Hoşgeldiniz!

bir istanbul masalı

dj kantik - bir istanbul masalı demo product 2010 03:12
dj kantik - bir istanbul masalı demo product 2010 7.992 izlenme - 5 yıl önce dj kantik - bir istanbul masalı demo product 2010
ebru gündeş bir istanbul masalı 02:35
ebru gündeş bir istanbul masalı 2.525 izlenme - 6 yıl önce bu sarkı hancercocuk55@hotmail.com msn kullanıcısı tarafından yayınlanmıştır!!!!!!!!
İstanbul masali 01:55
İstanbul masali 1.433 izlenme - 7 yıl önce herkes için bir umut kapısıydı İstanbul
aşkın İkinci yarısı 03:41
aşkın İkinci yarısı 1.587 izlenme - 6 yıl önce
dj kantik bir istanbul masalı 02:32
dj kantik bir istanbul masalı 1.109 izlenme - 5 yıl önce mehmet ali bulut yapımı rep
Nostaljik Dizi: Bir İstanbul Masalı 08:06
Nostaljik Dizi: Bir İstanbul Masalı 378 izlenme - 1 yıl önce Nostaljik Dizi: Bir İstanbul Masalı Tüm Videoları Yüksek Ses Ve Görüntü Kalitesinde İzlemek İçin İzlesene.com'da!
Münir Nurettin Selçuk - Beni Kör Kuyularda Merdivensiz Bıraktın 04:38
Münir Nurettin Selçuk - Beni Kör Kuyularda Merdivensiz Bıraktın 164 izlenme - 6 ay önce Bir dönem, Bir İstanbul Masalı dizisi müziği olarak fellik fellik aranan şarkı. Sözle Ümit Yaşar Oğuzcan şiiri. beni kör kuyularda merdivensiz bıraktın, denizler ortasında bak yelkensiz bıraktın, öylesine yıktın ki bütün inançlarımı; beni bensiz bıraktın; beni sensiz bıraktın.
Bir İstanbul Masalı - Jenerik 01:21
Bir İstanbul Masalı - Jenerik 47 izlenme - 5 ay önce Başrollerinde Mehmet Aslantuğ,Ozan Güven ve Ahu Türkpençe'nin yer aldığı dizinin oyuncu kadrosundaki diğer isimler de dikkat çekiciydi ; Çetin Tekindor,Arsen Gürzap,Altan Erkekli,Vahide Perçin,Yasemin Çonka,İsmail Hacıoğlu... Şahsen çok sevdiğim bir diziydi,iyi seyirler...
dj aykut eray - bir istanbul masalı full üretim 03:37
dj aykut eray - bir istanbul masalı full üretim 595 izlenme - 5 yıl önce mp3 indir http//www.facebook.com/djaykuteray
Nostaljik Dizi - Bir İstanbul Masalı 08:06
Nostaljik Dizi - Bir İstanbul Masalı 44 izlenme - 5 ay önce Bir İstanbul Masalı İstanbul'da, kocaman bir bahçe içinde, büyük bir malikane. Malikânenin soylu ve zengin sahipleri… Diğer tarafta uçsuz bucaksız bahçenin bir köşesinde, malikâne hizmetlileri için yapılmış küçük beyaz bir ev… İki ev, iki ayrı dünya… Bir büyük aşk… Bir İstanbul masalının kahramanıdır genç kız. Hayallerini süsleyen prens de zengin evin küçük oğludur. Düşlediği aşka kavuşur bir gün. Ancak hiçbir şey hayal ettiği gibi olmaz. Gerçek aşkın yanı başında olduğunu fark edemez… Fark ettiğinde ise asıl masal başlar.
Çeşitli Sanatçılar - Aşk Perisi (Bir İstanbul Masalı) 02:31
Çeşitli Sanatçılar - Aşk Perisi (Bir İstanbul Masalı) 177 izlenme - 4 yıl önce