Hoşgeldiniz!

Bir Bir Anla

Kolera - Bir Bir Anla (2015) 03:23
Kolera - Bir Bir Anla (2015) 199.824 izlenme - 3 yıl önce Kolera - Bir Bir Anla (2015) Kolera'dan yılın ilk rap şarkısı ''Bir Bir Anla'' ! Beat:Sagopa Kajmer - Lirik:Kolera -Video By Sagopa Kajmer Melankolia Müzik Şarkı Sözleri:
Kolera - Bir Bir Anla (2015) 03:23
Kolera - Bir Bir Anla (2015) 339 izlenme - 3 yıl önce Kolera'dan yılın ilk rap şarkısı ''Bir Bir Anla'' ! Kolera - Bir Bir Anla (2015)
Kolera   -  Bir Bir Anla 2015 Https://www.facebook.com/deniz.akar.5458498 03:23
Kolera - Bir Bir Anla 2015 Https://www.facebook.com/deniz.akar.5458498 73 izlenme - 3 yıl önce Pinokyonun Burnu Uzadıkça Uzuyordu,sesi Tir Tir Titriyordu Duydum. Ağzından Çıkanı Kulağı Duyuyor Mu? Kulağına Tıkalı Bir Parmak Gördüm. Bas Bas Bağırarak Geliyorum Sakının. Hadi Kumdan Kalelerinize Kaçışın. -------- Mermilerle Savaşmam Anla, Bir Bir Anla. Bana Müziğimi Verin Olacağı Görün. İki Göz Bir Kalp İle Çok Şeyi Gömün. Konu Çok Uzun Bu Da Kısası Lafı Uzunun Kuru Tuzunun Dibi Dibi Görünür. Bitmiş Var Gibi Gibi Görünür. Bitmiş Yas ---- ---- Görünür. Bitmiş Haz İş Yokuşa Sürülür. Dizel İle Dövülür, Yite Yite Ölünür. Boom Boom Boom Boom Bang Bang Bang Bang Sert Tokat Yüze Verir Renk Renk Boom Boom Booom Boom Bang Bang Bang Bang Kimmiş O Kim Benim Denk Denk Denk Denk Boom Bang Boom Boom Bang Boom Bang Bir Bir Anla! Dişi Matador Boğanın Boynuzuna Düşen Benim Meteor İyi Metafor Hayat ---- Eforunu Yor Şu Koştuğun Zifir Kara Ve De Upuzun Koridor. Böğrüne Öküz Oturturken Yarım Kalan İş Uzun Sürer Açtığım Yaraya Atılacak Dikiş Bitmedi Bitemedi Sevdası Bitirmek İstemeyeni Anla. Çarpıcı Gerçekler Yere Çarpıcı Gerçekten Sarsıcı İçten Depremler Yıkıcı İçindeyken Artcıların İç Sıkıcı Gerçekten. Olacağı Görmek İçin Olmak Gerekmiyor Medyum. Ben Ko Dersem Lo Der Stadyum Ben Kız Kaçıran Magnum Giydirdiğin Kadar Giyenlerle Dolu Podyum. Boom Boom Boom Boom Bang Bang Bang Bang Sert Tokat Üzebilir Bang Bang Boom Boom Booom Boom Bang Bang Bang Bang Kimmiş O Kim Benim Denk Denk Denk Denk Boom Bang Boom Boom Bang Boom Bang Bir Bir Anla! https://www.facebook.com/deniz.akar.5458498
Kolera - Bir bir anla - Den den koy (Burada Laf Çok) 02:53
Kolera - Bir bir anla - Den den koy (Burada Laf Çok) 63 izlenme - 2 yıl önce Kolera'nın konuk olduğu ,Mesut Yar'ın sunduğu CNN Türk kanalında yayınlanan Burada Laf Çok adlı programdan ''Bir bir anla'' ve ''Den den koy''un canlı performans videosu.
Kolera - Bir Bir Anla ( 2015 ) 03:20
Kolera - Bir Bir Anla ( 2015 ) 19 izlenme - 3 yıl önce Kolera - Bir Bir Anla (2015 ) ____@____xclas______Kolera Kolostrofobi Ep 2 Kolera,2013 -2015 yılları arasında yapmış olduğu single çalışmalarını '' Kolostrofobi Ep 2 '' adı altında tek bir albümde topladı! 2007 yılından esintiler ve daha önce hiç duymadığınız yayınlanmamış sürpriz şarkılar da içeren Ep,12 şarkılık bir full albüm tadında! Kolostrofobi Ep 2 sadece dijital müzik platformlarında ve Youtube MelankoliaMüzikTv kanalında! Vocal & Lyrics:Kolera Production & Beats:Sagopa Kajmer Graphic Design:Petunya (Emine Güzey) Tüm Melankolia Müzik kataloğunu + Sagopa Kajmer ve Kolera'nın video klip,canlı performans vb icralarını Youtube MelankoliaMüzikTv ve Youtube Koleraflow kanallarından takip edebilirsiniz.Keyifli dinlemeler! Melankolia Müzik