Hoşgeldiniz!

bipolar bozukluk

Mizaç Bozukluğu (Bipolar Bozukluk) 23:23
Mizaç Bozukluğu (Bipolar Bozukluk) 308 izlenme - 2 yıl önce www.egitimkusagi.com bipolar bozukluk
Bipolar Bozuklukta Ne Zaman Hastaneye Yatmak Gerekir? 01:16
Bipolar Bozuklukta Ne Zaman Hastaneye Yatmak Gerekir? 457 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/bipolar-bozuklukta-ne-zaman-hastaneye-yatmak-gerekir/ Bipolar bozukluk konusunda bilgi almaya devam ediyoruz! Bipolar bozuklukta ne zaman hastaneye yatmak gerekir? İşte, bu sorunun yanıtını işin uzmanından alalım dedik ve sizin için Dr. Nedim Havle‘ye sorduk.
Depresyonun Belirtileri Nelerdir? 01:04
Depresyonun Belirtileri Nelerdir? 555 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/depresyonun-belirtileri-nelerdir/ Depresyon nedir sorusunu yanıtladıktan sonra depresyonun belirtileri nelerdir sorusu aklımıza takılıyor. Depresyonun belirtilerini işin uzmanından öğrenelim istedik ve Dr. Nedim Havle‘ye sorduk. Yanıtlar şimdi MigrosTV’de!
Psikiyatri Uzmani Dr Nedim Havle Bipolar Bozukluk Tedavi Edilmezse Sonuclar Ne Olur 01:21
Psikiyatri Uzmani Dr Nedim Havle Bipolar Bozukluk Tedavi Edilmezse Sonuclar Ne Olur 127 izlenme - 2 yıl önce Psikiyatri Uzmani Dr Nedim Havle Bipolar Bozukluk Tedavi Edilmezse Sonuclar Ne Olur bipolar bozukluk nedir
Psikoeğitim ve Psikoterapi Nedir? 01:08
Psikoeğitim ve Psikoterapi Nedir? 392 izlenme - 3 yıl önce Pratik öneriler ve kolay yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler ve çok daha fazlası MigrosTV'de. Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/
Bipolar Bozuklukta Tedavi Ne Kadar Başarılı Oluyor? 01:16
Bipolar Bozuklukta Tedavi Ne Kadar Başarılı Oluyor? 258 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/bipolar-bozuklukta-tedavi-ne-kadar-basarili-oluyor/ Bipolar bozukluk ile ilgili merak ettiğimiz pek çok şey var. Bunlardan biri de “Bipolar bozuklukta tedavi ne kadar başarılı oluyor?” sorusu. Sizler için Dr. Nedim Havle‘ye sorduk.
Bipolar Nedir? 03:17
Bipolar Nedir? 21 izlenme - 7 ay önce Bipolar Nedir? Bipolar bozukluk, "maniden depresyona kadar uzanan ruh halindeki aşırı değişiklikler" olarak tanımlanır. Bu ruh hali oynamaları arasında, bipolar bozukluğu olan kişinin normal ruh halinde olduğu dönemler olabilir. "Manik" terimi aşırı hareketli, enerjik, konuşkan, umursamaz, güçlü, öforik bir dönemi tanımlar.
İntihar Eden Rajtoral'in Arkadaşı: Hastaydı, Kumar Problemi de Vardı 00:39
İntihar Eden Rajtoral'in Arkadaşı: Hastaydı, Kumar Problemi de Vardı 5 izlenme - 4 ay önce İntihar eden Gaziantepsporlu futbolcu Rajtoral'in arkadaşı Strihavka, "Rajtoral'de bipolar bozukluk vardı, ayrıca kumar da intiharında etken olmuş olabilir." dedi.