izlenme - 4 yıl önce İki Bikini Girls - Nissan R35 Gtr Binmek
Minibüste Ata Binmek - Aydemir Akbaş 01:28
Minibüste Ata Binmek - Aydemir Akbaş 1.072 izlenme - 2 yıl önce Altılı ganyan konusunda uzmanlaşmış olan nane satıcısı Keskin Osman bülten vasıtasıyla voliyi vurmak için kupon yapmaktadır. 2. ayaktaki kısrak Aynur'la miniüste yanında oturan kadının adı aynı çıkınca ata inmek farklı noktalara doğru gider.
Ata Böyle Binilir 00:19
Ata Böyle Binilir 1.620 izlenme - 4 yıl önce Muratı Natı