Hoşgeldiniz!

bipolar bozukluk

Mizaç Bozukluğu (Bipolar Bozukluk) 23:23
Mizaç Bozukluğu (Bipolar Bozukluk) 593 izlenme - 2 yıl önce www.egitimkusagi.com bipolar bozukluk
Bipolar Bozuklukta Ne Zaman Hastaneye Yatmak Gerekir? 01:16
Bipolar Bozuklukta Ne Zaman Hastaneye Yatmak Gerekir? 555 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/bipolar-bozuklukta-ne-zaman-hastaneye-yatmak-gerekir/ Bipolar bozukluk konusunda bilgi almaya devam ediyoruz! Bipolar bozuklukta ne zaman hastaneye yatmak gerekir? İşte, bu sorunun yanıtını işin uzmanından alalım dedik ve sizin için Dr. Nedim Havle‘ye sorduk.
Psikiyatri Uzmani Dr Nedim Havle Bipolar Bozukluk Tedavi Edilmezse Sonuclar Ne Olur 01:21
Psikiyatri Uzmani Dr Nedim Havle Bipolar Bozukluk Tedavi Edilmezse Sonuclar Ne Olur 220 izlenme - 2 yıl önce Psikiyatri Uzmani Dr Nedim Havle Bipolar Bozukluk Tedavi Edilmezse Sonuclar Ne Olur bipolar bozukluk nedir
Depresyonun Belirtileri Nelerdir? 01:04
Depresyonun Belirtileri Nelerdir? 613 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/depresyonun-belirtileri-nelerdir/ Depresyon nedir sorusunu yanıtladıktan sonra depresyonun belirtileri nelerdir sorusu aklımıza takılıyor. Depresyonun belirtilerini işin uzmanından öğrenelim istedik ve Dr. Nedim Havle‘ye sorduk. Yanıtlar şimdi MigrosTV’de!
Psikoeğitim ve Psikoterapi Nedir? 01:08
Psikoeğitim ve Psikoterapi Nedir? 425 izlenme - 4 yıl önce Pratik öneriler ve kolay yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler ve çok daha fazlası MigrosTV'de. Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/
Bipolar Bozuklukta Tedavi Ne Kadar Başarılı Oluyor? 01:16
Bipolar Bozuklukta Tedavi Ne Kadar Başarılı Oluyor? 314 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/bipolar-bozuklukta-tedavi-ne-kadar-basarili-oluyor/ Bipolar bozukluk ile ilgili merak ettiğimiz pek çok şey var. Bunlardan biri de “Bipolar bozuklukta tedavi ne kadar başarılı oluyor?” sorusu. Sizler için Dr. Nedim Havle‘ye sorduk.
Bipolar Bozukluk Başka Psikolojik Rahatsızlıklarla Karıştırılır mı? 00:44
Bipolar Bozukluk Başka Psikolojik Rahatsızlıklarla Karıştırılır mı? 14 izlenme - 6 ay önce Acıbadem Maslak Hastanesi Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. İrem Yaluğ Ulubil; "Bipolar bozukluk" üzerine soruları cevaplıyor.
Bipolar Bozukluğun Evreleri Var Mıdır ? 00:56
Bipolar Bozukluğun Evreleri Var Mıdır ? 13 izlenme - 6 ay önce Acıbadem Maslak Hastanesi Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. İrem Yaluğ Ulubil; "Bipolar bozukluk" üzerine soruları cevaplıyor.
Bipolar Nedir? 03:17
Bipolar Nedir? 33 izlenme - 1 yıl önce Bipolar Nedir? Bipolar bozukluk, "maniden depresyona kadar uzanan ruh halindeki aşırı değişiklikler" olarak tanımlanır. Bu ruh hali oynamaları arasında, bipolar bozukluğu olan kişinin normal ruh halinde olduğu dönemler olabilir. "Manik" terimi aşırı hareketli, enerjik, konuşkan, umursamaz, güçlü, öforik bir dönemi tanımlar.
Hasta Doktor Arasındaki İletişim Nasıl Kurulur ? 03:36
Hasta Doktor Arasındaki İletişim Nasıl Kurulur ? 10 izlenme - 6 ay önce Acıbadem Maslak Hastanesi Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. İrem Yaluğ Ulubil; "Doktorla İletişim" üzerine soruları cevaplıyor.
Bipolar Bozukluk Nasıl Tedavi Edilir ? 03:20
Bipolar Bozukluk Nasıl Tedavi Edilir ? 10 izlenme - 6 ay önce Acıbadem Maslak Hastanesi Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. İrem Yaluğ Ulubil; "Bipolar bozukluk" üzerine soruları cevaplıyor.
Bipolar Bozuklukta Tanı Nasıl Konur ? 00:30
Bipolar Bozuklukta Tanı Nasıl Konur ? 7 izlenme - 6 ay önce Acıbadem Maslak Hastanesi Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. İrem Yaluğ Ulubil; "Bipolar bozukluk" üzerine soruları cevaplıyor.
(video40)(bölüm2)Evi sahiplenen cinler bunlar buradan gitsin bu ev bizim diyorlar... 11:38
(video40)(bölüm2)Evi sahiplenen cinler bunlar buradan gitsin bu ev bizim diyorlar... 6 izlenme - 6 ay önce Evi sahiplenen cinler bunlar buradan gitsin bu ev bizim diyorlar... (40. video) (2.Bölüm) SOHBET VE SEANSLARIMIZI Beğenip Paylaşanlardan Dua edenlerden #ALLAH c.c. #RAZİ #OLSUN... SAYFALARIMIZA ABONE OLARAK BİZİ TAKİP EDİNİZ... SEANSLARIMIZI VE SOHBETLERİMİZİ BEĞENEREK PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OLUNUZ VE BU UNUTULMUŞ SÜNNETİN RUKYENİN DUYULMASINI SAĞLAYINIZ. EN AZINDAN BİZE DUA EDİNİZ. BİZE VE VİDEOLARDAKİ KARDEŞLERİMİZE DUA EDİNİZ. YORUMLARDA DUALARINIZI GÖRMEK BİZİ MOTİVE EDECEK VE BİZE GÜÇ VERECEKTİR BİİZNİLLAH. ALLAH RAZI OLSUN ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN. ALLAH BU KARDEŞİMİZİN ŞİFASINI DAİM EYLESİN GİBİ DUALAR EDİNİZ LÜTFEN VE KEREMEN.. Hafız Muhammed Yıldızhan Sürmeli Hoca 0545 374 10 57 WEB SİTEMİZ: https://www.surmelihoca.net/ YOUTUBE KANALIMIZ : https://www.youtube.com/surmelihoca İNSTANGRAM SAYFAMIZ : https://www.intangram.com/surmeli.hoca FACEBOOK GRUBUMUZ: https://www.facebook.com/groups/islam... FACEBOOK SAYFAMIZ : https://www.facebook.com/surmeli.hoca571 FACEBOOK PROFİLİMİZ : https://www.facebook.com/surmeli.hoca69 EMAİL ADRESİMİZ : surmeli.hoca69@gmail.com
İntihar Eden Rajtoral'in Arkadaşı: Hastaydı, Kumar Problemi de Vardı 00:39
İntihar Eden Rajtoral'in Arkadaşı: Hastaydı, Kumar Problemi de Vardı 6 izlenme - 1 yıl önce İntihar eden Gaziantepsporlu futbolcu Rajtoral'in arkadaşı Strihavka, "Rajtoral'de bipolar bozukluk vardı, ayrıca kumar da intiharında etken olmuş olabilir." dedi.
Bipolar Bozukluk Nedir ? 01:31
Bipolar Bozukluk Nedir ? 2 izlenme - 6 ay önce Acıbadem Maslak Hastanesi Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. İrem Yaluğ Ulubil; "Bipolar bozukluk" üzerine soruları cevaplıyor.
Kimlerde Bipolar Bozukluk Daha Sık Görülür ? 00:26
Kimlerde Bipolar Bozukluk Daha Sık Görülür ? 1 izlenme - 6 ay önce Acıbadem Maslak Hastanesi Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. İrem Yaluğ Ulubil; "Bipolar bozukluk" üzerine soruları cevaplıyor.