Hoşgeldiniz!

Bir Daha Dokunma

Yıldız Tilbe - Bir Daha Dokunma - 2010 05:04
Yıldız Tilbe - Bir Daha Dokunma - 2010 169.688 izlenme - 9 yıl önce yıldız tilbe - bir daha dokunma - 2010
Yıldız Tilbe Bir Daha Dokunma 05:01
Yıldız Tilbe Bir Daha Dokunma 3.971 izlenme - 5 yıl önce Bir Daha Dokunma (Yıldız Tilbe)
Bir Daha Dokunma-Yıldız Tilbe 05:02
Bir Daha Dokunma-Yıldız Tilbe 1.307 izlenme - 7 yıl önce bir daha dokunma
Yıldız Tilbe - Bir Daha Dokunma 05:01
Yıldız Tilbe - Bir Daha Dokunma 235 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Hastayım Sana Çıkış Tarihi: 07.05.2010 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Seni sevmek hatamıydı Gelip gitmek yanlışmıydı Ayarsızdım farkındaydın Düşünmekten yorulmuştum Dağıldı aklım benden uzakta İçimde dağlar yıkılmaktaydı Bi daha ne seni nede beni Bi daha ne aşk ne sevgiyi Bi daha ne acıya nede haza Bi daha ne ona nede bana dokunma Dokunma, dokunma, Dokunma Düşünceler ayrılınca Sıcaklıklar soğuyunca Kalptan kalbe olan yollar Ayrılıklar kapananınca Kırıldı kalbim çok defalarca Sana hala çok muhtacım sansan da Bi daha ne seni nede seni Bi daha ne aşk ne sevgiyi Bi daha ne acıya ne haza Bi daha ne ona nede bana dokunma Dokunma, Dokunma, Dokunma Bi daha ne seni nede seni Bi daha ne aşk ne sevgiyi. Bi daha ne acıya ne haza. Bi daha ne ona nede bana dokunma. Dokunma, Dokunma, Dokunma..
Yıldız Tilbe - Bir Daha Dokunma (Yeni) 05:02
Yıldız Tilbe - Bir Daha Dokunma (Yeni) 158 izlenme - 4 yıl önce Yıldız Tilbe - Bir Daha Dokunma (YENİ)
Yıldız Tilbe — Bir Daha Dokunma 05:07
Yıldız Tilbe — Bir Daha Dokunma 27 izlenme - 1 yıl önce
Yıldız Tilbe - Bir Daha Dokunma 05:01
Yıldız Tilbe - Bir Daha Dokunma 46 izlenme - 3 yıl önce Yıldız Tilbe - Bir Daha Dokunma Albüm: Hastayım Sana Çıkış tarihi: 2010 Şarkı Sözleri: Seni sevmek hatamıydı Gelip gitmek yanlışmıydı Ayarsızdım farkındaydın Düşünmekten yorulmuştum Dağıldı aklım benden uzakta İçimde dağlar yıkılmaktaydı Bi daha ne seni nede beni Bi daha ne aşk ne sevgiyi Bi daha ne acıya nede haza Bi daha ne ona nede bana dokunma Dokunma, dokunma, Dokunma Düşünceler ayrılınca Sıcaklıklar soğuyunca Kalptan kalbe olan yollar Ayrılıklar kapananınca Kırıldı kalbim çok defalarca Sana hala çok muhtacım sansan da Bi daha ne seni nede seni Bi daha ne aşk ne sevgiyi Bi daha ne acıya ne haza Bi daha ne ona nede bana dokunma Dokunma, Dokunma, Dokunma Bi daha ne seni nede seni Bi daha ne aşk ne sevgiyi. Bi daha ne acıya ne haza. Bi daha ne ona nede bana dokunma. Dokunma, Dokunma, Dokunma..
Yıldız Tilbe - Bir Daha Dokunma 05:01
Yıldız Tilbe - Bir Daha Dokunma 24 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Şarkı Sözleri (lyrics): Seni sevmek hatamıydı Gelip gitmek yanlışmıydı Ayarsızdım farkındaydın Düşünmekten yorulmuştum Dağıldı aklım benden uzakta İçimde dağlar yıkılmaktaydı Bi daha ne seni nede beni Bi daha ne aşk ne sevgiyi Bi daha ne acıya nede haza Bi daha ne ona nede bana dokunma Dokunma, dokunma, Dokunma Düşünceler ayrılınca Sıcaklıklar soğuyunca Kalptan kalbe olan yollar Ayrılıklar kapananınca Kırıldı kalbim çok defalarca Sana hala çok muhtacım sansan da Bi daha ne seni nede seni Bi daha ne aşk ne sevgiyi Bi daha ne acıya ne haza Bi daha ne ona nede bana dokunma Dokunma, Dokunma, Dokunma Bi daha ne seni nede seni Bi daha ne aşk ne sevgiyi. Bi daha ne acıya ne haza. Bi daha ne ona nede bana dokunma. Dokunma, Dokunma, Dokunma..
Yıldız Tilbe - Bir Daha Dokunma 05:00
Yıldız Tilbe - Bir Daha Dokunma 7 izlenme - 7 ay önce https://www.facebook.com/mecnunutku/
Yıldız Tilbe  -  Bir Daha Dokunma  2010 05:01
Yıldız Tilbe - Bir Daha Dokunma 2010 2 izlenme - 1 yıl önce