Hoşgeldiniz!

bir kelime bir işlem

Bir Kelime Bir İşlem -  30 Yıllık Efsane Program 16:32
Bir Kelime Bir İşlem - 30 Yıllık Efsane Program 1.146 izlenme - 3 yıl önce TRT'de yaklaşık 30 yıldır devam eden Bir Kelime Bir İşlem programından arşivimizde hiç video olmadığını farkettim. Çocukluğumuzdaki zihni sinir seanslarımızı hatırlatan bu videoyu siz alkışlarlayaşıyorum halkına armağan ediyorum.
Dikkat Şahan Çıkabilir - Bir Hatice Bir Netice (Baladırmak) 04:10
Dikkat Şahan Çıkabilir - Bir Hatice Bir Netice (Baladırmak) 1.206 izlenme - 3 yıl önce Dikkat Şahan Çıkabilir zamanında hepimizin takdirini kazanan ancak Recep İvedik filmleriyle kimilerinde sempatikten antipatikliğe geçiş yapan Şahan'ın müthiş skeçlerinden biri. "Bir Kelime Bir İşlem" yarışmasına hoş bir gönderme yapan Şahan, aynı zamanda muhteşem bir sözcüğü de Türkçe'mize kazandırıyor. Alkışlarla Yaşıyorum, Türkçe'yi düzgün kullanmaya çalışanların sitesi gururla sunar.
Devlet Bahçeli İle Bir Kelime Bir İşlem 00:46
Devlet Bahçeli İle Bir Kelime Bir İşlem 509 izlenme - 3 yıl önce 'Devlet Bahçeli' den, TRT'nin 592 yıldır kesintisiz süren efsane 'bir kelime bir işlem' yarışmasında olsa jürinin bile içinden çıkamayacağı kadar karışık bir tespit' demişti videonun orjinalini ekleyen arkadaş.İçinden çıkmayı bırak birde 10 puan vermişler!!
Bir Kelime Bir İşlem - Çılgın James 04:08
Bir Kelime Bir İşlem - Çılgın James 432 izlenme - 3 yıl önce Türkçe ve Matematik derslerindeki başarılarımızın sebebi, ÖSS-EA puanımızı yükselten Trt'nin 35 yıllık yarışma programının İngiltere'deki orjinal versiyonuna katılan kardeşimiz önce milleti yardıra yardıra güldürse de işin özü anlaşılınca herkesi kendine hayran bırakıyor. Adminin notu: Çeviriyi ben yaptım. Sorunu olan mesaj yoluyla bana ulaşsın.
Bir Kelime Bir İşlem Bilgi Yarışması 00:31
Bir Kelime Bir İşlem Bilgi Yarışması 494 izlenme - 5 yıl önce Bilgi yarışmalarının fenomen dizisi artık TRT-OKUL kanalında
Jean Michel Jarre - Calypso 03:05
Jean Michel Jarre - Calypso 138 izlenme - 3 yıl önce Jean Michel Jarre'ın 1990 yılında yayımlanan Waiting for Cousteau albümünden, daha çok TRT'de yayınlanan Bir Kelime Bir İşlem yarışmasının açılışından duymaya alıştığımız Calypso adlı parça.