Hoşgeldiniz!

Bir Demet Tiyatro Videoları İzle

Feriştah'ın Yılbaşı Fantezisi (Bir Demet Tiyatro) 10:18
Feriştah'ın Yılbaşı Fantezisi (Bir Demet Tiyatro) 2.060 izlenme - 2 ay önce Türkiye’nin ilk seyircili sitcomu olan Bir Demet Tiyatro’da orta sınıf bir işçi ailesinin yaşadıkları, ailenin 30 yaşlarındaki işsiz ve bıçkın oğlu Mükremin, sivri dilli ve zeki kız kardeşi Lütfiye, fantezileriyle oduncunun karısı Feriştah gibi karakterler aracılığıyla izleyiciye aktarılır. Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Zerrin Sümer, Erdoğan Dikmen, Bican Günalan, Altan Erkekli, Serhat Özcan, Aydın Tolan, Gürdal Tosun, Erdal Tosun, Neslihan Yeldan, Pelin Körmükçü, Olgun Şimşek, Binnur Kaya, Sinan Bengier, Ayberk Atilla, Salih Kalyon, Volkan Saraçoğlu, Can Kahraman, Caner Alkaya, Engin Günaydın, Celal Tak, Şebnem Sönmez, Deniz Özerman, Figen Evren, Vural Çelik, Emine Şans Umar, Melik Fırat Erdoğan, David Can Umar, Özge Özberk, Settar Tanrıöğen, Işık Düzen.
cem yılmaz-sene 1995 03:02
cem yılmaz-sene 1995 41.719 izlenme - 7 yıl önce bir demet tiyatro
Saldıray Abi - Geçen Senin gibi Bir Arkadaşla Burda Sevişiyoz 03:54
Saldıray Abi - Geçen Senin gibi Bir Arkadaşla Burda Sevişiyoz 4.959 izlenme - 11 ay önce Her kuşağın bildiği Saldıray abimizi sevişerek izliyoruz.
Var mı Kendiyle Sevişmiş Biri? - Saldıray Abi 06:57
Var mı Kendiyle Sevişmiş Biri? - Saldıray Abi 3.679 izlenme - 11 ay önce Türkiye’nin ilk seyircili sitcomu olan Bir Demet Tiyatro’da orta sınıf bir işçi ailesinin yaşadıkları, ailenin 30 yaşlarındaki işsiz ve bıçkın oğlu Mükremin, sivri dilli ve zeki kız kardeşi Lütfiye, fantezileriyle oduncunun karısı Feriştah gibi karakterler aracılığıyla izleyiciye aktarılır.
Bakın size ne buldum ZABITA İRFAN 02:41
Bakın size ne buldum ZABITA İRFAN 35.959 izlenme - 10 yıl önce şimdinin burhanı eskinin irfanı bakın hangisi daha iyi kıyaslayın....
Cem Yılmaz - Bir Demet Tiyatro [1995] 03:02
Cem Yılmaz - Bir Demet Tiyatro [1995] 10.864 izlenme - 7 yıl önce kısa film
Saldıray Abi - Sevişmek İstemiyorum Gardaşım 00:39
Saldıray Abi - Sevişmek İstemiyorum Gardaşım 3.242 izlenme - 2 yıl önce Ne asabi bir insan yaa. Sevişmek istemiyom gardaşım zorlan değil ya Allah Allah yaa. Bu işler karşılıklı bir arz talep dengesi içinde olur. Ben isteyecem, sen isteyecen, sonra ortam müsait olacak, öyle. Ben buraya hasta ziyaretine gelmiş bir insanım.
Runjeee Runjeeee 01:28
Runjeee Runjeeee 14.782 izlenme - 10 yıl önce Bir Demet Tiyatro'dan
Cem Yılmaz - Bir Demet Tiyatro 00:12
Cem Yılmaz - Bir Demet Tiyatro 3.772 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz'ın Bir Demet Tiyatro'da Konuk Oyuncu Olarak Oynadığı Bölüm.
Bir Demet Tiyatro - Asuman ve Mükremin 'in Diyaloğu 01:51
Bir Demet Tiyatro - Asuman ve Mükremin 'in Diyaloğu 2.923 izlenme - 3 yıl önce 1997 yapımı komedide Demet Akbağ , Yılmaz Erdoğan , Zerrin Sümer , Bican Günalan , Serhat Özcan gibi isimlerden oluşan dev bir kadro yer alıyor.
Bir Demet Tiyatro Jenerik (Slow Versiyon) 03:47
Bir Demet Tiyatro Jenerik (Slow Versiyon) 938 izlenme - 2 yıl önce 90'lı yıllarımızın her şeyi Bir Demet Tiyatro'nun müziğinin hüzünlü anlarda çalan slow versiyonu buradan alkışlarla yaşayanlara gelsin... Böylesi daha bir gönül titretici.
Bir Demet Tiyatro ( Jenerik ) 01:49
Bir Demet Tiyatro ( Jenerik ) 1.308 izlenme - 2 yıl önce Tiyatroya gitme kültürünün yok olmaya yüz tuttuğu dönemlerde bizi televizyon üzerinde tiyatro sevgisi aşılayan dönem belki görüp görebileceğimiz en muhteşem tiyatrolardan biri olan Bir Demet Tiyatro'nun hangimiz en az bir bölümünü izlemedik ki ?
Cem Yılmaz & Bir Demet Tiyatro 00:12
Cem Yılmaz & Bir Demet Tiyatro 1.796 izlenme - 4 yıl önce
Bir Demet Tiyatro Jenerik (1998) 00:44
Bir Demet Tiyatro Jenerik (1998) 999 izlenme - 2 yıl önce Çıtır ailesi, Fıdıl fıdıl, Saldıray Abi ile evlerimize giren Bir Demet Tiyatro'nun 1998'da Star'daki jeneriği. İmar Banka'lı, Çarli'li Star. Teeyy teyyyyy...
Gürdal Tosun'un Birinci Ölüm Yıldönümü Haberi 02:14
Gürdal Tosun'un Birinci Ölüm Yıldönümü Haberi 1.207 izlenme - 2 yıl önce 30.08.2000 tarihinde rahatsızlanarak vefat eden Gürdal Tosun'un birinci ölüm yıldönümünde yapılan anmanın haberi. Huzur içinde yatsın Gürdal Tosun...
İnterstar Reklam Kuşağı (1996) 08:33
İnterstar Reklam Kuşağı (1996) 531 izlenme - 1 yıl önce 1996 yılının sonlarından uzunca bir reklam kuşağı. Dönemin yıldız bankalarından müflis İnterbank'ın reklamı ile başlıyoruz. Bir Demet Tiyatro'dan Mükremin Çıtır bu sefer ferhangi bir şoför olmuş, fakat Tombalak'a bütçe yetmemiş galiba. Akabinde Bülend Özveren'in olanca Eurovision sesiyle açık oturum sunduğu mesaj kaygılı Milli Piyango reklamı, kokmaz bulaşmaz Max Factor fondöten reklamı ve Cem Davran'ın seslendirdiği sinir bozucu Telsim reklamları var. Sonrasında Anadolu Hayat doğumhane önündeki dedikodulara tepki gösterirken, Kinder Sürpriz çocukların gözünde birden üç boy farkla öne geçiyor. Elite ve Osmanlı Bankası reklamları dönemin geliştirilmiş üç boyut modelleme programlarına göz kırparken, bir başka Bir Demet Tiyatro karakteri Fadıl (fıdılfıdılfıdıl), Arçelik bayisi önünde yılbaşı öncesi pusu kuruyor. Elit havasıyla diğer reklamlardan sıyrılan Paşabahçe'den sonra Tunaçelik firmasının reklamı, kitabe formatında geçiyor, reklam ajansına para yedirmemek hevesinden olsa gerek. Son olarak da Clinomyn reklamı, yıllar sonraki doktorlu diş macunu reklamlarının durağanlığına atıf yaparcasına bayıyor. İyi seyirler.
Bir Demet Tiyatro - Kaybettiklerimiz (Jenerik Müziği) 02:00
Bir Demet Tiyatro - Kaybettiklerimiz (Jenerik Müziği) 639 izlenme - 2 yıl önce Vakti zamaninda bizi mutlu etmis insanlari anmak istedim nota elime gecince. Huzur icinde yatsinlar. Erdoğan Dikmen Aydın Tolan Gürdal Tosun Volkan Saraçoğlu
Kim 500 Milyar İstemez ki -  Yılmaz Erdoğan 02:10
Kim 500 Milyar İstemez ki - Yılmaz Erdoğan 610 izlenme - 2 yıl önce 1990'lı yılların ortalarında yayımlanan ve her bölümünü severek izlediğimiz ''Bir Demet Tiyatro'' adlı komedi programından sizlere ufak bir skeç sunmak istedim.
Reyting Hamdi - Feriştah ve Temel Skeci 04:13
Reyting Hamdi - Feriştah ve Temel Skeci 224 izlenme - 1 yıl önce Reyting Hamdi efsane karakterleri bir araya getirmiş.Bir Demet Tiyatro'nun efsane karakteri Feriştah Yenge ve Mahallenin Muhtarları'nın efsane karakteri Temel bir arada.Nostalji içinde nostalji.İyi seyirler
bir demet tiyatro o hüzünlü diyalog 01:51
bir demet tiyatro o hüzünlü diyalog 703 izlenme - 6 yıl önce bir demet tiyatro o hüzünlü diyalog
Yılmaz Erdoğan İle Farklı Dünyaların İnsanlarıyız! 01:33
Yılmaz Erdoğan İle Farklı Dünyaların İnsanlarıyız! 308 izlenme - 4 yıl önce Bir Demet Tiyatro dizisinde canlandırdığı Tirbişon karakteriyle ünlenen Serhat Özcan'dan eski dosta gönderme!
Bir Demet Tiyatro Fon Müziği Dj Efektör Remix 02:32
Bir Demet Tiyatro Fon Müziği Dj Efektör Remix 30 izlenme - 2 yıl önce